Jowix Triomet

Swiętochłowice

Opinie o Jowix Triomet

Baton 2010-02-10 09:25
Firma "antypracownicza" - uwaga na obietnice!!!!
ktoś kto zaufał 2011-03-24 19:42
Obietnice, obietnice, obietnice... normalności...
Rzeczywistość... trzeba było nie zmieniać roboty...
Nie ufaj w zapewnienia - na umowie i tak tego nie zobaczysz tylko 20% mniej!!!
zz 2011-04-26 22:54
SKORO TY ICH TAK DOBRZE ZNASZ, TO TEŻ TAM PRACOWAŁEŚ!?
( usunięte przez administratora ) A PREZESA SIĘ NIE CZEPIAJ!
jt 2011-07-23 11:16
a mi tu dobrze idzie wpisac lewe godziny czasem(dziennie) się coś dopisze do godzin pracy kasa fajna. najlepiej powoli przez tydzień i jeszcze przyjść w sobote i jest super!!! nawet idzie wynieść trochę złomu
Grzegorz 2011-10-13 22:12
Buaahaha a ja sie ciesze ze odzedlemw ub roku. Utrzymuje kontakty z niektorymi co sie ostali i z tego co wiem jest tragicznie, gorzej nigdy nie bylo. Przypadkowi ludzie bez odpowiednich kwalifikacji, zenada., zrezzto to bylo do przewidzenia:( usunięte przez administratora )- poczujecie co to znaczy FIRMA :)
jo 2012-02-16 20:09
( usunięte przez administratora ) nie polecam czymac sie zdaleka.POZDRO
Morfi 2012-02-20 09:56
A jak z premiami? Czy wogóle one bywają ?
I czy kadra zarządzająca ma te same premie co produkcja ?
jo 2012-02-26 19:33
Jakie premie nigdy nie byly i nigdy nie bedzie.Kadra nie wiem czy ma premie ,ale po ci im ona i tak zarabiaja za dozo za stanie i nic nie robienie.Niektorzy kierownicy i tak zarabiaja na fuchach albo wynoszonym zlomie.
galet 2012-02-27 17:46
no nie wiem czy 1800 - 2300 netto dla kierowników to dużo :)
Zapraszam na maila to pogadamy galet@tlen.pl
galet 2012-02-28 17:35
bo 1800 na rękę to mało :) wiec nikt kto sie zna nie przyjdzie, a szukali kierownika i projektanta. I żal im dołozyć 200-300 zł do osoby która cos wie a najważniejsze potrafi :)
Pozdro Alojz :)
miś 2012-03-08 20:49
o ktoś tu nie panuje nad swoją głupotą. To moze być tylko... zgadnijcie kto?
jo 2012-03-10 03:55
monte cala prawda o JT podpisuja sie pod tym co napisoles jak najbardziej.POZDRO
monte 2012-03-10 14:51
\"miś\" pokaż jedno słowo nieprawdy? to przeproszę i usunę wpis.
Nadmieniając ta strona została stworzona by przestrzec lub zachęcić przyszłych pracowników, a nie do wyrażania zdania o opisujących.
Napisz coś mądrego i prawdziwego na temat tej firmy. Podkreślam prawdziwego.
Morfi 2012-03-12 19:46
Dzięki, ciesze się, że nie trafiłem do JT.
CIEKAWSKI 2012-03-18 10:02
Morfi - 2012-03-12 19:46:02

Dzięki, ciesze się, że nie trafiłem do JT.
WITAJCIE CHCIAŁBYM SIĘ PRZYJĄĆ TU DO PRACY.MAM PYTANIE JACY SA TU BRYGADZIŚCI I JAK SIĘ MAJĄ DO NOWYCH PRACOWNIKÓW.JAKI JEST BRYGADIER NA PRODUKCJI? CO SIĘ TAM KONKRETNIE ROBI ? POZDROWIONKA
Tutejsza 2012-03-31 00:58
Byłam na drugim etapie rozmowy kwalifikacyjnej w tej firmie. Mieli dać znać czy się dostałam czy nie. Do tej pory się nie odezwali. Grzeczność wymaga dotrzymywania danego słowa i traktowania ludzi jak... ludzi! Jeśli tak traktują specjalistów to sie nie dziwie tylu złych opinii. Odradzam firmę zarówno tym którzy szukają pracy jak i jej klientom.
kowboy 2014-03-04 23:02
NIC. Firma idzie na dno ,a ma taki potencjał... Jacy szefowie taka firma. Nie polecam.
kowboy 2014-03-12 00:03
pracowałem swego czasu, 2 lata. Dziękuję, postoję. Zależy w jakim charakterze chcesz tama robić. Zasada jest jedna: WSZYSTKIE uzgodnienia na papierze, nie gódź się na "premie uznaniowe" czy jakiekolwiek. Wydymaja Cię po 3 miesiacach. Z uwagi na zarządzających (nie zmienili się) - NIE POLECAM. Uwaga na nieśmiertelną, mającą zawszze racje, nietykalna księgowość :[
lob 2014-04-09 21:26
Jedna z lepszych firm na rynku w branży srerdecznie polecam
Roman 2014-07-16 12:40
ZA 1500-2000 ZŁ/MC. Na tym stanowisku nie masz szans na więcej. Przestrzegam przed wszędobylksim bajzlem organizacyjnym... Co jest fajne to nowe biura i wygląd zewnętrzny, ale ja akurat stawiam to na szarym końcu. Najważniejsza jest płaca, atmosfera i satysfakcja z roboty. Tego raczej nie uświadczysz... Jednak na star i nabranie doswiadczenia moze byc.
czarna papryka 2015-02-20 17:17
ja akurat uważam się za specjalistkę w tej branży jeśli chodzi o przedstawicielstwo handlowe. chętnie podzielę się z firmą Jowix Triomet moją pasją zawodową i doświadczeniem. jestem do usług. natomiast wiąże się to z pewnymi wymaganiami z mojej strony. umowa na czas nieokreślony już na start. czy firma mi to zapewni?
iki 2016-05-16 21:41
nie widać aktualnych ofert, więc lekko powątpiewam :(
kowalski 2017-02-03 15:34
A ja tampracuje i dużo się zmieniło oj bardzo nie ma ofert bo do pracy przyjmują " kolega kolegi " albo kogoś z rodziny zarobki bardzo dobra nie można narzekać a atmosfera w pracy dobra
na szczescie byly pracownik 2017-02-14 20:26
pracowałem tam kilka lat wczesniej kierownik z premia 3500 netto programista lasera 2500 netto wiec jesli na dzisiaj sa takie zarobki jak piszesz to nawet nie ma co sie zblizac do tej firmy. ile wywalczysz na rozmowie tyle bedzie juz do konca ewentualnie z delikatna korekta
znajoma 2017-03-22 17:40
bankrut i tyle....premii jak nie było tak nie ma . Zatrudniona sama rodzina a zero kwalifikacji i rozumu. Nawet konkubina wiceprezesa tam już jest.
Jowix-Triomet 2017-04-15 16:41
Szanowny Panie Rafale, a.ka "znajoma" - prosimy o wystawianie rzetelnych i rozsądnych opinii, a przede wszystkim zaprzestanie rozsyłania tzw. "hejtu" w Internecie. W firmie Jowix-Triomet pracuje mnóstwo różnych pracowników, a struktury Biura Zarządu pozostają w gestii osób do niego należących.
Życzymy Wesołych Świąt :)
Były pracownik. 2017-04-24 19:11
Firma kogucik spier***ł i uciekł. Firma powinna nazywać się jopex a nie jovix . Jopa na jopie Jopa poganiana!!! omijać szerokim łukiem! !!
Poirytowany 2017-04-24 19:53
Zdjęcie to powinno być podpisane jako wycieczka rodzinna. Na zdjęciu z wycieczki brakuje tylko wiceprezesa, który zapewne robi zdjęcie i jego konkubiny.
Zostaw swoją opinię o Jowix Triomet - Swiętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jowix Triomet