Opinie o Ecolab Services Poland sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ecolab Services Poland sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ecolab Services Poland sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecolab Services Poland sp. z o.o. w Kraków

Lom

Co możecie powiedzieć o stażach studenckich w tej firmie?

Zuzanna
@Lom

Niestety nic, natomiast znalazłam w sieci ogłoszenia o pracę w Ecolab Services i prezentację firmy, gdzie wspomina się, że dla studentów organizują płatne praktyki: https://pracodawcy.pracuj.pl/ecolab-services-poland-sp-z-o-o,17336 Daj proszę znać, czy starałeś/aś się o staż w Ecolab Services i z jakim skutkiem.

Jasiek
@Lom

Firma systematycznie szuka studentów na staż. Zarówno w działach finansowych jak i łańcucha dostaw. Staż jest płatny. Fajne miejsce na pierwsze kroki w większej firmie. Często są okazje aby zostać na stałe jako pracownik jeśli akurat zostaje otwarta rekrutacja a stażysta wykazuje inicjatywę.

Bylem
@Jasiek

Ja bylem na takim stazu 6 mjiesiecy. Nie powiem jaki dzial zeby pozostac anonimowym. Wszystko na poczatku wydaje sie ladnie pieknie, ale jak sie juz wdrozysz to niektorzy zaczynaja wymagac od ciebie wiecej niz jestes w stanie zrobic. Potem zaczynaja pojawiac sie skargi ze pewne rzeczy nie sa zrobione, wszystkie zadania masz brac jako priorytet i robic na juz a najlepiej 'na wczoraj', a niektore traktuja cie jak popychadlo. Nie zostalem wgl wczesniej poinfomowany ze staz nie bedzie przedluzony tylko w ostatnim dniu ze musze latac po innych dzialach po podpisy do jakiejs karty obiegowej. Po odejsciu dowiedzialem sie ze kolejny student po mnie tez byl traktowany jak ja i dopiero wtedy team leder zastanowil sie czy przypadkiem ktos z zespolu nie wykorzystue tego ze student jest na stazu i daje mu do zrobienia nie wiadomo ile rzeczy a potem mowi ze powiezone zadania nie sa wykonane. Ten staz jako takie wprowadzenie do pracy w duzej korporacji to ok, ale jako stala praca to nigdy w zyciu jak ma sie z takimi osobami pracowac.

Jakich aut używaja konsultanci, przedstawiciele w Ecolabie?

Fircyk
@Adam

Opel Insygnia musi

dolo
@Fircyk

Raczej astra

Grzechu

Uczestniczyłem w rekrutacji Ecolab-u do działu healthcare. Rekrutacja składała się z dwóch spotkań w różnych terminach. Oba spotkania to rozmowa na różne tematy. W pierwszym etapie uczestniczyła przedstawicielka hr-u oraz kierownik działu. W drugim kierownik działu wraz ze swoim przełożonym. Wszystkie spotkania odbyły się w hotelu we Wrocławiu czyli na terenie na który aplikowałem i na którym mieszkam. Nie musiałem jeździć na spotkania po całej Polsce - wszyscy przyjechali do mnie ;-) Naprawdę to się często nie zdarza.Brak głupawych testów czy innych bzdurnych assesmentów które można spotkać w firmach z przerostem formy nad treścią.Otrzymałem także emailową informację zwrotną po zakończeniu rekrutacji. Opisuję sytuację po to żeby inni kandydaci wiedzieli że są jeszcze normalne firmy w tej branży. Pracy NIE DOSTAŁEM ale mimo to pozytywnie myślę o tej firmie. Pozdrowienia !

Czy ktoś orientuje się, na jakim poziomie trzeba znać j.angielski aby startować do tej firmy? Czy osoba znająca angielski na poziomie średniozaawansowanym pomiędzy b1 - b2 ma tam szansę?

Justyna
@Kasia

Czy brałaś może udział w rekrutacji? Bo również zastanawia mnie poziom angielskiego.

dd
@Justyna

Nie macie szans. angielski to MINIMUM B2.

Jakub
@dd

Rozumiem, że trzeba znać język bardzo dobrze, ale czy prócz tego firma oferuje kursy językowe, żeby go na bieżąco szkolić?

Ecolab
@Jakub

Oferuje

Dorota
@Ecolab

To świetnie, dzięki za informację. Fajnie, że Ecolab oferuje pracownikom kursy językowe. A czy w tej pracy są jakieś wyjazdy zagraniczne? Chodzi mi np. o delegacje.

Ecolab
@Dorota

Zależy od działu - są.

@Q2mac
@Kasia

Spokojnie z B1 dasz radę. Niektórzy prezentują tu naprawdę bardzo średni poziom językowy. Poza tym są kursy językowe finansowane przez firmę.

Ecolab Services Poland sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Payroll Partner with German. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Lip

Słabe, że w Pride Month Kraków nic nie zrobił dla osób nieheteronormatywnych. Może głupkowate teksty na open space by się skończyły

Tom

Rozwiniesz ...

Elżbieta
@Tom

Twój poprzednik zamieścił dość niejednoznaczną wypowiedź, nie mówi jednak ona zbytnio nic o pracy w Ecolab Services Poland. A Ty z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum? Ciekawi mnie, czy pracujesz w tym miejscu czy piszesz po prostu jako osoba całkowicie z zewnątrz.

Tom
@Elżbieta

Opinie dotyczą tylko Ecolab Services czy również Ecolab sp z oo ???

Normal
@Lip

A co niby miał zrobić??? Chciałbyś jakąś paradę w biurze? .... tęczowe ciasteczka? Bez żartów.

Lip
@Normal

Kolorowe koszulki :) i napiętnowanie osób żartujących. To standard dzisiaj, a nie żarty.

Krzysztof
@Lip

Wiecie może, czy obecnie są możliwości na to, aby zatrudnić się w firmie Ecolab Services Poland na część etatu? Nie znalazłem w wątku odpowiedzi na to pytanie, więc mam nadzieję, że ktoś z Was odpowie, jak to wygląda. Pomożecie?

Normal
@Lip

To sobie załóż kolorową koszulkę kiedy chcesz. Chyba nie miałeś na myśli że całe biuro będzie chodzić w tęczowych koszulkach? .... mam nadzieję że nie o to Ci chodziło .... wówczas uznałbym że coś Ci się pomyliło.

@Normal

Chodziło o to, by firma zachowywała się tak jak jej oddziały na zachodzie i piętnowała śmiechy i chichy z LGBT, który jest co nie miara.

Helena
@óóó

Pragnę Wam przypomnieć, że forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na podejmowanie tego typu tematów. Jak zapewne wiecie - tu skupiamy się wokół dyskusji o bieżących warunkach pracy w Ecolab Services Poland i może tego właśnie się trzymajmy. Zauważyłam, iż nieco wcześniej padło tu ważne pytanie odnośnie możliwości podjęcia pracy na część etatu. Może zatem to Wy zechcecie powiedzieć, czy firma daje taką możliwość?

@Helena

Pragnę ci przypomnieć Helenko, że to są warunki pracy właśnie. I tak są możliwości pracy na niepełny etat - wystarczy się dogadać Są takie osoby. Mam nadzieje, że czujesz się zaspokojona.

@óóó

Lip napisał że chciałby koszulek .... moje pytanie dotyczyło czy liczył iż wszyscy będą musieli nosić takie koszulki. Jeśli tylko on to niech sobie nosi. Jesteś w Polsce a nie w oddziale na zachodzie tak dla przypomnienia więc obowiązują lokalne prawo i zwyczaje. Gdybyś miał wątpliwości to zapytaj ile zarabiają ludzie na twoim stanowisku np w wiedniu. Zarabiasz też lokalnie. Co do ludzi o innej orientacji jest mi to obojętne dopóki się z tym nie afiszują. Czym innym jest tolerancja a czym innym akceptacja tego typu odchyleń od normy.

@Normal2

Pragnę ci przypomnieć mój drogi, że na open space padają co rusz czasem niewybredne żarty ze społeczności LGBT - może warto by było czasem ugryźć się w język? W firmie jest trochę osób LGBT, które się tym nie afiszują, i dzielnie znoszą te prostackie teksty, ale kiedyś mogą np. użyć mediów społecznościowych czy organizacji LGBT by nagłośnić temat. Ta tylko mówię

@óóó

Czytaj ze zrozumieniem a nie próbuj przemycać swoich ideologii. A temat nagłaśniaj sobie gdzie chcesz. Gdybyś mógł i gdyby to kogoś obchodziło to już byś to zrobił. ....tak wogóle to nie odpowiedziałeś kto miałby biegać w wasze święto w tych tęczowych koszulkach. Tylko wy czy chcielibyście zarazić tym chorym pomysłem pozostałych?

Ó
@Normal2

Przeczytaj sobie code of business conduct i nie pyskuj :)

Normal2

Czytałem i dzięki temu nie pozwolę sobie narzucać czegoś czego nie akceptuję a ty nic z tym nie zrobisz. Takie moje prawo. Zawsze mozesz iść do Ikei :)

Ó
@Normal2

Nikt ci nic nie narzuca - zachowaj minimum kultury na open space to nic się nie stanie. Wiem to trudne. Taka kultura organizacyjna:)

Lena

A gdzie tam niby jest zapisane że mamy świętować twoje święto pani/pani :))) "ó" ???

Normal2

Zachowuje kulturę .... ja akurat nie nabijam się z takich ludzi. Współczuję im i nie ośmieliłbym śmiać z takiego kogoś. A tak wogóle to nudzi się wam w tym biurze. Ludzie w terenie nie mają takich problemów. Zapieprzają na całego. Często na chorobowym czy w dni wolne. Sprzedają, montują, szkolą żebyś ty mógł obserwować kto się uśmiechnął na widok twojej tęczowej koszulki. Żenada. ....ps uśmieszk ( laki) pochodzą z jednej i tej samej przeklądarki więc daruj sobie ...nie jest was tak wielu .. jesteś sam

@Normal2

Zmień pracę, weź kredyt jak Cię boli, że ludzie siedzą na Opolskiej, a Ty musisz robić. Ludzie, zajmijcie się pracą, a nie siedzcie tutaj - błazenada.

@Pradnik

Chodziłeś kiedyś to pracy na zwolnieniu lekarskim lub w dni wolne?

Terenowy
@Pradnik

Niby dlaczego gość ma się zwalniać. Kodeks pracy jasno mówi iż fzień wilny jest wolny a chorobowe nie służy do pracy. Wy w biurze chyba nie rozumiecie naszych problemów

@Robert

Nie, ponieważ szanuje swoje życie, rodzinę i zdrowie. L4 to L4, a dni wolne to dni wolne. Od tego jest PIP a nie Gowork ludzie!!!!

@Pradnik

(usunięte przez administratora)przecież mowa o warunkach pracy.

@Pradnik

Pradnik ... bądź konsekwenty i idź sobie stąd .... zarzucasz innym że coś tu piszą a później udzielasz się bez sensu

@Robert

Robert, was zatrudnia nie services Poland a SP. z. o.o. na indution nie uczyli co to ServCo i SellCo?

@Pradnik

Chłopcze ... pracowałem tu jak ty jeszcze plemnikiem nie byłeś. Na gowork wątek jest jeden. Było to już kiedyś wyjaśniane. Cofnij się kilkanaście miesięcy wstecz.

@Robert

Wątek jest jeden bo kto tak powiedział? Janusz z "wonsem" z terenu. Nie bądź śmieszny. I szanuj ludzi w różnym wieku - wtedy sam będziesz szanowany. na razie to tylko dać ci kiełbase, grila i peta i go for it!

@Pradnik

Bzdury piszesz. Globalnie to jedna firma. Podziały wynikają jedynie z powodów finansowych.

@Lena

Mylisz bycie grupą kapitałową z bycie zarejestrowaną samodzielną jednostką gospodarczą, ale wybaczam. Nie musicie być w tym biegli. W ServCo nikt nie pracuje na L4 czy na urlopie a za pracę w dni wolne są dni do odbioru - jak w każdej korpo w krakowie.

Ukla
@Pradnik

Ot klulturalny człowiek z biura. Nie ma co .....

@Ukla

Ukla, ludzie z terenu to też są kulturalni tu cytat z robusia " tu jak ty jeszcze plemnikiem nie byłeś.". Rzeczywiście kultura. Dostosowuje się do standardów odbiorcy, żeby zrozumiał przekaz.

Troszkę przesadziłeś Pradnik. Brak kultury Ukla to bardzo delikatne określenie

@Lena

@Lena, nie rozsmieszaj mnie, facet mi leci, ze jestem szczylem (nie znajac mnie) i sie puszy, to czego oczekujecie? Poglaskania po glowie czy schowania glowy w piasek? Zmien okulary, zacznij dostrzegac prawdziwe (usunięte przez administratora)

Terenowiec
@Pradnik

Wystawiłeś sobie chłopie opinię. Brawo. W ubliżaniu nie masz równych. Ach ta korporacyjna kultura.

@Terenowiec

Nie, to Robert wystawił sobie opinie. Ja nie użyłem ani jednego ubliżenia. No chyba, że ktoś się czuje Januszem z Wonsem - jego sprawa. Może faktycznie, jest jak ci ludzie z memów? Dajcie spokój, szkoda czasu na takie dyskusje - nie podoba wam się, zwolnijcie się. bezrobocia nie ma. Mnie się tu podoba, fajni ludzie, miła atmosfera, work life balance - przynajmniej w moim dziale.

Ukla
@Pradnik

Pradnik --- nie chce mi się z tobą dyskutować. Nie ten poziom. Cześć.

@Ukla

Rozumiem Cię, ja jestem jak Gerlach, Ty jak Morze Martwe.

@Pradnik

Pradnik ... to również ni mój poziom. Innych też proszę aby zignorowali tego człowieka.

@Lena

Pisz z jednego nicka, bo przecież to oczywiste, że wszystkie te wypowiedzi pisze jedna osoba :) A i wybierz płeć - no chyba, że jesteś dżender hihihi

Terenowiec

Sorki. Mnie też już nie chce się gadać. Cześć

@Terenowiec

Ależ beka :) Mnie też się z facetem, który przyrównuje moje istnienie do plemników nie chce gadać. nie ten poziom absurdu. Do groteski w Krakowie, a nie na gowork. A jak jakieś uwagi do pracodawcy to są instytucje a nie internet.

@Ukla

Przepraszam wszystkich za moje zachowanie.

@Pradnik

Przepraszam osobę Pradnik, za to, ze porównałem go do plemnika i użyłem wulgarnego określenia, jest mi wstyd ze w moim wieku dałem się ponieść emocjom.

@Lena

Jeszcze raz przepraszam wszystkich. Poniosło mnie.

@Pradnik

Jeszcze raz przepraszam czytelników. Praca w firmie Ecolab sprawia mi dużo satysfakcji. Spotykam się z duża ilością młodych ludzi - to mnie odmładza, oraz mam szanse się rozwijać i zarabiać tak jak nigdzie indziej. To dobre miejsce. Polecam!

Prudnik
@Robert

No widzisz ty wąsaty nierozgarnięty januszu. Krowy doić a nie do korpo.

@Prudnik

Mam nie jedna.

Renata
@Prudnik

Proszę o zaprzestanie tej niepoważnej konwersacji.

Dawid
@Renata

Masz rację, tego typu wypowiedzi nie powinny mieć miejsca na forum poświęconym zatrudnieniu. Chętnie dowiem się jak wygląda praca z Twojego punktu widzenia i co mogłabyś powiedzieć o atmosferze w pracy i relacjach z przełożonym. Jakie aspekty zatrudnienia Ci odpowiadają, a co chciałabyś zmienić lub poprawić? Czekam na Twój komentarz.

Zdegustowana.

Proponuje, aby kadra zarządzająca wdrożyła tzw. zachęty za brak przekleństw i „kary” symboliczne za przeklinanie. Np. od przekleństwa 50gr na cele charytatywne. W ostatnich miesiącach ilość przekleństw, które lata po open space przekracza wszelkie granice krytyki. Klną poprzedni juniorzy i managerowie. Jest różnica pomiędzy praca „na dzielni”, a praca w biurze...

Ecolabber
@Zdegustowana.

A mozesz podac wiecej szczegolow gdzie te przeklenstwa lataja? Ktore pietro, okolice jakich salek?

ukla
@Ecolabber

Moze z nazwiska wymienic? Wstan od biurka i przejdz sie raz, drugi, trzeci po open space - uslyszysz. O ile jeszcze w zeszlym roku czy dwa lata temu, to nie bylo az tak rzucajace sie w oczy, o tyle ostatnio strach sciagac sluchawki z uszu.

