Opinie o MIESZKO S.A. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MIESZKO S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIESZKO S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIESZKO S.A. w Racibórz

Misia

Czy to prawda że jak jesteś na taśmie to nie można iść do łazienki? Czy tam jest rygor? Proszę o odp.

@Misia

Jak będziesz chciała iść do łazienki to zawsze mozna kogoś poprosić żeby cię zastąpił ja tak robię i nie mam z tym problemu

Aktualność
Agencja Zatrudnienia Mieszko BIS sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 490,
poszukuje pracowników na stanowiska:

• operator urządzeń cukierniczych

• pracownik produkcyjny

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:
Mieszko BIS Sp. z o.o.
47-400 Racibórz, ul. Starowiejska 75
tel. 032 796 11 33
e-mail pracuj@mieszko.pl
Izi

Ja mam takie pytanko jak to jest że jedni pracują cały czas a inni mają postojowe ponad miesiąc i jeszcze go na urlop wysyłają i dwa miesiące przecież.mozna zmieniać się co tydzień

Czy będą przyjęcia od lipca?

Dzień dobry, osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie zapraszamy do kontaktu z działem personalnym: e-mail: pracuj@mieszko.pl, tel: +48 (32) 79 61 133 lub w biurze Mieszko przy ul. Starowiejskiej 75 Racibórz

O naszej premi nic nie słychać

Na stronie Raciborza niestety widnieje taka informacja ze w firmie Mieszko jest przypadek covid 19

xd

No i Covid 19 zawital do mieszko na zaklad nr 2 ciekawe czy czaly zklad zamkna ? czy zmusza ludzi do pracy bo cos cicho na ten temat na nasz Raciborz na razie postojowe

@xd

A Ty się żalisz,czy chwalisz tym??

zainteresowany
@xd

Co za bzdura, zakład zamkną a inne zakłady zamknęli po wykryciu choroby, ludzie skąd wam biorą się takie (usunięte przez administratora) w głowie.A i jeszcze jedno że cicho na ten temat jest informacja na N.R i co mało ,może informacja ma być na bilbordach czy w radiu .Naprawdę szkoda słów.

Szanowni Państwo tak wiele różnych opinii tutaj wypisujecie i problemów które sami sobie stwarzacie!!!.. Mam pytanie do was wszystkich. Dlaczego z wszystkimi sprawami i problemami nie zgłaszacie się do swoich Kierowników czy Liderów? Na każde jedno pytanie dostaniecie odpowiedz przecież! Nigdy nie spotkałem się by Kierownik czy Lider nie dał mi wystarczającej odpowiedzi na każdy z moich problemów czy pytań które mam w każdej sprawie dotyczącej pracy w firmie, zawsze zostaję wysłuchany i nigdy nie zostałem pozostawiony bez rady czy pomocy. Wszyscy tacy odważni na forum internetowym gdzie się nawet podpisać każda jedna osoba nie chce lub boi!!!. Proszę o dogłębne przemyślenia, tym bardziej że jesteśmy dorosłymi ludźmi. Pozdrawiam...

Bogusz
@Marcin

A na na jakim dziale pracujesz ?

@Bogusz

Karmelki oczywiście. :-)

@Marcin

Drogi Marcinku to może ty nam napiszesz coś w sprawie premii za marzec i kwiecień?

Tosia
@Luiza

Akurat na karmelkach była informacja od Liderów że premie będą, tylko ze względów przechodzenia na jakiś tam system jest problem z wyliczeniem ich, czy coś w tym stylu. Więc jeżeli twierdzą ze będą, to pozostaje na razie tylko czekać.

Lola
@Marcin

A w sprawie palenia epapierosów na hali i pisania SMS-ów tez radzisz sie przełożonego. No tak głęboko weszles w tyłek ze exkrementy wychodzą.

Dziękuję bardzo za info

Pracownica
@Tosia

Mówili na jednej zmianie kierowniczka

Heniek
@Tosia

Liderzy na karmelkach nigdy nic nie wiedzą .Taką informację przekazała pani kierownik.

TAKA PANI
@Lola

Aaa to ten sam Marcin co jeździ po hali z wózkiem z wars-u i frytki sprzedaje...

Taka Pani

To była ironia do tego co tutaj wypisujecie!!! i widzę że z czytaniem ze zrozumieniem też jest u was ogromny problem.. No ale cóż...

Taka Pani

Nie nie, nic nie zostało pomylone... Właśnie gratuluję ci ilorazu inteligencji na poziomie minus sto procent... ŻEGNAM BO NIE BĘDĘ POLEMIZOWAŁA NA TAKIM POZIOMIE.

@Taka Pani

Nie obrażaj kogoś skoro nie masz racji, a nie masz.A twój wpis świadczy właśnie o twojej inteligencji.Zegnaj

Obserwator
@Marcin

Czy uważasz, iż na moje ,nasze pytanie przełożony odpowie dogłębnie, musiałby być tobą ,jak nawet nie umieją odpowiedzi dlaczego nasza premia wynosi 9zł albo 16 zł A druga sprawa jak masz plecy......

Matko jedyna... ???? widząc co poniektóre wpisy to powiem BOŻE WIDZISZ I NIE GRZMISZ. Pracować w danej firmie i wypisywać na nią takie rzeczy to aż wstyd. To samo jeśli chodzi o kolegów i koleżanki z którymi pracujecie. Tworzycie taką opinię i atmosferę że brak słów.

L.

Właśnie, pracować w takiej firmie z renomą i na co dzień oglądać takie coś? To co się na waflach wyprawia TO JEST MOJA DROGA OSOBO DOPIERO WSTYD!!! I tak samo by było gdyby to byli pracownicy którzy by na to lali i robili złą opinie,nie? Z tym, że to działa w drugą stronę a ja rozumiem oburzenie pozostałych. Polecam wgłębić się w temat.

@L.

Oczywiście z pewnością na każdym dziale zdarzają się sytacje które zaskakują bądź w jakimś tam stopniu nie odpowiadają pracownikom. Ale Ci którzy najwięcej narzekają to trzymają się rękoma i nogami tej firmy. No i oczywiście pierwsi "w kolejce po wypłatę stoją"

Gosia

Witam wie ktoś może czy będą przyjęcia od lipca?

Tamagotchi

Coście się tak uczepili Pana P.S.? Przecież on taki zdolny jest....i piec wafle potrafi. Szczegół że potem trzeba przez kilka dni piec czyścić????

Homie
@Tamagotchi

Haha, oboje są siebie warci... TO NIC Z PIECEM! Do nas pan P.S przychodzi i pyta czemu linia stoi mimo, że kierownik stoi obok niego; a czegokolwiek my nie robimy, to "TAK.. CZY TAK..." Ośmieszają się brakiem wiedzy, niby wysokie stanowiska a nawet przy prostym pytaniu polegają. Wiecie co jest najgorsze? Zdanie operatorów jest bagatelizowane... Zwłaszcza kobiet mimo długiego doświadczenia to w ich oczach:"co Ty babo możesz wiedzieć.. " Niestety taka smutna prawda.

Przyjechało kilka Ukraińców, którzy pracowali.Bardzo pracowici ludzie.Dzisiaj ich spotkałam. Czy będą u nas pracować?.

Unknown

CO SIĘ STAŁO Z DZIAŁEM WAFLI? Dlaczego tym działem rządzi kierownik działu UR - (usunięte przez administratora) Jeżeli pojawia się problem ze strony działu technicznego ZA KAŻDYM RAZEM sprawy są BAGATELIZOWANE a wszelka wina z tym związana spada na PRODUKCJĘ i PRACOWNIKÓW! (usunięte przez administratora) Pracownicy nie mogą znaleźć poparcia ze strony kierownika w żadnej sprawie. Pracuję tu wystarczająco długo, żeby stwierdzić, że takiego cyrku tutaj jeszcze nie było. W takich warunkach coraz ciężej się pracuje i nie tylko odczuwają to pracownicy...

Ona
@Unknown

Bo obecni zarządzający na waflach są na tyle słabi , że (usunięte przez administratora) robi se co chce...

Bartel
@Ona

Prawda jest taka że to P.S wydeptał stanowisko Kierownika Wafli swojemu koledze. Tylko, że to jest Kierownik jedynie z nazwy. Kto pracuje na waflach ten wie, ile razy można go zobaczyć na wydziale w ciągu zmiany. I co on wgl tam robi????

Jarvis
@Bartel

Pytanie tylko dlaczego każdy kierownik jaki był na waflach jest praktycznie osobą z działu technicznego??

Pracownca z Mieszka

Czy to prawda ze nowo przyjeci ludzie ,ktorzy beda sie uczyc jako operatorzy dostaną na początek stawkę 22 zł na godzinę? Gdzie starzy pracownicy mają 17 zl?

Olka
@Pracownca z Mieszka

Tak jest....

Viki

Pewnie masz umowę na stałe i się madrujesz byłam dobrym pracownikiem a że są takie czasy to pozwalniali sezonowych i tych co mieli umowę na dłuższy czas wiem jak ludzie potrafią ściemniać w pracy cały czas gdzieś chodzą i obijaja się a inni (usunięte przez administratora)także nie mów mi że obrażam pracowników

@Viki

Sezon rządzi się swoimi prawami. To normalne, że sezonowych się zwalnia kiedy sezon się kończy. Skoro byłaś dobrym pracownikiem to dlaczego nie porozmawiałaś ze swoim liderem/kierownikiem o możliwości nauki na maszynie/lini w zamian za przedłużoną umowe? Może akurat byś się z nimi dogadała?

@Viki

Żeby dostać umowę nie wystarczy być dobrym pracownikiem trzeba jeszcze ciężko pracować a nie patrzeć kto ściemnia a kto nie idąc twoim tokiem myślenia.

@Bi

Bi nie znasz dnia ani godziny w tej firmie mogą Cię zwolnić nawet nie będziesz się spodziewać a tak naprawdę to nie mam już ochoty dyskutować na ten temat życzę Wam wszystkiego dobrego

@Viki

Nie chcesz czy Bi trafił w sedno i po prostu nie potrafisz sie przyznać , że byłaś dobrym pracownikiem tylko według swoiej opinii a nie innych?

Pracownica

Podobno od poniedziałku postojowe na karmelkach

Taka tam

Witam czy ktos wie czy będzie premia

@Taka tam

Nikt nic nie wie.

Viki

To nie jest głupi komentarz wypłata w Mieszku jest zawsze przed czasem a ludzie cały czas narzekają, na premie trzeba sobie zasłużyć jak wszędzie nikt nie pracuje za darmo

@Viki

To że wyplata jest na czas nie ma żadnego znaczenia każdy pracodawca ma obowiązek wypłacić do10 każdego miesiąca. A premia to kosmos czytasz komentarze jak pracownicy dosłownie proszą się kiedy wypłaca za marzec kwiecień a ty piszesz jak to dobrze jest.Nie obrażaj nas pracowników że narzekamy co do wynagrodzenia.Ciekawe czemu ciebie zwolnili ?

@Viki

@Viki Tu nie chodzi o marudzenie czy narzekanie. Było mówione że system premiowy jest. Nawet nie ma informacji żadnej czy premia była wypracowana czy nie. Nigdy nie ma żadnej informacji na ten temat więc to jest całkowicie normalne że ludzie szukają informacji właśnie tutaj.

Viki

Ludzie cieszcie się że w tych trudnych czasach macie pracę ja ją straciłam przez tego dziadowskiego wirusa jak widzę te komentarze że o wszystko się upominacie i czepiacie to niedobrze mi się robi nic dobrego nie piszecie tylko same zle opinie dużo bym dala żeby wrócić do pracy i tylko czekam aż ta chora sytuacja z wirusem się skończy

@Viki

Co za głupi komentarz ,może do pracy będę chodzić bez wynagrodzenia ale się będę cieszyć że mam pracę.

k2

kiedy wreszcie wypłacicie premie za marzec?..

Zostaw merytoryczną opinię o MIESZKO S.A. - Racibórz

• Jak się pracuje w MIESZKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MIESZKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MIESZKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 155, z czego 16 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIESZKO S.A.?

Kandydaci do pracy w MIESZKO S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIESZKO S.A.