Opinie o Hanyang Polska w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hanyang Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hanyang Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanyang Polska w Elbląg

edzik

Jesli ktos chce pracowac, to pracuje i nie zwraca uwagi na plotki,intrygi itp. Takie sytuacje sa w kazdej firmie i to nie powinno przeszkadzac w pracy chyba,ze ktos woli zyc czyims zyciem a nie swoim. Trudne mamy czasy i uwazam,ze jest to jedyna firma w Elblagu,ktora mimo problemow nadal daje ludziom prace!!Pracowalam 9 lat w tej firmie i nie powiem o nikim zlego slowa.Praca byla w porzadku! W kadrach, w ksiegowosci bardzo mile kobietki,ktore pracuja do dnia dzisiejszego,pomoga kazdemu. Pozdrawiam serdecznie. E.W.

były pracownik M

Nie narzekajcie nie było żle było wręcz super ja pracowałem na wtrysku .a Justyna pracuje jeszcze?

el
@były pracownik M

hihi mi się tu dobrze pracuje jak narazie każdy weekend mamy wolny zakład sie zamyka nikt nie pracuje nie ma co narzekac

buba
@były pracownik M

Idz do black and white na magazyniera. Doszly mnie sluchy ze szukaja

Głos Londynu

jak tam mors z wąsem z magazynu i jego ślepy przemadrzaly pomocnik ??? prezes zmadrzal i przeniósl ich na wtryskarki czy ci dwaj dalej bawią sie w magazyn, w tym magazynie to juz chyba caly elblag pracowal a przez tych dwoch wszyscy normalni odchodza ale oni nawet na wtrysku by sobie nie poradzili bo tam trzeba ciezko pracowac a to lenie co bajki tylko opowiadaja dyrektoreczcce

BlaBla

(usunięte przez administratora)odradzam tam pracy, szkoda nerwow

Aplikowałeś do firmy Hanyang Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Marco

[usunięte przez moderatora] to ja znam od samego początku jego kariery w hanyang zas pamietam go jak przyszdł do pracy jako mistrz zmianowy na początku był w miare ok ale bardzo szybko zorietował się w strukturach tego zakładu i wiedział z kim nalerzy sie zadawac z kim pić komu (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] komu się przymilić i jak kogoś wykorzystać do podbudowania własnej pozycji a nawet kogo zakablować to kaki instynkt samozachowawczy jaki moją [usunięte przez moderatora] a jak został zwioskowcem to się wypioł na roboli i mamy macie kogo macie

Marco

Produkcje zabierał gostek z sopotu dawno dawno temu to on stał u Wiewiurki pod drzwiami z kopertą w zembach żeby dostać jakąś forme do produkcji no teraz czasy sie zmieniły i to zas prosi go o robote

tez stary i były pracownik

ten zakład to uratował taki jeden co zabierał produkcje na pniu dobrze pewnie wiesz kto i pewnie dobrze wiesz jakie i on miał problemy bo nawet na czas nie potrafiliśmy wyprodukować ale kase to chcieliśmy

II P

TERESA KSIEGOWA ZAWSZE MOWILA ZE NA [usunięte przez moderatora] TO PROKURATORA TRZEBA WEZWAC I MIALA KOBIETA RACJE SZACUNEK DLA NIEJ BO WIEDZIALA CO MOWI KUPILI MU SYSTEM NA MAGAZYN ZA 500 TYSIECY Z PROJEKTU UNIJNEGO KTOREGO ON W OGOLE NIE UMIE UZYWAC JEDNYNE CO ON UMIE TO PRZYJAC DLUGOPISY I SPINACZE BO TYLKO TE INDEKSY ZNA PREZES JUZ DAWNO POWINIEN KRETACZA [usunięte przez moderatora] Z MAGAZYNU NA WTRYSK

Jaca

hej marco masz racje [usunięte przez moderatora] - ja przepracowalem tam prawie 20 lat teraz robie w normalnej firmie za dobra kase i ciesze sie ze od [usunięte przez moderatora] ucieklem wszystko co opisuja tu pracownicy to jest szczera prawda takie sa fakty i rzeczywistosc tam teraz mam spokoj psychiczny

Marco

Wiem coś o tym przepracowałem ta 15 lat w tym ostatnie pięć z (usunięte przez administratora) kazikiem

kolega mirka w

jestem kolega [usunięte przez moderatora] i nie raz pilismy wodke na zakladzie ale niestety wszystko co tu ludzie pisza to prawda [usunięte przez moderatora] wielokrotnie powoluje sie na wplywy u hani a zbychowi tylek na zakladzie obrabia zapomnial chyba ze hania nie jest juz prezesem

Biuro

Uzyskanie od [usunięte przez moderatora]rzeczowej informacji przez telefon graniczy z cudem bo on nigdy nic nie wie i na niczym sie nie zna. Ten facet to nieporozumienie. Wszystko za niego robią Danusia, Dorotka , Ela i młodzi. [usunięte przez moderatora] pracuje jeszcze w magazynie tylko dzięki Dyrektorce, to jest jego przyjaciółka , ona kiedyś była Szefową Zbytu. [usunięte przez moderatora] ukrywa wszystko przed Zbyszkiem i udaje że o kombinacjach [usunięte przez moderatora] nic nie wie... Wstyd.

Marcin Anglia/Elbląg

pracowalem kiedys u wróbla... To niekompetentny człowiek. Potwierdzam wszystko, co ludzie tutaj piszą. Mam nadzieje, ze ktos w koncu zauwazy jego krętactwa i nieprofesjonalizm w tym co robi. ciągle kłamie i zgania wszystko na młodych, a praca z nim jest nie do wytrzymania. Typ totalnie nie zna sie na robocie i to przez niego przez lata odchodzą ludzie z magazynu. Pan Prezes powinien pozbawic go tej funkcji. Jeszcze nigdy nie pracowałem z takim AMATOREM. Wróbel wiesz na co sie nadajesz ?? na kierownika żabki... na nic wiecej. Nikt nie bedzie tam zapieprzal dla takiego cepa !!!

ZGM

jak ide pobrac barwniki to [usunięte przez moderatora] starego cwaniaka nigdy nie ma, waruje przy swoim kontenerze ze złomem jak piesssss , pilnuje zeby mu ktos czasem złomu nie podebrał , bo to jego dodatkowe żródło dochodu HEJ ZGM!!!!!!!!!!!!!

WYDZIAŁ PP

z ''malego ptaka" w szatni to smieja sie nawet te jego chlopaki i po co takiego głąba Zarzad trzyma na takim stanowisku, przeciez on sam nic zrobic nie potrafi. ptaszysko nie nadaje sie do zarządzania ludzmi

pracownik biurowy

Z[usunięte przez moderatora] z magazynu śmieją się na górze wszyscy, na naradzie to statysta , na magazynie tez statysta. To najdroższy sztaplarz na świecie. Myśle, że za te pieniądze co on zarabia to można by było normalnego Kierownika Magazynu zatrudnić. On nawet meila nie potrafi odebrać.

do "małego ptaka"

ty związkowiec... odkąd pamietam to kradłaeś ze złomu i ze swoich machloejek to chyba masz drugą wypłate ... a ja od 20 lat uczciwie tu pracuje i patrze na to , kiedys cie stary [usunięte przez moderatora] Dyrektorki niedługo nie bedzie to cie szybko posadzą.....

czarna mamba

ten zaklad powinni zamknac juz dawno, kierownictwo do bani,w kardach siedza i pija kawe nic nie robia, a w biurze spia

Ktoś

Jestem tego samego zdania co xxx. Już trochę robię w tym zakładzie, ludzie są różni, jednemu chcę się robić drugi tylko narzeka i gada jak tu jest ciężko. Jeśli chodzi o mnie, w tym zakładzie bardzo dobrze mi się pracuję. Trwa ciężki okres, mam nadzieję że praca się zwiększy i będzie co robić. Panie w kadrach są bardzo miłe, spokojnie można zwrócić się z jakimkolwiek problemem, wysłuchają i doradzą:)

widok

dobry zakład

Zostaw merytoryczną opinię o Hanyang Polska - Elbląg

• Jak się pracuje w Hanyang Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hanyang Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanyang Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hanyang Polska