Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Wirus

Jeżeli zobaczycie, że ktoś kaszle, kicha, trzrba jak najszybciej zgłosić na sanepid, wystarczy anonimowo zadzwonić i powiadomić odpowiednie organy o bagatelizowaniu epidemii, wystarczy zadzwonić pod nr 112. Tu chodzi o wasze zdrowie, życie oraz waszych bliskich. Nie dajcie z siebie zrobić białych murzynów, kiedy Ukraina odpoczywa sobie w domu. Polacy, nie po to nasi przodkowie przelewali krew, żebyście byli opluwani przez konfidenta szefa

Astro
@Wirus

Podchody z VIVE? (usunięte przez administratora) boli, że Wy już nie robicie? Jeśli chodzi o to, to najlepiej jeśli ktoś się źle czuje, żeby tego nie bagatelizował i został w domu. Dla dobra reszty pracujących. Nie ma znowu co o byle kichnięcie z kurzu robić problemu. Pozdro

X
@Wirus

Ale przecież nikt was nie zmusza do pracy, w każdej chwili możecie zawiesić działalność i siedzieć w domu. Szef wam daje możliwość zarabiania pieniędzy, i chwała mu za to że nie zostawił tylu osób nagle bez pracy! Gdyby zamknął halę płakalibyście że jaki on jest zły bo zabiera wam miejsca pracy! Ogłady trochę ludzie...

Yolo

Moim zdaniem to z jego strony dobry gest że odesłał Ukrainę do domu a z tego względu że w innych krajach również Polakom każą wracać do siebie . To nie jest tak że szef sobie wymyślił bo równie dobrze nikt nie może kazac Ukraińcom żeby wracali na Ukrainę . Moim zdaniem jeśli chodzi o pracę to widzę że część ludzi nie chce pracować ze względu na strach (rozumiem) z drugiej strony jest zdecydowanie większa część ludzi która się cieszy ze takową pracę ma na utrzymanie rodziny. Po co wylewać żale na forum czy między sobą gadac .. nie chcecie pracować idźcie do swoich brygadzistek bo rozumiem że do kierowniczek wam strach nie pozwoli tym bardziej do szefa . I powiedzcie że boicie się o swoje zdrowie i nie chcecie pracować w okresie panującego wirusa. Nie ma Ukrainy to jak nie będzie kilku osób też sobie poradzimy . Niech kilka osób nie decyduje za cały zakład . Każdy niech działa na własną rękę a nie w imieniu całego zakładu pisze jedna osoba która boi się i nie chce pracować a jednak idzie tam i pracuje .

Stachu

Po co ściąć taki zamęt. Nie chcesz to nie przychodz do pracy przecież nikt ci nie każe. Do ognia też wskoczysz jak Ci powiedza ? Ludzie pracuja bo utrzymują rodziny bo chcą pracować nikt nie trzyma na siłę nikogo. Tylko po prostu trzeba pamięta o całej higienie żeby zachować i będzie ok. A jak ktoś nie czuje się dobrze niech po prostu zostanie w domu. Od lat są wirusy i to poważniejsze. A że Ukrainę wyslali to dobrze bo bardzo (usunięte przez administratora) robią sikaja nie myją rąk a że wszystkimi się witają

Krysia
@Stachu

Dzięki takim osobą będziemy mieć drugie Włochy! Ciekawe czy na zakaźnym będziesz tak śpiewać, albo gdy przez ciebie twoje dziecko czy rodzice wylądują na zakaźnym. Powodzenia w myśleniu, kasa ważniejsza od zdrowia. Szef to powinien zapłacić pensje na okres kwarantanny.

Krysia

Z takiej, że szef zarabia na mnie dużo kasy i skoro wykonywać pracy nie mogę to powinien za to płacić, kiedy jest zagrożenie zdrowia bądź życia. Twoje komentarze świadczą wyłącznie o tym, że siedzisz za biureczkiem i wykonujesz ślepe polecenia swego szefunia. Nie martw się, wirus nie wybiera, więc ja będziesz musiała siedzieć w domu to też Ci szefuniu nie zapłaci heh

Ajent

Część sklepów pozamykanych,ciekawe jak się rozwinie sytuacja

Xxxxx

Gdzie zamknięte?

Ajentka
@Xxxxx

W każdym mieście na południu pozamykane po jednym sklepie

Prcownik
@Ajent

Dlaczego?, podobno na stałe...

Aaa
@Prcownik

Skąd takie informacje, ze na stałe ? Firma informuje, ze na okres panującej pandemii w Polsce i ma świecie

IxI

Podpinam się pod pytanie. CZY SOTROWNIA PRACUJE NORMALNIE ???

@Aaa

To czemu każą zawieszać działalność? Podobno to ma trwać 2-3 miesiące.

@Aaa

Dziś kierownicy obdzwaniali wszyskich,ze sklepy zamknięte do ODWOŁANIA. Oby chociaż wypłaty na czas były....

Aa
@IxI

Właśnie sortownia pracuje ??

AjentJ
@Ajent

Mam nadzieję że wypłaca kasę za luty. Bo są ajentki które jeszcze nie otrzymały wypłaty..

@AjentJ

Tak. Wiem,ze są ajentki,które nie otrzymały wypłaty. Sama jej jeszcze nie otrzymałam i z pracownikiem się martwię,czy w ogóle będzie... w lutym sklepy zarabiały wiec to będzie mocno niestosowne jeżeli nie dostaniemy wypłaty. Cześć sklepów podobno wypłaconych,zobaczymy

Pracownikk
@Ajent

Też musiałyście pakować cały sklep łącznie z wieszakami?

@Pracownikk

Wszystko musiałyśmy przygotować do transportu. Łącznie z papierami na firmę

@Ajent

Tylko... czy ktoś wie co jest powodem zamknięcia wszystkich sklepów? Przecież to grozi upadłością firmy

Ajentka śląsk
@AjentJ

No, my jeszcze też nie dostałyśmy wypłaty... ciekawe jeszcze, co będzie z marcową ...

Halina

Domagamy się zamknięcia wtorpolu na okres koronowirusa. To naraża nas wszystkie na niebezpieczeństwo. Tutaj pracują osoby starsze, które nawet boją się przyznać do objawów bo boją się o zwolnienie z firmy. Cala Polska w kwarantannie a my na sortach same ze sobą walczymy by się nie zarazić od siebie jakimś syfem

Czesc
@Halina

Zdajesz sobie sprawę że to może potrwać pół roku albo i dłużej . I co mają powiedzieć ludzie którzy utrzymują z tej pracy rodziny?

Oj
@Halina

Niestety łatwo jest powiedzieć,skoro się źle czujesz to nie przychodz. Teraz się to na takiej osobie nie odbije, ale za jakiś czas na pewno. Trudno, pozostaje nam albo zaakceptować tą sytuację albo zwyczajnie olać robotę. Wszyscy jesteśmy świadomi zagrożenia

@Halina

Nie wypowiadaj się za wszystkich bo nie którzy chcą pracować jeśli się boisz to po prostu nie przychodź do pracy sami robicie panikę którą jest nie potrzebna...niech zaczną zostawać osoby w domu którzy mężowie lub ktoś z rodziny pracuję za granicą i był /jest w domu czemu nie było takich pytań czemu takie osoby przychodzą do pracy przecież mogą zarażać czy ktoś o tym myślał pozdrawiam i życzę zdrówka

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
PRACOWNIK

TO JEST NIEPOWAŻNE CO ROBI SZEF WOJTECZEK. UKRAIŃCY ZOSTALI WYSŁANI DO SIEBIE A MY POLACY ZOSTALIŚMY NARAŻENI NA NAJWIĘKSZE NIEBEZPIECZEŃSTWO, KONTAKT Z TYSIĄCEM LUDZI W JEDNEJ HALI. TO JEST SPRAWA DLA INSPEKTORA PRACY, RZĄDU I PREZYDENTA - GDZIE TA POMOC DLA LUDZI, ŻE PRACODAWCY NIE RESPEKTUJĄ POWAGI SYTUACJI I PANDEMII PANUJĄCEJ W POLSCE.

Czesc
@PRACOWNIK

Może nie wiesz ale osoby które w tej chwili nie czują się najlepiej bądź są chore nie są zmuszane do przyjścia do pracy . Każdy decyduje za siebie w tym momencie

@PRACOWNIK

Każdy pracuje na własnej działalności wiec co chcecie od szefa daje prace dla was nie dla sobie komu się nie podoba może nie przychodzi łatwo pisać w tak trudnej sytuacji zastanówcie się ludzie czy was nic nie nauczy

Ten (usunięte przez administratora) jest cały do zamknięcia!!! Gdzie są środki czystości, dezynfekcja rąk po tym gównie i stercie ubrań! W toalecie nie ma żadnych płynów ani głupiego szarego mydła do rąk!

KORONOWIRUS

A rączki to panie umyły? Ja już się tam zagnieździłem.

adjunt

gdzie leszek? chodził i sprawdzał ludzi czy ktos czego nie wynosi a teraz boi sie wyjsc do ludzi

To dobrze że ich odeslali bo najwięcej syfu roznosili. Teraz Polacy sobie pracują sami i jest git

Myślicie że wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego działa normalnie? Przydarzyła mi się taka ciężka sytuacja w rodzinie, a teraz średnio gdzieś wychodzić, a widziałam na stronie, że ten wypożyczony sprzęt można zamówić kurierem i przywiozą do domu.. Może ktoś coś wie na ten temat, albo korzystał z tego?

Madzia

Naprawdę jest wolne?bo jestem w połowie drogi do pracy i zastanawiam się czy przyjechac

Czy ktoś wie o co jutro ma być????będziemy pracować?????Co z butami????

Klepa

Buty pod pachy i na bosaka, jak wyjdziesz to założysz.

Jutro ma być wolne rozmawiałam z brygadzistka.

Rrrrr

A ja słyszałam że idziemy normalnie

Czy będzie zapewniony dojazd do pracy ???

Maja

Tak, dojazd nawet i z wirusem.

Ilona

Kiedy wtorpol będzie zamknięty???

@Ilona

Nigdy

Lila

Sklepy zamknięte, przynajmniej w województwie śląskim Ciekawe czy otworzą

Mody

Dobrze ze zamkną wszystkie sklepy i tak nikt teraz nie chodził a będzie bezpieczniej

Kto jutro idzie do pracy?

Zxcc

Śmiech na sali... brak słów :/

Cześć
@Zxcc

Chyba tylko jutro

Wirus
@Cześć

Mogliby to zamknąć tymczasowo- a tak naprawdę powinni !!!! Ponad pół tysiąca osób kaszlącyc, dmuchajacych milionem zarazków w jednej hali !!!! I będzie dobrze ?

Kw
@Wirus

Nikt nikogo nie zmusza pójść do pracy., źle się czujesz, boisz się zarazić ZOSTAŃ W DOMU. KAŻDY DECYDUJE ZA SIEBIE.

Xxx

Ludzie powinni zawiadomić sanepid. Zapłaci taka karę ze się nie pozbiera.

Yolo
@Xxx

Jaką kare... Przecież zakłady pracy pracują normalnie!!!! Zakłady metalowe też pracują!

Zojka

Kiedy zostaną wprowadzone środki ochrony zabezpieczające ludzi przed wirusem ? w ubikacjach powinny byc plyny do dezynfekcji, jeśli są tak ciężko dostępne to napewno ocet z sodą jeszcze w sklepach pozostal,tymbardziej ze praca wymaga nieustannego kontaktu z brudną odzieżą uzywana,temperatura mierzona jest tylko na wybranych sortach a co z resztą ?? Informują o dbaniu o higiene, więc może minimum zabepieczenia by się przydało, natomiast klimatyzacja ma na celu?... osłabienie odporności naszej,podatnosci na infekcje czy niby rozwianie kurzu i innych drobnoustrojów po zakładzie,widać logiczne podejście.

2tyy
@Zojka

Cała prawda

Xx

Do kiedy wyplacaja pieniądze?

@Xx

Tzn?

Rudy
@Xx

Sklepy pozamykane!Wypłaty niebędzie.To sklepy zarabiaja na wypłatyWypłata dopiero za 3 miesiące jak to wszystko ruszy.

Kolo
@Rudy

To jak wypłaty nie będzie to nikt nie przyjdzie pracować za darmo

@Rudy

Nie ma sklepów pozamykanych Dalej działają

Pracownikslask

Kilka sklepów na Śląsku dzisiaj pozamykali niby z powodu epidemii

@Pracownikslask

To dlaczego wszystkich nie zamknął? Czekają aż wszyscy na kwarantannę pójdziemy? Przecież to wiadomo, ze po takich sklepach różni ludzie chodzą :/ fakt, dzisiaj był mały ruch, ale jednak był...

Pracownikslask
@Zxcc

Mozliwe ze zamkną nikt nie wie co im po głowach chodzi... cześć sklepów mogą zostawić otware by mieć chociaż trochę zysku by nie upasc

TZN
@Kolo

Pomóżmy firmie !!niebieżmy pieniedzy.Jak wszystko się unormuje.Szef wszystko ureguluje.to uczciwy jest człowiek!!Surowy ale uczciwy!!

Aaa
@Kolo

tak na pewno w tym zakładzie będzie wielki solidarny bunt... hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL