GEO Medical
2 70 283 5 1

Opinie o GEO Medical

Filtruj opinie po kryteriach:

Szelong

No i co pani prezes....że niby stara kadra była zła ta co otwierali szpital ??że to co pisali tu ludzie to była nieprawda ??Gdyby pierwsza ekipa dalej działała szpital by nadal działał.no ale jak ktoś się zna na wszystkim najlepiej....to efekt jest widoczny.teraz Pani prezes szybko pracy nie znajdzie po takiej aferze bo twierdziła że wszystko jest Prima sort.Jeszcze dorwali inwestora którego mi żal w tej chwili bo chyba nie wiedział z kim zawiazuje spółkę. Może gdyby nie kasowali komentarzy I by przeczytał co się dzieje zaoszczędzi by trochę kasy i zdrowia oraz czasu. Oby ktoś normalny kupił projekt który dzięki pewnym osobą jest świetny którzy dali wiele serca .szkoda może nowy pracodawca po przejęciu będzie chciał poszukać tych osób które stworzyły to i da im działać bo to Super specjaliści.

Robert

To faktycznie nieciekawa sytuacja. A co z pracownikami?

@Robert

6 osób plus cieć - reszta sie pochorowała generalnie szukają nowej pracy

Wolna
@doBólu

Skad masz takie informacje? A ci z tymi ludźmi którzy się nie zwalniaja

Stary pracownik z 2018r.

A tak z nami wojowali, a tak upychali kity, pracowników wyrzucali, kandydatom bajki z mchu i paproci zapodawali, a jak mówiliśmy, ze wszytko padnie, to nikt tu nam nie wierzył, ZE TAM PIENIĘDZY NIE MA. NO I INTERES WOJEWODA ZAWIESIŁ! (usunięte przez administratora)

A
@Stary pracownik z 2018r.

Opatrzność nade mną czuwała, że w porę się stamtąd wyrwałem...

Xxx
@A

A nade mną, że jednak w czerwcu nie podjęłam współpracy ????

ufff

No i się stało to co każdy ze starych pracowników wiedział od dawna.Przy takim kierowaniu przez pasjonatę książek to można co najwyżej sterować ale pilotem w filmach akcji ;)Szkoda ludzi którzy podjeli współprace .Szkoda starej kadry dyrektorsko kierowniczej-wspaniała ekipa która dawała życie temu projektowi .Kadra która miała ogromną wiedze możliwe że największą w kraju .To co oni zbudowali posypało się w rok czasu .Projekt przepiękny .Ale jeśli za stery zabiera się ktoś kto liczy papier toaletowy i nie da pracować innym na tym co się znają i są najlepszymi specjalistami w kraju to niestety efekt gotowy . Szkoda nowego prezesa który pewnie nie wiedział w co się ładuje -a być może będzie musiał spłacać straty . Szkoda pacjentów którzy zaufali ...Pozdrowienia dla wszystkich którzy z radością i wolnym umysłem pracują już przy innych normalnych projektach . P.S Może chociaż zrobią z tego jakiś hotel albo mieszkania MOPS

nadal_pracownik

Mnie nasuwa się nadal jedno pytanie, czy tak trudno było sprawdzić z jakim ludźmi macie do czynienia ? Przecież maja dłuższe listy długów niż lista składników na etykiecie proszku do pieczenia. A i jeszcze jedno, co z nami zrobicie? Może chociaż ktoś anonimowo da znać co tam się dzieje.

Tak1Nie1
Łona

po przeczytaniu tych wszystkich opinii od początku roku wcale nie dziwi to, co się stało z tym szpitalem szkoda pracowników, szczególnie tych nieświadomych

Nazwa działu: Dział Administracji

Pracowałam w 2018 r. w Geo medical. Zatrudnienie się w tym miejscu to najgorszy błąd w moim życiu. Pracodawca nie dotrzymał umowy z rozmowy kwalifikacyjnej dotyczącej benefitow, warunków i narzędzi pracy. Najgorsze było oczywiście zastraszanie, codzienne pretensje i stres. Zwykły telefon wewnętrzny doprowadzalmnie do łez. Odradzam wszystkim.

