Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

B

Ludzie Wy sobie zróbcie badania na glowe bo tylko na to dostaniecie L 4 bez problemu ....uważam ze coś z Wami jest nie tak chyba nie ma takiego lekarza co by Was wyleczyl ..

Saga
@B

Masz rację

Ajent

Szacunek dla firmy, komentarze pisać na tym portalu mijają się z rzeczywistością! Nikt nikogo nie zmusza do pracy, a ludziom którzy chcą zarobić a sie nie narobić polecam zmianę pracy..

Ajentka

Czy ktoś dostał już przelewy za luty?

@Ajentka

Nie, mało sklepów dostało przelew

Ajentka123

Ja dzisiaj dostałam...tyle dobrego

Zxcc

Ja dzisiaj dostałam

ehm
@Zxcc

no widzicie i po co bylo panikowac juz od razu w internecie

Praciś

Czy dostaliście już wynagrodzenie?

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

Ja to słyszałem śmiech pewnej osoby z góry, że brat wrócił z zagranicy z podejrzeniem, ma kawartanne, a ta osoba będzie specjalnie paradować po hali i zarażać.

Rafaleo

(usunięte przez administratora)obniżył jeszcze płacę ludziom w tych ciężkich czasach! Nie długo to sam będzie przebierał szmaty, jak sanepid wkroczy!

Yolo

Czy to jest pewne że oni mają płatne czy tylko zmyślone przez kogoś tam?

Wdzięczni? Za co? Za to, że naraża ludzkie życie? Za to, że o Ukrainę dba żeby mu się nie pochorowała a Polaków szmaci i obniża stawki? Śmieszny twój wpis współczuję stanu umysłu sto lat za murzynami.

Marcela

Bardzo marnie to widzę najpierw gwałtowne podwyżki powodując,że ceny większości ubrań na nowy towar są droższe niż nowe w sklepie. Potem Podwyżka, aż do 3 zł przez co nie opłaca się bardzo dużo towaru zwłaszcza drobnego dziecięcego nowe za taką samą cenę można dostać, a nawet taniej i znacznie mniej osób zaczęło chodzić do sklepów . Teraz koronawirus sklepy zamknięte na kilka miesięcy, a może dłużej... szkoda kiedyś był fajny towar i ceny w miarę np spodnie 12 zł koszulki 5-8zl itd. no i oczywiście po 1zl prawdziwa wyprzedaż.

@Marcela

Jeśli chodzi o mój sklep, w ogóle to nie miało wplywu ruch jak zawsze. Luty słabszy jak to zwykle bywa w handlu gdziekolwiek, styczeń super. Niestety wartość polskiego pieniądza spada więc 1 zł to już nie ten 1 zł co 4 lata temu czy więcej :) Koszty transportu, podwyżki pracowników to wszystko za sobą ciągnie, firma to nie zakład charytatywny ;)

Za robote się wziąć bo za niedlugo my bedzismy góra (ukraina)

Zosia

Ja mam męża za granicą i mam zamiar chodzić do pracy, zresztą połowa zakładu ma mężów, dzieci za granicą i też będą chodzić. Ryzyk fizyk. Przecież to logiczne, że prędzej czy później ktoś na zakładzie się zarazi więc co to za różnica od kogo. Lepiej, żeby tylko kwarantanny na hali nie zrobili bo będziemy 24 h przebierać szmaty.

Pracownica

Wiecej osób niech do kauflanda chodzi i robia zgrupowania

Mała????

Tam się wszyscy robią w konia. Bo kontrolne również nie zgłaszają takich sytuacji że rodzina zjechala z zagranicy więc o czym tu mowa ludzie....

@Mała????

Dokładnie tak jak mówisz, kontrolne ale także ajentki które są na sortach. Mężowie, bracia itp wrócili z zagranicy ale cóż mówić o tym to się ludzi ucisza... jak nie jestes wyżej to Twoje słowo tam jest niczym....

TYLKO CZEKAĆ JAK BĘDZIE KWARANTANNA TO NAWET NA ZUS NIE BĘDZIE

Jak to w końcu jest osoby które rodziny wracają za granicy lub wróciły nadal przychodzą do pracy ????Czy oni nie mają mózgu że mogą zarażać a przecież oni powiedzieli że nie muszą się przyznawać że ich mężowie dzieci wnuki są i że mają kontak kto im to udowodni dziękujemy takim osobą jak można robić w konia kontrolne i innych

PRACOWNIK

Ukraińcy wrócili do siebie i mają normalnie płacone za dniówkę a my zarabiamy to samo co oni za siedzenie w domu.

K
@PRACOWNIK

Zastanów się co mówisz i piszesz kto Ci karze pracować i daj pracowac osobom ktore chcą ....za kilka tyg bedziesz prosic o pracę bo może być różnie.....dzięki naszej firmie wiele osób podnioslo swoją stopę zyciowa ale tego sie nie widzi ale niedlugo to docenimy oby nie bylo za późno ...najwyzszy czas podziekowac szefowi

Ewa ajentka

Niektórzy tutaj zachowują się tak jakby nic się w Europie w Polsce nie działo a firma zamknęła sklepy zrobić na złość ajenta. A przecież jest PANDEMIA i to jest teraz najgorszy problem jak z pomocą Boga to wszystko minie to pójdziemy do pracy!!!

AAA
@Ewa ajentka

Jak wszyscy będą podejmowali decyzje o zamknięciu, po 7 dniach spadku obrotów, to za kilka tygodni będziemy żyli w innej Polsce. Sklepy pozostaną zamknięte wiele tygodni a niektóre niestety już nie zostaną otwarte.

Pytanie do innych ajentek

Mam do Was pytanie, o której tak mniej więcej skończyłyście pakować towar i wieszaki?

@Pytanie do innych ajentek

Od 7-10.30 ponad 3 tony. Pracujemy we trzy ale każdej mąż przyszedł pomóc... Wieszaków nie pakowaliśmy ;)

@Ajentka

My pakowałyśmy od 8 do 17, 4500 kg wyszło nam 250 worków w 3 osoby ... oczywiście wszystkie wieszaki ogumkowane a było ich około ponad 20 tys zabrakło nam worków aby je spakować ... i jeszcze nam za to nie zapłacą ...

Ajentka123
@Pytanie do innych ajentek

Dziewczyny kiedy wystawicie faktury do firmy za marzec? Teraz czy na koniec miesiąca?

@Ajentka123

Raczej na koniec miesiąca, może jeszcze w tym miesiącu popracujemy

Martus

Ciekawe czy jeszcze wogole otworzą sklepy czarno to widzę...

Ajent
@Martus

Myślę że nie ????Zapewne te szmaty które teraz sortujecie dadzą wam wzamian za wynagrodzenie.

GOS
@Martus

Za kilka tygodni, będziemy funkcjonowali w innej rzeczywistości gospodarczej. Osoby pracujące w oparciu o prowadzoną działalność gospodarczą zostaną całkowicie bez dochodów i świadczeń. Jednak warto zwrócić, tutaj uwagę, iż jeśli podmiot gospodarczy świadczył usługi tylko na rzecz jednej firmy, to zachodzą daleko idące przesłanki, iż powinna to być umowa o pracę. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, ze takie umowy będą podważane i przekształcane przez odpowiednie organy ( ZUS, Inspekcja Pracy ) w umowy o pracę z datą wsteczną.

Rogee

UKRAINA SIEDZI W DOMU I MA NORMALNIE PŁACONE JAK ZA DNIÓWKĘ!

Ewa ajentka

Ludzie co Wy tu piszecie to straszne firma stanęła na wysokości zadania sklepy zostały zamknięte dla naszego bezpieczeństwa!!!!! Mam tylko nadzieję że szybko wrócimy zdrowi do pracy bo to teraz jest najważniejsze!

