Opinie o Arwen International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arwen International Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arwen International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arwen International Sp. z o.o. w Warszawa

przez rok przewinęło się ok 100 kierowców, ta liczba mówi sama za siebie

JOD

Robota w firmie z windykacją na karku ? np. JEDZIESZ sobie pojazdem, który szuka właściciel a nawet o tym nie wiesz, może go nawet szukać policja i jak nie masz fartu wyskakujesz z siodła, fajne co... i ma wpływ na pracownika bo zrobił robotę a wraca na piechotę- ciekawe czy potem zapłacą. Niepewny warsztat.

JOD

Mają na karku windykacje bo nie płacą lizingu, np. za KR234MW, KR033MW,KR408MW

ed

Oferują przede wszystkim potracenia i opóźnione wypłaty.

Czy po rozmowie w Arwen International Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
max

ty to sobie długo poczekasz , trzeba bylo nie parowac w atmosfere 1000 litrow paliwka nie mial bys problemu ,orlen tez sie zainteresuje wiem ze zglosil sprawe

kirowca

Ludzie o czym tu mowa czekasz na paliwo,czekasz na pensje, czekasz na wypłate diet, samo czekanie a teraz żeby nie było czytniki na fracje stop i polski viatol tez pika 4razy:) cała firma arwen nie polecam.

gość

Jak masz możliwość innej pracy to nie polecam, czekam na wynagrodzenie drugi miesiąc, już tam nie pracuje, szkoda zdrowia.

Witek

Może ktoś wie jak jest teraz w tej firmie, tj. warunki płacy i pracy? Czy warto tam iść do pracy? Będę wdzięczny za aktualne info.

gość

Ale udało Ci się odzyskać pieniądze ? czy marne szanse ? a PIP ?

_

okropna atmosfera w pracy, kierowcy mają pretensje do keigowej za "zle" naliczanie diet i płac, a tak naprawdę pracujesz na stanowisku pracownika biurowego .... żenada!!!

renka

anonim - 2011-02-18 10:53:01 (usunięte przez administratora). Wiem co pisze bo pracowałam w tej firmie na stanowisku księgowej i radze trzymać się od tej firmy z daleka jeśli chcecie dostać pieniądze za przepracowaną pracęAż tak źle ? opóxnienia czy w ogóle brak wypłat ?

s.t.g

Panowie nie oszukujmy się wszędzie tak samo czy w arwenie czy u kogo innego taka prawda. A znam i amart było fajnie kasa rez była ale to mineło

(usunięte przez administratora) NIE SCIEMNIAJ I NIE MYDL LUDZIOM OCZU TRZEBA BYLO PRACOWAC A NIE BOKAMI ROBIC A TERAZ CIEZKO TAK DOBRZE PLATNA ROBOTE ZNALEZC A TWOJE PODEJSCIE DO SZOFEROW TO BYLA KPINA TERAZ PRZYNAJMNIEJ JEST NORMALNA ATMOSFERA I KAZDY SZANUJE SWOJA ROBOTE

kierowca

(usunięte przez administratora) pa pracowałem w niej dość długo i wszystko było w porządku a kiedy chciałem zmienić pracę (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Arwen International Sp. z o.o. - Warszawa

Arwen International Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Solec 81 B lok. A-51
    00-382 Warszawa

Arwen International Sp. z o.o.