Tak17Nie
BylamNaRozmowie
@Gula

W jakim charakterze pracowałaś w szpitalu? O jakich benefitach mówisz? Karta multisport czy ubezpieczenie grupowe? Jak ukaldala się współpraca z kierownikiem i zarządem? Ja byłam na rozmowie i jestem na etapie czekania na telefon zwrotny

@BylamNaRozmowie

Myślę że z wpisu można się domyślić, że zarząd był przyczyną moich łez i stresu. W czasie kiedy pracowałam obiecane było zarówno ubezpieczenie grupowe, multisport jak i opieka medyczna. Niestety w czasie mojej pracy nie było niczego, jedynie ubezpieczenie grupowe płatne we własnym zakresie się klarowało.

@Gula

Ja się nie zgodzę z wpisem jeśli chodzi o benefity. pracuje od jesieni i na rekrutacji kiedy rozmawialiśmy o warunkach to mi powiedzieli sami, że p9ki co nie mają benefitow (oprócz tego ubezpieczenia), bo to mlody szpital i dopiero nad tym pracuja ale na chwilę obecną nie chcą niczego obiecywac. I żebym uwzględniła to podajac swoje oczekiwania finansowe. Szczerze to mnie zaoferowali tyle ile chciałam i co miesiąc przelew się zgadza. Mam porównanie z innych szpitali, na moim stanowisku tyle nie dostałostawalam ile mam w Geo. Więc może benefitow nie ma, ale pieniądze płacą niezle. To co muszę przyznać to pracy jest bardzo duzo i bywa nerwowo przez to.

@Gula

A na jakim stanowisku pracowałaś?

@Pracownik

A jak Cię się praca podoba? I jak pracuje Ci ze z zespołem Geo? Czytając opinie na tym portalu poważnie się zastanawiałam czy iść na rozmowę o prace i doszłam do wniosku ze napewno komentarze są przesadne bo gdyby było tak złe już by dawno się to wszystko rozleciało...

@CzekamNaTelefon

Zrobisz jak uwazasz, ale powiem tak jakby mnie ktoś zastraszal czy mi nie płacił ile powinien to by mnie tu nie było i innych dziewczyn też nie. Nie ma mowy, a o pracę teraz nietrudno bądźmy szczerzy

@Pracownik

Skoro tak Ci złe było to trzeba było powiadomić odpowiednie instytucje, które by rozeznaly temat

@CzekamNaTelefon

Oczywiście że były powiadomione :D moje byle panie od pracy. Cóż nowa na oku, duabeł mnie nie zje tylko przytuli :)

@.

Jeśli Twoje Panie od pracy nie reagowały trzeba było uderzać do instytucji Państwowych, co masz na myśli w ostatnim fragmencie zdania?

@Pracownik

A Tobie jak się pracuje w tym szpitalu i jak wygląd praca z zarządem?

@Pracownik

Na etapie mojej rozmowy deklaracje zarzadu były inne. Niczego z tego co obiecywali się nie doczekałem. Może polityka się zmieniła i już nie "czaruja", że benefity są.

Tak2Nie1
@Gula

A na jakim stanowisku i jak długo pracowałaś? Dlaczego zrezygnowałaś z pracy?

WujDR
@CzekamNaTelefon

Jest tam bardzo BARDZO źle. Kasa się zgadza i to wszystko. Zdrowia Ci nikt nie odda. Rotacja jest fatalna gdyż Adolf na górze kontroluje wszystko. Wykorzystuje kobiety. Kocha pastwić się nad ludźmi. Takie ma hobby. Jak sie Geo nie rozpadło to naprawdę nikt nie rozumie, gdyż stary jest obłąkany i nie ma pojęcia co robi. Firma balansuje na krawędzi bankructwa od lat!

susanna
@Pracownik

jesteś trollem, kłamiesz w tym poście Pro Inwest się kłania. Jak już wpisujesz posty to chociaż zmieniaj nicki;)))

Zainteresowana

I jak w Geo? Pojawiły się nowe oferty pracy i zastanawiam się czy aplikować, ktoś pomoże?

TakNie3
Nazwa działu: IT
@Zainteresowana

Jakiej pomocy jeszcze oczekujesz? Te wpisy poniżej to mało, żeby wyrobić sobie opinię?

Tak3Nie

Niestety nie polecam,obiecywanie gruszek na wierzbie.W rezultacie banda ludzi nie mających pojęcia o funkcjonowaniu takiej instutucji.Opinie się takie rozeszły ze musza takie pieniądze proponować żeby kogoś zwabić

Tak3Nie2
@Były pracownik

A w jakim charakterze tam pracujesz? Ekipa ludzi spiko?

TakNie3
byłofajnie
Nazwa działu: Dział Administracji

Trochę szkoda tego szpitala. Pracowałam w GEO od momentu jego budowy, wyposażania i uruchamiania. Praca trudna, wymagająca, ale dająca dużo satysfakcji, bo na początku wszyscy wierzyli, że biorą udział w tworzeniu czegoś fajnego. Zresztą zespół tworzyła grupa ludzi, którzy naprawdę znali się na tej robocie i wiązali swoją przyszłość z GEO. W tej chwili nikt z tych ludzi od dawna nie pracuję, zresztą rotacja w szpitalu jest tak ogromna, że do tej pory komplet załogi wymienił się chyba kilka razy, łącznie z kilkunastoma dyrektorami. Można wiele mówić o przyczynach, ale na pewno, jak czytam z poniższych wpisów, rotacja nie wynika z braku chęci pracy załogi, jej niekompetencji (wpisy poniżej, które to sugerują są po prostu podłe) czy lenistwa. Z pracy odeszło wielu wartościowych fachowców, którzy po prostu mieli dosyć. Związali się z GEO nie mając jakiegokolwiek problemu z zatrudnieniem się w innych jednostkach. Główny problem to centralne zarządzanie i kierowanie dużym szpitalem jak budką z hamburgerami. Oprócz naczelnej osoby tak naprawdę nikt, łącznie z dyrektorami nie ma tu żadnej decyzyjności. Najbardziej kuriozalne sprawa, łącznie z zamawianiem spinaczy, musi byś załatwiona pisemnie (!) na samym szczycie. Góra jednoosobowo zatwierdza wszystko, od wielomilionowych umów serwisowych na sprzęt medyczny po, po zakup klamki do drzwi za kilka złotych. Oczywiście właściciel ma do tego prawo, ale taka forma zarządzania, przy ogromnej ilości codziennych spraw, skutecznie blokuje normalną pracę. Przez to pracownikom piętrzą się obowiązki i niezałatwione sprawy, bo wszystko potrzebuje odgórnej decyzyjności która trwa wiecznie i permanentnie. To skutecznie studzi zapał do pracy. Poza tym temat może być załatwiony odmownie z prozaicznej przyczyny: krzywo włożone pismo do teczki, niewłaściwy format czcionki (naprawdę), zły kolor tuszu długopisa czy użycie zszywki zamiast spinacza biurowego. Przy tym wszystkim ciągła atmosfera nerwowości, załatwianie prostych spraw tygodniami, brak decyzyjności i traktowanie pracowników w sposób, delikatnie mówiąc, niefajny, dopełnia obrazu całości. Na plus przemawiają jedynie zarobki. Są dosyć wysokie, bo przy tej rotacji już naprawdę nie ma kto tu pracować. Jeżeli jednak dla kogoś to jedyny powód zmiany pracy, to zdecydowanie odradzam.

Tak16Nie1
Ciekawa
@byłofajnie

Czy ktoś z obecnych pracowników może napisać informacje jak obecnie pracuje się w Geo?

TakNie4

dobrze poinformowana

Osobiście Ja uważam że Geo powinno by zlikwidowane i dlatego zawiadomiłam już o tym fakcie CBA, cbś, abw, nik i Wit, pisze też właśnie pismo do ministra pracy rozważam też Sztrazburg jak będzie trzeba. Te forum jest super, temu służy, żeby móc zamknąć i zgnebic takie firmy. Tak trzymajcie!

Tak14Nie3
@dobrze poinformowana

Aha i ja jeszcze napisze do kurii bo znam tam parę osób nie chwala sie i oni sporo mogą. Ma ktoś jeszcze jakie pomysl?

Tak10Nie4

Może Rutkowski da radę?

Tak6Nie2

zniesmaczony
@dobrze poinformowana

Nie jestem pracownikiem tego szpitala, Mogę jednak coś powiedzieć na temat personelu tego szpitala, gdyż przebywałem tam kilka dni jako pacjent. W zasadzie jedyną uśmiechniętą osobą, którą tam spotkałem była pani salowa. Pielęgniarki totalnie przemęczone, gdyż jest ich bardzo mało. Dwie na trzy zatrudnione, chciały się zwolnić. Lekarze raczej słabo zainteresowani pacjentami, odniosłem wrażenie, że w tym szpitalu zachowanie lekarzy jest poprawne przed zapłaceniem za zabieg, potem pacjent jest dla nich tylko ciężarem

Zainteresowana

Czy ktoś jeszcze ma jakieś dodatkowe informacje na temat pracy w tej firmie

Mel
@Zainteresowana

Co chciałbyś wiedzieć konkretniej? Jakie stanowisko rozwazasz? Od tego dużo zależy.

@Mel

@Mel interesuje mnie stanowisko sekretarki medycznej, co wiesz na ten temat?

@Zainteresowana

Dużo roboty ale w końcu to nie jest kółko różańcowe. Siedzący tryb pracy przed przed komputerem.

@doBólu

A dlaczego jest taka rotacja wśród sekretarek medycznych? Z tego co się orientuje ostatnie 2 tygodnie sekretariat był nieczynny.. coś więcej na ten temat?

@Zainteresowana

w każdym wykonywanym zawodzie prędzej czy później dochodzi do tak zwanego - spiętrzenia się pracy do wykonania - i jeżeli osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialnym za wykonanie zadanej pracy się nie wyrabia to znaczy ze się nie nadaje na to stanowisko - lub też osoba na danym stanowisku jest na tyle niekompetentna że w rezultacie powoduje w/w spiętrzenie. Tak czy owak jak jest robota do zrobienia to są osoby które pracy się boją i uciekają.

Tak3Nie1

@doBólu

Czy wiesz może czy jeszcze jest prowadzania rekrutacja na stanowisko sekretarki medycznej? Chciałabym aplikować i sprobowac

Kropka
@Zainteresowana

Dzwoniłam dzisiaj i powiedzieli, że już przyjęli dwie osoby więc chyba juz nie :/

@doBólu

W końcu ktoś podaje rzetelne informacje .

@Pielęgniarka

dzwoń dalej ponieważ Pani się nie pojawiła.

@doBólu

@ doBólu skad posiadasz takie informacje? Ile jest wolny miejsc, dalej 2?

No nie
Nazwa działu: Rejestracja
@Zainteresowana

Faktycznie cos musi byc na rzeczy, ze tyle ludzi pisze same zle opinie. Jak można podawac na takim forum informacje czy ktos sie zjawia w pracy czy nie. Kim jest osoba majaca i udostepniajaca takie info........ jakies rodo tam macie?

@doBólu

Pracujesz w tym szpitalu?

Ciekawe

Z tej str.nie da sie przeczytac ze Pani nie zjawila sie w pracy jak to napisalas. Udzielasz poufnych informacji. Zastanow sie nad tym co robisz.

Codzienny
@Ciekawe

Zwykli pracownicy fajni ale każdy szuka innej pracy... Reszta porażka.....i oni to piszą. ... Pielęgniary, co niektóre idą w zaparte.. .Poczekajcie, zobaczycie co tam będzie....

Codzienny
@Ciekawe

Ciekawe
@Codzienny

Zycze wytrwalosci i sily wszystkim normalnym tam pracującym.

Chce u was pracować
@Zainteresowana

Czy znaleźli już komplet pracownik?

Szukająca pracy

Zespół skompletowany?

@Szukająca pracy

Na oficjalnej stronie szpitala nadal jest oferta więc prawdopodobnie nadal zbierane są aplikacje. A w kadrach pojawiają się co jakiś czas osoby z CV

Ona
Nazwa działu: Rejestracja

Witam wszytkich, chce aplikować na asystentkę medyczną w tym szpitalu, jak wygląda praca na stanowisku? Czy rzeczywiście są opóźnienia/problemy z wynagrodzeniem? Chcialalbyn konkretne informacje, a nie przekomarznaie się, pozdrawiam

Marne prowo
@Ona

Jeżeli liczysz że na tym forum ci coś rzetelnego powiedzą to chyba masz 12 lat. Napisze zaraz ta co zawsze tu odpisuje że praca jest żenująca atmosfera beznadziejna i nie płacą wypłat a w ogóle to wszyscy się już zwolnili. I omijac szerokim łukiem.

