Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Kaśka

Hej : ) pracuję tu niedługo, jako doradca klienta, ale co na pewno mogę powiedzieć, ze z ta firma warto się zwiazac bo potrafią docenic człowieka i jego starania . pracowałam wcześniej u konkurencji, tyle że małej, i wiecie jak to jest w kilku osobowej firmie – zajmujesz si e wszystkim,a masz płacone jakbys nir robił nic. Kaśka w końcu jest doceniana i w końcu o mnie mówią pozytywnie – polecam każdemu : ) : ) :D

Na pierwszy rzut oka firma fajna ale faktycznie wygląda to trochę inaczej. Atmosfera może i ok ale nie ma się co dziwić jak siedzisz i gadasz z koleżanką popijając kawkę. Kierownik regionalny niby też fajny ciągle nam powtarza ze jest do naszej dyspozycji i służy pomocą a jak przyjdzie co do czego to słyszysz RADZ SOBIE SAM. Pracowałem jako doradca i Bogu dzięki ze nie jako kierownik bo ci to dopiero mają przechlapane, co byś nie zrobił to wiecznie źle i mało ja rozumiem że trzeba iść do przodu ale w tym wszystkim trzeba się szanować a nie gadać za plecami. I nie polecam nikomu brać chwilówki - zabija was koszty a jak przegapić termin to windykacja cię będzie zastraszac i będzie ci udzielał dobrych rad w stylu sprzedaj telewizor jak nie masz z czego zapłacić o i takie to są wspaniałe te chwilówki można by tu dużo jeszcze pisać ale chyba nie warto sobie więcej zawracać głowy taka beznadziejna firma która robi w .... i klientów i pracowników

-Panda-

Jak tam z działami kontroli u kierowców słychać ? Dalej dają po dupie ?

jagna

Na razie wiem tyle:umowa o pracę podstawa-najniższa krajowa (którą też trzeba wypracować) plus prowizja. Niedługo będę podpisywać umowę to pewnie dowiem się więcej. Co chciałabyś wiedzieć?

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
jagna

Wrażenia całkiem Ok.Trochę się stresowalam na początku -zupełnie nie potrzebnie.Miałam 2 mile rekruterki. Ciekawe czy będzie mi się dobrze pracować...

jagna

Zaczynam niedługo pracę jako doradca klienta. trochę się stresuję,bo opinii negatywnych jest tutaj niemało. Mam nadzieję,że będę mogła za jakiś czas napisać coś pozytywnego.Pozdrawiam!

kimi

@obserwator, jakie jest w takim razie Twoje zdanie o pracy w Kredyty-chwilówki? nie zgadzasz się ze wszystkim?

z centrali

Przyłączam się do opinii @LaLaLa. Wszystko jest jak najbardziej w porządku – pieniądze zawsze na czas, przełożeni szanują swoich pracowników, a atmosfera w pracy jest super. :) :) :)

pablo

praca windykator teren,robisz po 15 godz. dziennie3 godz rano przygotowanie 8 godz jeżdżenie i 2,5-3 rozliczenie dnia zebranie co tydzień i co tydzień ktoś traci prace wypowiedzenie na oczach innych pracowników rotacja i zastraszanie zwolnieniem utrzymasz się może 3-do 9 miesięcy podwyżka zapomnij jesteś nie kreatywny kierownik /Warszawa .....

Dave
@pablo

Większych bredni nie czytałem. Człowieku ogarnij się a nie piszesz głupoty. Pewnie miałeś tyle do czynienia z windykacja co głuchy z muzyką!!!

Obserwator

Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu to pisałem ja, (usunięte przez administratora), terener I klasy !!! I jeszcze chciałm napisać, bo w zeszłym tygodniu nie mogłem, bo byłem chory. Że Ci ludzie co wbijająwnaszego kochanego prezesa szpilki, to nie ludzie, to wilki. (usunięte przez administratora)

LaLaLa

Hej :) Pracuję w Pośrednictwie Finansowym KREDYTY-Chwilówki Sp. z o.o. od jakiegoś czasu nie krótko i nie długo jako Doradca Klienta ;) Więc tak: 1) Pieniądze ZAWSZE na czas 2) Socjal REWELACJA (jeszcze w żadnej firmie tak o mnie nie dbali) 3) Umowa: UMOWA O PRACĘ żadnych śmieciówek! 4) Premie jak najbardziej a tutaj "za darmo" (jak wszędzie) nikt Wam nic nie da! Bardzo dużo leży w naszych rękach i Firma robi wszytko co może żeby być dobrym ba NAJLEPSZYM pracownikiem ażeby móc osiągnąć dobre wyniki sprzedażowe. NP: szkolenia, pomoc kierowników regionalnych itd, itd... 5) Bardzo dużo zależy od Kierownika Regionalnego my całe szczęście mamy rewelacyjnego! Kiedy mamy dostać opie**** to dostajemy ale nigdy w sposób "chamski", uwłaczający godności człowieka! ZAWSZE służy pomocą! I właśnie takiego Kierownika życzę na każdym terenie. 6) Czytałam w jednym komentarzu że pracownicy są niewykształceni w danym kierunku albo w ogóle... Więc tak: CHWAŁA za to, że firma nikogo nie dyskryminuje! Daje szanse prawie wszystkim! Dochodzę do wniosku, że wszyscy którzy mają pokończone studia wyższe pozjadali wszystkie rozumy! Ludzie! Zejdźcie na ziemie! To, że pokończyliście wyższe szkoły to nie wszystko! Wkurza mnie strasznie takie nastawienie! Informacja dla tych którzy będą chcieli odpowiedzieć na mój komentarz: ja faktycznie mam wykształcenie wyższe ale pracuje z dziewczyną która ma średnie i jest mega rewelecyjnym Doradcą Klienta! 7) Sobota pracująca: ostatnia w miesiącu od 8:00 do 12:00 = dzień do odbioru w miesiącu w którym się pracuję tą sobotę w wymiarze 8 godzin! Bardzo przestrzegana. 8) Możliwość awansu. 9) Urlop jak się należy nikogo nie trzeba się prosić i oczywiście 2 dni opieki na dziecko (każdy wie jak bardzo pracodawcy "przestrzegają" nasze prawa) 10) Warunki pracy? Np zimno jest w biurze? Odpalasz klimatyzację bo masz pracować w komfortowych warunkach. 11) Prowizja dzielona na ilość Doradców na danej placówce. Jak dla mnie rewelacja! Żadnego wyścigu szczurów a tym samym bardzo dobra atmosfera w pracy. 12) Wypłacane "Wczasy pod gruszą" 13) Premie w PLNach na święta. 14) Imprezy integracyjne z POMPĄ. i mogła bym tak wymieniać i wymieniać... Ja osobiście jestem bardzo zadowolona pracując na stanowisku Doradca Klienta. Polecam wszystkim :) Spróbujcie swoich sił :) Pozdrawiam serdecznie :)

jaaaa

pewnie znowu zwalniają

jaaaa

co masz na myśli mówiąc,że znowu zaczyna się powtórka z rozrywki?

REKLAMA II

Znowu zaczyna się dziać,powtórka z rozrywki ,(usunięte przez administratora)

Joanna

Ile można zarobić jako doradca klienta ?

zezek
@Joanna

myslisz ze ci odpiszą? ja ci nie powiem bo ja w tej firmie odkurzam,myje szyby,sprzątam bagażniki samochodów naszych prezesów,czasami dadzą posiedzieć za kierownicą i nacisnąć klakson-niesamowite przeżycie !!!

Maciek

Ludzie nie boją się windykatorów no chyba że dziadki bo myślą że to to samo co komornik i może im zabrać 20 letni telewizor ale jak przyjdzie ci pojechać na jakieś parszywe osiedle gdzie 50% mieszkanców to kryminalisci to dopiero bywa ciekawie i nikt ci nie pomoże

WROCLOV
@Maciek

weź chwilowke i jej nie sPLAC TO CIE ZNAJDA NAWET JAK IM ZLY LUB STARY ADRRSS PODASZ I W TEN CZAS ZOBACZYSZ:)

gnom
@WROCLOV

i bardzo dobrze - JAK NIE PŁACISZ TO NIECH CIE ZNAJDA! a co myslisz ze w dzisiejszych czasach ktoś po życza za darmo??? łoasia szukasz idź do lombardu!

126P

Oferujemy umowę zlecenia na pół etatu (80 godz miesiecznie). Obowiązki: jazda samochodem 126p z reklamą, realizacja planu reklamy. Oczekujemy czynnego prawa jazdy i znajomości topografii miasta,oraz mycie i czyszczenie auta we własnym zakresie i za własne pieniadze i jak sie maluszek popsuje to siedzisz w domu i nie masz pracy a co za tym idzie nie płatne.---na maluch szukają jakiegos desperata he he he.---Jak juz dajecie takie ogłoszenia to chociaz piszcie realistycznie a nie ogulnikowo.

tak

no tak,zeby nie sprzedaz to firma poszła by z torbami,tylko ze jak wejde na biuro to kamerki pozasłaniane-ze niby to taki error systemu,a laski piłóją paznokcie rozprawiając gdzie to i w jakiej galeri jest promocja na ciuchy,a w rogu siedzi klient i czyta ulotę o odpowiedzialnosci jaka go to czeka jak zaciagnie kredyt,o zapleczu juz nie wspomne,taka to jest zapracowana sprzedaz i taka jest to szara prawda o tym dziale.

dodacodupyda

Że niby gdzie tak słodko jest?-w dziale sprzedaży?Muszę Cię szybko wyprowadzić z tych jakże błędnych rozprawek myślowych,a mianowicie moja droga forumowiczko ,dział sprzedaży w tej firmie jest najbardziej zapracowanym działem,podatnym na szereg kolizjogennych sytuacji , za które to odpowiadasz ciałem i duchem,praca tylko dla ambitnych i wytrwałych,mocnych psychicznie pracowników.

były windykator

Pawlo nie pchaj się na windykatora dobrze ci radzę bo dużo nie zarobisz a na mieście się nie pokażesz no chyba że z własną ochroną.Świat jest mały i wielu windykatorów boleśnie się przekonało że jednak nie warto zajmować się tym fachem zwłaszcza w małych ośrodkach miejskich.Zresztą każdy będzie znał twoje imię i nazwisko które jest napisane na wezwaniu do zapłaty i wysłane dłużnikom :-)

linda
@były windykator

PAWLO były ma racje i prawde pisze,no chyba że chcesz pracować-i tu przytoczę sławny cytat z filmu:psy: ,,w imie zasad sk.....nu"

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.