Opinie o VOIT POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VOIT POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w VOIT POLSKA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOIT POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

admin

Czy w firmie VOIT POLSKA SP. Z O.O. szef dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

@admin

Ty (usunięte przez administratora) od kiedy to ta firma jest w Toruniu? (usunięte przez administratora)

Obecny pracownik
@admin

w Toruniu traktują pracowników znacznie lepiej niż w Nowej Soli. Nawet lepiej im płacą!

obecna pracownica
@admin

w Toruniu szef jest znacznie lepszy!

Paro Nowy wpis
@admin

Zależy który szef, kierownik CNC, dyrektor, kierownik odlewni, kierownik KJ czy prezes. Generalnie bez powodu nikt się nie czepia. Jedni mniej, drudzy więcej ale to wynika z braku przepływu informacji.

Katarzyna Nowy wpis

Cześć. Firma przypadkiem się nie przeniosła czy to jakiś oddział tutaj jest? Bo widziałam ogłoszenie do Nowej Soli u nich na stronie na inżyniera jakości i chciałam się zorientować jakie warunki tu są w rzeczywistości. Pomoże ktoś? Co oznacza "atrakcyjne wynagrodzenie" w ich wydaniu jakie obowiązki w trakcie pracy wychodzą czy ogólnie praca tu może zostać uznana za przyjemną?

Leon Nowy wpis
@Katarzyna

Poczytaj opinię to się dowiesz...

Obecny pracownik Nowy wpis
@Katarzyna

powstaje nowy oddział. zapraszamy!

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Inżynier w VOIT POLSKA SP. Z O.O.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Inżynier

Dużo Ci naobiecują, a potem z problemami, brakiem wsparcia, brakiem podwyżek zostaniesz sam. Szkoda nerwów na tą firmę, brak rozwoju w rejonie są znacznie ciekawsze firmy. Jednak decyzja nalesy do Ciebie, ja nie zapytapem o opinię i to byp błąd! Na spotkaniu bajki opowiedzą:p

W firmie VOIT POLSKA SP. Z O.O. podobno płacą nawet 3400 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Ustawiacz? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Ustawiacz.

ustawiacz

w firmie Voit Polska z Torunia ustawiaczowi płacą 7500 PLN! na rękę!

nowy pracownik
@ustawiacz

w takim razie chcę być ustawiaczem.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VOIT POLSKA SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
obecny pracownik

firma Voit Polska z Torunia, to bardzo dobra firma.

Zostaw merytoryczną opinię o VOIT POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w VOIT POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy VOIT POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOIT POLSKA SP. Z O.O.?

VOIT POLSKA SP. Z O.O.