Opinie o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ilpea Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ilpea Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

...

Pani dzwoni w sprawie pracy i proponuje mi podstawię...na moje pytanie o dodatki odpowiedziała że nie ma...w tych czasach sama podstawa...porażka..

Maja
@...

O jakim stanowisku mowa i jaką podstawę dali? Bo może podstawa na tyle duża, że rekompensuje inne dodatki i premie. Jaka kasa? I czy była info, czy to pensja na start, a po np. 3 miesiącach próbnych urośnie??

Mozetakmozenie

Dzień dobry. Może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w biurze w Ilpea Sp. z o. o. ? Jak zarobki, atmosfera ?

Słoneczko/grzechotnik
@Mozetakmozenie

Pracuje w biurze i zarobki na poziomie 8000pln netto na rękę w 4 miesiące. Atmosfera jak wszędzie na tej szerokosci geograficznej. Bardzo bogate zaplecze socjalne typu 4 automaty z napojami i kawą no i te wyborne batony. Polecam

Joanna
@Słoneczko/grzechotnik

A znajoma, która pracuje w logistyce chwaliła się w 2016 roku, że zarabia ponad 3K. Jak to się ma do Twojej wypowiedzi?

Irena
@Joanna

To chyba spoko kwota jak na tamte czasy, no nie? To ciekawe ile teraz w logistyce zarobić można. W ogóle są tutaj same podstawy pensji czy jakieś premie lub inne dodatki tez są?

Waldek

Dzień dobry słyszałem że będą podwyżki dla pracowników . Jakimi kryteriami będzie się kierował pracodawca w przyznawaniu premii ? i od ilu do ilu jest przewidziana podwyżka ? Z tego co słyszałem będą duże rozbieżności.

Irena

Na stronie firmy widziałam ogłoszenie na mechanika. Piszą tam, że to praca na 3 zmiany, a w jakich konkretnie godzinach? I jakiego rodzaju dodatki do pensji firma oferuje? Będę wdzięczna za odpowiedź, bo nie wiem czy mężowi tą ofertę podesłać.

Leszno

W mieście Milicz były ciekawe oferty pracy na Specjalista Ds. Zakupu. Co powiecie o zarobkach w firmie Ilpea Sp. z o. o.?

Ble

Zarobki 2.800 netto

@Ble

A jakieś premie lub stawki za nadgodziny?

@Halina

W zależności od potrzeb w Ilpea Sp. z o.o., jak w każdej firmie, mogą zdarzać się nadgodziny. Są one rozliczane wg obowiązujących przepisów Kodeksu pracy tj. oprócz normalnego wynagrodzenia,wypłacany jest dodatek za nadgodziny. Czasami wypłacane są dodatkowe premie - wg indywidualnych ustaleń.

Nikt
@Ble

Kto,aż tyle zarabia?

Ryszard
@Nikt

2800 zł to dla ciebie aż? Przecież to niewiele więcej niż minimalną. Wiesz może czy za nadgodziny są setki? O ile wyższą stawkę się wtedy dostaje?

@Ryszard

Stawki wynagrodzenia na stanowisko Specjalista ds. Zakupów są ustalane indywidualnie z kandydatem w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Dla specjalistów z doświadczeniem w zakupach, stawki zaczynają się od kwoty 5500 zł. brutto - 4000 zł. netto.

Natalia

Nie widziałam tutaj aktualnych ofert, więc zajrzałam na zakładkę Kariera na ich stronie. W drugiej połowie tamtego roku była oferta na operatorkę maszyn, ciekawe czy już po rekrutacji. Zainteresowało mnie, bo nie mam dużego doświadczenia, a pisali, że jest mile widziane po prostu. Przyuczą jak coś, o ile aktualne?

@Natalia

Nie wymagamy żadnych szczególnych kwalifikacji. Maszyny są na tyle specyficzne, że każdy nowy pracownik jest przyuczany do wykonywania zadań na swoim stanowisku pracy. Posiadamy kilka wydziałów produkcyjnych na których posiadamy wolne stanowiska pracy, stąd oferta pracy umieszczona na naszej stronie internetowej.

Waldek

Ile zarabia kontroler jakości w firmie Ilpea ? ze średnim stażem ? dzięki za odpowiedź

@Waldek

Zarobki na stanowisku kontrolera jakości wahają się od 3800 do 5000 zł brutto w zależności od wydajności, ilości godzin pracy w nocy oraz nadgodzin.

Aga
@ILPEA Sp z o.o.

Czyli od wydajności czy kontrolerzy dostają jakieś dodatki funkcyjne i kfalifikacyjne do pensji ?

Marzena
@Aga

Tak dodatek 800 zł + premia produkcyjna + premia dyspozycyjności czasami +podstawa .Jakieś 3800 zł bez nadgodzin .

W Ilpea Sp. z o. o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kontroler jakości. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Był ktoś na rozmowie ? Jak przebiegła ? Jakie warunki proponują- zakres obowiązków ? Kursy ,język potrzebny ? ,jakie dodatki kwalifikacyjne ? I jaka stawka ?

Było Miło To Się Zwolniłem

Miałem przyjemność pracować w tej firmie jako Inżynier Jakości. Wypłata jak na standardy Twardogóry ok lecz w porównaniu z innymi firmami np w Oleśnicy to o jakieś 2 tys brutto mniej. Na moim stanowisku byłem odpowiedzialny za jakość i wysyłki, choć to chyba powinno należeć do logistyki, no ale jej nie ma. Zimą stojąc pod nagrzewnicą jest ok ale przechodząc koło magazynu idzie zamarznąć. Wszelkie sprawy zgłaszane przełożonym umierają bo nikt się tym nie interesuje. Rozwiązanie niektórych problemów zależy od humoru dyrektora Angela, czy wstał prawą czy lewą nogą z łóżka. Park maszynowy woła o pomstę do nieba. Linie wytłaczania palące się przynajmniej raz w tygodniu, naprawianie ich na kolanie do następnej awarii, stacje dociskania konektorów poklejone taśmą żeby tylko działało, formy na skinie porozwalane, mieszanki materiałowe pomieszane. Drukarki nanoszące znakowanie na produkty psują się co dwa dni a gdy działają to drukują jak chcą. Jak nie da się już więcej naprawiać tych maszyn chyba zamkną produkcję. Ludzie na produkcji zarabiają najniższe krajowe, gdy proszą o nadgodziny odpowiedź brzmi nie, ale dla ludu zza ściany wschodniej oczywiście są. Naprawdę radzę się poważnie zastanowić czy chcecie rozpocząć pracę w tej firmie. Obowiązki poza kompetencjami za niewygórowaną kasę.

@Było Miło To Się Zwolniłem

Jak już to wszystko woła o pomstę do nieba , a nie tylko park maszynowy. Miałem okazję pracować w tej firmie kilka miesięcy i uchwyciłem wszystkie wady i zalety w ciągu tych kilku miesięcy... - wszystko po łebkach, tylko żeby było. do INŻYNIERA JAKOŚCI jeśli pracowałeś w tej firmie to za co byłeś odpowiedzialny?:) Bo mieć tytuł w umowie,to nie problem w tej firmie :)

Były pracownik 2
@Było Miło To Się Zwolniłem

Jak to nie ma logistyki? Za wysyłki był odpowiedzialny na tej hali planista produkcji...Za magazyny i porządek w surowcach raczej też.. Skąd więc ten bałagan? Angelo wykończył kolejnego specjalistę planowania produkcji? W zasadzie czemu mnie to nie dziwi.. Kolejne ogłoszenie o zatrudnieniu planisty wisi średnio raz na pół roku... Facet (usunięte przez administratora)każdego mądrzejszego od siebie, ale niestety ma duże poparcie w tej firmie. Dopóki będzie on, nic się nie zmieni na lepsze..

