Opinie o Arwen International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arwen International Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arwen International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arwen International Sp. z o.o. w Warszawa

eddy Nowy wpis

nie wiem co się dzieje z ich stroną internetową @kisiel nie wiesz w czym mają problem, że nie mogę jej otworzyć??

aneta Nowy wpis

witam gdzie firma teraz się mieści kiedyś tam pracowałam, ale na Koniku inna firma jest, gdzie można ich znaleźć teraz może ktoś mi napisze

dawno Nowy wpis

Pracowałem tam kiedyś, ukraińcy za fajerą, Ukrainiec w spedycji. Kiedys się nazywala firma Amart, skończyło się sprawami sądowymi, prawomocnym wyrokiem dla właściciela.

Kikika Nowy wpis

Tak, odzyskane, ale trzeba się było nachodzić po sądach ok. 2 lat, w ogóle się nie stawiali na rozprawy.

Czy po rozmowie w Arwen International Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
kb9*

mam pytanie do tych co się z nimi sądzili czy odzyskali należne im wynagrodzenia?

Hejka, czy coś wiadomo co dalej z firmą. Podobno jest nowy prezes. Czy są przyjęcia do pracy

draiwer

za to prezesi i wlasciciele maja się dobrze. jak zwykle kosztem kierowców i pracowników co na nich robia.

kierowca

w krs firma istnieje a co do reszty to mają pare spraw o odzyskanie diet itp kture ukradli pracownikom tzn kierowcą i pracownikom z biura też nie wypłaciła trzy samochody przepisane na firme o innej nazwie

gość

Pracy u nich nie szukam potrzebuje o nich info

***

TEJ FIRMY JUŻ NIE MA

gość

Jaki są w tej chwili warunki w arwen? Czy są wypłacalni? Ile miej więcej jeździ samochodów? Czy dalej jest ten sam prezes? Czy coś się zmieniło?

***
@gość

po co pytasz?

bp

Czy zmienił się adres firmy albo nazwa? Jeśli tak to czy ktoś może napisac. Sprawa jest dość pilna

a w ogóle były serwisowane, wątpliwa sprawa, chyba że w tym swoim warsztacie o ile jeszcze jest .

mariusz977

Czy może ktoś wie gdzie byly serwisowane iveca z tej firmy

Dariusz

To może ktoś chociaz słyszał, że na wakacje będa rekrutowac do arwen international, przeciez to okres urlopowy, chociaz na zastępstwo.

kierowca

magnumka na blachach ST stoi na boczowie polmax jak by kto pytał

JOD
@kierowca

Jesteś Gość,dzięki

JOD

Chciałbym pogadać z drajwerami z Magnumek Vb Leasingu o nr ST58437 i PZ1789S, zapytajcie swoich bossów dlaczego nie powiedzieli Wam, że ciągniki mają wypowiedziane umowy i właściciel ich szuka. Czy to jest w porządku narażać swoich pracowników na kłopoty z windykacją

julka

witam szukam osób oszukanych w jakikolwiek przez Arwen, byłych pracowników i zleceniobiorców, zapraszam do kontaktu (usunięte przez administratora)

@julka

julka szukasz świadków? żaden problem tylko jak możemy złapać kontakt?

Do tych co pracują - czy słyszeliście coś o zagninionym kierowcy w Niemczech?

ali

Czy dalej ukraińcy pracują? Pomagier spedytora też był Ukraińcem. Czy kamiennej twarzy skończył się sądowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej? Czy firma dalej jest zarejestrowana pod mostem Poniatowskiego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Arwen International Sp. z o.o. - Warszawa

Arwen International Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Solec 81 B lok. A-51
    00-382 Warszawa

Arwen International Sp. z o.o.