Opinie o Steinpol Meble w Rzepin Fabryczna 13

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Steinpol Meble. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steinpol Meble o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w Rzepin Fabryczna 13

Waldi

Nie rozumiem osób które mimo niezadowolenia z pracy nie zmienią firmy. Po co tak się męczyć. Firma dobra to z pewnością znajdzie chętnych do pracy

johny walker
@Waldi

chyba kolego trawy się na jarałeś albo ci płacą za reklamę na tej stronie to jest (usunięte przez administratora) w Wołowie jest numer jeden jak byłbyś z wołowa to byś dawno miał ryja klepanego konfident (usunięte przez administratora)

lolo

ta firma zeszła na psy

Joanna

@lolo czy pracujesz w Steinpol Meble? Jeżeli tak, to mógłbyś opisać pracę w tej firmie bazując na własnym doświadczeniu? Jak wyglądają warunki zatrudnienia i atmosfera w miejscu pracy?

Gy

Ta firma. To kolkowuz caly czas malo siedzisk. A zarobki to porazka jak na niemieckom firme

Sławek
@Gy

Jak na Polaka to słabo piszesz po polsku. Ja pracuje w prudniku i z czystym sercem polecam to miejsce. Zawsze się znajdzie ktoś kto marudzi ale jak się chce nic nie robić i kokosy zbijać to trzeba było się uczyć. W prudniku jest miła atmosfera kierownik tapicerni miły i sympatyczny , zero ciśnienia i niepotrzebnych awantur. Jak jest możliwe ro zapraszam do prudnika do mebli. Jeśli nie wyrobisz akordu lepszego niż 2300 brutto to dostajesz około 1700 na rękę. Akordem można ładnie zarobić są osoby które maja powyżej 5000 na rękę.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Steinpol Meble? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Joanna

Pracujesz w Steinpol Meble? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Ufi

W WOŁÓW STEINPOL dno,wyzysk marne pieniądze

nikt
@Ufi

konkrety proszę

afo

może i tak chociaż wszystko zależy od tego czy oferują umowę opracę i jakie dają wynagrodzenie, to branża meblowa wiec nie wiem czy można oczekwiać wysokich zarobków?

MIKI FIKI

Zatrudniłem się do firmy steinpol w wołowie z myślą bo ludzie opowiadali ze duże zarobki a tu 1400 zł na rękę nauczyłem się robić duże komplety ręce bolą a tu taka kasa i stanie w kolejce po pracy (usunięte przez administratora) kolejki po pracy i ten (usunięte przez administratora) oszukany zakład zwalniam się z tego syfu.

Szymon

Pracowałem tam 3 miesiące ale z powodu prywatnych spraw musiałem wyjechać. Firma czysta, rzetelna, uczciwa. Mozna zarobic 4,5 tys (nadgodziny, soboty, wprawa w zawodzie tapicera) Sa tapicerzy którzy nie wiedza po co są więc zarobią 2tys albo mniej. Średnia to ok 3 tys - 8h + 2 soboty Premie za obecność, paczki itd Czystość w firmie itd. Polecam! Oczywiscie mozna jezdzic do Niemiec za 4 tys - 1tys za paliwo i wracac autem po 4h dziennie^^

Oferty pracy są (były) na stronach intern. Z waszych wypowiedzi nadal nic nie można wywnioskować. Proste pytania:czy firma jest w porządku, i jakie są zarobki? Proszę o proste i treściwe odpowiedzi.

jankes

chcę się dowiedzieć czy system pracy jest indywidualny czy grupowy jak płacone jest za soboty i ogólnie czy atmosfera w pracy jest do wytrzymania bo chcę się przyjąć do pracy i troszkę już klepałem meble

dno totalne dno!.jak nie ma mebli do obijanie to kontrola lub majster drze ryja .wymagaja zebysmy ryli za marne grosze, meble posiadają chore czasy z nas wiecznie robią glupków .Ja k tak dłuzej bedzie to nikt tam nie bedzie chciał pracować.za te pieniądze.taka prawda!!!!

olek

witam może najwyższy czas abyśmy wszyscy się połączyli bo tak to będzie totalna klapa produkcję przerzucą i będzie jak z witnicą jakbyśmy się wówczas dogadali to dzisiaj nie było by takiej sytuacji

ja mam taki temat do opisania mianowicie czlowiek na godzinowce robi meble za tapicerke. ktora ma akord a majster nic sobie z tego nie robi udaje ze nie widzi.ludzie ja na swoja wyplate musze sam zapierdalac i nie raz spotykam siez krytyka ze strony majstra komu to zglosic bo juz nie wiem pozdrawiam wszystkich ciezko pracujacych

jaa

O jakiej tapicerce mowa i kto taki za nia meble obija?

j

(usunięte przez administratora) tam a zwłaszcza na zmianie połubiaka alkocholika który wyzywa ludzi a jacuś też dobry gazer

w
@j

zgaddzam się połubiak wyzywa ludzi alkoholik i jacuś tez hleję w pracy razem z nim

steinpol to poprostu PGR.Kadra ma za nas jak robotow,kaza nam jebac aby jak najwiecej siedzisk na tablicy a majstrowie premie dostaja!co miesiac zastepcze sa upierdalane ok.10godz.pozdr.wymeczonych.

Witam was wszystkich.Pracuje w zakladzie w Zielonej Gorze i nam tez nie jest do smiechu.Nie ma dnia zeby ktorys pracownik nie zrezygnowal z pracy.Syf i rozpizducha na calego.Ciecie czasow akordowych zaczelo sie od naszego zakladu i lawinowo leca z pozostalymi.A moze by tak zrobic im rowniz lawinowo wstrzymanie produkcji??U nas obecnie by to nic nie dalo bo i tak roboty wogule ale to wogule nie ma.Zapytaci dlaczego?????W Radoszynie zakladzie podleglym pod ZG a ktora produkuje szkielety wprowadzono akord od 1-go wrzesnia (wiecie co to oznacza).Ja proponuje dla wszystkich zakladow produkcyjnych podleglym koncernowi Steinhoff o zaprzestanie produkcji.Zobaczymy co wtedy zrobia te cwaniki z biur.Pozdrawiam.

kierownictwo myśli że będziemy ryli za grosze same nakazy i zakazy zero szacunku dla akordowców czasy tną twierdząc że ściemniamy ile jeszcze można znieść tej presji niestety jest coraz gorzej

Pozdrawiam osobę, która zrobiła marne paczki w tym roku dla dzieci. ;]

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble - Rzepin

• Jak się pracuje w Steinpol Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Steinpol Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steinpol Meble?

Steinpol Meble