Ukla = Ulka ?
@ukla

Klasyk... zamiast powiedziec konkretnie o co chodzi to lepiej rzucić nic nie znaczące hasło w stylu "domysl sie"... Skoro tak bardzo przeszkadzaja Ci przekleństwa, to moze uściślisz gdzie problem wystepuje? O ile przeklenstwa nie przeszkadzaja mi jakoś szczególnie (w biurze nie ma dzieci, osob postronnych, gości czy klientów) to rzeczywiście mozna bylo by coś z tym zrobić. Ale to juz kazdy manager musi to zrobić indywidualnie. Wiec porady w stylu "przejdz sie" i zwróć innym uwagę... Hmm. Widać autorka postu az takiej odwagi nie ma zeby to zrobić samodzielnie. Szkoda, bo przy podaniu dokladniejszych informacji mozna by bylo te przeklenstwa ograniczyc. A tak pozostaje jedynie "nie ściąganie słuchawek z uszu"

Feta
@Ukla = Ulka ?

Cedowanie tego na managerów jest bez sensu - jak ma nad tym zapanować skoro sama/sam puszcza wiązankę? Na goworku nie będę wymieniać osób z nazwiska, ani „stref”. Liczę na to, ze ktoś to przeczyta, weźmie do serca i pouczy pracowników aby zważali na język. Czym innym tez jest rzucone pod nosem soczyste (usunięte przez administratora)czym innym jest jak ktoś wchodzi do biura rzuca (usunięte przez administratora)jak mi się(usunięte przez administratora) nie chce tu być słyszane na polowe piętra... To jest praca biurowa, a nie praca na dzielni. Na dłuższa metę taki język razi. Jeśli się ze mną nie zgadzasz, masz absolutnie do tego prawo ale nie oczekuj, ze będę tu sprzedawała konkretne osoby - to powinna być odgórna kultura organizacji! Zwrócenie uwagi pojedynczym osobom problemu nie rozwiązuje a jedynie go maskuje. Skoro tak ludzie klną niech management powie ze za każde przekleństwo pracownik powinien dać 50gr na dom dziecka. Taki „challenge”. Przynajmniej z faktu ze ktoś uczynił z tych słów znaki interpunkcyjne może wyjść coś dobrego.

Julia
@Feta

Na GoWorku nawet nie powinno się wymieniać imion czy nazwisk osób trzecich, więc dobrze, że tego nie robisz. Z Twoich wypowiedzi wywnioskować można, że jesteś jednym z pracowników Ecolab Services Poland - dużo piszesz o kulturze panującej w organizacji, ale może mogłabyś napisać co nieco o tym, na jakie warunki można liczyć zatrudniając się w tym miejscu?

Bezimienna Kasia
@Julia

Jak menadżer będzie zwracał uwage ze ktoś klnie jak sam klnie najwięcej, takich sobie dobral i sobie rzucają mięsem po spejsie jak w masarni. Równiez jako kobietę mnie to drażni szczególnie jesli taki język pojawia sie w rozmowie na one to oneie. No ale cóż ryba psuje się od głowy a tutaj ta glowa już bardzo śmierdzi rozkladem.

Big Ben
@Zdegustowana.

Co nazywasz pracą na "dzielni" ??? Masz na myśli pracowników terenowych?

G
@Big Ben

Na dzielni to slangowe określenie kolegów spod bloku. Na open space co rusz latają takie przekleństwa, że można się poczuć jak w środku dobrego blokowiska przed trzepakiem...

ill

Czy może ktoś napisać coś na temat pracy w księgowości? Na jakim poziomie jest wymagana znajomość języka na stanowiskach juniorskich? Jaka atmosfera?

Jakieś aktualne opinie na temat pracy w finansach?

Prezes

Wysoko

Sławomir
@Prezes

Twój wpis na chwilę obecną niewiele wnosi do całego wątku, jednak jeśli napiszesz coś więcej i poprzesz swoją wypowiedź argumentami, z pewnością stanie się to wskazówką dla tych osób, które jeszcze nie wiedzą, czy ostatecznie zatrudnić się w tej firmie. Mógłbyś napisać, co chciałeś przekazać swoim komentarzem? Pracujesz obecnie w firmie Ecolab Services Poland?

Tygrys

ELEKTRYK / AUTOMATYK - ciągle szukamy ?

zzz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może jakieś wskazówki przed rekrutacją?

Stefan
@zzz

Szuka owszem ale zależy od działu i stanowiska.

Żłówik

Jakie są widełki rocznych podwyżek w ecolabie i w jakich miesiącach są przyznawane?

@anonymous Co rozumiesz przez to stwierdzenie? Jeśli możesz to proszę rozwiń je i napisz nieco więcej. No i czy w dalszym ciągu firma Ecolab poszukuje automatyka?

Tygrys

Drzampni ino do szopa bo nie ma czym teja poszugrowac.

Tygrys

Macie już forsę aby docenić: ELEKTRYKA - AUTOMATYKA. Chcecie go zatrudnić. Czy ponownie niejasna umowa.

@Tygrys

Elektryk - Automatyk, stanowisko bumerang ciągle powraca.

Ponowne poszukiwany Automatyka?

bury
@Tygrys

ciezkie warunki z kiepskie pieniadze

@Tygrys Na stronie firmy nie ma informacji jakoby szukaliby automatyka, ale jeśli dobrze Cię rozumiem, to twierdzisz, że faktycznie jest ktoś poszukiwany na to stanowisko, tak? Jeśli możesz się wypowiedzieć na temat wymagań, jak i tego, co osobie na to stanowisko jest oferowane, na pewno ułatwisz każdemu zainteresowanemu podjęcie decyzji.

@Marta

Oferta jest w internecie, pojawia się regularnie. Amerykańskie dziadostwo.

Tygrys

ECOLAB poszukuje ponownie Elektronika - Automatyka. Czy poprzedni zatruł sie oparami? Co to znaczy "Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie" ??? Umowa to nadal samozatrudnienie??? Coś nie może zgrzać miejsca techniczny w ECOLABIE. Który to już???

@Tygrys

Powróćmy jak za dawnych lat.

Teresa

Czy dobrze pracuje się i dlatego nikt nie pisze?

Martusia

Dobrze, że tu pracuję bo mam dobre zarobki i stabilną pracę co jest dla mnie bardzo ważne. Firma jest postrzegana jako bardzo dobra.

Ciekawa
@Martusia

@Martusia, jakie są zarobki na stanowisku specjalista w księgowości albo na równorzędnym? Aktualnie planuję zmienić pracodawcę i szukam ciekawych ofert. In plus byłaby fajna atmosfera w pracy ;) Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Zainteresowany :)

Cześć jestem po studiach i słyszałem dobre opinie o Ecolab. Czy polecacie ecolab na początek kariery?? Nie jestem osobą roszczeniową, myślę o stanowiskach juniorskich oraz o miejscu ,żeby zahaczyć się na dłużej. Nie chce się ośmieszyć więc jakie stawki realnie można powiedzieć na rozmowie. Jak wygląda sytuacja z rozwojem jest szansa na rozwój w tej organizacji i standardowe zapytanie o benefity :) czyli multisport, opieka medyczna oraz ubezpieczenie, czy coś jeszcze dorzucają Pozdrownenia

Bazz
@Zainteresowany :)

Stawkę mówi się taką jaką uważasz za satysfakcjonującą dla Ciebie - biorąc pod uwagę doświadczenie i umiejętności jakie posiadasz.

Kot

Jedna z tych firm przez ktore kandydaci powinni miec mozliwosc wystawiania rachunkow za zmarnowany czas na rekrutacje. Juz kilkakrotnie spotkalem sie z zapraszaniem kandydatow na rozmowy tylko i wylacznie po to by zbudowac sobie baze na przyszlosc. Bardzo nieprofesjonalne podejscie. Jesli manager raczy sie zjawic na rozmowie to nawet nie udaje, ze i tak ten kandydat nie zostanie zatrudniony. Porazka totalna i strata czasu.

EkoEko
@Kot

Na jakie stanowisko aplikowałeś???

Zostaw merytoryczną opinię o Ecolab Services Poland sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ecolab Services Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecolab Services Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecolab Services Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecolab Services Poland sp. z o.o.
  • Opolska 114
    31-323 Kraków

Ecolab Services Poland sp. z o.o.