Opinie o Norbert Dentressangle - ND Logistics w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Norbert Dentressangle - ND Logistics. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Norbert Dentressangle - ND Logistics o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norbert Dentressangle - ND Logistics w Mysłowice

P. :)

bynajmniej to nie przynajmniej. Czasem zamiast zgrywać elokwentnego wystarczy użyć słowa, którego znaczenie się zna ;-)

Mazurek P.

Na magazynie atmosfera jest ok...te łachudry z biura to kanalie, obgaduja nas ze jestesmy tylko robolami a to my pracujemy na ich zapyziale pensje...chyba o tym zapomnieli...slyszalem jak nawijali o tym co opisalem z ten zalosny kierownik magazynu to przeszedl samego siebie...mam znajomych na ITM i wiem jak o nim tam mowia...ciesza sie ze nie ma go tam...to typowy karierowicz idacy po trupach do slawy...tam ma ksywe PUTIN...myslisz ze to ksywa pozytywna? Nam tez mydli oczy jak jest ciezko i wychodzi przemawiac co jakis czas....ja mu juz nie uwierze...krotkie nozki i dlugi nochal od klamstw jakimi nas karmi...mam nadzieje ze mu sie nowa powinie i go wywala za to jak o nas mowi i mysli

Len@
@Mazurek P.

Przesadzasz...mój drogi..!!!Paweł Mazur to spoko gostek..jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak pozytywnym kierownikiem!!może i obrabia (usunięte przez administratora) ale ogólnie jest ok!!!sto razy lepszy niż Pan Raffaello!!!Ten drugi to dziwny człowiek ale sprawiedliwy!!a Paweł..zajebisty gość w dodatku mega przystojny..ogólnie praca i atmosfera w XPO niezła!!Pracę idzie ogarnąć,trzeba szybko chodzić/pikować oraz szybko pakować,nie robić błędów!!naprawdę nie jest źle!!każdy najgorszy tuman to ogranie!!serio a jeżeli komuś się nie chcę pracować to wszędzie będzie mu źle!!wszędzie będzie narzekał,a ten co chcę pracować to będzie pracował!!Przeszłam już wiele firm,pracowałam tam z pół roku i bardzo sobie chwalę!!!Kierownictwo spoko idzie się dogadać no i jest Paweł!!!nasza gwiazda magazynowa...oj ile on lasek zbajerował już samym wyglądem!!!ogólnie on idzie i jest pisk!!!wiem bo słyszałam,widziałam...ZAJEBISTY!!!aż chcę się robić te nadgodziny serio...

Aniela

Witam, a nie wiecie czasem czy poszukują do pracy tylko kierowców czy też może jakiś firm mających własne ciągniki i kierowców. Bo na tej nowej stronie nic nie ma o współpracy, nawet żadnego meila gdzie by można napisać. Pozdr.

Mazurek P.

Nie kolego...sama prawda to co napisalem...gdybys slyszal choc raz jak ci z biura o nas mowia to bus zmienil zdanie...szydza z roboli...ja mialem okazje slyszec i chyba nie wiedzieli ze slysze bo nieźle po nas jechali... Szefuncio ma nas za nic, Kamilek sie przesmiewa....Rafalek to najgorsza kanalia...zapomnial jak na magazynie byl...cala ta klika to szambo

Czy po rozmowie w Norbert Dentressangle - ND Logistics rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Mazurek P.

jak chcecie słuchac makaronu jaki nakreca PUTIN jak trzeba zostac nadgodziny to zapraszam na Orląt Lwowskich....w burze obsmiewa sie z ludzi i podchodzi do nich jak numer w (usunięte przez administratora) nochal dlugi nie wzial sie z niczego...pinokio klamal i mial...nochala...a w biurze sama klika ktora wybila sie z poprzedniego magazynu na zasadzie donoszenia na innych i drapania plecow ...szczegolnie Rafaello....zyletki mu kupic bo wiecznie nieogolony chodzi...smiech

mały

ludzie ludzie ........... no i co z tego

mały

widziałem ją dziś na palarni, jest zajebista, dajcie namiary na nią

mały

no i co z tym numerem do czarnuli z kadr, pomoże ktoś

mały

to może "szofer" dasz radę co?

mały

potrzebuje namiary na tą czarnulę co pracuje w strykowskim nd? macie może jakieś wtyki tam, numer telefonu potrzebuje do niej

Olo
@mały

no ta czarnyla przyznam jest niezła sam bym od niej numer chetnie wydębił

mały

no i kadrowa jest super..........

ucho

A oprócz tego że nazwa się zmieniła nastąpiły jakieś pozytywne zmiany ? Czy ciągle jest to firma ustawiona pod prezia... a ludzie w niej traktowani są jak potencjalni imbecyle, sabotażyści, oszuści i złodzieje ? Omijajcie tą firmę szerokim łukiem... Ucho

mały

Oni przynajmniej nie narzekają wiecznie jak Polacy, to też napewno ma znaczenie

goral133

W strykowie wiecej ukraińcow pracuje niz polakow wiec o czyms to swiadczy.nikt nie chce tam pracowac

Szofer
@goral133

Akurat Ukraińca opłaca się zatrudnić i to bardzo. Nie świadczy to o czym chciałbyś aby świadczyło.

moon

tak tak , zawsze mogą powiedzieć Tobie że możesz pracować za miseczkę ryżu a Ty mogłeś w to możesz, a teraz idź proszę ślicznie podziękować swojemu darczyńcy...

dare5 500513

Mam zamiar podjąć pracę na wysokim składzie w Mysłowicach proszę o info co,, za ile,jakie normy.Z góry dzięki.

sowa

Ja pracowałem w strykowskim ND. Wielu ludzi się tam bardzo starało na początku ale potem przyjechał taki gość z centrali który rozpierdolił wszystko tak że nawet klient się z niego śmiał. Podobno to był jakiś prezes z wawy. Kompletnie nie szanował ludzi, wyzywał ich dziwie się że nikt w sądzie z nim nie wylądował. Słyszałem też że facio namieszał a potem na L4 wypierdolił żeby nie było na niego. Ale nie wiem czy to prawda bo już tam wtedy nie pracowałem. .

polek
@sowa

prawda.. niezła jazda była. Rozpierducha ze weź ... Dziwna firma.

anonim ze śląska
@polek

10 zł na godzinę na rękę na wysokim składzie przez work express. Na tym samym stanowisku pod firmą 2250 zł brutto stawka miesięczna

buzek
@anonim ze śląska

policz: brutto 2250 a w tym - ubezpieczenie społeczne 308.48 - ubezpieczenie zdrowotne 174.74 - pobrany podatek 133 do wypłaty zostaje 1633.78

mała

Ludzie jakie z was są debile , mózg boli jak się to czyta pokażcie mi gdzie wy zarabiacie 1180 zł z sobotami bo chyba nie w tej firmie , pracuje w ND prawie 8 lat i śmiać mi się chce jak czytam wasze głupoty , w ND płacą więcej niż średnia krajowa nigdy nie było tak żeby dostać mniej nawet niż ta średnia wynosi , w której firmie dostaniecie wczasy pod grusza , bony na święta itp w żadnej prywatnej więc najlepiej skończcie wypisywać bzdury bo aż to jest żenujące .... jak dla mnie te osoby co tu wypisują nie pracowały tam dłużnej niż miesiąc i was wywalili za obijanie się bo normalnych sumiennych pracowników nie zwalniają a jeżeli widzą że dobrze pracujesz to biorą pod firmę , macie dwie lewe ręce do roboty i wam się nie chce najlepiej ściemniać i myśleć ze za wasze pierdzielenie i obijanie wam zapłacą 4 tys , tacy jak wy tylko umieją narzekać nic więcej " usranej tancerce nawet koronka przeszkadza " .. zastanówcie się nad swoimi bzdurami i czasami pomyślcie co piszecie , jak takie jest wasze myślenie to powodzenia wam życzę .. nawet w pośredniaku nie będzie pracy dla takich bez mózgów jak wy

enjoy
@mała

mała ale ty tępa jesteś, wiesz ile obecnie wynosi średnia krajowa? obawiam się że nie wiesz o czym mówisz.

Wirii
@mała

Witam, moglby mi ktos powiedziec czy na wydawce nadal pracuje Ilona z Dabrowy Gorniczej ?? Bardzo chcialbym sie czegos o niej dowiedziec, 5 lat temu zwolnilem sie z Nd i wyjechalem za granice, ale jakos ciagle chodzi mi po glowie. Bardzo mi na tej informacji zalezy. Z gory Bardzo Dziekuje.

Wirii
@enjoy

Wielbiciel31

stryk

Pracy się nie boję ale słyszałem że rządzi tam ten kto pierwszy wstanie... że dyrektor oddziału jest tam na sztukę a rządzą prezes z warszawy i jego przydupasy którzy uważają że ludzie tam pracujący to idioci... to prawda ?

Zostaw merytoryczną opinię o Norbert Dentressangle - ND Logistics - Mysłowice

Norbert Dentressangle - ND Logistics