logo Banasik Sosnowiec

Banasik Sosnowiec

Sosnowiec

Opinie o Banasik Sosnowiec

pilo 2015-10-26 16:16:33
Ta firma jest nie odpowiedzialna obciążają za braki pracowników jak chcesz pracować za darmo to zapraszam
ziom 2015-10-26 16:25:59
Kiedyś pracowałem w tej firmie i powiem wam jak ma firma obrót to szefowie i kierownictwo imprezują a jak jest mały obrotu to robią zebrania i wyzywają pracowników od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nierobów i grożą zwolnieniami i tak naprawdę nie wiesz czy następnego dnia będziesz pracował.
Aninim 2016-06-14 19:19:32
Jak ktoś kradnie z magazynu wędliny, spóźnia się, obija, popija na zmianie itp. to niech nie płacze potem na forach, że złe kierownictwo itp. Jak ktoś pracy nie szanuje ma ją w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lub skończył tylko podstawówkę a chciałby zarabiać po 20 tysięcy lub być od razu dyrektorem to nie ma się co dziwić, że 99% opinii o firmach w Polsce to tylko negatywne opinie w 90% byłych pracowników. Wszędzie gdzie się nie spojrzy na forum to tylko ŹLE, ŹLE i ŹLE.. Polska..
Zostaw swoją opinię o Banasik Sosnowiec - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banasik Sosnowiec