Opinie o Timing Sp. z o.o. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Timing Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Timing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timing Sp. z o.o. w Opole

My^

Poza tym ze pracowałem ponad dwa lata o byłem królem życia na koniec owa agencja okazała się szajka międzynarodowych frajerów wiec trochę dystansu jak zachowasz się raz nie ostrożnie i pokażesz słabość każdy to wykorzysta w niekonievznie dobrym kierunku

Kazimierz
@My^

Mówisz jakimś szyfrem, możesz opisać normalnie sytuację? Bo tak to nie wiadomo o co chodzi, zupełnie nie można się domyślić

Nigdytiming

Dostalem prace z timingu, jako order picker. Na miejwcu okazało sie ze order picker jest tylko dla ept a ciebie wysyłają na skadanie stoi z kartonu czy plastiku. I tak po 8 godzin. Monotonia gwarantowana za stawkę 10.80 (ludzie mówią że po tygodniu zmniejszają) uciekam z tej agencji (usunięte przez administratora). Zaklad to Broekmann w Venlo. Zakwaterowanie również tragedia. Chlopaki z baraków mieli lepsze warunki mieszkaniowe.

IlegalPrice

Timing to istna porażka. Niewiem czy oddzial w Zwolle Kuchenagel czy cały, ale wyżej wymienione miejsce odradzam. W skrócie (usunięte przez administratora) na kasę, źłe wyliczenia, wypłaty słabe, wakacyjnego i urlopowego nie zobaczyłem. Choroby do UWV nie zgłaszają. Polemizował bym czy w ogóle ubezpieczają. Omijać te (usunięte przez administratora) szerokim łukiem.

Nieznajoma

TRAGEDIA. nie polecam tego biura, oszukują na pieniądzach. śmieszne podatki (każdy ma co innego na solarisie) Warunki mieszkalne koszmar. Organizacja transportu paranoja. Śmieszne pieniądze za tydzień pracy 300e z groszem. Nie wiem kto pisze te dobre opinie albo oni sami albo kupione.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Antony

Szczerze nie polecam tego biura pracy. Ogolnie sam przemiał ludzi zatrudniaja na firmy Blackman/ Ceva 1,2,3. Praca sama w sobie jest okej zarobki bardzo slabe za ta prace (300-350e tygodniowo). Zakwaterowanie tragedia domki (bungale Castel Oijen) grzyb brud, okna sie nie domykaja XD. Co do przemiału ludzi srednio co weekend przyjeżdża 200 osob gdzie po kilku godzinach kolo polowa ucieka która ma jakiekolwiek pieniadze. Szczerze odradzam i najlepiej omijać szerokim łukiem.

Kiinia24

Właśnie dostałam ofertę pracy w bleckamnn w miejscowości Bergen op zoom. Czy faktycznie praca wygląda tak jak mówiła Pani w biurze ( bardzo miła kobieta)że praca jest między 30 a 45 h w tygodniu, stawka wypłacana co wtorek oraz dojazd jest służbowym autem ? Jak wygląda mieszkanie ? Ktoś może się teraz tam wybiera ?

Mr m
@Kiinia24

Proszę o informację lokacji jaki adres

Julka
@Kiinia24

I jak ? Byłaś może? Bo właśnie też teraz dostałam tą ofertę i nie wiem ?

Max

Służbowe auto ??? Zapomnij kobieto... Teraz tylko autobusem

Szymon
@Max

Szkoda że autobusem, a jak za warunkami na kwaterze? Standard jest znośny? Jak to oceniasz z doświadczenia?

somersby
@Szymon

Można się przyzwyczaić ale na luksusy się nie nastawiaj

qwerty
@Julka

pilnuj wynagrodzenia, i zapisuj godziny ..

qwerty

Serdecznie odradzam tego pracodawcę.

Dobryczlowiek26

Jedzie ktoś 08.01.2022 do bleckmann Venlo 2 ? Jak by co pisać kuba19.93@wp.pl

Kuba26

Hej ktoś chętny na wyjazd od stycznia ? Kuba19.93@wp.pl

Czy jest możliwość pracy w Timing na część etatu?

Carlos30

Czy ktoś mieszka w enshede

Carlos30

Hej takie pytanie jedzie ktoś z Wrocławia albo zimnego miejsca do pracy Holandia enshede heekstraat 132 ja dziś dostałem namiar Pisz priv 667849276 what's app

Rak

(usunięte przez administratora) pod byle pretekstem nie wypłacają pieniędzy na koniec.

Raf
@Rak

To jest prawda czekam na Solarisa. No i zawsze o tej porze jest.!!!

Lee

Czy ta agencja jest pewna

Aniaa

Witam czy ktos jedzie do pracy jako order picker zbieranie zamówień lekowi szykowaniu do wysyłki. Czy ktos jedzie dzisiaj do Oijen w Holandi przez tą agencję.

Rafał
@Aniaa

Ja wyjeżdżam właśnie na te leki. Możesz się odezwać i trochę opowiedzieć? nierafal666@gmail.com

Moni

Nie polecam agencji, (usunięte przez administratora) na hajs i myślą że się nie zorientujesz, nie wyplacaja na czas, wystawiają salarisy na minusie, planują w cały świat, ludzie w biurze wyżej sraja niz (usunięte przez administratora) mają, są aroganccy i bezczelni.

Kamil

Pracuje ktos na rozladunku w vida xl bądź gls? i chcialby sie wypowiedziec odnosnie warunkow

Jasiek

Witam mam pytanie do państwa. Czy ktoś się wybiera do timing na kontenery ? Jakie godziny i ile na tydzień. Wyjdzie

sfsads
@Jasiek

nie jedź na kontenery. Czy z timingiem czy z innym sringiem -kontenery to masakra. Robiłem w belgijskim Katoen Natie prawie rok, trochę widziałem.

Richard
@Jasiek

Nie polecam. Polskie biuro zach owuje się ok, Holenderskie szkoda gadać. Nic się nie zgadza, wypłaty.. Nie płacą za pewne dni, porostu ich nie dodają do paska.. Trzeba się o wszystko prosić. Zero rozmowy z nimi. (usunięte przez administratora)

Iza
@Jasiek

Czy pracujesz na kontenerach jak tam jest jaka prac

Angel999
@sfsads

Hej dlaczego odradzasz wyjazd na kontenery jestem w trakcie załatwiania wszystkiego i mam za kilka dni wyjeżdżać. Proszę daj znać co wiesz w tym temacie. Pozdrawiam.

Darka

Ta agencja to jakieś nieporozumienie, miałam iść do pracy w Bergen op Zoom, wysłałam wszystkie potrzebne dokumenty, praca miała być od poniedziałku 05.06, wszystko miało być ładnie pięknie a ja nie dostałam planningu, nic nie wiadomo na którą ani żadnych informacji, dzwoniąc do biura dowiedziałam się, że nie wiadomo co się stało i czemu nie dostałam planningu, pani z biura strasznie nieogarnięta, miała zobaczyć co się stało i dać mi znać i tak mija prawie dwa tygodnie a odpowiedzi nie dostałam… śmieszna i żenująca sytuacja z ich strony. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, że mieszkam w Holandii, ale jeśli komuś obiecują takie rzeczy i przyjeżdża tutaj specjalnie to nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Nie polecam!

Kot

Ta agencja to jedna wielka porażka. Firma Bleckmann ... Po przyjeździe stawka inna niż ta, która miała być. Wypłaty nie zgadzają się tydzień w tydzień, praca na weekendach płatna nic lub jakieś 30€. Nie dość, że okradają ludzi na żywca to jeszcze straszą zwolnieniem jeśli za dużo walczysz o swoje.

Nie pchajcie sie do tego biura jeden wielka pomylka do tej pory nie wypłacili ludzia pieniędzy tygodniowki 270e jedna wielka pomyłka

Dominik

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Timing Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Timing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Timing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Timing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 7 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Timing Sp. z o.o.