Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Do wszystkich

Czy do prawda,ze kier. Jagiello jest nieuprzejmy? Który z kierowników najbardziej ogarnięty?

Do wszystkich

Jak to rozumieć

Rozmowa Kontrolowana
@Do wszystkich

Jagiełło jest nabzdyczony czyli o jaki ja jestem niesamowity a ty kobieto bądź cicho bo nie jesteś ajentką tylko robolem mającym swoją jednoosobową firmę i będzie za Tobą jeździł po mieście i się gapił ale nie podwiezie bo nie przyjdzie mu do głowy że Jesteś zmęczona itp...prawie 60 na karku to będzie oczekiwał ochów i achów oraz otwierania drzwi Lizusów nie słuchaj wyrób sobie swoją odporność na tego pana...

Sajgonka
@Do wszystkich

(usunięte przez administratora)Taki własnie jest.I jego cała rodzinka co tu pracuje.Ustawił siostrunie w sklepach .Do innych Ajentek się czepia.Kierownik (usunięte przez administratora) najbardziej ogarniety.

Emil
@Sajgonka

Masz racje Sajgonka Gonsior to taki manekin.w sklepowej wystawie.Zero życia.Natomiast Zięba to jest koles który ogarnia wszuystko.Jest najlepszy.

Ponosi cię Gosiu, nie ładnie tak nagadywać na swoich znajomych i to jeszcze w błogosławionym stanie

Ajent

Rzygać się chce Waszymi wpisami-poważnie. Dobrze,ze jestem na sklepach,bo nie zdzierżyła bym kogoś kto Mnie obgaduje a mimo to się uśmiecha i bezczelnie mówi „cześć”. Podajcie swoje imiona,nazwiska no dalej. Obrażać potraficie? To miejcie odwagę powiedzieć to komuś wprost. Nie pozdrawiam Małopolska.

Pola
@Ajent

Siedzisz w sklepie to siedź i nie udzielaj się

Ajent
@Pola

Nie udzielaj się? Hahaha,chyba się zapominacie. Zapomnieliście od czego ten portal jest? Nie od wylewania waszych żali,które i tak po wszystkich spływają. Ty tez możesz siedzieć na dupie,w domu ????

Ciekawa

Czym ten Wiatrak się w ogóle zajmuje ? I dlaczego mówicie, ze jest dwulicowy ?

@Ciekawa

a kto jest ogólnie?

Wiatrak?

@ajentka
@Yolo

Ogólnie Wiatrak jest osobą bardzo nie wygodną dla kogoś z tego co tu jest pisane.

@@ajentka

Nie znam go osobiście i raczej nie poznam ale gość jest bardzo pomocny (jeżeli chodzi o sklepy). Nieraz wolimy zadzwonić do niego niż do kogoś z biura,bo gdy dzwonimy do Pan z biura to przeważnie jest coś w stylu „po co dzwonisz” i jest o dziwo miły i sympatyczny. Po tylu latach w firmie pierwszy raz usłyszałam od niego „mogła by Pani?” A nie jak to zwykle bywa „Ma to Pani zrobić i już”

Ajentka
@Ajent

Dokładnie tak, to co tutaj się dzieje to jest masakra, plują co chwila na kogoś, a rano z kurami wstają i (usunięte przez administratora) aż się kurzy i dzień dobry dzień dobry co tam słychać :D Małopolska pozdrawia

@@@

Masz problem jakimis pracownikami to powiedz p Anecie w oczy a nie na forum żale wylewasz....

@@@@

O ciekawie a o kogo dziś chodzi ?

Dilala

Na jobsora znalazłam ofertę na pracownika biurowego, ale nie ma żadnego opisu...wiecie jakie są wymagania/oczekiwania oraz na czym konkretnie polega praca w biurze?

Leyla
@Dilala

no jak to na czym. Papierki, dokumenty, telefony - to tak ogólnie mówiąc o pracy w biurze. Ale to też zależy w jakim dziale by była ta praca, może z czasem by wymagali od Ciebie więcej jak się wdrożysz. Ciężko przewidzieć jakie mają plany związane z tym stanowiskiem ;p

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

Milutki

Zgodzę się z tym że na dziecku jest potrzebna pomoc tylko też niech coś zrobią/zrobi z ludźmi co jak dużo leci to zmieniają worki i czekają aż zacznie mniej leciec to wracają A worki wtedy nie są ważne byłam widziałam i aż mnie zatkało jak widzę że osoby w tedy do worków idą można zmienić jak idzie mniej lub jak naprawdę jest to potrzebne lub zbierają bluzki koło taśmy jeszcze jedno czemu nie wszystkie dziewczyny nie przechodzą na drugą taśmę do pomocy tylko się odwracają i udają że nie widzą pomagając sobie nawzajejem będzie wam lżej pozdrawiam was dziewczyny z dziecka

Marysia

Cześć wam , chciałam zapytać czy w chwili obecnej są do was może przyjęcia czy nawet nie warto pytać ? Jeśli są to do kogo trzeba się zgłaszać ?

Nel
@Marysia

Podobno są. Ogłoszenia dostępne na portalu olx a także w radio Kielce. Teraz potrzebują to wezmą ale jak wrócą pracownicy z Ukrainy to zwolnią.

Julia
@Nel

Po tym jak potraktowali Ukraińców, większość nie będzie wracać do tej pokręconej firmy gdzie ludzi mają za nic.Wiele osób poszło do innej pracy.

Marysia
@Julia

Czyli kogo pytać ? Kto tam jest najbardziej ogarnięty z kierownictwa?

Jolka
@Marysia

Są ogłoszenia wraz z podanymi numerami telefonów

@Julia

Oni nie wrócą? Będzie wyścig szczurów żeby wrócić. Zaorać się, ale kasa kasa kasa. Po ośmiu godzinach zapierniczania np na 2 biegły żeby zostać na cięcie, dosłownie biegły bo ilość miejsc ograniczona. Więc wątpię żeby ten naród nie chciał wrócić. Ale to prawda, teraz potrzebują bo było sielsko i anielsko z brudasami,a Polaków wywalali ot tak, powód zawsze się jakiś znajdzie,

Nana
@Julia

Ukraincy to niewyjechal.Dużo mieszka ich w Skarzysku i okolicach.Czekaja tylko na zatrudnienie.

Ewa ajenta z Bochni

Ludzie ogarnijcie się jeśli komuś nie odpowiada praca to niech nie pracuje a nie wylewa żale do firmy!

Ewa ajenta z Bochni
@Ewa ajenta z Bochni

Nie jedna z nas nie miała by tego co ma gdyby nie Wtórpol a że jest teraz kryzys to nie tylko u nas w firmie wszędzie!

Dana
@Ewa ajenta z Bochni

no tu się akurat zgodzę. Kryzys może dopaść tak naprawdę każdego i niestety ani my jako pracownicy, ani firmy nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić.

@Dana

Ale niektórym ciężko to zrozumieć. Nie liczyłbym na cuda w tej kwestii. Jakoś musimy wszyscy żyć i przyswajać to co się dzieje dookoła nas w aktualnym momencie

Migotka
@Ewa ajenta z Bochni

Dokładnie, to się odbije na wszystkich sektorach gospodarki, to nie jest tak, że tylko Wtórpol ma gorszy czas i jak stąd uciekniecie, to będziecie mieć lepiej. Wręcz jest szansa, że będzie tylko gorzej. Dlatego trzeba doceniać to co się ma w tym momencie, bo teraz wszystko jest tak ulotne, że szkoda marnować czas na obrażanie firmy i koleżanek z pracy

@Migotka

dobrze mówisz z tym uciekaniem. Ktoś się zwolni myśląc, że znajdzie pracę gdzie indziej, a może jej naprawdę nie znaleźć. I tu nie chodzi o straszenie nikogo, ale trzeba otworzyć oczy na to co się dzieje i co może się dziać. Lepiej się trzymać na razie takiej pracy jaką się ma i dziękować, że nie zostało się z niczym..

....

Jak tam blondi z butów?dalej te wary ma takie piękne!

Wiki

Dzisiaj poszłam z pomocą na dziecko boże co tam się dzieje pani Dorotka wcale nie reaguje na to co się dzieje Beacie cały dzień gęba się nie zamyka utworzyła koło siebie kokon z koleżaneczek słuchają ją jak Boga inni muszą zapieprzać i mają jeszcze uwagę zwracaną a im nic się nie mówi gdzie ta kierowniczka niech to towarzystwo porozstawia to może wezmą się za pracę w końcu braknie komuś cierpliwosci

Mało to istotne nie sądzisz ? I tak na zakładzie panuje dziwne zamieszanie . Trzeba wczuć się w trochę inny rytm .

Yola
@Anna

W sumie wszędzie tak jest . Tego nie da się zmienić, trzeba z tym żyć .

Yola
@Wiki

Nie myślisz że sama się pakujesz w mine? Tutaj komentarze czyta praktycznie każdy także wątpię że dziś dużo dziewczyn chodziło do pomocy na dziecko więc prędzej czy później albo cię zwolnią że komentarze wypisujesz albo coś innego . Nie ciężko będzie dojść kim jesteś.

Tyija

Co z kierownikami ???? Jeżdżą ?? Nie boja się ???

@Tyija

Nie jeżdżą. Można ciuchy ładować do toreb

Anett

Moze teraz coś o 2 sorcie? Moze ktoś wkońcu powie glośno jak jest a nie tylko pod nosem kazda mruczy. Monika z Beata mają koło ..... co się dzieje na sorcie. Temat koronawirusa na taśmie i straszenie że umrzemy.

Bojcory
@Anett

Bo jak tak dalej Będziecie bojczyć to żeczywiscie ten jad was pozabija.

Zastanawiam się nad powrotem do firmy..jak dochodziła rządziła p.Asia a teraz kto rządzi??

Wiola
@Ania

Teraz to rządzi Agnieszka z pierwszego. Zresztą tam jest cała rodzinka brygadzistek i kierowniczek i my musimy sortowac ten towar jak głupie bo oni są nie do tykniecia

Gucio
@Wiola

Na 1 sorcie mąż p.kierowniczki Robert i syn p. Agnieszki Paweł nic nie robią tylko kasy po kieszeniach szukają. A p.Ania nawet im uwagi nie zwróci tylko stoi i się cieszy. Dlaczego jest taka niesprawiedliwość że nam sie uwage zwraca a nawet zwalnia? Wszystkie reklamowki przechodzą dalej mało co nas nie pozabijaja a oni kieszonki.

Olo

Przestoi z nowa kierowniczka i tylko nagaduja na Magde i Anię. Takie Koleżaneczki

Nikt

Kto chce !! To żądzi

Dorota ma swoje humory więcej tam do pomocy nie idę mam dość A dziewczyną współczuję starają się i tak (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Lolusia
@Gucio

Był Blacha Aska i Teresa stare dobre kierownictwo. Oni to wiedzieli jak rządzić w zakładzie. A teraz to nie wiadomo kto rządzi, (usunięte przez administratora)!

Sto
@Ania

To troche dawno odchodziłaś... Dużo się zmieniło w zakładzie przez ten czas oczywiście na gorsze, a co do rządzenia to rządzić chcą wszyscy ale każdy xxj na swój strój. Ale poważnie jest dużo ciężej niż w tym czasie jak kierowniczką była p.(usunięte przez administratora)

Stos
@Lolusia

Te dobre czasy kiedy na zakładzie rządził Blacha Aśka i Teresa już nie wrócą. ALE POZDRAWIAM TYCH CO TE CZASY PAMIĘTAJĄ TAK JAK JA...

...

Czy idzie ktoś jutro do tego balaganu?bo ja chyba nie pójdę bo za bardzo się odkażiłem

::::::
@...

Wiadomo kto teraz zaraża w pracy każdy może być nosicielem Ale przecież kto tym się przejmuję kontrolne i kierowniczki raczej nie bo ich to nie dotyczy myślą że są nie tylkalne do czasu

Okey
@::::::

Kali zrozumieć i jutro nie przyjść.

Aneta jest kierowniczka i ona tam rządzi! A Lipa jest jej zastępca,!

Lolusia

Będzie przyjmować do pracy po znajomości. Nawet te nieroby co zostały zwolnione. Drzwi do domu się nie będą zamykały. Ludzie wszystko widzą i słyszą.

L

Witam Państwa odnosze wrażenie czytając różne opinie dość mocno żenujące że administratior ma ubaw nie tylko kompromituje WAs ale wizerunek firmy .Mojej opinii nie opublikowal bo nie pluje na ludzi Trzymajcie się w solidarności i skaczcie (usunięte przez administratora) na siebie .

Dawniej była p.Asia a teraz?

Główną kierowniczką jest Aneta

Czesc

Tak Ania i Aneta na razie na taśmie stoją ale podobno Lipa przejął dowodzenie , z tego co wiem pracownikom lepiej się z nim dogadać.

Oo
@Ania

Też właśnie słyszałem że Lipa jest głównym kierownikiem dobrze że chociaż jego wzięli o chłop normalny a nie to ci reszta

Beata z 2 sortu tylko pilnuje gdzie są kierowniczki i karze dziewczyna przerzucac na drugą stronę do Moniki żeby nie dostać opierd... u!!!!!

A kto jest teraz kierowniczka na zakładzie?

Lipa to jest ale z Anią? Czym zajmuje się teraz p.Ania?

Yolo

Zdecydowanie na tym zakładzie brakuje Gosi . Była Gosia był porządek , taka jest prawda.

Taktak
@Yolo

Cała prawda, była Gosia to i zgrana ekipa pracowała u niej a po jej odejściu 3/4 ludzi tam już nie ma , albo poprzenosili albo ludzie sami się zwolnili . Ona nie mogła znieść że nikt jej nie szanuje tak jak Gosię jeśli chodzi o pracę i to co powie każdy ma gdzieś. Tam jest potrzebny ktoś konkretny że jeśli powie że tak ma być to ma być i koniec. Co to za podejście podchodzić i mówic do dziewczyn że was wszystkie przeniose albo zwolnie i wielce zakochana jak było fajnie jak była Ukraina. Kobieto było 2x tyle osób a ty wymagasz od nas tego samego co dwa mies temu

Cooo

Coo??? Niby z kim?

Wiesia

Masz rację!!! Na wszystkie brygadzistki piszą, a na Sylwunie jeśli tylko jest coś dodane od razu jest usunięte. Dziwne!? A tak wogole NIE ogarnia tego wszystkiego, sama nie wie co do czego idzie, a od nas wymaga. PORAŻKA.

@Wiesia

Dokładnie,a na koniec i tak odwróci kota ogonem w taki sposób, że wychodzisz na (usunięte przez administratora),a ona na wszechwiedząca.

@Wiesia

Nie na wszystkie brygadzistki się piszę .....Zresztą wszystkie brygadzistki powinny być wymienione lub po zmieniane bo mają sowich pupili co mogą robić wszystko nawet rzucać garściami gdzie popadnie A one widzą i nawet słowem nie powiedzą Ale jak by koleżanka obok tak zrobiła to by kontrolna od razu uwagę zwróciła więc jestem za tym żeby one też były zmienione nas zamieniają miedzi sortami to ich też tak trzeba pozdrawiam

Ulka do wymiany, juz jej mamy dość. Jest podła a jak się na kogoś uweźmie to tylko współczuć

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL