Opinie o Geo Developer Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Geo Developer Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Geo Developer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Developer Sp. z o.o. w Kraków

Anna Nowy wpis

Pracowałam tam już ładne kilka lat temu, ale potwierdzam wszystkie negatywne opinie, które zostały tu napisane. Prezes zakochany w sobie i traktujący innych ludzi jak (usunięte przez administratora) nigdy nie zapomnę jak wpadł do pokoju pracującego tam wtedy mecenasa i rzucił umową o ścianę z komentarzem „ żarty sobie ze mnie robicie” . Pan mecenas na kolanach zbierał papiery. Nie zapewniono w pracy nic, prezes kazał personalnej zrobić listę prywatnych telefonów przyjętych pracowników z nadesłanych mu cv i rozdawał innym pracownikom do korzystania. Ogólnie żenada. Absolutnie odradzam

Czy w Geo Developer Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? To miejsce jest dla Ciebie. Pracowałem miesiąc. Efekt? 5 kg mniej plus wizyty u psychologa.

Maja

Zrzucenie "paru kilo", może jednak czasami wyjść komuś na zdrowie. :) Z psychologiem może trochę portfel zaboleć, ale chciałabym się dowiedzieć, co konkretnie takiego się wydarzyło, że trzeba było umawiać wizyty u specjalistów?

@Maja Nowy wpis
@Maja

@Maja czyzbys była pracownica Z Hr z tej firmy ze wszystkim odpisujesz w taki sposób żeby wybielić ta wstrętna firmę?

Pracowałam w tym miejscu prawie rok, był to zmarnowany czas. Atmosfera totalnie niesprzyjająca wręcz podchodząca pod mobbing, niskie zarobki.Była to moja pierwsza praca więc nie miałam pojęcia, że wcale nie wszędzie jest tak jak w tym miejscu. Ta praca zostawiła mi negatywny ślad na psychice , dochodziłam do siebie kilka miesięcy. Nie polecam!

Obiektywny
@Ania

Aniu, a czy wiesz coś o stanowisku Specjalisty ds. administracji i HR, na które obecnie rekrutują do Krk? (stanowisko na zastępstwo)

@Obiektywny

@obiektywny nie polecam żadnego działu w tej firmie, tak jak pisali poprzednicy jest to miejsce pełne zgorzkniałych i zestresowany j ludzi którzy nawzajem się podgryzają. Lepiej dać sobie spokój i poszukać bardzIej cywilizowanej firmy bo i tak nawet jak się dostaniesz to wyrzuca Cię po kilku miesiach bez przyczyny (jak robią z 90%) pracowników, a 10% się samo zwolni jak zauważy co to za miejsce.

@Ania

Ale to masz jakieś najświeższe doniesienia czy to co piszesz to jest wciąż na bazie Twoich dawnych doświadczeń z nimi? Bo wiesz po latach serio wiele może się zmienić i może tutaj też tak jest?

@maja Nowy wpis
@Maja

Ludzie w zarządzie są Ci sami wiec nawet z tego powodu wątpię ze coś się zmieniło, są to ludzie którzy traktują ludzi z pogarda i brakiem szacunku, klub wzajemnej adoracji. Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem jeśli zdrowie psychiczne jest dla Ciebie ważne

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Geo Developer Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Pracowałam tam kilka lat temu w dziale prawnym. Żenada. Nie polecam. Pani Mecenas wykazywala brak elementarnych zasad kultury i szacunku do drugiego człowieka. W tej organizacji panuje nadal system feudalny rodem ze średniowiecza:D

Urszula
@Karolina

Hej Karolina, no a oprócz pani mecenas, jak dogadywał się zespół pracowników ? Czy także atmosfera pada, bo jak to się mówi ryba psuje się od głowy? No i podasz jakieś przykłady złego traktowania pracowników ? Bo to tez pomoże komuś przy decyzji o rekrutacji. Pozdrawiam

Agnieszka
@Karolina

Zgadzam się z komentarzem Karoliny, omijajcie te firmę szerokim łukiem jeśli dbacie o swoje zdrowie psychiczne

@Agnieszka

A Ty w którym dziale tak właściwie pracowałaś i jak długo?

Agnieszka

@Maja jako asystentka Zarządu

@Agnieszka

Wow, to jak to się stało, że osoba z tego stanowiska wyrobiła sobie taką złą opinię o nich?

Antek

Profesjonalista, praca w firmie warta polecenia z wielu powodów, atmosfera ok!

Wiadomo
@Antek

To dlatego opinie o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. przenieśli do Torunia, chociaż rzeczywista siedziba firmy jest w Krakowie? (Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. w Toruń)

werterowski

Firma ma realny problem w funkcjonowaniu na linii pracodawca-pracownik. Stąd stałe aplikacje. Jako pracownik mogę powiedzieć, ze: 1) w firmie panuje duży chaos w aspektach zarządzania, brakuje strategii długofalowej, ciągle zmiany w KRS zarządu i niestety zanikająca działalność deweloperska. 2) większość stanowisk ma taką ilość obowiązków, że nie jest możliwym ich rzetelne i normalne realizowanie w ramach etatu. Najgorzej jest w controllingu, inwestycjach i nieruchomościach. Święte krowy w zarządzie, księgowości i dziale prawnym. 3) nieustanne, tworzenie nadmiernej presji "wszystko na już", „na cito”, „na teraz", "na wczoraj" prowadzi do spadku morali, przemęczenia fizycznego i psychicznego pracowników. Ciągle pretensje i brak szacunku do pracowników. Najgorzej mają nowe osoby. 5) Ogromna rotacja pracowników, co utrudnia prowadzenie płynności poszczególnych obowiązków. Przykład: 2020 pracowało ok. 35 osób, odeszło kilkanaście, większość została zwolniona, a kto się szanuje odchodzi sam. Brak benefitów i kawy :) Ale żeby było merytorycznie to warto wspomnieć na koniec o pewnym fakcie - pensja w terminie.

Kobieta

Niestety ale nadal w miejscu pracy dochodzi do różny naduzyć. Zdecydowanie odradzam

wojbnacki

Laurką dla spółki może być historia szpitala Geo Medical w Katowicach który wybudował z pobudek altruistycznych przedstawiany jako FILANTROP pan Zaremba Śmietański szef spóki Geo. Mechanizm działania szpitala był dość niejasny - zatrudniał armię pracowników administracyjnych . Dziwnym trafem nasuwało to skojarzenie szpitala z pralnią. Koniec końców po krótkim okresie działalności i dynamicznych w ostatnim kwartale zmianach w strukturze własnościowej ,,szpital" został zamknięty a kadra pracująca w placówce została oskubana z kilkumiesięcznych wynagrodzeń. Każdy mógł w ostatniej fazie działalności kupić lub dostać powieść Pana Zaremby. Narcyzm w pełnej krasie. Pisał o szamanach, za kilka lat może napisze jak się robi...... Potencjalnych klientów ostrzegam

Marzena
@wojbnacki

@wojbnacki Forum dotyczy Geo Developer Sp. z o.o.. A dokładniej warunków zatrudnienia jakie oferuje ten pracodawca. Wiecie może coś na temat prowadzonych rekrutacji w tej firmie? Potrzebują kogoś? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Wiki

Od dawna nikt nie korzysta z forum. Tak dobrze teraz jest i nie ma chętnych?

Poznaj geo

Wszystkim zainteresowanym atmosferą i zarządzaniem w Geo polecam lekturę z forum szpitala geo- w końcu to ta sama organizacja: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1038463

Miron

Jak przebiega rekrutacja w firmie, wiecie coś o tym? Czy jakieś benefity macie?

Tomasz

Niestety- nic dodać, nic ująć....

Patryk

Pracę w Geo wspominam pozytywnie, atmosfera przyjemna, nie ma mowy o wyzyskiwaniu pracowników czy pracy w stresie. Są dobrzy w tym, co robią i to widać. Gdyby nie przeprowadzka z Krakowa, to pewnie bym tam został, bo było dużo lepiej niż w poprzedniej firmie.

Mateuszz
@Patryk

Z czystym sumieniem potwierdzam. Praca w Geo dała mi dużo satysfakcji, wyniosłem z firmy, to co najlepsze.

Bobby X

Pracowałem 6 miesięcy w biurze w Krakowie na stanowisku kierowniczym. Podlegałem bezpośrednio pod prezesa/właściciela. Praca w tej firmie to była największa pomyłka w mojej karierze zawodowej.

Rafał

Witam, Ja w dniu dzisiejszym byłem na ich pseudo rozmowie kwalifikacyjnej- a raczej jej pierwszym etapie- na stanowisko "Asystent w dziale prawnym". Zebrało się w sumie 5 osób które miały 2 godziny na napisanie testu psychologiczno- merytorycznego- znaczy się zmarnowałem bezpowrotnie 2 godziny z życia + dojazd kolejna godzina. Test bez sensu wymyślony nie wiadomo po co. osoba na tym stanowisku ma ogarniać papiery i ich pilnować a nie wiedzieć czy jest bardziej romantykiem czy kretynem... Ogólnie nie polecam

DMC
@Rafał

Później jest tylko gorzej wierz mi.

BedDream
@DMC

Potwierdzam

BedDream

Zgadzam sie w zupelnosci. Opis zgodny z panujaca tam chora rzeczywistoscia. Szkoda czasu i nerwow.

Tomasz

Czy wiecie, coś więcej na temat firmy?. Też byłem ostatnio na testach okazało się, że zakres wiedzy za bardzo ich nie interesuje tylko jakieś śmieszne testy "psycho".Na dodatek mimo zapewnień nikt już do mnie nie zadzwonił - "profesjonalizm" w każdym calu ;).

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Developer Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Geo Developer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Developer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo Developer Sp. z o.o.?

Geo Developer Sp. z o.o.
  • Głowackiego 10