Opinie o Norbert Dentressangle - ND Logistics w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Norbert Dentressangle - ND Logistics. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Norbert Dentressangle - ND Logistics o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norbert Dentressangle - ND Logistics w Mysłowice

cogito

Nie polecam firmy, syf i malo placa zero perspektyw, z dala od takiego magazynu !!!!

mały

a dokładniej? o której platformie piszesz?

piko

Tak czy siak oddział musieli zamknąc

mały

To nie ND zamknęła tylko klient się wyniósł z Polski a to różnica

Czy po rozmowie w Norbert Dentressangle - ND Logistics rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

ND NIE ZAMKNEŁA ODDZIAŁU

były
@mały

A właśnie że zamknęła. Odział w Mysłowicach

quest

Czy to prawda, że firma ND Logistics zamknęła którąś swoją platformę w Polsce??

mały

Ale dokładnie o tym Strykowie napiszcie, jak tam teraz jest? znam tam laske co pracuje w kadrach, ona też jest do niczego?

odp

mocne ale prawdziwe, pietek swiatek nie wazne jakid dzien trzeba pracowac, w Boze cialo przykladowo tez trzeba bylo isc do pracy

elthon

Co porabia w myslowicach kierowniczek słynny ze Strykowa i tylko jego koleżanka ?

tr3w

jak nie masz co robic i nudzi Ci sie w domu to polecam nd ;) nie przejmuj sie robota tylko idz i zobacz co tam sie dzieje to bedziesz mial ubaw po pachy, lepsze niz kabaret czy komedia ;p polecam heheehe

abra

Szczerze to nie polecam tam pracować. Kierownicy zmiany są nawet spoko ale ta cała dyrekcja to szkoda gadać. Słyszałem, że lepiej jest być zatrudnionym przez jakąkolwiek agencje niż bezpośrednio przez ND. Gdyż ta firma nie traktuję poważnie swoich pracowników.

nowy

Co tu tak cicho? Szukam pracy wiec mozecie napisac czy juz sie tam uspokoilo czy dalej takie afery, jaka praca jest na magazynie czy lepiej do biura ?

dino

a do czego Ci to potrzebne

kimo

@dino Podaj więcej szczegółów na maila: katek_12@interia.pl

ślązak
@kimo

Co Ty wiesz o zabijaniu kmiocie, sam się panoszyłeś nierobie

gaga

Dyrektor tej platformy nie ma żadnego pojęcia jak kierować tak dużą firmą. Troszkę się pogubił w tym zarządzaniu. Jeśli chodzi o biuro to są wyjątki że naprawdę potrafią Ci pomóc. Wydaję mi się że wiem o którego kierowniczka chodzi... za bardzo się panoszył. Nawet nie potrafił pomagać pracownikom tylko pił sobie kawki i co chwilę bawił się telefonem.

dino

Dopóki kierownictwo się niezmienni to ludzie dalej będą tam harować ponad godziny. Na pickingu ludzie ganiają pełne 8 godzin niemają czasu nawet dobrze śniadania zjeść a w biurach siedzą i romansują między sobą pisząc smsy i emaile do siebie. Jeżdżą po innych platformach romansują i bawią się z innymi pracownikami między sobą jak to miało miejsce w tej platformie co piszesz kolego. Proponuję jeżeli zdecydujecie się pracować to poważnie podejdźcie do tego, bo myślę że atmosfera w pracy jest najważniejsza.

enzo

Nie polecam pracować w firmie ND. Moja opinia dotyczy platformy Stryków. Kierownictwo traktuje swoich pracowników jak śmieci i wykorzystują człowieka jak tylko mogą. Już po miesiącu pracy w tej firmie nie można było wytrzymać psychicznie. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie było żadnej mowy o pracy 7 dni po 12 godzin non stop. Nawet nie wspomnę jak stawiasz się dyrektorowi... robisz jakiekolwiek problemy to do widzenia. Organizacja pracy jest poniżej zera. Kiedy to najpierw mówią Ci że masz danego dnia wolne po czym dzwonią że np za dwie godziny masz się wstawić w pracy. Cały czas trzeba było być pod telefonem bo w każdej chwili mogły zmienić się Twoje godziny pracy.

ego

Co chcesz się wziąć za niego? Uważaj żeby Cię nie poderwał. Na krótko obięcty, wyższy, lalusiowaty, ciepłe kluski, dużo obiecuje mało robi. Żeby jeszcze był przystojny a to dla mnie wygląda jak baran.

lolo

to był ten większy czy mniejszy kierowniczek:)

cziki

Jeżeli myślę że o tego chodzi a wiem który to, pracowałam z nim na wcześniejszej platformie narobił tam bałaganu i problemu niejednej dziewczynie. Niektóre dalej mu wierzą a on je bajeruje.

Zostaw merytoryczną opinię o Norbert Dentressangle - ND Logistics - Mysłowice

Norbert Dentressangle - ND Logistics