Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Fabryka

A co to za zostawanie, niedługo same będziecie zostawały te (usunięte przez administratora)pół godziny a nie z ludzi robić robali przerobowych.

Brygada
@Fabryka

Słychać na zakładzie że ma wejść 9 godz czy ktoś wie od kiedy????

Sajgonka
@Brygada

10 godz od lutego

Nic

Kto ci spaceruje? Tyle jej każą puszczać to sobie puszcza .

Yolo
@Nic

Dokładnie. Szef o wielu rzeczach nie wie które są ukrywane przed nim . Każda boi się powiedzieć jak jest naprawdę. On ma myśleć że wszystko jest pod kontrolą

Sort

Że mają być dwie zmiany od Marca

Sort

Zadzwoń i się umowisz na spotkanie

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy INSPEKTOR DS. BHP w PODZIEMNYCH ZAKŁADACH GÓRNICZYCH
Tarnowskie Góry
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Oxi

A ja mam pytanie.. Jeśli zmieniają ajentkę a pracownię zostawiają i się od początku nie dogadują, bo Pani AJENT od rządzenia się w główce poprzewracało, to czemu to pracownica ma rezygnować bo już psychicznie z nią nie wytrzymuje a nie odwrotnie?

wtor

pracownikuX kimkolwiek jestes czapka z glowy dla ciebie

toster
@wtor

Dokładnie, całkowicie się zgadzam!

toster

Otóż nie.

Mmmm
@wtor

A co się stało ?

Czy można liczyć w WTÓRPOL na prywatną opiekę medyczną?

hahaha

co tak rzadko ?w przeszłości bywał dużo częściej dwa razy w miesiącu albo i trzy...

Mody

Wielka prośba do wyceniających wyceniajcie jak najdrożej, wtedy będzie jeszcze więcej towaru za 2 zł ( teraz i tak jest jego dużo na szczęście)

Pojemniki ;c

praca przy oproznianiu tych pojemnikow to poezja to co tam codziennie znajduje mowi jedno, ludzie to zwierzeta

Operator

A od 2020 zus 1500,co na to szef?

zal
@Operator

to sie go o to zapytaj a nie na forum na (usunięte przez administratora)czy tam ofiare sie kreujesz

rzewne łzy!

Cóż za rozgoryczenie..tęsknisz za Kimś Kto odszedł ?prowadzenie firmy jest tylko i wyłącznie dla osób które orientują się w przepisach do tego opłacają Zus,Skarbówkę i Księgową..musisz dobrze orientować się w podatkach i wybrać odpowiedni procent oraz rodzaj ryczałt czy Vat pilnować terminów bo inaczej rosną odsetki,robisz to co miesiąc. Porównanie umów o pracę czy śmieciówek z działalnością to kuriozum..w działalności robisz to sam a w innych firmach z umowami robią to za Ciebie..Zus preferencyjny jest ok ale nie wlicza się do stażu pracy...

Blablabla

Piękna Wigilia ????

tomek

w jakich godzinach jest praca na produkcji? szukacie kogoś do pracy aktualnie?

Nic
@tomek

Przyjdź i zapytaj. 5:45/13:45

tomek
@Nic

dzięki. chciałem najpierw zorientować się tutaj, bo może ktoś coś wiedział

Pokoloko
@Nic

to w necie nie ma ofert?

Mamon
@Pokoloko

Są przecież na stronie...

dałeś Pis-po....wątpię że ko..
@Mamon

na stronie jest Tomuś w bordowej bluzie i z medalem w ręce a ogłoszenia są od dawna żadna nowość...

Mamon
@dałeś Pis-po....wątpię że ko..

No żadna nowość, ale koleś zapytał, to mu powiedziałem... ale widać nawet o to trzeba się przyczepić

dobro jest w nas
@Mamon

bez brokeringu informacji niemożliwe....nie poszukał newsów...

Wtórpol

Agnieszko z 1 sortu co operujesz taśmami Ciągnij więcej jak stoi szef koło ciebie niech zobaczy jak my przebieramy łachy.

Lenny

Wtórpol ma tylko jeden oddział?

elll
@Lenny

Siedziba jest jedna, ale są jeszcze sklepy i ich jest więcej

@elll

A, okej, dzięki

tini
@Lenny

a w sprawie pracy w sklepach to trzeba sie kontaktować z siedzibą czy sklepami?

Dziękuję za odpowiedzi

Asa

Czyli że nikt nie wie ile płacą na rozkładach przy wymianie towaru?

xxxxxxxxxxx

ile chcą tyle płacą

Ajentka
@Asa

Płacą dziewczynom po 25 groszy za kg teraz a w lecie po 28 groszy na kg. Oczywiście na fakturze więc na rękę zostanie w zależności jak kto się rozlicza....

Olkusz
@Asa

Płacą normalnie za każdą wkładkę chyba że co inny sklep to inaczej

Maria 1

O co chodzi z tymi zegarkami bo pewne osoby od jakiegoś czasu odbijają kilka a przecież jest zakaz tak robić

Mario1
@Maria 1

Idź lepiej ugotuj obiad babo

Lol
@Mario1

To zegarki ludzi widmo Ukrainy która wyjechała a na liście jest kasa idzie

My już całkiem nie mamy siły. Czy to mało czy to dużo leci. Kiedy wreszcie odpoczniemy. Sobota za sobotą. Ileż można tak pociągnąć.

Beeeee

To co się dzieję to jest szok leci tak dużo że nie dajemy tego sortować może właśnie czas na zmianę osoby która tak puszczą towar zapraszamy (usunięte przez administratora)na taśmę bo chyba zapomniała jak się robi

Ciekawa

Czy moglby ktos naposac jakie są zarobki na produkcji?Trzeba zalozyc firme, a ile wychodzi miesiecznie wyplaty? Pzdr i wszystkim dziekuje za odpowiedz.

Czesc
@Ciekawa

Jeśli pracujesz na małym ZUSie to koło 4tys na miesiąc wychodzi. Wypłaty dwie w miesiącu do 15 i do 30 . Na dużym średnio się opłaca aczkolwiek większość ma duży i pracuje . Zależy jakie masz podejscie do pracy oraz umiejętności i jeśli masz silną psychikę to nie jest źle . Ale nie zdziw się jak pójdziesz do pracy a w kolejne dni nie będziesz mogła wstać z łóżka przez ból nóg i rąk. Jednym słowem jest bardzo ciężko. pozdrawiam

Ale robimy wszystkie soboty i dlatego dniówki fajnie wychodzą 4 tyś Ale odejmij z tego ZUS księgową i podatek pozdrawiam

PRACOWNIK
@Czesc

4 tysiace na miesiąc ale brutto i za 300 godzin tyranina od poniedziałku do soboty wolna tylko niedziela i jeszcze od tych 4 tysięcy trzeba odjąć ZUS , PODATEK , BIURO RACHUNKOWE dopiero to co zostanie to dla ciebie , ALE NIE MA 4 TYSIĘCY PISZECIE BZDURY !!! NA SAMOCHODACH BUSACH I NA ZABUDOWACH BDF JEST NAPISANE ZE 5 TYSIĘCY NA RĘKĘ HAHAHA TO STRASZNE KŁAMSTWO BO NAWET 4 TYSIĘCY NIE MA NA RĘKĘ !!!!!!!!!!!!!!

Haha
@PRACOWNIK

Weź sobie przelicz godziny i nie strzelaj od razu że 300. Chyba wszystkie niedzielę plus nadgodziny :)

Haha

Paliwo ;);)

ppppp

czy przyjmuja jakies polki czy same ukraice sa bo dzwonie i ciagle nie ma miejsca

Beeeee
@ppppp

Dużo przyjechało Ukraińców więc ciężko będzie teraz o pracę tym bardziej w okres zimowy. Ale próbuj cały czas

Aaa
@ppppp

Nie stety js tez dzwonie od dluszego czasu i albo damy nie umieja lub nie wyrażają chceci odebrania tel a jak juz odbierze to słyszysz ze nie ma miejsca.. Do tego dochodz ze polacy beda siedziec na bezrobociu a ukraina bedzie pracowala

niezadowolona

wszystkie chwyty dozwolone. pomyśl co oni robią żeby wyjść na swoje. robią z nami co chcą, jak z małpkami w cyrku. a to tylko przez to ze na to pozwalamy.pora z tym skończyć

J
@niezadowolona

Najwyższa pora .

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 365.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 55 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL