Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Kiedy podwyżki?

xxx

od poniedziałku na 330 ton

@xxx

Dzięki wielkie , 340 już by mogło być chociaż ale dobre i to

yyyy
@Sajgonka

nie podwyżki a powrót do wcześniejszej stawki jaka była,jak wiadomo od czerwca płacimy zusy już nie będzie tak kolorowo a praca jeszcze cięższa na dużym zusie się taka praca nie opłaca. miejmy nadzieje że szef doceni nasze wysiłki

Money

No właśnie kiedy te podwyżki będą wreszcie?!!Tonaż jest nieadekwatny do zarobków!Ludzie będą narzekać i zmieniać miejsca pracy jak to potrwa jeszcze dluzej.Do tego te soboty wykańczające na maksa wszystkich. Tak nie powinno być!Zaczną się kombinacje przez pracowników i unikanie sobót,a jest nas naprawdę za mało na tyle towaru.

Cześć

Czy praca dla mężczyzn jest ciężka w tym zakładzie?

Zenek
@Cześć

Zależy gdzie cię postawią. W większości ciężko jest ale i są miejsca luźne ale nie dla każdego .

Magda
@Zenek

Jak już się zatrudnisz i bedziesz pracował.To mów Gabrysiowi "Tak mój panie"to przygarnie Cię do swojej ekipy.Bedziesz mu robił dobrze to dostaniesz dobrą fuche.

Luz...

Bełkot nie doinformowanych ludzi jest rozbrajający...albo nie mających nic wspólnego z ubraniami używanymi!przyjmowanie osób z niskimi kwalifikacjami własnie tak się objawia...

Lolusia

No właśnie. Ad. Inistrator....

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Zzx

Kto zrezygnował z prowadzenia sklepu?

Szczesciarz

Ktora szczesciara znalazla 20 tys? Bylo dzis glosno o tym, podobno zaslabla

Taa

Taaa jasne

Dzień dobry...
@Szczesciarz

lepiej zapytaj która chodziła po sklepie w ciuchach kupionych na miejscu ależ oni mają wzrok na tych kamerach..no szkoda że mi jeszcze nie kazał zdjąć sukienki którą miałam na sobie kupioną prawie 10 lat temu w hipermarkecie...

@Szczesciarz

Na sporcie mieliśmy omdlala jedna dziewczynę,ale wątpię żeby coś znalazła.Chyba (usunięte przez administratora) jakieś ktoś rozgadal i tyle.

Kto w końcu rządzi w tej firmie? Magda czy Aneta?

@Kasia

KTO PIERWSZY WSTANIE

michał

haha magda rządzi u siebie w mieszkaniu pedancikiem krzysiem! do zarządzania trzeba używać mózgu którego ona nie ma!! kłamie szefowi prosto w oczy a on jej tak wierzy! ciekawy jestem dlaczego???

czlowiek

Opróżniajcie pojemniki bo są zapełnione !!!!!! Stosy ubrań zalega koło pojemników MASAKRA .

karol

byłem w sklepie kilka razy i nic interesującego nie znalazłem..Dużo lepszej jakości ubrania można znaleźć gdzie indziej.

Klient
@karol

Bo nie masz pojęcia szukać można kupić fajne rzeczy i dobrej firmy markowe perełki też się zdarza wypatrzeć

Dzień dobry...

Biedak dopiero teraz się dowie gdzie ją kupiłam heheh....

xyz

CO SIE DZIEJE ZE POJEMNIKI ZAPEŁNIONE , UBRANIA POROZRZUCANE SĄ KOŁO POJEMNIKÓW , FIRMA NIE OPRÓŻNIA POJEMNIKÓW

Radom
@xyz

Dokładnie tak jest aż się patrzeć nie daje

Natalia

Witam pisze z zapytaniem o możliwość pomocy na sklepie czy jest możliwość? Jak wygląda system pracy? Chodzi mi głównie o godziny i czy jest możliwość dogadania się z pracodawcą

Sajgonka

Ten szmaciasz z Koleji z seszycikiem co latał już NIE pracuje.I brawo !!Wreszcie i jego sprawiedliwosć dopadła !!Tak trzymać !!

Xxx

Kogo masz na myśli?

Xyz

Teraz Balcerzak będzie rządził. Wszystkich wykosił

Czesc

A konkretnie o kogo chodzi bo tam pięknych to raczej nie ma

Dori
@Czesc

Jak to o kogo chodzi, pracownicy by nie sprzedawali !! Chodzi o "wielką brygadzistke" aśke która nie wie jak utrzymać się na stanowisku to postanowiła zostać podpierdalaczem sąsiednich sortow. Okropnie wredne babsko!! Ale czego można się spodziewać po tak prymitywnych osobach z podstawowym wykształceniem. Widocznie jaka firma takie rządy.

Emil

Dzień dobry czy wie ktoś może czy są przyjęcia dla mężczyzn na produkcję?

@Emil

Dla mężczyzn nie ma przyjęć , tylko kobiety potrzebne na chwilę obecną

@Czesc

A wiadomo czy i kiedy będą przyjęcia dla panów?

@Emil

Spodziewam się że jeśli będzie full kobiet to kilku panów się przyda ale póki co jest komplet albo nawet i za dużo także ciężko powiedzieć. Radzę zadzwonić ale pewnie na próżno.

@Czesc

Mhm szkoda ale dziękuję za informację

Haha

Widać kolega zainteresowany

Haha

Po co ci tu wypisywać , jakbyś naprawdę potrzebowal pracy to byś się zapytał kogoś z kierownictwa ale jak się nie chce ruszyć czterech liter i lepiej pytać na forum pracowników to ciężka sprawa. Pozdrawiam

Tak oczywiscie!!

To taki koles który tylko do tego sie nadaje.Jest bardzo przystojny.Ale niestety .Bez komentarza!!

Aneta
@Haha

Przecież tam nie ma żadnego kierownictwa.To jest tylko dziecinada.I wszyscy o tym wiedzą!!

@Aneta

Ale ta dziecinada decyduje czy będziesz miał pracę czy też nie

Magda
@Czesc

I własnie tu masz rację.Dziecinne decyzje!A kto na takich decyzjach traci?Ważne aby przelew SIĘ zgadzał.I o to tylko chodzi!!

Hej
@Emil

Przyjdź zapytaj , może cię przyjmą na pierwszy sort chyba ze będziesz choć trochę ogarnięty to gdzieś cię przeniosą

Sylwia

Cześć, mam pytanie odnośnie towaru. Chciałam zamówić paczkę do swojego sklepu nie ukrywam ze towar mam na poziomie i nie chciałbym go zaniżać :D Jak prezentuje się ten towar ?

Ela
@Sylwia

Ja kupiłam dwie paczki i polecam

@Sylwia

Mietek kupił i se chwali :)

Midy

Co ze sklepami będą otwieranie? Jeśli tak to które?

Nicol
@Midy

Sklepy już ponad miesiąc działają ????

xxx

CO SIE DZIEJE ZE POJEMNIKI ZAPEŁNIONE UBRANIA POROZRZUCANE KOŁO POJEMNIKÓW FIRMA NIE OPRÓŻNIA POJEMNIKÓW ROBI SIĘ (usunięte przez administratora)

am_eve

Dzień dobry. Chciałam zrobić zakupy Państw apaczek na allegro. Korzystam z allegro smart gdzie za zakupy powyżej 40 zł nie płaci się przesyłki, a jak chcę zapłacić za zakupy u was, gdzie wartość to 160 zł, to jeszcze dolicza mi za przesyłkę i to 50 zł. Możecie mi Państwo jakoś wytłumaczyć?

Człowiek

Dzień dobry, nasuwa mi sie jedno podstawowe pytanie, jakim cudem taka Instytucja handlowa jak WTÓRPOL w której dziennie pracuje ponad 500 osób, funkcjonuje normalnie w sytuacji PANDEMII KORONA WIRUSA!!!!!! Dlaczego tym tematem sie nie zajęła jeszcze inspekcja pracy!!!!! Czyżby znajomości???? I to sie skończy gdy zachorują Wasi najbliżsi. Opanujcie sie ludzie!!!! A Pan Wojteczek to niech juz sie tak nie wzbogaca na krzywdzie ludzkiej....bo mu to sie w koncu odbije.... Zdrowia życzę.

Ludz
@Człowiek

Widząc te wszystkie wpisy "ooo trzeba go zgłosić, oo powinien zamknąc." Rzygać mi się chce . Każdy ma swoją działalność i odpowiada za siebie ,każdy pracuje na własne ryzyko. Chcesz przychodzisz a jak nie chcesz to nie musisz , większość osób musi i chce pracować więc dajcie im w spokoju robić co trzeba . Po co się żalić . Każdy jest pełnoletni i wie co robi ,nikogo nie trzeba uczyć żyć Uwierz że co najmniej 85%osob jest za tym żeby pracować a bez pozostałych 15% jakoś damy radę . Pozdrawiam

człowiek
@Ludz

ciekawe czy tez tak będziesz "rzygać" jak konsekwencje pandemii nadejdą

mili

dokładnie

Jola
@Człowiek

Odbije się ! Wojteczek ma to jak w banku i zapłaci .Znajomości mu tu nie pomogą już kiedyś tak było , tylko wydocznie są takimi głupcami, że nie wyciągnęli wniosków z przeszłości . Skoro jest taka chora sytuacja to wina właścicieli czyli zarządu i ci durnie nie zdają sobie sprawy że przyjdzie im zapłacić wysoką cenę za wyzysk i mobbing .

Lol
@Człowiek

Co wy za brednie tu wypisujecie naprawde nie macie co robic po robocie :)

1234#
@Jola

Tam każdy pracuje z własnej woli nikt nikogo do pracy nie zmusza wszyscy robimy zakupy w biedronce i o dziwo tam nie ma żadnych zachorowań i to was nie zastanawia a czepiacie się wtórpolu ludzie może trzeba włączyć tryb logicznego myślenia chyba se to jest poza waszym zasięgiem

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL