Opinie o Jowix - Triomet Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jowix - Triomet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jowix - Triomet Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jowix - Triomet Sp. z o.o. w Świętochłowice

Zażenowany zachowaniem Nowy wpis

ZDECYDOWANIE NIE POOECAM !!!! brania udziału w rekrutacjach do tej firmy! Dlaczego? Ano ; 1 Mylą kandydatów Odległość zamieszkania im przeszkadza - zatem mam pytanie a czytać państwo umiecie? Bo jak (usunięte przez administratora) na CV jest napisany adres więc skoro.wam nie pasuje po co zapraszacie? 2 No i hit proponowanie pracy na zasadzie współpracy bez zatrudnienia ale przyprowadź klientów ha ha ha Dobre 3 zatrudnienie niby od już ale tak naprawdę od nowego roku ha ha ha szkoda że nie od nowego milenium Szkoda czasu i pieniędzy na dojasd

Jowix- Triomet Sp.z.o.o Nowy wpis
@Zażenowany zachowaniem

Nie polecam ani firmy, ani właściciela jako człowieka! Bo korzystają z ludzi do tej pory zanim jesteś mobilny, później cie mają (usunięte przez administratora) a jak człowiek był dochodowy,przez dużo lat,to był ok. A jak pod ziemię to o nim zapominacie.

Jak wygląda ścieżka kariery w Jowix - Triomet Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ok Nowy wpis

Jak wyglądają praktyki w jowixie i jak to wygląda jest spoko czy raczej nie?

Sylwia

Jak czytam odpowiedź @Nik dla czarnej papryki, to zastanawiam się, czy to firma odzywała się w ten sposób, proponując pracę? Czy to możliwe, żeby nabór na forum był możliwy? :)) Na stronie oczywiście też rekrutują wykwalifikowanych handlowców, ale tam mowa tylko o "wynagrodzeniu na czas". A jakie jest? Wy wiecie?

czarna papryka

ja akurat uważam się za specjalistkę w tej branży jeśli chodzi o przedstawicielstwo handlowe. chętnie podzielę się z firmą Jowix Triomet moją pasją zawodową i doświadczeniem. jestem do usług. natomiast wiąże się to z pewnymi wymaganiami z mojej strony. umowa na czas nieokreślony już na start. czy firma mi to zapewni?

Nik
@czarna papryka

Odezwij się mam do Ciebie pracę

Patryk

Macie dobra organizacje pracy?

Wiola

Czy jowix dalej robi olenowi dobrze i zapirdla za miskę ryżu?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Jowix - Triomet Sp. z o.o.?

Wiola

Nijaki poczytaj wcześniejsze wpisy

Pandora

Dla mnie dyro(usunięte przez administratora) do odstrzału. Blokuje koła tego pociągu a nawet jest ręcznym hamulcem jego rozwoju.

Jakie są mocne strony pracodawcy Jowix - Triomet Sp. z o.o.?

Klient

Dyr.produkcji najbardziej kompetentna osoba w firmie z dużą wiedzą

Malen

Nie ma żadnych

Wirus

Pracuje w jt i jest ok.krzywda mi się nie robi.jak się robi swoje to ci włos z głowy nie spadnie.kasa zawsze się zgadza.ogolnie jestem zadowolony

Uprzejmy

Ciasto się przelewa. Ludzie na stanowiskach obrażają w tej firmie i próbują zastraszyć. (usunięte przez administratora)

Publikacja
@Uprzejmy

O widzę, że hamstwo zmienili na ciasto. Takie firmy jeszcze egzystują?

Jowix Triomet to firma dla ludzi którzy chcą pracować. Plotki to nie ten portal!!

nogazfamiloka

Pracowniku, ile Ci obiecali premii za ten wpis?

chcą pracować- to chyba żart:) najlepiej jakby jeszcze pracował za 8 zł /h i to po 12 godzin

Dorota
@pracownik

Takie stawki byłyby zdecydowanie zbyt niskie. Mam nadzieję, że w Jowix - Triomet można się spodziewać znacznie wyższego wynagrodzenia. Dowiedziałam się, iż firma oferuje też system premiowy. Możesz mi powiedzieć, na czym ów system dokładnie polega?

plotki powiadasz- to firma gdzie nie docenia się pracowników - kablowanie- podpier..... zero współpracy i ciągły brak pieniędzy -zawsze zbierają na wypłaty- premie? zapomnij- no chyba że dla wybranych lizusów i przydu....dyrektora

@Dorota

system premiowy polega na tym im więcej i dobrze pracujesz to mniej zarabiasz

Bronisław
@nogazfamiloka

Nie zgadzasz się z Pracownikiem, więc przedstaw jak zatrudnienie wygląda z Twojego punktu widzenia. Na stronie pracodawcy nie ma aktualnych ofert rekrutacyjnych, ale firma zachęca, żeby aplikować i stać się częścią zespołu. Napisz na jakie stanowiska można obecnie składać CV?

Astron

UWAGA!! Prezes straszny ignorant, Obraża ludzi, przeklina pokazuje środkowy palec nagranie, nawet trafiło na (usunięte przez administratora) Uwaga (usunięte przez administratora)

urząd pracy jest 100 metrów od Jowixu- lepiej się tam zarejestruj niż praca w tej firmie

..jak nie chcesz po czasie stwierdzić ,że praca w tej firmie to był stracony czas, że gdybyś wiedział ( to wiesz bo co mówię) poszukaj innej firmy... (usunięte przez administratora)ale jak prezesowi to odpowiada lub układ ma 2-gie dno to inna sprawa, ludzie fałszywi.....brak empatii życzliwości robota na hura.....

@pracownik

nie wiem dlaczego usunięto fragment wpisu - gdzie nie było wulgaryzmów- trochę nadgorliwość administratora...,,dyrektor to cienko bolek hamuje rozwój firmy na to stanowisko trzeba mieć ja ja................

Niewiasta co toto jabłko zerwa

Ojojoj ktoś ma za małe jajka żeby powiedzieć prosto w twarz co mu leży na żołądku :)

Wąż
@Niewiasta co toto jabłko zerwa

Niewiasto, zjedz snikersa bo gwiazdorzysz.

Robert

Na stronie internetowej Jowix - Triomet, znalazłem informację, że firma obecnie poszukuje osób chętnych do pracy na trzech stanowiskach: Spawacz MIG/MAG, TIG Ślusarz Projektant Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie pod następującym adresem: http://www.jt.com.pl/pl_PL/company/#/job Czy ktoś z Was ma zamiar wziąć udział z rekrutacji? A może zaglądają tu osoby pracujące już na którejś z tych posad i podpowiedziałyby jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? @Malen owszem, zakazane jest podawanie danych zatrudnionych osób, ale również innych informacji, które pozwalają na zidentyfikowanie konkretnej osoby. Forum służy wymianie opinii na temat tego, jakim dana firma jest pracodawcą. Nie jest to dobre miejsce do dyskutowania o poszczególnych pracownikach.

Malen
@Robert

@Robert albo jesteś administratorem strony Jowixu albo jesteś pracownikiem i to na dość dobrym stanowisku jak bronisz tej firmy. Skoro każdy ma prawo wypowiadać się na temat tej firmy to i ma prawo wypowiadać się na temat relacji międzyludzkich w tej firmie. Relacje międzyludzkie są istotną częścią i jednym z powodów dla których kandydat do pracy jest zainteresowany zatrudnieniem. Nikt nikogo nie szkaluje ale dobrze co niektórych ustawić do pionu a potencjalnych kandydatów przestrzec co do niektórych osób. Niejaki @Brick też bardzo dobrze napisał o dyrektorze. Nie podawał nazwiska a i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Gdyby w mojej wypowiedzi nie było porównanie do kobiety która podała jabłko Adamowi to też by się nikt nie kapnął o kogo chodzi???? Z poza firmy i tak nikt jej nie zna a z firmy wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

Robert

@Jowixowy TROLL przypominam, że istnieje regulaminowy zakaz podawania we wpisach na forum inicjałów lub imion osób, które są pracownikami danego przedsiębiorstwa. Komentarz łamiący tę zasadę, może zostać skasowany przez administratora. Z regulaminem możesz zapoznać się pod tym adresem: https://www.gowork.pl/regulamin

Robert

@Życzliwy, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat atmosfery panującej w firmie? Orientujesz się może jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w tym miejscu? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

Oko
@Robert

Jakie benefity tam takie coś nie istnieje, szkoleń dla pracowników brak.

Życzliwy
@Robert

Były pracownik. Atmosfera między współpracownikami jak najbardziej okej, gorzej reszta. O benefitach nie pisze bo takowe nie istnieją

Brick
@Robert

Robert, benefity to mają tylko dwie osoby w całej firmie: dyrektor generalny- dobra płaca, zero nadzoru ze strony prezesa, nie musi się przed nim wcale tłumaczyć z tego co robi bo prezes mu we wszystko wierzy, przychodzi o 7:30 a o 14:40 - ma czas równoważny z tym że działa to tylko w jedną stronę - może szybciej wychodzić ale żeby tak dłużej zostać to niestety nie ma chęci; poza tym jest odwożony na pociąg przez pracowników firmy w ramach ich godzin pracy. Nawet nie musi swoim autem jeździć bo po co. Przecież gdyby jeździł to by musiał siedzieć normalnie a tak to nie opłaca mu się. Kolejne jego benefity to fakt że w nic się nie musi angażować, wystarczy że siedzi w kanciapie gdzie były wiceprezes i przegląda strony internetowe które mu są potrzebne niekoniecznie do pracy zawodowej. Jedyna robota to spotkanie ranne o 9:00 gdzie musi być, ale to tylko 20 minut i może wrócić do swoich "zajęć". Kolejny gość to mąż głównej księgowej. Zatrudniony w firmie a pracę świadczy w domu. Ten to już nic nie musi, nawet nikt go z roboty nie rozlicza a kasa na koncie co miesiąc jest, nawet listy nie musi podpisywać. Takie to benefity są w tej firmie. Robert jeżeli się wkręcisz to może i tobie się tak powiedzie i będziesz mógł na przykład przyjść do roboty i spać w kącie albo podpisać listę i wyjść na miasto na cały dzień no i też dostaniesz zapłacone. Po prostu kasa ucieka z tej firmy wszystkimi możliwymi kanałami.

Zostaw merytoryczną opinię o Jowix - Triomet Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Jowix - Triomet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jowix - Triomet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jowix - Triomet Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jowix - Triomet Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jowix - Triomet Sp. z o.o.