Opinie o Izotechnik w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izotechnik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Izotechnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izotechnik w Płock

Jrek gdzie jest Wisienka nie ma go a bez niego to nie robota. Niech on natychmiast wraca

Jrek gdzie jest Wisienka do wuja Wacława

Tofik

w poniedzialek wisienkie widze w robocie.A i nikt niebedzie wisienki kablowal .Tak jak bywalo jak robil stracilim dobrego kolegie i spawacza nie ma go juz ponad 2 lata .MA natychmiast tu robic skonczylem.

@Tofik

Co dzwonicie do wisienki żeby wracał nie dzwońcie Wisienka na100 tu nie wróci. Przykro mni trzeba było szanować kolegę jak pracował teraz on ma bardzo dobra robote tak że jest mni przykro.

Tofik

Jrek od sierpnia widze wisienkie na robocie .BEZ NIEGO ROBOTA NIE MA SMAKU -Tofik.

Budyn
@Tofik

wisnia nie wroci jest ze mną w Kanadzie na podporach

@Budyn

To fajnie ale chyba na urlopie się załapał bo on z tamtej roboty raczej by się nie zwolnił.

Tak
@Rak

Wziol 3 tygodnie urlopuu

@Tak

Aj ten Wisienka karierę zrobił na tym całym forum.

Grzegorz(rzeźnik)

Jak masz tel dzwoń do wisienki może coś będzie wiedział na temat całej rekrutacji. Pozdrawiam kolegę wisienkie

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Izotechnik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jrek

Gdzie jest wisienka nie ma go tutaj bez wisienki to nie robota. Ma natychmiast wracać. Bez wisienki nie idzie robota.

Grzegorz(rzeźnik)

Popatrz ogonie na siebie Wisienka to jest dobry spawacz i kolega a więc odwal się od niego akurat on ma gdzieś te całe izo robi już ponad 2 lata w innej firmie i żadnej innej roboty nie szuka a więc pędź wrotki kołtunie.

Tofik

Co dajta sobie spokój stracilim dobrego kolegę i spawacza. Bez wisienki to nie robota. Może sam paprokiem jesteś nie obrażaj kolegi wisienki. Zwolnił się ponad 2 lata temu. Wisienka nie wróci a szkoda- Tofik

Bak

Ale ty się odczep od naszego kolegi.

Rak

Wisienka nie wróci tak samo jak ja nie poto odchodził.Zeby wracać zresztą z tego co wiem to sobie polepszył pozdrawiam kolegę wisienke

Rak

A Wisienka nie wróci ma prace na miejscu jest tam rozrywany zarabia kupę kapuch i śmieje się. Z tego całego izo

Tofik

Wisienka zwolnił się ponad dwa lata temu bez wisienki to jednak nie robota niech Wisienka wraca na Słowację pojedzie.

Wisienka na Słowację. Wisienka na Czechy pojedzie. Rozerwiecie tego wisienke

Budynio

Niech Wisienka wraca na Czechy pojedzie

@Budynio

Zapomnij!!!

Tofik

Jrek-dzis Boze Cialo w poniedzialek 15 polowa miesiaca nic mnie nieobchodzi widze wisienke na robocie bo bez niego to nie robota.-Tofik

Jrek

Panowie co wy chceta ode mnie dajta mni spokoj

Tofik

Jrek do wuja Wacława gdzie jest Wisienka nie ma go tutaj bez niego robotaniema sensu natychmiast ma być - skończyłem. Irek obudź sie-Tofik.

Rak

Jrek zmadrzyj co się z Taba dzieje obudź się czarny alibabo

@Tofik

Jrek Wisienka ma natychmiast wracac bez niego nie idzie robota Jrek dzwoń może przyjdzie Jrek niech on natychmiast wraca. POWIEM KROTKOw połowie czerwca widzę go w robocie nic mnie nie obchodzi Jrek masz kilka dni na załatwienie tematu-Tofik

Tofik

Jrek gdzie jest Wisienka potrzebujemy go na Czechy ma natychmiast wracać powiem krótko od czerwca ma być w robocie a i nikt wisienki nie będzie(usunięte przez administratora)jak bywało jak robił. Koniec z dziadostwem _Tofik

Damian

Podobasz mi się ;)

Spawacz

Nie obrażaj SPAWACZY(usunięte przez administratora)

Grzegorz (rzeznik)

my wszyscy pracujemy nikt na wolnym nie siedzi nieudacznikem to moze sam jestes koczkodanie jeden .

Grzegorz (rzeźnik)
@Spawacz

Sluchaj koński ogonie ty pewno jak ten ircia wrociles na kolanach bo nigdzie sobie rady nie mogles dac izo Ci pewnie życie uratowalo sam jestes nieudacznikem koltunie jeden

Ignacy

Dla mnie dobra firma więc wystarczy być dobrym pracownikiem żeby firma to dostrzegła i doceniła, generalnie polecam.

Wisienka zwolnil sie juz ponad 2 lata temu i ślad po nim zaginol.A tu roboty od groma a bez niego nie dajem rady .On tu nie wroci a szkoda.

@Marcin

No pewnie ze wisienka tu nie wroci tak samo jak ja.

li

Jrek gdzie jest wisienka od maja ma byc w robocie -skonczylem!!!

@li

Bedzie wisienka to bedzie szła robota.

Bąk
@Tofik

A to juz od poniedziałku bedzie wisienka nie moge sie już doczekac

@Bąk

Twoje nie doczekanie .Wisienka tu nie wróci czy się komu podoba czy nie pozdrawiam kolege wisienke .

@li

Irek co się z Tobą dzieje deklarowales ze od maja będzie wisienka ,gdzie on jest bez niego nie idzie robota ma natychmiast wracać do Izo .Bedzie wisienka będzie szła robota !!! Skończyłem -ma natychmiast wracać .

Tofik

Jrek gdzie jest wisiwenka bez niego to nie robota

UWAGA!!!

Stary odgrzewany kotlet pije pod baranami.

Tolek
@UWAGA!!!

Prawda potwierdzam to prawdziwy smakosz.!!!

Tofik

Jrek od kwietnia mnial być wisienka w robocie gdzie on jest bez niego to nie robota!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Izotechnik - Płock

• Jak się pracuje w Izotechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Izotechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izotechnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 42 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Izotechnik
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Witolda Zglenickiego 44E
    09-411 Płock