Opinie o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ilpea Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ilpea Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

BUBA

Mają autobus z Milicza oraz od strony Odolanowa

arr

Napisane tu było o autobusach dla pracowników. Jeśli to prawda, to z jakich kierunków wożą? Milicz?

Łysy

Teraz potrzebują dużo ludzi. Jak jesteś zainteresowany to najlepiej idź do firmy sie spytaj lub zadzwoń.

Czy ktoś się orientuje jakich ludzi firma potrzebuje aktualnie do pracy? Słyszałem o Ilpea sporo dobrych opinii, szczególnie teraz ludzie mówią, że się bardzo poprawiło. Na forum czytam również dużo dobrego.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Babcia

Niektóre rzeczy zaczynają się powoli zmieniać na lepsze w firmie i to się ceni. Sytuacja sprawiła że firma coraz bardziej liczy się z pracownikami

Marlena
@Babcia

Piszesz że nie które sprawy wobec pracowników się poprawiają i pracodawca liczy się z pracownikami?.Może dlatego że brakuje ludzi do pracy .Czy nie można było wczesniej interweniowac

Kontrolerka

Obecnie większość firm zatrudnia Ukraińców i nie widzę w tym problemu. Pracują jak Polacy nie robią problemów ludzie jak ludzie a i widać ze forma się rozwija

Pracuję tu i zupełnie nie przeszkadza mi fakt, że firma zatrudnia ludzi z Ukrainy. Może niektórzy przed pisaniem na forum lepiej się zastanowią!!!!

Marlena

Tak czytam posty i nie widzę słowa negatywnego ,na temat Ukraińców. To fakt że brakuje rąk do pracy.Nie widzę tu nic do zostanawiania przed pisaniem posta.Bezsesu Twoja wypowiedz

Nwm

Z tego co wiem to 20 ludzi z Ukrainy mieli przyjąć

Agnieszka

@Misiek dzięki za sprecyzowanie. Jeżeli chodzi o zatrudnianie obcokrajowców to jest to teraz bardzo popularne, bo tak jak piszesz pracodawcom brakuje rąk do pracy. Czy ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć na temat pracy w Ilpea?

Misiek

Miałem tu na mysli kierownictwo ,nic nie wspominałem o ludziach na niższych szeblach.Zresztą i tak juz nie istotne to jest ponieważ firma z braku pracowników zaczeła zatrudniać Ukraińców

@Misiek

Ukrainców ???

Agnieszka

@Misiek co masz na myśli? Mówisz teraz o kierownictwie, że jest niewykształcone czy o niższym szczeblu pracowników? Ważne, żeby na forum formułować tak wypowiedzi, żeby dla każdego były zrozumiałe.

Kuba

Może nie wszystko w firmie podoba się pracownikom. Od prowadzenia firmy jest kierownictwo a pracownicy od wykonywania poleceń. Może firma miała jakieś kłopoty i sytuacja była gorsza? Ważne , że się coś poprawia

Misiek
@Kuba

No wlasnie od prowadzenia firmy jest kierownictwo to zgadza się.Tylko że przez nieudolne kierownictwo masę ludzi poszło w siną dal.Pracowałem kilka lat w Ilpei to mogę piwiedziec i sypnac nazwiskami ile osob się zwolniło i przez kogo.?Ja na miejscu Luki zrobiłbym z takimi ludzmi hamowatymi ,niewyksztalconymi porządek.

Misio

Powiem tak jest lepiej niż było jakiś czas temu. Kasa się polepszyła troche dużo osób jeździ busami do pracy przez co nie tracą pieniędzy na paliwo . Od jakiegoś czasu widać że firma zaczęła się liczyć z ludźmi i jest całkiem inne podejście do pracownika . Tylko socjalu brak ale u innych prywaciarzy też go nie ma, może Firma coś o tym pomyśli bo widać po ogłoszeniach że szukają ludzi .

Misio

Agnieszka

@Pracownik a Ty jesteś pracownikiem i uważasz inaczej? To powiesz innym, co Ci się podoba w firmie i czemu jesteś zadowolony z pracy? Na jakim stanowisku pracujesz w Ilpea? Opowiedz o swojej pracy? Ciężko przejść tą rekrutacje? To może zainteresować osoby szukające pracy.

Czy jesteście pewni, że nie da się napisać coś pozytywnego o firmie? Aż trudno uwierzyć w pewne sytuacje mające miejsce w firmie. Może ktoś ma złość do firmy i chce w ten sposób sie odegrać? To szkodzi miejscu pracy ludzi!

Słyszałam, że Ilpea to dobra firma, trochę zmartwiły mnie opinie na forum. Zdaję sobie sprawę, że każdy ma inne odczucia z pracy w firmie. Mam zamiar aplikować do pracy w jako kontroler jakości. Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji o atmosferze w firmie?

Myślę, że praca na stanowisku BHP to jest dla mnie super propozycja. Lubię wyzwania w pracy i myślę, że mam dar przekonywania .

Kici

To idz i spróbuj :)myślisz że uda Ci się przekonać prezesa jesli chodzi o bezpieczenstwo i higienę w pracy ?W Ilpei był pożar, pomimo to ludzie nadal tam pracowali.Wszystko groziło zawaleniem a i tak produkcja szła .Nie masz bladego pojęcia: )tam liczy się tylko ilosc i kasa ;(

Menio

Co takiego się dzieje w firmie, że tak dużo osób poszukują na etat operatora maszyn oraz inspektora BHP i ochrony środowiska? Przymierzam się do pracy w firmie ale szukam informacji i mam nadzieję, że tu sie dowiem.

@Menio

Jak to co ?Bhp na stanowisko ,wiadomo bedzie się czepial to nie tak .Szef tego nie lubi ,zatrzymywać produkcję. Zyski są ważniejsze od bezpieczenstwa .Jesli aplikujesz na stanowisko Bhp to lepiej nic nie widzieć, ani słyszeć, bo inaczej długo tam nie popracujesz.Stanowiska operatorów ,ciągle ktoś się zwalnia,albo ucieka na chorobowe.Raczej mlodym nie odpowiada praca w swiatek piatek i niedziela.O smrodzie nie wspomnę.

@Menio

Pani Agnieszko .Każdy kto dluzej pracuje ,to wie o co chodzi.Od samego początku awanse były rozdawane za ładna buzię i ładne ciałko. To są sprawy bardzo delikatne.Poniewaz prosze zrozumieć dlaczego ?bo to są wlosi działający w Polsce.Ta sytuacja od tamtej pory uległa zmianie ,ponieważ nie ma Włochów w fabryce (zostalo moze 4-5)niestety stanowiska rozdysponowane za ladne oczy utrzymują się ciagle .Te osoby mają umowy na czas nieokreslony (chodzi tu o panie )Dlatego zaklad ma tak naganną opinię, to są konsekwencje kilku pierwszych lat.Co się tam działo.Afere lozkowe itp

Zostaw merytoryczną opinię o Ilpea Sp. z o. o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Ilpea Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ilpea Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ilpea Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ilpea Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ilpea Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ilpea Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 262 ocen.

Ilpea Sp. z o. o.