Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Pracownica sklepu

Witam. Czy dziewczyny które pracują na sklepie j są. A własnej działalności dostają od ajentek pieniądze za wykladki?

Ajentka
@Pracownica sklepu

Dlaczego niby teraz maja im płacić ?? Wcześniej jakoś nie miały pracownice płacone za wykładkę i jakoś pracowały normalnie ... to w czym problem teraz ?

Pracownica sklepu
@Ajentka

Ponieważ godziny z wykladek nie są wliczane w godziny pracy. Więc powinny być płatne dodatkowo

@Pracownica sklepu

Prawda jest taka, że to zależy u jakiej ajentki pracujesz. Znam taką, która dopłaca za wykładki ze swojej puli pieniędzy, bo Wtórpol przewiduje pracę osób "z zewnątrz", ale tak naprawdę w ogóle nie interesuje ich to, co ajent ma wpisane w umowie z pracownikami. Pracownicy mają być i tyle. Wszystko zależy od tego, jak macie skonstruowany kontrakt. Jeśli masz stawkę godzinową- być może masz prawo oczekiwać zapłaty ("być moze", bo to zależy jaką pracę definiuje Twoja umowa). Jeżeli natomiast masz podaną kwotę za miesiąc pracy, no to nie masz raczej o czym dyskutować, jesteś na każde zawołanie.

XYZ

JN, do tej pory nic się nie zmienilo. Też zrezygnowałam z tej pracy, bo ostro przeginali. A co to znaczy, że nadal niszczą Ci opinię?

BYŁA
@Ajentka

Ajentka z ciebie taka jak ze mnie prezydent. Pracownice miały to wliczone w godziny pracy. To 5500 albo 4000 wczesniejsze obejmowało 6 dni roboczych (czyli wkładka jako godziny pracy). Więc miały zapłacone. Teraz kase dostałaś i podzielić się nie chcesz. Dobrze, ze już tu nie pracuje.

Ajentka
@BYŁA

To po jakiego (usunięte przez administratora) się wypowiadasz na tej grupie jak już ajentka nie jesteś ??? Weź zajmij się domem, dziećmi, mężem a nie siedzeniem na grupie i wypisywaniem głupot bo skoro już tu nie pracujesz nie masz zielonego pojęcia o nowych zasadach współpracy pomiędzy wtorpolem a ajentkami...

....

Zamknij ,,twarz,,...

Aaa

Nie

Nie da się wytrzymać ma tych kurtkach teraz. Co to się dzieje.... za mało osób do takich zaleceń .. Ala zrób coś z tym

Sweete

Dokładnie workow do zaszywania masakra ponownego też szok jak te chłopaki dają sobie radę ?

Yola
@Sweete

Od dłuższego czasu mnie to zastanawia, może z boku tego nie widać ale każdy kto przyjdzie choćby na zastępstwo to ile płaczu słyszę (codziennie)

Jeju

Bo jest narzucona chora norma,no,ale cóż Panie Kierowniczki wpatrzone w szefa jak w Święty obrazek, rozpływają się nad tym co mówi, nie potrafią się odezwać tylko nawet najgłupszy pomysł realizują,a później wyżyją się na najniższych i są efekty. Przecież to takie normalne żeby np worek skarpetek wyrzucić na kurtki,bo Panie tam mają lekką pracę i asortyment jak piórko to chętnie będą się cackac z różnym i masą ponownego. Tam wcale nie byłoby tragedii gdyby nie było tyle ponownego i różnego rodzaju śmieci, a tak to leci tam co popadnie i później szok i niedowierzanie, że w wszystko leci w odpadzie. Razem z tymi koszulkami to nam zafundujcie trzecią rękę, będzie fajnie.

Ciekawa
@Jeju

W te koszulki to wpatrzeni niektórzy teraz codzień w tej samej będą chodzić bo szef dał... masakra jest, ale z jednej strony to dobre bo będą koszulki robocze i skończy się rewia mody na sortowni, tylko powinno być więcej żeby każdy miał na zmianę i jakieś bluzy na jesień

Xx
@Jeju

a szanowna Pani Beata zamiast pomóc nam na kurtkach to puszcza caly ten syf do nas

Yoko

Ha ha dostaniecie koszulki robocze i skończy się rewia mody na sortowni i obgadywanie przy taśmie, o przebieraniu nie wspomne

Zxy

Za głupie odpowiedzi podziękujemy. Na waszą naturalną hierarchię też przyjdzie kolej w swoim czasie....

Mody

Teraz to nic się nie opłaca kupowac stare ciuchy zniszczone za 4 zł, a nowe w innych sklepach są na wyprzedażach za grosze np 2,3,4,5 zł

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Gelarda

Polecam pasiaki koszulki, idealna do tej pracy!

Kierowca

Wypowiedział by się ktoś jak kierowcy c+e mają w tej firmie czy to jest prawda że co dzień w domu? I co z naczepami one stoją załadowane czy trzeba ładować samemu?

Cześć

Coś się dzieje ciekawego na zakładzie?

Tytko

Ponoszą się

Tytko
@Tytko

*Panoszą

@Tytko

Im bliżej biura kierowniczek tym bardziej panoszą się

Sajgonka
@Cześć

Jak zwykle co dzień Zieba chodzi i zwiedza niczym się nie interesuje..Gabrys szefa unika jakby pożyczył od niego kasę na mieszkanie i musi mu oddać..Gruzin wygryzl z interesu Wiktorie i teraz on kasiore ogarnia.Anka zerwała z Wiatrakiem..Towar zapie...ala tak jak zawsze to robił.Szef o podwyżkach mysli.Bez paniki Agnieszka jest zdrowa.niema wirusa.

@Sajgonka

Ile bierze Gabrys za zrobienie loda!!Ja daje 40 pl

Zainteresowana

Witam serdecznie.Czy wie ktos moze czy Ajentka w swojej umowie z firma ma napisane ile ma wyplacac wynagrodzenia pracownikom,np procentowo czy tez konkretna kwota,a moze robia co chca ze swoja obsluga?

Ciekawa

Prosze o info ile dostaja ajentki na malym sklepie a ile na duzym.

Ciekawski

Witam, firma Wtórpol dała ogłoszenie w połowie czerwca na projektpraca, że szuka stolarzy do mebli kuchennych za 10000 zł. Czy to ogłoszenie jest wiarygodne?

Ciekawy

Co sądzicie o stanowisku koordynatora sieci sklepów? Czy warto brać udział w rekrutacji? Jakie sa plusy i minusy pracy na tym stanowisku w firmie Wtorpol?

@Ciekawy

Jeżeli lubisz pracę w nienormowanych godzinach, dowiadywanie się w ostatnim momencie że Twój zaplanowany wolny dzień jednak wolnym nie będzie, długie spacery w poszukiwaniu wolnych lokali, oczywiście na smyczy z GPSem i załatwianie sobie noclegu w jakiejś pipidówie na ostatni moment to warto! Aha, i zapomnij o załatwianiu spraw z ajentkami za pomocą dialogu. Dialog w tej firmie nie istnieje. Jeśli jednak postanowisz spróbować, to albo oni Tobie podziękują, albo Ty sam po jakimś czasie zorientujesz sie, że wdepłeś w niezły (usunięte przez administratora) i sam im powiesz "bye bye". A wtedy oni i tak stwierdzą, że wszystko co złe to Twoja wina, że sobie nie poradziłeś z obowiązkami i w sumie to dobrze że odchodzisz, bo takich pracowników Wtórpol nie potrzebuje. Ale pamiętaj, że pamięć po Tobie w firmie pozostanie i będziesz podawany jako zły przykład, tudzież nadal jakieś nieścisłości i niedomówienia pomiędzy Wtórpolem a ajentką, firma będzie zrzucać na Twoją niekompetencję. Mimo, że od jakiegoś czasu pracujesz gdzie indziej, a o tym (usunięte przez administratora) dawno zapomniałeś. XD

Ajent

Wszyscy w firmie się bronią żeby zacząć prace jako kierownik sklepów bo zaraz cię wywala. Ciagle namawiają ludzi z pojemników z hali żeby próbowali ale nikt nie chce bo kazdy już wie ze i tak go zwolnią i zednej roboty we Wtorpolu już nie będzie miał.

kordynator

Pytanie mam dlaczego firma poszukuje cały czas od kilku lat kierownika na sklepy \ koordynatora bo ciągle idą ogłoszenia a oferują dobre pieniądze bo różne opinie tu pojawiają się na ten temat, a jestem zainteresowany.

Agata

Mam pytanie, jak to działa że jedni w firmie zasuwają jak niewolnicy przy czym inni sobie spacerują po zakładzie i robią co chcą. My rozumiemy że teraz jest okres wakacji i przychodzą nowe osoby ale to nie oznacza żeby serwować taryfę ulgową . Dziwnie jest to podzielone , gdyż osoby słabsze mają lżejsza pracę a biorą takie same pieniądze a ta osoba która wygląda na lepsza musi tyrać , nie było by to takie dziwne gdyby nie to że te osoby się podśmiewają za plecami . Chodzi tylko o trochę sprawiedliwości !

Gocha
@Agata

Zgłoś to swojej brygadzistce

Magda
@Agata

Mięďzy szatniami na górze jest tam taka mała dziupla! Przecież wiesz gdzie to jest.Takie gniazdo os !Wżuć do koperty 500 daj jednej z tych Os.I po sprawie.Mozesz chdzić na luzaka gdzie chcesz.Gwarantuje ze ci się uda..

Dzień dobry. Czy ktoś mógłby powiedzieć co to za praca na stanowisku- pracownik biurowy,gdzie proponują wynagrodzenie 6000 zł na "rękę"?Czy to zwyczajna "ściema"?

@Zainteresowany

I jak? udało Ci się czegoś dowiedzieć?

@Zainteresowany

Jak widzisz,nikt nie chce podzielić się tą informacją.

@Zainteresowany

W biurze taka praca, ze siedzisz przed kilkunastoma ekranami Komputera, w zależności w którym dziale pracujesz i robisz milion rzeczy, które trzeba wiedzieć z księżyca - możesz być na fundacji, kontroli sklepów, transportu i logistyce, księgowości, czyściwach oraz obserwowaniu tego, co się dzieje kamerach - tutaj dwie zmiany. Wymagają dużo bez specjalnego wprowadzenia, jest tam grupa stałych osób - a reszta przychodzi na miesiąc dwa trzy i zaraz się go pozbywają. Bardzo dużo spraw do ogarnięcia a nikt nie chce uczyć. Praca w domu nawet, bo niektóre sprawy nie kończą się o 14 godzinie. Ludzie z hali się boją tam chodzić gdy kierownictwo wybierze osobę, Nowi przychodzą i za chwile ich nie ma, nie polecam - pozdrawiam

Dziękuje bardzo,domyślałem się,że to zbyt piękne,żeby było prawdziwe.

adam
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora)szkola obiecuja ty jezdzisz na szkolenia wykladki tracisz czas kase a po szkoleniu czekasz kiedy sie odezwia i cisza nie masz ajencjii nie masz odpowiedzi (usunięte przez administratora) i nie liczenie sie z ludzmi.szukaja sily roboczej szkolisz sie kilka dni robisz wszystko i za pan brat i (usunięte przez administratora) do domu a na twoje miejsce inni do szkolenia itd

Xxx

Czy ta sobota będzie wolna?? Tylko potwierdzone informacje

Kinga
@Xxx

Tak , szef mi mówił że zrobi wolną sobotę raz w miesiącu ale nigdy nie wiadomo którą, taka loteria trochę wiesz :)

Aaa
@Xxx

Tak, wolna.

Xyz

Covid dotarł do wtórpolu. O ironio od 1 sortu

Mix
@Xyz

Mają covida czy nie to i tak chcą wszystko zatajać żeby przypadkiem zakładu nie zamknęli bo to dopiero by była lipa na własnej działalności.Od razu można zwijać manatki lub płacić ZUS z pożyczkowych o ile to ma sens.Lepiej robić.Ale kto wie co będzie?.

@Mix

A co z się tak boicie, skoro i tak swoim jadem byście wszystkich zabili. 80% procent społeczeństwa musi to przejść i nabyc odporność stadna. W Starachowicach nie sraja tak ogniem jak Wy robi się testy jeśli się nie jest chorym to do pracy i tyle w temacie. Ale widzę że Wy w tym Sko to jacyś zacofanie jesteście. Chyba macie coś na sumieniu skoro taka panika i strach. Wreszcie przyszedł czas aby zapłacić za tą swoją dobroć i jad którym tak ziejecie. Hahahaha

Wszyscy brali wolne bo bali się że się zarażą A co teraz nie boicie się chcieliście to korzystali A teraz już nie chcecie wolnego zamknięcia zakładu co z wami przecież dostaniecie wolne ...Tylko jak ktoś by chciał parę dni wolnego to nie dostanie chodź jest mu potrzebne tylko wybrane osoby mogą dostawać wolne jak nie soboty to kiedy chcą A inni muszą czekać na urlop szkoda gadać A jeszcze jedno czemu nikt nie ogłosił że ktoś mógł być chory i że jest zagrożenie tylko umiecie ogłosić że będzie mniej do wypłaty chyba należało coś ogłosić każdy ma rodziny

Wirus stał się rzeczywistością ,więc nie rozumiem po co ogłaszać takie rzeczy telewizje trzeba oglądać żeby wiedzieć Ale ktoś tu na bieżąco nie jest

A w innych firmach ogłaszają takie rzeczy? Nie. Jest to rzeczywistość Ale jak ktoś jest zwykłym wieśniakiem lub wieśniaczką to tak jest że interesuje się tylko plotkami I ogłoszeniami

Pracclu

Może po to powinno się ogłaszać, i zgłaszać, żeby osoby które miały styczność poszły na kwarantannę! To, że dla Ciebie ważniejsze są pieniądze niż zdrowie życie, swoje, rodziny i innych ludzi, to nie znaczy, że cała reszta ma swoje życie w 4 literach, bo nabrało sobie krydecików i szmera się po głowie jak je spłacić..., to co zamiatanie jest pod dywan i tak wylezie na wierzch.

Buku

Czy może ktoś zmienić kontrolną na bluzkach? Do niczego się nie nadaje. Masakra jest z tą dziewczyną

@Buku

Może by się przydała tam jeszcze z jedną brygadzistka, miejcie trochę zrozumienia ona tam nie jest zbyt długo żeby wszystko ogarniać na tiptop , zawsze tam były dwie brygadzistki a teraz nagle jedna świeża ma sobie dawać radę?

Rtyy
@Czesc

Przeszło rok to nie taka świeża

Cześć
@Buku

To jest super dziewczyna i ma tam taki zapierdziel że szok dajcie jej spokój tylko weźcie się za prace a nie stać i się rozglądać po zakładzie każdy ma tyle samo na godzinę narzekacie ze nie ma wolnych sobót a jak Ukraina pracowała to wam nie pasowała

Yolant@
@Cześć

Masz rację. Wybaczcie ale dziewczyny z bluzek są najsłabsze i widać to jest dopiero wtedy gdy zostają przeniesione na inne sorty...

Gosia
@Yolant@

Ta szajka z bluzek powinna być dawno rozbita. Co nie którzy korzenie tam zapuścili. Od 5 lat innego sortu nie widzieli. Na 2 sorcie żadna by rady nie dała

@Yolant@

Wszyscy wszystkich krytykują a tak naprawdę to na każdym sporcie czy na taśmie czy wycenie nią jest letko ale za darmo nikt nam nie będzie płacił

Hmmm..
@Buku

Dziewczyna jest naprawdę, w porządku Zauważ, że ona jest sama, a ma do ogarnięcia dwie taśmy oraz układanie, więc ma zapierdziel! Na pewno byłoby łatwiej , jakby był jeszcze ktoś, bo zawsze były dwie brygadzistki, a teraz jest sama. Nie znasz, to nie oceniaj. Zajmijcie się wszyscy pracą, a nie rozgladaniem się po sorcie i ocenianiem, pozdrawiam.

Many

Nic, poprostu niech się zajmie swoim życiem

Yolo
@Many

Idź i jej powiedz to pewnie zrozumie

Hej

Ej weź się odwal od Alicji! Pozdrawiam mieszanka

Sama się lepiej ogarnij

Mix

Jeden sajgon na zakładzie za marne pieniądze,wykorzystują ludzi i tyle¡!!!!!!!!!!Jeszcze soboty pracujące non stop żeby było na ZUS i dojazdy o księgowym nie wspomne???!!!!!Ta i co jeszcze wymyśla oprócz tego że już teraz ganiają wszystkich wszędzie bo ciągle mało ludzi jest.Kto za takie pieniadze bedzie sluchal ciaglych wrzaskow i rzadow.pan które prawie nic nie robią oprócz obserwacji tego cyrku.itdMmmmm.Ciekawe dlaczego?Może dlatego że nikt nie ma szacunku do osób które tam pracują za 4ech.a inni udają że robia i nic z tym nie robią,a pieniądze bierzemy w koncu te same.Chory system.Za dużo towaru,za mało ludzi!!!!Tak się długo nie da robić.

Gggg

Ala jest super. Co wy chcecie od niej? Zazdrość?

Ghi

Ciągle jej cos nie pasuje? A co takiego jej nie pasuje? (usunięte przez administratora) Zadnych nie faworyzuje bo wszystkie traktuje tak samo

Yola

Bo ci uwage zwróciła żebyś szybciej pracowała? Wybacz no czasem trzeba

Że co

Że niby Ala kogoś faworyzuje? Traktuje każdego tak samo. Chyba komuś (usunięte przez administratora), że jest bardziej lubiana.

Jola

To po jakiego kija , przyjmujecie się do wtorpolu ?! Przecież ta firma bez takich naiwniaków , jak wy by nie istniała ! Brak rąk do pracy w takich ciężkich warunkach i małych finansach , zmieniło by politykę mobbingu i niewolnictwa tej firmy .... właściciele i zarządzający spokornieli by , bo zabrakło by właścicielom na waciki . Ludzka - sami jesteście sobie winni, że zgadzacie się na to . Wiem, że jest ogromne bezrobocie w tym regionie i właśnie tacy jak wojteczek to wykorzystuję ......a skoro on to wykorzystuję , a wy się zgadzacie , to macie to co macie . Tyle . Bała bym się u takich świrów pracować .

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 365.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 314, z czego 55 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL