Opinie o Izotechnik w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izotechnik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Izotechnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izotechnik w Płock

Tofik

Niech wisien.......natychmiast wraca bez niego to nie robota!!!

Tofik

Gdzie jest wisienka bez niego to nie robota

Tofik

NIE ma wisienki juz ponad 3 lata .SZKODA BEZ NIEGO .To nie robota.JEST to dobry spawacz i kolega.

Łagry 21 wieku

Ta firma to jest (usunięte przez administratora) i komuna. Brak myślenia, kierownicy to rynsztok niestety. zaplanowanie wcześniej pracy? Pomyślenie 2 kroki do przodu? No to też nie tu. Gonitwa, nagle sie dowiadują, sraczka bo nie potrafią przewidzieć nic na 5 minut do przodu osły jeb***. Brak przestrzegania jakichkolwiek norm 8 godzin pracy. Nie ma nic gorszego niż praca u prywaciarza w takim wydaniu. Tyle jest dobrych miejsc pracy, nie nabijajcie kieszeni takim pracodawcom

Budyń
@Łagry 21 wieku

Potwierdzam, ta firma to totalne, typowo polskie (usunięte przez administratora) Nikomu nie radzę tam pracować. Właściciel ma kolekcje samochodów, do pracy wiezie go samochód za 1 200 000 a kible na szatni na Małysza, jadalnia jak za PRL-u, niby jest ale miejsc brak. Nie dajcie się (usunięte przez administratora) takiej bandzie cymbałów

@Łagry 21 wieku

Gdzie i kiedy wróci nasz kolega wisie.... bez niego to nierobota .Powiem krótko natychmiast go tu widzę na robocie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Izotechnik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Budyń

Wychodzić z kibla, budyń idzie!!!

Tofik

Niech on wraca potrzebny jest natychmiast!!!

Grzegorz (rzeznik)

A ja powiem ze za wisie......To ja nawet tesknie.Kochajmy się jak bracia.Zadnej nienawiści nie może być miedzy nami .Pozdrawiam wszystkich brat rzeznik.

Tofik

Co się dzieje z tym naszym kolega czekam już ponad 3 lata.A jego niewidac jest potrzebny w tej chwili ma wracać .Skonczylem!!!

@Tofik

Kolega wisienka potrzebny ba gwałt do czyszczenia odprysków

Grzegorz (rzeźnik)
@Skura

Budyń ty się odwal od naszego kolegi jest to dobry spawacz i kolega

@Grzegorz (rzeźnik)

Ty się odczep od budynia U budynia to może jedynie odpryski na plocia oskardem i trawę skosić

@Skura

Naucz się pisać ogonie ty jeden. Nie masz co pisać. Z jakiej wsi ty jesteś. Koczkodanie ty.

Rak
@Skura

TY sie odczep od wisienki jeszcze bys chcial tyle mniec co on.

@Rak

Dla mnie wisnia to jest pajac jakiego mało to spawacz to zwykły wlazowy A ty chyba mu w (usunięte przez administratora) dobrze właziłem Mamy wlazowego(usunięte przez administratora)

Irek
@Boczek

Dla ciebie to Pan wisienka.A ty chyba mu zazdroscisz umiejetnosci w spawaniu.Jest to w tym momencie bardzo dobry spawac.Jak również dobry kolega

@Irek

Wisnia przestań na siebie pisać bo już mamy dość W izo nikt nie chce takiego buraka jakim jesteś Ty

Pleban
@Boczek

Panowie nie piszcie już na naszego kolegę ,on zwolnił się już dawno niepamietam już kiedy wiem ze o Izo zapomniał piszecie wyzywacie . Napewno on tego nie czyta ale nie ładnie pozdrawiam -Pleban

@Pleban

Gdzie zginął wpis od rzeźnika tego pajaca Chyba byli dogłębnie z wisnia Pozdrawiam Panów

@Irek

Jakie umiejętności stania przy włazie Dobry spawacz jak spawa może ploty Daj mu rurę do spawania katastrofa

@Boczek

Pospawa rure wszystko pospawa to spawacz 1 klasa A przy włazie za dobra kapuche jak on to i ja bym postal.Szanuje i pozdrawiam kolegę

@Boczek

Ja jestem pajac a ty kim jesteś nieudaczniku nauczyłeś się wyzywać. Ujawnij się. - może ty cieply kotlet jestes jaki stary czy mlody

@Grzegorz (rzeznik)

Ty rzeznik idz z wisnia na romantyczna kolacje jak go tak doceniasz Pozdrawiam Panów monterów

PIP

Praca w tej firmie to podróż do lat 90. Czysty wyzysk. Jak będziecie na rozmowie to zapytajcie czy istnieje w tej firmie coś takiego jak nadgodziny, w jakiej formie są zlecane i według jakiego widzimisię są rozliczane, bo na pewno nie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Tofik

Niech Marcin wraca tu do pracy jest potrzebny. Natychmiast!!!

Uwaga!!!

Zientara kabel.

@Uwaga!!!

Zientara piję pod baranem!!!

Rzeznik

Stary odgrzewany kotlet pije pod baranami!!!

Marycha

Wisienka ma Natychmiast wracać bez niego to nie robota!!!

@Marycha

Tak w poniedziałek widzę wisienkie nic mnie nie obchodzi niech się zwalnia z dnia na dzień z tamtej roboty i wraca tu jest jego miejsce-pracy jest potrzebny-natychmiast!!!

@Marycha

No gdzie łon jest, potrzebny jest.

Tofik

Jestem teraz na nocy w pracy . Niema tu naszego kolegi wisienki bez niego(usunięte przez administratora)to nie robota !!! Powiem już któryś raz z kolei !!! Natychmiast ma wracać i tu robić .W poniedziałek widzę go w robocie.Jest potrzebny -Tofik.

@Tofik

zapomnij to pozonny gość a nie jakiś odgrzewany kotlet

@Grzegorz

Wisienka w tej chwili ma wracać!!!

Panowie

te dwa odgrzewane kotlety to jeszcze robia?

Tofik

Dlaczego nie ma tu wisienki nic mnie nieobchodzi po majowym ma tu robić jest potrzebny !!! Natychmiast .Bez niego to nie robota

Grzegorz rzeźnik

Wisienka pokazał jak można sobie w życiu radzić nie tak jak wy odgrzewane kotlety i ciepłe kluchy razem z tym całym marycha.

Tofik

Wisienki nie ma już blisko 3 lata .Jest to konkret gość .

Budyn
@Tofik

I dobrze ze go nie ma to nie ma plot

@Budyn

Mówili że wisnia to wielki pajac

@Budyn

Bez niego to nie robota.

Grzegorz (rzeźnik)
@Budyn

Ale ty się odwal od naszego kolegi- ciepły kotlecie.

@Skura

Że mówili ja szanuje kolege

Robert

Jaka stawkę maja spawacze ?

Jrek
@Robert

Licho bez zmian

Czarny

Maejczuka na oczach smiejaxe się szfecha najebali co to się dzieje na tych czechach

@Czarny

Napisz jasniej Czarny o co chodzi

Krzysiek
@Czarny

Wiśnia ma ale i ty też możesz mieć tylko w głowie musisz mieć poukładane.

Grzegorz rzeźnik
@Krzysiek

Wiśnia to pozonny gość i dobry spawacz.

@Grzegorz rzeźnik

Co się dzieje był tu taki z wynajmu o imieniu i nazwisku takim samym jak nasz kolega wisienka .Ale to nie to samo - powiem krótko w poniedziałek widzę go tu jest potrzebny bez niego to nie robota. Będzie wisienka to wszystko wróci do normy.Robota będzie mniala smak-Tofik

Zostaw merytoryczną opinię o Izotechnik - Płock

• Jak się pracuje w Izotechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Izotechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izotechnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 42 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Izotechnik
2.2/5 Na podstawie 247 ocen.
  • Witolda Zglenickiego 44E
    09-411 Płock