Zgredek
@Było Miło To Się Zwolniłem

I jeszcze jako Inżynier będziesz robił przez większość czasu tylko selekcję a że nie masz czasu na papierki to się nie przejmuj i tak będą na Tobie psy wieszać. Co by ktokolwiek nie zrobił i tak źle.

Natalia

Młodszy specjalista ds. kadr i płac z tej oferty pracy ostatniej ile ma szansę zarobić teraz tam? Pytam zwłaszcza dlatego, że juniorzy zarabiają mniej, ale też za minimalną bym robić nie chciała.

Firma Ilpea Sp. z o. o. dodała ofertę pracy na stanowisko Mechanik. Warto składać swoje CV?

Bigi

Nie warto. Chyba że chcesz zarobić 3000zł. Inne firmy w podobnej branży płacą pracownikom Utrzymania Ruchu od 5000 zł netto

@Bigi

Branża może ta sama a pytanie czy nakład pracy identyczny? Masz w razie czego porównane warunków tu i gdzieś u konkurencji, żeby człowiek miał pewność?

Bigi
@Halina

Mówiąc o Utrzymaniu Ruchu nie o produkcji to nakład pracy identyczny. A co do warunków pracy to na pewno lepsze mają firmy konkurencyjne Firma Ilpea zatrzymała się na latach 90 pod względem parku maszynowego i całym systemem zarządzania

@Bigi

jeśli faktycznie tak jest odnośnie tych maszyn, które zaznaczasz to co mogłoby być powodem takiej stagnacji? mimo wszystko nie odczuwają presji ze strony konkurencji czy jak? są szanse na konkrety odnośnie tych całych maszyn, co z nimi nie tak?

Witam wszystkich,firma Ilpea jest najgorsza firma w okolicy pod względem warunków pracy , przestrzegania przepisów bhp i oczywiście zarobkowych, to jest kipina żeby mechanik zarobił w tej firmie 3.000 zł netto a narobisz się jak dzik czasami trzeba było zostać po godzinach żeby maszyna była uruchomiona na 3 zmianie i co nikt tego nie docenił żadnej premi tylko jeszcze problem kto kazał zostać po godzinach bez zgody przełożonego

Halina

Aż ciekawa jestem jaki rodzaj pretensji zostałby rzucony, gdyby nikt nie został i nie naprawił maszyny... A nie próbowano porozmawiać z kimkolwiek z wyższego szczebla o tym problemie? Że pracownicy czują się niedoceniani pod względem motywowania słownego jak i pieniężnego? Czy na nich wszystkich i tak ręce opadają i faktycznie lepiej odpuścić i szukać szczęścia gdzieś indziej?

ILPEA Sp z o.o.

Drogi Były Pracowniku, Bardzo nam przykro, że negatywnie oceniasz warunki pracy w naszej Firmie. Jednak nie tak dawno wnikliwe kontrole Inspekcji Sanitarnej oraz Straży Pożarnej nie wykazały żadnych uchybień i nieprawidłowości. Rozumiemy jednak, że każda ocena jest subiektywna i każdy wydaje osądy na podstawie swoich osobistych doświadczeń, często pod wpływem emocji czy też braku wiedzy czy zrozumienia dla obowiązujących procedur w firmie. Każdy dobiera sobie miejsce pracy wg własnych preferencji, więc życzymy powodzenia i satysfakcji z pracy w nowej firmie.

Niki32
@ILPEA Sp z o.o.

Wnikliwe kontrole Inspekcji Sanitarnej hahaha jestem Ciekaw czy ta inspekcja była kiedykolwiek np na warsztacie i widziała w jakich warunkach pracownicy UR spożywają posiłki ( tynk sypie się na głowę , myszy biegają po stołach.) W automatach na kawę potrafią być mysie odchody i to jest wnikliwa kontrola sanitarna ???????? Ogarnięcie się ludzie są firmy które lepiej dbają o miejsce pracy nie tylko w swoich biurach

Zgadzam sie z anikiem cala obsada kierownikow w biurze to koszmar nawet dzien dobry nie umia powiedzieć abrygadzistki zwlaszcza jedna prawda pani Lidko traktuje pani pracownikow jak zlo konieczne oczywiscie nie wszystkich z tymi co chodzi pani na papierosa sa ok a reszta odnosi sie pani jakby niewiadomo co pani zrobili. Wyplaty z miesiaca na miesiac coraz gorsze nie polecam porazka.

Angelo

Alex
@Kasia

Można wiedzieć cóż to za Liidiia ?

tncn

raczej na kazdej hali produkcyjnej jest w lato goraco wiec akurat na to nie ma co narzekac, z dymem to prawda - straszne warunki i chyba rzeczywiscie szkoda zdrowia. jesli chcesz sie rozwijac jako elektryk/automatyk to nie polecam - w wiekszosci wykonuje sie prace zwiazane z mechanika. w cywilizowanym zakladzie otwierasz szafe i masz schemat, tam sprawdzasz raczej po kabelku. po zmianie pracy zarabiam pewnie wiecej od ludzi z tamtejszego ur z dlugoletnim stazem. odpycha rowniez fakt ze operatorzy maja zerowe pojecie o dzialaniu maszyn, po prostu "nie idzie" i koniec. zostajesz sam z maszyna na ktorej bledy pojawiaja sie w jezyku wloskim :)) jesli jestes doswiadczonym automatykiem to sobie poradzisz, ale w takim wypadku lepiej znalezc dobrze platna prace. nie polecam, ps. czekam na ten pozew od was

Łuki

Witam czy u was trzeba mieć zaświadczenie o niekaralności ? Trochę miałem przerwę w życiorysie

Mariusz Stępiński

Witam razem z żoną przeprowadziliśmy się z Wrocławia na wieś obok i szukam pracy od razu odezwała się ta firma .Pytanie jak atmosfera zarobki social premie co tam się w ogóle robi? na maszynach czy jak?

@Mariusz Stępiński

Firma Ilpea posiada różne oferty pracy od stanowisk produkcyjnych po biurowe i inżynierskie. Wszystko zależy od posiadanych przez kandydatów kwalifikacji. Oferty pracy wraz opisem zadań publikowane są na stronie oficjalnej ilpea.net, w serwisie olx oraz na pracuj.pl

Były
@ILPEA Sp z o.o.

A czy ilpea informuje jakie tam panują warunki pracy? Każdy kto je zobaczy przerazi się. Także kochany HR nie mam ludzi tylko zapewnij conajmniej minimalne BHP.

Jan
@Były

O co chodzi z tym co najmniej minimalny BHP? Możesz wyjaśnić?

Nina
@Były

od kiedy to HR odpowiada za BHP?

Urszula
@Nina

No to akurat kto za co odpowiada to chyba mniej ważne, bardziej czy te warunki BHP są zapewnione. A z tego co były pisze, to trochę niepokoi...

Trochę przykro, trochę śmieszn

Na stanowisku inżyniera jakości można dostać przyzwoite jak na Twradogorę pieniądze. Trzeba się jednak liczyć z tym, że niewiele się człowiek nauczy. Przez pierwsze 2-3 miesiące (czyli okres próbny) przebiera się uszczelki z reklamacji. Jeśli ktoś nie stawia na rozwój tylko w miarę dobre pieniądze to praca dla niego. Nie wiem, czy nikt nie zauważa tego, że osoba, która pracuje tam już ~7lat nic nie robi i ma problem z podstawowymi umiejętnościami w excelu? Jak taka osoba ma przyuczać kogokolwiek? Nie wspomnę o wiedzy merytorycznej; na każde pytanie potrzebuje ok. 2godzin namysłu. Ślepo przepisuje tabelki i nie ma pojęcia co robi.. no ale takich właśnie ludzi potrzebuje Ilpea. Masz się nie odzywać i robić co Ci każą. Dlatego nie ma się co dziwić, że co chwilę szukają nowego na to stanowisko. Każdy kto przyjdzie i ma jakiekolwiek ambicje po prostu stamtąd ucieka. Co do kasy warto wywalczyć sobie dobre pieniądze na początku, bo niestety, tak jak piszą inni, podwyżkę zobaczysz dopiero po złożeniu wypowiedzenia.. i to też nie jest pewniak.

Lidia
@Trochę przykro, trochę śmieszn

A czy istnieje jakaś droga rozwoju w Ilpea? Firma umożliwia pracownikowi rozwój osobisty oraz zawodowy? Czy można ubiegać się o awans? Czy organizowane są szkolenia?

Były
@Trochę przykro, trochę śmieszn

W PUNKT!!! Rotacja na niektórych stanowiskach (planowanie, jakość) jest potwierdzeniem tej opinii. Wystarczy zresztą spojrzeć na cv byłych pracowników z długim stażem. Wszyscy pouciekali...zmęczeni psychicznie..

ILPEA SP. Z O.O.
@Trochę przykro, trochę śmieszn

Drogi Sz. Każda firma oczekuje czego innego od pracowników na zbliżonych z nazwy stanowiskach pracy. Ilpea stawia na naukę poprzez pracę u podstaw, tj. poprzez poznanie procesu produkcyjnego, pracę z gotowym wyrobem, czy też aktywne zarządzanie zareklamacjami czyli selekcje. Jeśli chodzi o podwyżki wynagridzen, to okolo 90% aktywnych pracowników otrzymuje podwyżki przynajmniej raz do roku. Problem pojawia się gdy oczekiwania nowego pracownika są zupełnie inne, czaesem wygórowane w stosunku do kwalfikacji i jakości wykonywanych zadań. Zdarza się wówczas ze oczekiwania te nie mogą być z obiektywnych względów spełnione przez firmę. Wtedy pracownik odchodzi. Czy to jednak jest czymś nagannym j niezwykłym? Wszędzie pracownicy odchodzi a inni przychodzą na ich miejsce. Ilpea jako jedna z niewielu firm gwarantuje pewne zatrudnienie, starając się tam gdzie jest to możliwe, zapewnić możliwość rozwoju i awansu. Wielu pracowników rezygnuje z tego, nie wykazując chceci do pogłębiania wiedzy czy nabywania nowych umiejętności. Nie mniej jednak życzymy powodzenia wszystkim, o byłym ibobecnym pracownikom

ILPEA SP. Z O.O.
@Lidia

Droga Lidio, Co masz na myśli pisząc o rozwoju osobistym? Chtynie udzielę odpowiedzi po doprecyzowaniu pytania.

Aga
@ILPEA SP. Z O.O.

Pracowałam tam długo i masę mądrych ludzi uciekło , którzy mieli wiedzę i byli ogarnięci .Kierownicy ,kontrolerzy ,mechanicy ,operatorzy .O czym Ty człowieku piszesz ?? Teraz bierzecie Ukraińców ,bo już nie ma kto pracować .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ilpea Sp. z o. o.?

nie

Osoba

Witam, powie mi ktoś jak wygląda praca na oddziale Plastik na chelstowku? Opłaca się, jak zarobki, ludzie i wgl

Aniołek

Rekrutacja na profesjonalnym poziomie. Stanowisko biurowe. Rozmowa długa, dość wnikliwa, ale przynajmniej widać że firma zainteresowana kandydatem.Sprawili dobre wrażenie na mnie. Ostatecznie się nie udało, ale pozostało chociaż cenne doświadczenie z rekrutacji.

@Aniołek

A na jakie stanowisko aplikowałaś?

Anioł

Biuro

Lidia
@Aniołek

A czy mógłbyś mi opisać przebieg rekrutacji na takie stanowisko w Ilpea? O co Cię pytano na rozmowie? :) I czy mogłabym się dowiedzieć dlaczego Ci się nie udało dostać pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Ilpea Sp. z o. o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Ilpea Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ilpea Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ilpea Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ilpea Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ilpea Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ilpea Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 262 ocen.

Ilpea Sp. z o. o.