Opinie o AIUT Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AIUT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w AIUT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIUT Sp. z o.o. w Gliwice

wares

A czy trzeba brać auto na konto AB i jak wygląda początkowa pensja w tej firmie i czy da się nauczyć czegoś konkretnego na początku?? Proszę o konkretną odpowiedź

Aal Gnonim

Galu widzę ze masz niezłe problemy ze akceptacją swoich poczynań ! A kto czyta i pracuje w odpowiednim dziale to dobrze wie kim jesteś, pozdrawiasz kierownika ? a skąd wiesz ze czyta ? haha szpieguj, donoś i żyj dalej w przekonaniu że nikt nie wie jaki jesteś dwulicowy ;-) hahah dziękuję rozbawiłeś mnie do łez.

anonim - 2011-09-11 09:48:13 jest taki kierownik w sekcji automatyki, obserwuję go sobie na codzień, przyjaźni się ze wszystkimi, przy okazji podpytuje każdego o różne sprawy a następnie [usunięte przez moderatora] ich słabe punkty w najmniej spodziewanym momencie. Taki gracz. Każdemu coś obiecuje i za jakiś czas wycofuje się z tego. W swoich kłamstwach i manipulacjach zabrnął już tak daleko, że obawia się kto mu wywinie jakiś numer. Stąd chodzi nerwowy, non stop widać go w palarni, pali skręty jeden za drugim (policzcie ile czasu traci na palenie cygaretów w czasie pracy) i gryzie słonecznik (dobrze, że chociaż paznokcie oszczędza). Myśłi, że jest kierownikiem-kumplem, ale bardziej przypomina clowna z cyrku. Ja bym go nawet jako sprzątaczkę nie zatrudnił, brak mu kompetencji do kierowania ludźmi, za to świetnie odgrywa role błazna. No ale cóż, taka firma. Tu klaun .. mylisz się to _ ja _ obserwuję Ciebie ...do zobaczenia na palarni.. miłego.

Panowie jesteście bandą [usunięte przez moderatora], jeżeli Wam się nie podoba praca to załóżcie swoje firmy i rządźcie we własnym burdlu. Nikt nie zmusza Was do pracy w Aiucie, a kierownicy i przełożeni jak w każdej innej firmie, zawsze znajdzie się ktoś kto będzie Cie [usunięte przez moderatora] Jak robisz to co masz robić to nikt Ci nie będzie marudził, chyba że się [usunięte przez moderatora]. Ciekawe czy chociaż 1% z Was wielce narzekających i płaczących ciotek wykonywał swoją prace na 100%. Przestańcie płakać dzieciaczki i do roboty....[usunięte przez moderatora].!!!!

Rozmowa z kierownikiem działu jakości. Zapamiętałam tego pana jako nierozgarniętego, jeśli chodzi o kulturę siedzenia, bo rozwalał się jakby w knajpie siedział. Natomiast w kwestii pyt., nie orientowałam się, w którym momencie zadawał pyt., bo mówił tak jakby mu się nie chciało, a wręcz deprymowal mnie swoim nieprofesjonalnym podejściem. Nie omówił nawet warunków płacowych. Następnie był test rysunku tech., z użyciem suwmiarki manualnej, a po teście, nie skomentował jak mi poszło. (Wychodząc z firmy, byłam rozczarowana i zażenowana). Po kilku dniach dostałam maila z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji. PS. Na poniższe pyt. odp, iż poziom rozmowy był słaby.

Bez konkretów dotyczących doświadczenia

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
jaa

czy ktoś może mi powiedzieć coś o zarobkach i pracy na montażu elektronicznym w tej firmie?

an - 2011-08-30 14:11:56 A ja tu widzę w większości wypowiedzi samych frustratów i marud, którzy nie mają innego sposobu, żeby komuś zrobić na złość, więc najlepiej anonimowo w internecie napluć. Bo w realu to jakoś tak.. głupio... ;) Oj! Przepraszam w realu też te uwagi są poruszane! Tylko, że bez efektu. Wspomnę tylko, że kontrole zewnętrzne też były z powodu skarg pracowników... - Już długo nieobecny w Firmie.

an

a - 2011-07-27 08:03:52 Coż - większość wpisów byłych \ Ja tutaj widzę dokładnie odwrotną sytuację. Większość, a może i prawie wszystkie, wypowiedzi przypisałbym aktualnym pracownikom, sfrustrowanym, że z dnia na dzień pogarszają im się warunki pracy. W szczególności tym, którzy wzięli samochody na konto ab (oczywiście nikt ich nie zmuszał, ale chcieli zabłysnąć przed znajomymi nową furą), do których teraz dopłacają z własnej kieszeni. Również tym, którzy mając rodziny z conajmniej dwójką dzieci nigdy nie zwolnią się z firmy i nawet gdyby musieli pracować za połowę tego co teraz mają, jeździć na dleegacje po obniżonych dietach, to jeszcze podziękują firmie, że w ogóle pracę mają. Wciągnęli się w system konta ab, więc to jest teraz ich problem. I proszę tu nie przypisywać większośći wypowiedzi byłym pracownikom. Z moich informacji nikt nie żałował, że zwolnił się z firmy z takich czy innych przyczyn. Nie znam nikogo który gorzej by trafił od aiuta, zarówno finansowo jak i jakościowo. W każdym bądź razie miło czyta się wypociny tych, którzy jeszcze zostali ale odejść nie mogą. Wychodzi z nich frustracja i niemoc, strach przed podjęciem decyzji, wypluwają się na forum ale nic nie zmienią w swoim życiu. Będą tkwić w firmie wiecznie przy coraz gorszych warunkach płacowych. Przy okazji dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy na temat firmy. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Gdzie podziała się abstrakcja? :)

a

Coż - większość wpisów byłych "kolegów" dział na szkodę nas którzy tu pracują.

ajutmen

no suoer to juz po swobodnym dostepie do AB... ale w branży krąży plotka ze Aiut ma wydac karty płatnicze/kredytowe do kont AB także każdy będzie mial swobodny dostęp do SWOICH pieniążków:)

krajowy

nierozsądne...

[usunięte przez moderatora]w Kodeksie pracy Definicja [usunięte przez moderatora] znajduje się w art. 943 § 2 KP. Ustawodawca wskazał tam, że [usunięte przez moderatora]oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu go lub zastraszaniu, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu

ha,ha,ha,ha ..... Jedynym ciekawym zajęciem w firmie jest śledzenie historii zmian na koncie AB.

Wow :) Stary jak skończysz płakac i się żalic weź się do roboty. W nocy wypłacz się w poduszkę powinno pomóc :P

pracuś

a ja wam życzę wszystkiego najlepszego i samych sukcesów na koncie ab, ahoj pensje dostaje co miesiąc na czas i to je ok na reszte diety za kazdy wyjazd czekam juz dlugo ale juz sie przyzwyczailem, taka firma (kiedys i tak wyplaci wszystko)

mar2

Piszesz bzdury i wprowadzasz innych w błąd. Dieta i pensja jest płacona w całości. Sprawdź wyciągi z banku. U mnie i innych tak było i dlaczego ty był byś wyjątkiem. Może czegoś nie zrozumiałeś albo nie sprawdziłeś - tak jak nicka...

mar2

dieta jest zawsze płacona w całości - sposób liczenia ekstrasu na delegacji pokrętny (stąd te wszystkie tu komentarze) - ale pensję i dietę zawsze mam wypłaconą w całości

pp

skoro piszę, że premia to premia, to oznacza że tak jest i nie wciskaj kitu, ze to moje nadgodziny. nadgodziny dostaje w ciągu miesiąca od podpisania karty pracy. premia po projekcie. diety w euro do ręki przed wyjazdem, jak braknie to moge wybrac czy chce to reki czy na konto. skoro piszę, że mam stawkę zagraniczną o wiele wyższą niż krajową i z nawiązką pokrywa to diety, to znaczy, że tak jest. a o tym że nadgodzina w kraju nie jest płacona +50% albo +100% zostałem pinformowany zanim podpisałem umowę o pracę i też powinieneś to wiedzieć wcześniej (we własnym interesie warto sprawdzic takie rzeczy)

mietek

anonim - 2011-05-14 18:44:31 Czy są jakieś pozytywne opinię o firmie ajut ? obiecanki - cacanki

Zostaw merytoryczną opinię o AIUT Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w AIUT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIUT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIUT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIUT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AIUT Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIUT Sp. z o.o.