Opinie o ista Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ista Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ista Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ista Polska Sp. z o.o. w Kraków

lucy

rozmowa kwalifikacyjna prowadzona przez firmę zewnętrzną beznadziejna, pół godziny pytań w kółko tych samych aż się niedobrze robiło, cechy charakteru twoje, pracodawcy, pracowników i jeszcze najlepiej twojego psa, najlepsze to jak wyglądało zestawienie które robiłam w poprzedniej firmie ponad 10 lat temu. No gratulacje! Ironią losu jest to że jak dotychczas najkrótsza rozmowa trwała 5 min w firmie, w której najwięcej zarabiałam, po prostu albo pracownik się sprawdzi albo nie i do widzenia, a bajek na początek można dużo naopowiadać, pod tym względem to pracodawcy trochę dają się ponieść i coraz bardziej przesadzają, bo co mi da jakiś test jeżeli w poprzedniej pracy koleżanka pokazała mi tylko jak się obsługuje program komputerowy którego nie znałam a po dwóch tygodniach lepiej go obsługiwałam od niej mimo że miała dwuletnie doświadczenie. Te długie rozmowy kwalifikacyjne tylko uczą cwaniactwa i to wszystko.

bandit

Hehe i cała prawda wyszła o firmie Ista. Niestety w/w argumenty są jak najbardziej prawdziwe.

krytyk obiektywny

Opinia na temat stanowiska: Specjalista ds. Technicznych. Szczerze odradzam. Totalny chaos organizacyjny, brak jakiegokolwiek wsparcia, egoizm współpracowników, nikt Ci nic nie powie, ucz się sam. Zero procedur - pomimo iż firma liczy sobie już ponad 20 lat! nie potrafiła wypracować procedur, instrukcji, szkoleń. Oferowane materiały szkoleniowe są na poziomie gimnazjalnym, mierne prezentacje power point zawierające liczne błędy. Olbrzymia odpowiedzialność za powierzony magazyn. Magazyn to wielkie słowo, to stajnia Augiasza - rażące braki towaru, niezgadzające się in plus, in minus stany towaru na dziesiątki tysięcy zł. A co w zamian ? obietnice o corocznej premii w wysokości 25% rocznych zarobków, czy pięknie? mrzonka!, zapomnieli dodać że trzeba przepracować pełny rok, no i oczywiście jak będzie się zgadzać stan magazynowy na wyjątkowo niskim poziomie - nie do osiągniecia, chyba że ... co sugerują po cichu współpracownicy potrafisz oszukiwać klientów i dopisywać im do zleceń to czego brakuje ci w magazynie - kryminał! Na rozmowie kwalifikacyjnej kreowanie wizerunku wspaniałej firmy, imprezy integracyjne wyjazdy, ale cóż po nich skoro rodziny tym nie nakarmię. Jedyny dobry benefit to pakiet medyczny - standard jak wszędzie w korporacjach. Generalnie większość kandydatów rezygnuje lub w ogóle nie stawia się do pracy (przykład: Wrocław, Szczecin) jak rozezna się w jakie (usunięte przez administratora) mogła by wejść i czym to grozi - odradzam i przestrzegam wszystkich uczciwych i skrupulatnych pracowników. Rekrutacje ista prowadzi w formie ukrytej poprzez Arche Consulting Katowice.

hehe

Mercedes-Benz S klasse Cupe AMG :) oczywiście nowy model 2015

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ista Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
gość

Coś cisza tutaj, jak tam wygląda aktualna sytuacja w nowym roku 2015? Chciałem dopytać o bonusy na przedstawiciela jakie dają tj. opieka medyczna, narzędzia- samochód (jak tak to jaki?)

Sławek

o nie co tydzień na dywaniku u Bazgi

bandit

Jak to Pani z firmy rekrutującej powiedziała "jeszcze takiej sytuacji nie mieliśmy, żeby z 12 osób zostały się 2" hehheheehehehe chyba to mówi wszystko w temacie hehhehehehehehehehhe HWDI

gość1

Odpowiadam koledze wyżej - praca jest czysto odtwórcza tzn. przerzucanie protokołów i innych papierów, która wiele nie uczy. Firma ma kilka systemów odczytujących podzielniki, które nie są dopracowane powinna mieć jeden max. 2 w okresie przejściowym. Ponadto Pracodawca wykorzystuje pracowników w oddziale Poznań nie płacąc za nadgodziny, których wymaga i są niezbędne do wykonania zadań. Osoby na stanowiskach kierowniczych zatrudniane są "poznajomości" bez zdolności menadżerskich.

gość

lepiej sobie daruj tą rekrutację

Hehe

Pozdrawiam Mistrza Patelki z Poznania

bezrobotny

czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w oddziale Isty w Krakowie - jakie warunki i atmosfera ?

Dociekliwy
@bezrobotny

Istnieje raczej odwrotna sytuacja.

Życiowy

Firma Ista niestety bije się o klientów z głównym konkurentem Techemem, który daje ceny dumpingowe i niestety tym samym zniża się do jego poziomu.

Technik

Odział Szczecin. Pracy dużo od 7 do 18 za to wypłata dla osoby z wyższym wykształceniem = 2200 zł NEtto. Dużo za mało. Niepolecam.

hehe

W Oddziale Poznań firma niestety wykorzystuje pracowników. Nie płaci za nadgodziny, jest bardzo dużo pracy a mimo to Pan Patelka z Panem Szpurkiem nie raczą wyłożyć ani złotówki. Wspólnie wykorzystują ludzi Tam pracujących. (usunięte przez administratora)

bandit

Pozdrowienia dla p. [usunięte przez moderatora] - proszę czasem przyjść do pracy na 8 a nie na 10, bo inni zasuwają na swoje wypłaty od 6 do 18 albo i dłużej

Researcher

anonim - 2013-06-02 13:36:28 mój znajomy pracował kiedyś w tej firmie i bardzo chwalił sobie warunki finansowe. Podobno swego czasu oferowali też szkolenia i kursy dla pracowników- to prawda? zastanawiam się czy tam nie aplikować, ale podobno dużo się zmieniło na gorsze- ktoś coś wie, jak tam teraz jest?Osoby zainteresowane pracą na stanowisku mobilnego doradcy techniczno- handlowego w stabilnej firmie, oferującej umowę o pracę, zapraszam do kontaktu(usunięte przez administratora)

wiarygodny

Nie gloryfikuje tylko pisze jak jest. Prezes który odszedł do konkurencji lub inaczej wywalili go robił i robi dalej złą pracę u konkurencji. Przerost formy nad trescia, układy i układziki. Uważam, że praca i struktura w ista jest stabilna.

niedowiarek

Ciekawe kto zainteresowany jest takim gloryfikowaniem firmy robiąc tak pozytywne i uspakajajace środowisko wpisy?

Uważam, że były prezes, który prezesuje u konkurencji od 2007 robi tam identyczna polityke. Obecna sytuacja firmy ista jest stabilna, firma nastawiona pozytywnie do pracowników, proces rekrutacji na wysokim poziomie, zarobki dla pracowników na wysokim poziomie ......

anka

Rzeczywiście, współpraca z ta firmą pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim bardzo małe nastawienie na klienta, umiejętności sprzedażowe kadry zarządzającej odstają od firm konkurencyjnych. Proces rekrutacji w firmie mało klarowny i mało wiarygodny.

Zostaw merytoryczną opinię o ista Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ista Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ista Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

ista Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 40 ocen.

ista Polska Sp. z o.o.