@Ewa ajentka

Ja też się cieszę że sklepy zostały zamknięte. Oby tylko na obiecane 2 tyg. Ale jak Pandemia się przedłuży to też nie będę chciała szybko wracać.... Pieniądze są ważne ale zdrowie moje i mojej rodziny najważniejsze.... Chce jeszcze napisać coś do Pań i Panów z sortowni. Nie rozumiem jak możecie oczekiwać że zamkną hale. Jeżeli naprawdę się boicie zachorować zgłosicie wolne... Macie swoją działalność nikt was tam na siłę nie trzyma. Ale nie oczekujcie że będziecie siedzieć w domu i ktoś wam za to zapłaci. Myślę że nie musicie się bać że stracicie na zawsze pracę. Jak się wszystko uspokoi napewno będziecie mogli wrócić. Firma napewno zrozumie strach o wasze zdrowie i zdrowi bliskich. Ja z pracownicami nie oczekuję że mi zapłacą za dzisiejsze parę godzin pakowania towaru.... Jestem kierownikiem sklepu muszę przygotować sklep na zamknięcie na niewiadomo jak długo... Rozumiem że musieli zamknąć sklepy i nie mogło to wszystko tak sobie wisieć.... Nie rozumiem jak ktoś chce żeby nie pracować i jeszcze żeby mu płacili. Wróćcie na ziemię. A to że Szef zarabia na waszej pracy? Jest szefem więc zarabia :) w każdej pracy tak jest ;)

Ula

Sklepy zostana dopiero otwarte za 6 miesiecy.!tak powiedział pan krzysztof

@Ula

Nawet Pan Krzysztof nie wie kiedy wrócimy do sklepu bo i jak może to ktokolwiek wiedzieć jak nic nie zależy od nas od firmy. Wszystko zależy od sytuacji w Polsce. A takie pisanie bez sensu naprawdę jest nie poważnie....

Sklep
@Ajentka

Twój stan umysłu pokazuje, że gdzieś dawno dawno temu zatrzymałaś w PRL bądź dawniej. Oczywiście, że w takim stanie epidemii firma powinna ponosić koszta utrzymania pracownika, tak jak to jest na umowie o pracę. Naprawdę jesteście takimi parobkami? Ktoś na was rznie miliony, dostajecie ochłapy, do tego traktowani jesteście jak szmaty i wy boicie się upomnieć o swoje? Stan umysłu tyraj, tyraj, a jak tyrać nie możesz to zdychaj...ciekawe jak Twój sklep zamkną na dłuższy czas to będziesz liście z drzewa jadła i twoja rodzina też.

@Sklep

Po pierwsze mam oszczędności więc nie musisz się martwić co będziemy jeść ale bardzo dziękuję za troskę. A jeżeli się okaże że mój sklep zamkną znajdę pracę w innym... Zapominacie że świat się nie kończy na Wtorpolu. Trzeba myśleć pozytywnie ja traktuje zamknięcie jako urlop - za który mi nikt nie płaci i spędzam czas z dziećmi. Przecież i tak w wakacje najprawdopodobniej nie będzie bezpiecznie gdzieś wyjeżdżać i tak spędzimy urlopy w domach. Pozdrawiam

Baba Jaga

Trzeba firmie pomóc !!24.8 na h od 1 marca ×7.86 =194.92× 4 dn.bo wiecej nie bedzie =779.6 za tydz.×4 tyg. =3118.72 brutto.!! - 1470 Zus =1648.72 -60 zł podatku =1588.72 - 250 zl dojazd do pracy =1338.72-100 zl ksiegowy =1238.72!!! Tyle bedzie zarabiać osoba we Wtórpolu.Mamy nadzieje ze biuro również tyle!Jezeli sklepy zarabiały na pracowników!To teraz pracownicy muszą zarabiać na biuro.A ty Szefie co na to!!??1238.72 miesiecznie!!!!!

Likwidacja Sklepów

Część sklepów ulega likwidacji, ludzie stracą prace. Długo nie czekali, widać taka polityka właścicieli firmy,

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL