Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Nadia

Dopiero co tu przyszłam i jakoś tych nowych komentarzy nie ogarniam zbytnio… do kogo to się odnosi tak konkretniej? W sensie jakie stanowiska? myślałam czy by na sortowanie odzieży nie przyjść tu do was. Chce na okres zimowy mieć zajecie a potem zobaczę, czy na taka krótsza prace taki wybór będzie ok?

Mała mi

W szczytnie w końcu coś wartego uwagi , panie kierowniczki bardzo miłe , służą pomocą , obsługa na wysokim poziomie , sklep czysty, zadbany , panie wkładają całe swoje ❤️ W to , co robią

Kwiatek
@Mała mi

Tak , to prawda , znam obie Panie i podziwiam ich zaangażowanie w ten sklep , zawsze uśmiechnięte , jedyny minus to brak przymierzalni ale dla chcącego nic trudnego .

@Kwiatek

A jest gdzie wstawić te wspomnianą przymierzalnie? Zastanawiam się swoją drogą czy sugestie dawane przez klientów są jakkolwiek uwzględniane? I co z pracownikami czy bywa podobnie w kontekście „góry”? czy ktoś kto pracuje oceni relacje z szefostwem?

Ls

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem się zajęcia ajentki. Mam pytanie za co odpowiedzialny jest ajent ? Komu płaci ? Ile mogę zarobić ? Z rozmowy telefonicznej nie dowiedziałam się za wiele. Bardzo proszę o odp

Gabryś S
@Ls

Wszystko to co ci mówią przez tel to kłamstwo.Podpiszesz umowę i jesteś oszukiwana.

Wiesia

Czy można w czwartek na wymianie towaru,nie wylozyc całego towaru,zostawić kilka workow np na kolejne dni?Czy jest za to jakaś kara?

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Co masz przez to na myśli? I tak poza tym jak teraz robi się na tej całej hali? Dopiero co oglądam firmę a tu takie nowinki. Te nabory są specjalnie dedykowane osobom spoza Polski czy o co chodzi? nie widzę takich ofert w internecie

Była Ajentka

O pracy w tej firmie można pisać długo zarówno jak i o osobie odpowiedzialnej za zarządzanie czyli "11 królu Pilski". Praca sama w sobie jest ok, co prawda trzeba być nastwionym na przeróżne zmiany które mają być wprowadzone na już czy się da czy nie. Ogromna odpowiedzialność. Kierownik J jest bardzo specyficzny ale to chytry i cwany lis. Póki mu pasuje to jest ok ale jak ma zły chumor to czepia się o wszystko co jest zrobione na jego polecenie i wtedy już jest źle i drze się kto to kazał tak zrobić.. jeśli ma w zamiarze pozbyć się kogoś lub całej ekipy ze sklepu szuka dwuznacznych sytuacji na monitoringu że ktoś kradł czy to pieniądze czy coś innego, straszy policja i prokuratura jeśli po kozazaniu owych nagrań nie podpisze się oświadczenia o winie i zrzeczeniu wynagrodzenia za przepracowany okres. Oczywiście sam się tym nie zajmuję tylko robi to ktoś inny na jego rozkaz. Człowiek który nie liczy się z ludźmi, czy to pracownicy czy klienci. Ktoś bardzo musiał go skrzywdzić w dzieciństwie ze chodzi taki człowiek po tym świecie i jest bezkarny. Dopóki on jest w tej firmie to nic się nie zmieni i będzie wykorzystywał ludzi

Tygrys

Pewnie że najleprzy ma głowę na karku i kulturę po co te kierowniczki do czego zamieszanie tylko robią .

Rita

Patrycja przestań tego ryja wydzierać nieda się tego słuchać.

Regionalny

Dzień dobry. W serwisie olx widnieja ogłoszenia na koordynatora regionalnego. Zastanawia bardzo krótki opis i stawka 22 000 netto. Czy ktoś ma doświadczenie we współpracy jako koordynator? Może coś opowiedzieć o współpracy? Ilu pracowników zatrudnia koordynator i ile z tej kasy zostaje realnie? Dziękuję.

Zastępca ajenta

Dzień dobry Mam koncepcje zrobienia reportazu o firmie Wtorpol jak zatrudnia ajentki które regularnie nie płacą za przepracowane godz nie płacą lub zaniżają kwoty za wykladki .chce poruszyć wiele nieciekawych a może odwrotnie operacji wzbogacania przez ajentki.. .Mam barwne postacie w donoszeniu na innych przeznaczając faktyi .Firma tj pan Jagiełło.zna sytuację i nic z tym nie robi .Historia się powtarza stąd zamysł reportażu .ps znalazłam kilka osób jednak to.xa mało ,będę poszukiwać na innych forach i przez znajomych pozdrawiam do zobaczenia

@Zastępca ajenta

Mówimy chyba o ajentkach na ryczłcie. Na książce dochod i przychodów,gdzie trzeba mieć za wszystko faktury wcale się rewelacyjnie nie wychodzi. Nie wspomnę, że płaci się ZUS od dochodu. I znacznie wyższy podatek. Formę opodatkowania można zmienić tylko raz w roku. Więc w tym przypadku najlepiej byłoby mieć stała wypłatę jak zastepca. Za nikogo faktur nie wystawiać i zarabiać więcej od ajenta.

@@Ajentka

Jak dla mnie stanowisko zastępca totalnie niepotrzebne. Wiecznie wymyślają z grafikiem. Najlepiej poniedzialki i piątki wolne zbytnio się nie przemęczyć. Stała wypłata i brak jakiejkolwiek odpowiedzialnosci Niczym się nie różnią od zwykłego pracownika!!

Ajentka
@Zastępca ajenta

Śmiech na sali ... jeżeli ktoś uważa, że cokolwiek ajentki zaniżają albo się wzbogacają to zapraszam się zatrudnić na stanowisko ajentki i jeszcze mieć do tego duży sklep... uwierz mi trzeba się ogłowić i mieć wszystko zafakturowane aby wyjść na taką samą stawkę jak zastępca...

Agent
@Ajentka

Zgadzam się w 100% Dobrze to liczyć cudze pieniądze, ale nie widzę problemu proszę stanąć na tym stanowisku i zobaczyć jak to smakuje

Zastępca ajenta
@Agent

Pracowalam kilka lat mam sporo ofiar tj.pracowników którzy zostali oszukani na pieniądze tjnie otrzymali w dalszym ciągu należnego wynagrodzenia.(usunięte przez administratora)należy reagować taki imperatyw kategoryczny .

Klient

Może Panowie" U GORY"zainteresują się tym,w jaki sposób nowe ajentki prowadzą sklep.Samowolka,poprostu samowolka.Robia co chcą,bo myślą, że sklep jest ich własnością.Po co na sklepach są kamery??Klientow traktują jak zło konieczne.Przeciez gdyby nie my,klienci,sklepy świeciły by pustkami,prawda??A jak są traktowane pracownice przez nie....Niektóre dziewczyny pracują kilka lat,ale przyjdzie taka NOWA AJENTKA i myśli że wie wszystko i tylko rozkazy wydaje.Szkoda słów,naprawdę szkoda...

Małgośka

Pracuję na tyle długo kilka lat że mogę coś n ten temat powiedzieć. .Postawa pana Jagiełło nie zawsze bywa zrozumiana to fakt ale nie powinno to być powodem ażeby go tak oczerniać nie słyszałam.i.niebylam.swiadkirm ażeby się odnosił chamsko co jest mu zarzucane a zamieszanie robią ajentki chcą się szybko dorobić wykorzystując pracowników .

Była Ajentka
@Małgośka

Pracowałam tam na tyle długo aby wiedzieć, że ten człowiek czerpie przyjemność z dręczenia ajentek i ich pracownic.

No wa
@Małgośka

Ja miałam styczność z panem Jagiełło i mogę powiedzieć że nawet jest bardzo chamski przy klientach potrafisz się wydzec. Moja klientka mi powiedziała tak cytuje. " gdyby nie Panie to oni by wgl nie istnieli, ja bym (usunięte przez administratora) tym wszystkim i odrazu wyszła. Takie ma podejście Pan Jagiełło do ajentek. Cham (usunięte przez administratora) i tyle

Lucy
@No wa

Poza wydzieraniem się przy klientach czego jeszcze można się spodziewać? Bo ta opinia o czerpaniu przyjemności z dręczenia pracowników mnie przeraziła. Jak duży wpływ na atmosferę w pracy ma zachowanie tego pana?

Mody

Tragedia ciuchów coraz mniej i jakość coraz gorsza jak popadnie ceny coraz droższe nowe sklepy otwierają a w starych nic nie ma nie chodzę nawet po 7 zł

Doris

Cześć, po jakim czasie podpisywana jest umowa tutaj, ile trwa cały proces rekrutacji, szkoleń? Chodzi o ogłoszenie na sortowanie odzieży. Ktoś pisał, że odbył szkolenie, i nadal czeka na odpowiedź, to ciekawa jestem, bo wszędzie gdzie szłam do pracy to od razu była umowa podpisywana po pozytywnej odpowiedzi, a szkolenie potem. Płatne jest?

Gabryś S
@Doris

Chcesz pracować .Musisz jeszcze spełnić jeden wariant rekrutacji.Napewno się dogadamy..

An

Witam. Czy po odbytym szkoleniu, z niby pozytywną opinią czekał ktoś z Państwa na pracę i się nie doczekał?

JuliaCh

Witam, opinie nie są zaciekawe a ja bym chciała zasięgnąć opinii o Koszalinie. Jest możliwość podjęcia współpracy w moim mieście czy ten słynny pan J również tutaj urzęduje czy to jakoś podzielone jest.

Kołek

Do tej Tajlandii to co trzeba zrobić żeby pojechać ??

Kołek

Dlaczego podwykonawcy firmy Wtòrpol Tekstylowo nie mają zawartych umów.Kontraktów.??

Zdenerwowana

Jedna wielka porażka. Jagiełło uważa się za najmądrzejszego a jak przychodzi co do czego to nawet nie umie dobrze rozliczyc kasy, stosuje (usunięte przez administratora), nie wypłaca pieniędzy pracownikom. Zdalnia bez powodu. Nie zatrudniajcie się tam. Jak oni czegoś nie dopilnują, nie płacą w terminie jest dobrze, ale jeżeli wina leży po Twojej stronie wylatujesz

Ajentka

To co się dzieje w tej firmie to jedna wielka porażka. Zanim zastanowienie się czy chcecie tam pracować , przeczytajcie opinie, skądś się one biorą. Mam nadzieję że króla Polski ktoś w końcu dojedzie albo zdechnie sam . Nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL