Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Pracownik@

Ludzie wy jesteście chorzy, tylko spiskujecie jak drugiemu zaszkodzić, boli was wszystko, wszyscy jedziecie ja tej samej biedzie a drugiemu próbujecie szkodzić, opamiętajcie się bo sytuacja która się dzieje w kraju niczego was nie nauczyła, a w tym zakładzie pracować też nie musicie jak jest wam tak bardzo źle...

Rumba
@Pracownik@

Dokładnie, chociaż teraz trzymajmy się razem, poróżnienia tylko szkodzą, a nie przynoszą pożytku, nie warto kopać pod sobą dołków, bo wszyscy razem w nie wpadniemy...

Saga

Brawo nareszcie mądre slowa

samba
@Saga

jak ja sie ciesze ze w koncu to ktos powiedzial.. dokladnie, tylko trzymac sie razem, nie podkopywac sie nawzajem, bo to niczego nie da, nie robia nam niczego na zlosc, chca dobrze, chca bezpieczenstwa. Poradzimy sobie jakos!!!

Lecia
@samba

Zrzeszenie ludzi wyłudzające zwolnienia l4 trzymajcie się razem, bo przyjdzie zapłata za te oszustwa. Narzekacie narządy, na szefostwo, na wszystko a sami macie (usunięte przez administratora) we własnym ogródku. Najlepiej podzielcie się tą premią zusowką żeby wam starczyło na te kary na które będziecie bulić. Myśleliście, że bezczelnie będziecie więcej od kontrolnych zarabiać, to się mylicie!

Lxx
@samba

Oczywiście, że dużo da, pozbędziemy się pasożytom firmowych i społecznych. Niech sobie pasożyty szukają innej firmy aby odprawiać cyrk z l4. Jeszcze dojdzie do tego czy faktycznie jesteście chorzy i lekarz legalnie l4 wystawił, czy przypadkiem nie daliście mu jakiej premii

Yolo
@Lecia

A skąd my wiemy czy brygadzistki nie lecą na L4 . ?

Aaa
@Yolo

brygadzistki też kombinują jak mogą żeby płacić mniejsze składki zus, takie życie

xyz
@Lxx

z twojej kieszeni idzie na te L4, czy z szefa ? nie ponosisz kosztów nic nie tracisz to zamknij mor..e i siedź cicho, masz prace to pracuj i zajmij się tym co do Ciebie należy, a jak Ci nie pasuje albo masz kogoś w Zusie to najlepiej podpiepsz cały zakład i jeszcze do sanepidu wszyscy będą siedzieć w domu i wtedy szef zapłaci ci przestojowe, zus cię wspomoże i będziesz mieć więcej czasu żeby obmyśleć kogo dalej (usunięte przez administratora) będziesz szczęśliwa/y

postronny
@Pracownik@

Srodowisko we Wtórpolu, jest jak nigdzie indziej, każdy by każdego utopił w łyżce wody, patologia, złe emocje i szczucie.

Janle
@xyz

Tak idzie z moich podatków! Darmozjadzie. Parę miejsc się zwolni odnośnie osobników z l4 i będzie spokój, nawet nie będą stawki obniżać :) prosta sprawa

Raczej
@postronny

Raczej żadne środowisko nie akceptowało by takiego bezczelnego zachowania, nie długo to na zmianę będziecie sobie karty odbijać, że niby w pracy jesteście..., każdy jedzie na tym samym wózku, a branie podwójnych wypłat tylko dlatego, że jest się pazernym powinno skutkować natychmiastowym zwolnieniem. Na pewno znajdą się chętne osoby które wymienia takiego oszusta. Szef oczywiście dostanie taką informację.

Yoko

Trochę to dziwne że w dni wolne od pracy zamyka się dyskusja na forum, a w dni robocze od rana snucie planów jak utopić kolegę /koleżankę w łyżce wody... Pytam gdzie są kontrolne, szef że nie widzą tego że zamiast pracować śledzicie wpisy na forum i dodajecie komentarze.

KJ

Wtórpol pracuje czy macie przestój jak VIVE?

M M

Jeśli ktoś ma informacje o takich osobach proszę zgłaszać do brygadzistek

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Julia

Pojawił się zakaz zgromadzeń do 50 osób, konieczność zachowania odpowiedniej odległości od siebie nawzajem. Firmy sprawdzają stan zdrowia swoich pracowników. Każą pracować w maseczkach i rękawiczkach. Mierzą temperatury, kontrolują pracowników, wiedzą, kto powinien przebywać w kwarantannie, biorąc pod uwagę fakt powrotu wielu osób, pracujących za granicą, będących członkami rodzin zatrudnionych w polskich firmach. Wzrost zakażeń w Polsce postępuje wręcz lawinowo. Firma WTÓRPOL zatrudnia tak dużo osób. Czy w obecnej sytuacji zagrożenia Covid-19 są zachowywane wszystkie środki ostrożności? Środki powszechnie znane? Problem jest naprawdę poważny. Czy kierownictwo jest świadome zagrożenia?

Julia

Kawaler23cm

To prawda że wypłaty mają być co tydzień?

Magda M
@Kawaler23cm

Wypłat niebedzie!byly tylko od 1.marca do 15 marca.nastepne dopiero za 3 miesiące

Mysz
@Magda M

a wy pewnie byście się z tego cieszyli, robili charytatywnie a żale wylewali na forum BRAWO WY

123 pracownik
@Kawaler23cm

Ludzie przestańcie snuć domysły nie wiadomo ile uda nam się jeszcze pracować sytuacja z godziny na godzinę robi się poważniej pracuj 8 godzin sumiennie jedź do domu i spędzaj ten czas z rodziną nie na pisaniu i czytaniu głupot i nie nakręcaj się przyjdzie taki czas że każdy będzie sądzony za swoje grzechy więc nie pilnuj koleżanki obok tylko niej swoje sumienie czyste

Ajentka

Ludzie na Boga, skąd jakieś chore wiadomości ze sklepy pozamykane na dłużej niż kwarantanna tj. 3-6 miesiace? Myślicie, ze im jako firmie nie zależy na zysku? Wyszli na przeciw całemu zagrożeniu i bardzo dobrze! Chce wam powiedzieć, ze zamykać wielkości sklepów nie musieli ponieważ zamykać należy sklepy od 2000m2 z innymi rzeczami niż spożywka (są duże powierzchnie sklepow wiem bo sama na takim pracuje, ale większość się łapie w tej granicy )Musza patrzeć na wszystkie plusy i minusy, kierownik dzwonił sklepy zamknięte do odwołania!!! Skąd ma wiedzieć jeden czy drugi kierownik ile ten stan w Polsce potrwa?! Czy skończy się na 2 ryg i czy tez dłużej o tym na pewno się dowiemy po 2 tygodniach. Oni tez musza płacić za wynajem sklepów, lokale itd, a zysków brak. Przychodzicie, plujecie na ludzi coraz to nowsze rewelacje, ale odejść żaden nie odejdzie bo płaca i taka prawda i na prawdę dziwie się. Mają w większości spraw swoje widzi mi się nie zawsze zrozumiałe to fakt, ale jak ktoś wie i jest świadomym, ze pieniędzy się nie dostaje za darmo i stara się w pracy to tez nikogo nie wywalają na zbity bruk bo tez tu czytałam i takie komentarze. Są ludzie co pracują po 2/3/5 lat i da się? Da się. Najwidoczniej nie ma powodów żeby ich zwalniać, a skoro robicie coś nie tak i odwalacie machloje to się nie dziwcie, ze z dnia na dzień wpada Krzysztof czy tez inny kierownik i każe pakować zabawki.

@Ajentka

A no i chyba najważniejsze czego nie napisałam. NIE PODOBA MI SIĘ to wychodzę rozwiązuje umowę i ciało, a nie idę do roboty, a w domu wylewam pomyje na każdego z osoba.

Popieram ????

TikTak

Bardzo słusznie napisane.

Ajentka

Jak widać nikomu bo pisze całkowicie anonimowo :) mieć swoje zdanie to od razu lizanie (usunięte przez administratora) ? No fakt, jak na tym forum nie spi****sz Wtórpolu i nie plujesz jadem na prawo i lewo to już komuś liżesz (usunięte przez administratora) ;) katastrofa.

A
@Ajentka

Firma istnieje na rynku 20 lat. Właściciel chwali się w Forbs’ie rocznym 10 milionowym zarobkiem do własnej kieszeni. A mnie i Tobie z dwutygodniowej pensji nakazują odjąć 20 %. To kto tu kogo robi w balona.

ajentka
@A

Popieram w 100%

@A

Nie mogę się z Tobą nie zgodzić bo masz w 100% racje odnośnie tej sytuacji, jednak moja opinia odnosi się do całokształtu tego forum i to w jaki sposób ludzie plują na drugiego, ale rano z uśmiechem idą do pracy i mówią "dzień dobry" klepiąc się po plecach puszczając uśmieszki. Więc warto popatrzeć również na siebie. Żyje troszkę na tym świecie i wiem, że jeżeli coś mi w pracy przeszkadzało to po prostu, podziękowałam i wychodziłam, bez zbędnych komentarzy itp. Czy oni zmienią coś jako firma czy też nie to już ich sprawa, ale czy my chcemy tam pracować to też jest tylko i wyłącznie nasz wybór. A jaka sytuacja w firmie jest na ten moment to nikt nie wie.

Iza

Karma to wraca ale za takie oszukiwanie, dlaczego koledzy i koleżanki mają tyrać a taki delikwent ma brać podwójna wypłatę? Nikt na takie sytuacje nie pozwoli, i jesteś następna osobą do zgłoszenia. Dobrze, że w zusie mają inne metody sprawdzania i cały zakład przeczepią z lewych zwolnień, jeszcze sprawdza czy lekarzowi z łapę nie daliście. A teraz możecie trząść portkami wyłudzacze!!!

Iljon

Do szefa też ta informacja zostanie zgłoszona odnośnie kwarantanny i lewych zwolnień plus przebywanie na l4 i chodzenie do pracy. Jak nie wiesz co to kodeks pracy to się zwolni. A jak masz problem to będziesz bulić teraz z pomniejszonej wypłaty mate wszystkie lewe l4 które sobie nabrałeś. Jeżeli szef nie zaaraguje to inne instytucje się tym zainteresują. Miłego dzionka (usunięte przez administratora) karma wraca.

Aga

O widzę następna osoba do zgłoszenia za l4 :) lista się wydłuża a ZUS będzie miał co robić, po drodze sprawdzi kto powinien być z mężem, bratem w domu na kwarantannie.

Ewa ajenta z Bochni

Ludzie co Wy tu piszecie to po prostu żal Fima powinna Was zwolnić dystypcionarnie Jak Wam nie pasuje to do domu na kwarantanne a nie pomyje wylewac bo gdyby nie Firma Wtórpol to większość z Was tynki by jadła!

@Ewa ajenta z Bochni

Firma zaplacila ukraincom normalnie nie obnizajac im wypłaty a nam poleciało 10%.W dodatku dokładaja teraz roboty abysmy robili za dwoch albo trzech i gdzie tu jest szacunek dla polaka?Ta firma nigdzie juz nie ma pozytywnych opini i nigdzie nie bedzie miala.Kierownictwo to poprostu jakies nieporozumienie.

No to się zwolnij a nie żal na forum pracy jest pod dostatkiem ????

Nie podoba się to zmień zatrudnienie przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę

Maryna

Widocznie teraz Polacy mają tyrać na odpoczywającą Ukrainę w domciu, za darmo mają mieszkanie jeszcze może jedzonko powinni im za free dowozić. Ale cóż, nie którzy ubóstwiają takie traktowanie i własną piersią bronią, pewnie góra która jest dobrze opłacona, ciekawe jak ZUS sprawdzi kto siedzi na l4 i pracuje, to które góry i pagórki się rozsypią... Od takie pocieszenie, 80 procent wynagrodzenia można dostać z związku z wirusem, więc i tak takie biznesy padną na dniach, sklepy zamknięte..., Ukraina nie dojedzie i eksport szmat runie..., więc nie zamartwiajcie się, bo nie jedna firma upadnie,zreszta dlatego szuka oszczędności i tnie na polakach, żeby wypłacić Ukrainie. Bandera zjedzie do swych wychodków i nastąpi pokój

Ona23

Witam czemu pozamykali wszystkie sklepy i nagle nie mają na wypłaty za marzec ?

Krysia
@Ona23

Bo mają gdzieś wypłaty

Rychu

Powinieneś zadzwonić na odpowiednie służby

Rychu
@Rychu

Dlaczego komanetrz osoby powyżej zostało usunięte? Facet został zwolniony bo mu się chciało iść do WC oddać kał!!!! Wymyślone było, że się paliło.

Ktoś !!!
@Rychu

To nie było wymyślone !! Paliło się i gdyby nie reakcja osób mądrze myślących to nie było by już Wtórpolu!!!!!!!!!!!! Ludzie walnijcie się w te Głupie głowy!!!!!!!!!!!!!!

Ona23

Witam to firma pozamykali sklepy nie ma na wypłaty to co plajtla? Oni chcą te sklepy otworzyć ponownie czy jak ?

Sajgonka

Widać sprawa kwarantanny jest rozwiązana wszystko idzie jak trzeba z poważnym podejściem do sprawy Teraz poruszmy temat numer dwa który staje się popularny a mianowicie chodzi i zwolnienia chorobowe. Na zakładzie słychać że wiele osób w tym czasie przebywa na zwolnieniu a jednak do pracy przychodzi i pobiera pieniądze za pracę jak i od ZUSu . Coś mi się wydaje że to nie jest legalne . Może ktoś z kierownictwa zareaguje . Inaczej sprawa zostanie zgłoszona

Klara
@Sajgonka

Proszę zgłosić do ZUS, bo to ewidentne wyłudzenie świadczeń. Nie może tak być, że na L-4 przychodzi się do pracy.Wyślę maila i zasygnalizuję problem.

O
@Sajgonka

I to sie nazywa przyjazn w pracy...ludzie ile w was jadu ...jeszcze nic Was nie nauczyla ta sytuacja na świecie tylko plujecie jadem ....czas najwyższy sie opamietac

Off

Z drugiej strony do takich sytuacji nigdy nie powinno dochodzić L4 to L4

@O

No najlepiej łazić do pracy i doić jeszcze kasę na zwolnieniu. Trzeba być mendą żeby tak robić! Zgłaszać takie (usunięte przez administratora) do zusu i koniec tematu. A te co mają mężów za granicą zgłaszać ale do sanepidu, bo szkoda języka do kontrolnych

@Sajgonka

Widocznie niektórym to wolno być na zwolnieni i do pracy chodzić tylko (usunięte przez administratora) tak mogą A co z tymi dziewczynami co ich kontrolna kazała iść do domu bo się nie przyznały że z rodziny ktoś wrucił za granicy

Jaguar

Kto taki?

Real
@O

Nazywasz jadem wyłudzanie zwolnień lekarskich?"Brawo"Wy! Los potrafi zapłacić. Znam takich co załatwili sobie L-4 , bo rzekomo grypa ich zmogła. Po miesiącu, od cudownego ozdrowienia , rzeczywiście zachorowali na grypę i znów byli na zwolnieniu na.......grypę. Tym razem " uleczył" ich ZUS.

Tak
@Real

Ewidentnie sprawa powinna być zgłoszona. Pobierają pieniądze za zwolnienie lekarskie i śmieją się z tych co pracują normalnie jak trzeba .

Ajentka 123445
@Tak

Ludzie !!! A co Was to obchodzi co robią inni ... każdy robi co może aby utrzymać siebie i rodzine w tym trudnym dla nas czasie ... zajmijcie się sobą i swoimi problemami ...

Xxx
@Ajentka 123445

I TO JEST ŚWIĘTA PRAWDA pilnujcie siebie samych nie kolegów i koleżanek...

czyściwoGąsiora

a co z Tymi osobami co wykupiły mieszkania od Prezesa na potrzeby ukraińców ? Spłacać je trzeba a Ukrainy nima... nieźle się kilka osób przewiozło !!!

Geha

Wypsikaj sobie gębę tym prowizorycznym płynem albo najlepiej go wypij

Geha

Pewnie sama go sobie wyprodukowałaś więc sobie tą prowizorkę w domu używaj, heh przyjedzie sanepid to inaczej będziesz śpiewać.

Magda

Dokładnie!!! Ona powinna dawać przykład a sama wszystkich okłamuje, jak może tak być. Nieudolne kierowniczki zajmijcie się najpierw waszymi brygadzistkami bo kłamią jak z nut a wy wszystko łykacie jak kawki a później śmieją się z was po kątach. A ta śmierdziuszka z huciska nawet o wlasna higienę osobistą nie dba więc czego więcej od niej wymagać, wystarczy na nią spojrzeć, brudas jakich mało, obawiam się że jej juz domestos nie pomoże. Wywieź ją na (usunięte przez administratora) z firmy!!!!

@Magda

Kierowniczki tylko stoją na 1 sorcie i myślą sobie kogo by tu dziś zwolnic.wielce ksiezniczki a szkoły zero jak i SZACUNKU!!!!!.

J
@Geha

Puknij sie w głowę

Jumanji

Pracujemy w sobotę?

Nie no gitara tak trzymać????

Heniek

Nasikełem do płynu dezynfekcji żeby podnieść jego walory odkarzania.

Heniek

Hehehe nie wypije a ty ręce wysmarujesz :) skuteczność 100% Po co kładą, baziewie?

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL