Opinie o Asc Workers w Świebodzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Asc Workers. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asc Workers o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asc Workers w Świebodzice

Szop

A ja polecam. Pracuję na umowę zlecenie w Żarowie i mam bardzo dobre zarobki. Pracownicy w firmie gdzie pracuję mi zazdroszczą bo zarabiam 50% więcej jak oni. Masz rację robol, że trzeba być dyspozycyjnym ale za taką kasę warto. Zarabiam dużo więcej od moich rodziców, którzy mają 30 lat pracy. Pasuje mi taka praca na telefon. Gorąco polecam ASC

Robol

Gorąco nie polecam! Co prawda praca nie jest dość ciężka, ale strasznie duża liczba godzin. Na dodatek jest się jak (usunięte przez administratora)ak zadzwonią trzeba przyjść do pracy. Niech nie zmyli nas nazwa kontroler jakości bo oprócz tego dochodzą jeszcze inne zajęcia tj. zamiatanie hali produkcyjnej, mycie maszyn i każde inne zajęcie jakie zleci wam przełożony. Praca przy substancjach szkodliwych nie jest dodatkowo płacona choć powinna być. Bardzo dużym utrudnieniem jest biurokracja bo na każde zajęcie jest kilka papierów do wypełnienia, a potem trzeba z nimi chodzić do mistrzów, których trzeba szukać po całym zakładzie. Do tego dochodzi jeszcze ciągłe poganianie podczas pracy przez koordynatorów, którzy mówią, że nie wyrobi się normy i to w dodatku przy umowie zlecenie, a nie umowy o akord. Nikomu nie życzę pracy w ASC.

EWA

praca ok.tylko godzin dużo-można zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Asc Workers - Świebodzice

• Jak się pracuje w Asc Workers?

Zobacz opinie na temat firmy Asc Workers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asc Workers?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asc Workers?

Kandydaci do pracy w Asc Workers napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asc Workers