Ona
@Marne prowo

Każda informacje filtruje, faktycznie może ktoś się wypowie rzetelnie... Ale.i tak będzie trxbea wziąć na to poprawkę... Wkońcu to praca

Normalna
@Ona

Płacą z umów o pracę zawsze na czas. Praca normalna, ale chaosu w papierach tam jest do ogarniecia. To fakt. 8 godzin, czasem jak nadgodziny to do wybrania. Dziewczyny co tam pracowały się zwolnił bo się żarły między sobą i trochę było ksieżniczkowania. Zadzwoń do administracji to się dowiesz konkretów.

Tak11Nie
@Marne prowo

Tak to jest bardzo rzetelna odpowiedź.,kpina.

@Ona

Do Brak Słów: To nie kpina, to prawda o tym co ktoś wyprawia na tym forum.

@Pielęgniarka

Właśnie o to mi chodziło bo jestem pracownikiem i potwierdzam że to kpina co ktoś wyprawia na tym forum i nikt jak do tej pory rzetelnej odpowiedzi tu nie udzielił.

Pacjent

Witam. Byłem w tym szpitalu operowany. Byłem tez kilka dni. Moj lekarz chciał kontynuować tu moje leczenie. Nie mniej jednak, jak czytam Panstwa przepychanki, które może i racje gdzieś maja, ale są na poziomie poniżej przeciętności wyrażania się o pracownikach, pracodawcach i układach, to zaczynam myślec ze cała instytucja jest taka. Jeśli myślicie, ze pacjenci tego nie widza i nie oceniają, to stańcie z boku i popatrzcie na to wszystko obiektywnie. Reprezentujecie szpital i właścicieli itp. I pacjent was postrzega od góry! A kontakt ma tylko z lekarzem i pielęgniarka. Jesteście na dobrej drodze,żeby pacjenci bali się do szpitala przyjść bo po tym co tu czytam, to bezpiecznie i pewnie się nie czuje. Dla mnie, Pacjenta, nie ma znaczenia czy na tym forum przepycha się księgowa z elektrykiem czy właściciel z kadrowa. Dla mnie i innych pacjentów, a dotrze tu większość, stanowicie całość. Z tego co wszyscy wiemy, żyjecie z pacjentów, nie ze składania bmw. Zatem życzę umiaru i roztropności w wyrażaniu siebie i innych.

@Pacjent

Pracownicy - od najważniejszych Lekarzy i Pielęgniarek po zaplecze administracyjne, którzy uczciwie tu pracują i wkładają serce w swoją prace, czują niesmak czytając, jak jedna - dwie osoby anonimowo mieszają na Goworku z błotem ich pracę i firmę, która reprezentują będąc w niej zatrudnionymi. Trudno nie przyznać Panu racji, co do zasady. Internet w naszym kraju jest dziki, mam nadzieje, że to się w przyszłości zmieni, bo dziś każdy może anonimowo i bezkarnie niszczyć czyjś wizerunek, czego to forum jest najlepszym przykładem. Pozdrawiam

Pacjent
@Ciocia Dobra Rada

Proszę Pana/Pani. Co do zasady, niestety obserwując/czytając to od dłuższego czasu, nie mam podstaw Pani/Panu ani wierzyć ani nie wierzyć. Jakby to Wasz problem z jakiej strony się pokazujecie. Oczywiście, trudno nie przyznać racji komuś, kto krzywdy zaznał i cos chce napisać. Choć prawd jest kilka... Proszę nie zganiać tego na internet, tylko jako instytucja macie większe możliwości żeby dyskretnie i z klasa rozwiązywać takie problemy. Powodzenia życzę.

@Pacjent

Dziękuję Panu za te wpisy, imo ze gorzkie, są jako chyba jedyne tutaj konstruktywne i oby dały do myślenia wszystkim udzielającym się na forum. też trzymam kciuki za szpital i wierzę ze najlepsze przed nim

Racja

@Ciocia Dobra Rada

Popieram ,w końcu jakieś mądre słowa !!

DoBulu

+Wiarygodność umieszczonych tu komentarzy jest porównywalna z tymi z Sup.rEx..su albo F..tu. Po prostu dno i 200 metrów mułu.+

Jestem ZAŻENOWANA i ZNIESMACZO
@DoBulu

To jest nieprawdopodobne i niebywałe, że ktoś smie kłamac i podszywac sie na tym moralnie nienagannym forum. Skandal. Dzwonje do TVN i detektywa Rutkowskiego, sadze ze ich to zainteresuje.

zeMSZcze sie

Osobiście Ja chciałam powiedzieć że tak być nie będzie ze mi w pracy ktoś będzie wydawał polecenia i przydzielal obowiązki. Ja się nie dam w ten sposob zmobingowac. Dlatego zawiadomiłam już odpowiednie sluzby która mam nadzieje ze ukroca te skandaliczne praktyki aby w pracy kazano pracowac. Basta.

nudze sie na el quatro

Słuchajcie! Mam taki pomysł, żeby wszyscy pracownicy geo się zwolnili! Super będzie, co nie? Nikogo tam nie będzie, nic tam nie będzie i w końcu my piszący tu najlepsi, najuczciwsi i absolutnie NIEZASTĄPIENI pracownicy będziemy usatysfakcjonowani! Kto ze mną??? Pisać do mnie na maila: pokroje_ci_pomidorka@buziaczek.pl

szanuję naciągane el cztery
@nudze sie na el quatro

Genialne. Ja w to wchodzę. Jakby coś pisz na: lubie_w_plasterek@autograf.com

z mart wiona

Czy szpital wrescie już zamknięto i przede wszystkim czy wszyscy pracujacy tam ludzie już stracili pracę ????? Bardzo na to licze A po za tym chciałabym zeby moje tak liczne wpisy tu przyniosły wkoncu efekt jakiego od dawna oczekuje

Tak11Nie

Słabe:)
@z mart wiona

Zarząd udaje pracowników?:) żenada:)

@Słabe:)

Chyba nieeeerząd....

Ksiegowa
@Słabe:)

Ja oczekuje i zadam aby zaprzestać tych insynuacji natychmiast. Komentarze są mojego osobistego autorstwa. Uwazam, ze przyczynią sie do upadku firmy i utraty pracy przez ludzi jak również zniechęcenia do współpracy pacjentow, kupców, kontrahentów, kandydatów. Rozważam takze wydanie antologii.

Opinia fachowca
@Ksiegowa

Spokojnie, dziewczyny. Mój terapeuta uważa, że nie ma nic dziwnego w tym, że od kilku miesięcy sama że sobą pisze na profilu mojego pracodawcy. Jego zdaniem dzięki temu wychodzę że swojej strefy komfortu i rozwijam się emocjonalnie. Polecam każdemu.

@Ksiegowa

Przecież w szpitalu nie ma księgowej! .... objawienie jakieś?

@Pyza

a ty co...?? z choinki się urwała??

Szef
@Pyza

Koniec. wszyscy spać, rano do roboty trzeba wstać

Opinia lekarska
@Opinia fachowca

Zdaniem mojego lekarza spędzam tu jednak nieco za dużo czasu i powinnam chociaż czasem wyjść z domu bo podobno swieze powietrze jest zalecane przy moich lekach. Osobiście jednak zgadzam się z postem powyżej ze uzewnetrznianie swojego ja w formie postow na tym forum dobrze mi robi. na te całą koomfortowa strefe i na moje emocje których mam tak wiele i bardzo mnie to uspokaja . polecam mocno

Polecam tego pracodawcę

Polecam tego pracodawcę. System rekrutacyjny przejrzysty, wystarczy zdać testy z wiedzy ogólnej, żeby się dostać. Nie trzeba być specjalistą, więc łatwo się dostać. Zasady utrzymania się na stanowisku też proste i bardzo szybko każdy łapie o co chodzi- rządzi tylko jedna osoba (nieważne co w KRS), co przecież znacznie wszystko ułatwia. Awansować można bez trudu- bardzo szybko szef daje do zrozumienia jakich usług oczekuje i wystarczy być uległą. Szanuje się tu czas pracownic i wystarczy te usługi świadczyć w czasie pracy, popołudnia są więc wolne. Nie ma szkoleń, więc nie traci się czasu na głupoty. Nie ma konieczności znajomości języków, Excela czy Power Pointa. Nie trzeba się dokształcać czy rozwijać i ogólnie wysilać umysłowo. Jednym słowem- raj.

Pan pacjent
@Polecam tego pracodawcę

A te pomidory to się kroi, czy w całości? Bo żona chciała na asystentkę, tylko ze nie umi kroić zbyt prosto

@Polecam tego pracodawcę

Bzdura, Zarząd kolejny raz postarał się o wykasowanie wpisów. Zniknęło prawie sto wypowiedzi. Zacznijcie ludzi szanować i nie będziecie musieli przejmować się opiniami w internecie.

Obiektyw
@Polecam tego pracodawcę

Chyba nieżyt długo ktoś myślał zanim to wpisał... No sporo na sumieniu maja, ze kasuja u sdmina wpisy. Placa, to im wylasuja co chcą.

Zawód krajaczka pomidorow
@Pracownik

Jaka szkoda. A takie były ladne, amerykanskie

Pomidor
@Pan pacjent

Wystarczy po same pomidory:)

@Pomidor

O co chodzi z tymi pomidorami ?

Zawiedziona

O, nAjZmyŚlniejsi, najRozuMniejsi i niEzaDuFani w sobie... Trochę finezji, trochę polotu, odrobinę wyrafinowania... a buziaczkami lepiej tak nie szafować. W końcu to o nie toczą się postępowania sądowe.

Tak1Nie

CHYBA CZAS ZACZAC SI MAR.T.
@Zawiedziona

Postępowanie to będzie niejedno, i będzie zdziwienie, że to forum to jednak nie tak anonimowe, jak miało być, i ile kosztuje pomówienie i zniesławienie. Polecam lekturę regulaminów GoWork tymczasem. Papa

Dario

Kto teraz jest dyrektorem szpitala ??

@Dario

Dziewczyno a ty znowu swoje.... Daj juz spokój z tymi podpuchami tutaj, cały szpital się z ciebie śmieje i z tego, co tu wyprawiasz. Odpoczywaj, korzystaj z wolnego, zajmij się soba.

Co ja robię tu uuu...
@Dario

...uuuuu, co Ty tutaj robisz ZNOWU

Wizytator

Zarządowi gratulujemy wykasowania wpisów z ilości 210 na 175.... Widać sporo macie do ukrywania, skoro was tak to razi i boli. Spoko i tak pracownicy i lekarze znają sytuacje wiec mydlcie oczy sobie samym!

Tak9Nie

piszę sama ze sobą na gołłorku
@Wizytator

Niepowetowana strata. Nic nie zapełni tej pustki. [*]

Pomidor

Ja się dziwię że kadra lekarską podpisuje się swoimi nazwiskami pod tym projektem .wiadomo kasa kasą Ale jak firma padnie to oni będą potem poszczegani właśnie przez pryzmat tej inwestycji.ja bym się nie podpisał pod tym projektem .

@Pomidor

Nie poSZCZegłbyś tak najpierw słownika...? :D :D :D Nie dziwie się, że się dziwisz, jak nie rozumiesz, tytanie intelektu.

Elektron

mnie się tam niezłe w szpitalu pracowało. Polecam. Zmiany decyzji co piec minut, przy braku decyzji.... to trzeba umieć! System pilnowania taboretów, brak winnych nawet jak tylko oni mogli cos zlecać. Ignorancja tematów technicznych . Wiecznie wyklucajace się baby i udowadniające ze wszystko wiedza i umia ... dyrektorki kjerowniczki i optymalizatorki. Gdzie indziej miałbym taki cyrk i jeszcze mi płacili za patrzenie na to. Polecam!

Pela

Państwo nie róbcie sobie żartów, to jest poważne forum i poważne ludzkie dramaty. Szanujmy się

Ciekawa

Co tam w gm? Dajcie znać, ktoś, coś?

Myśląc inaczej

Jak to czytam, to zastanawiam się, ile zarząd musiał już podpisać ugód.... żeby słusznych sporów uniknąć?! A tyle jeszcze przed nimi..... Czy ktoś ich przebije w tym roku?!

Tak18Nie

@Myśląc inaczej

A ja jak to czytam to zastanawiam się komu i dlaczego tak bardzo zależy na oczernianiu mojego miejsca pracy i pracodawcy ...

Szanuję własną d...
@Myśląc inaczej

Odpowiedź do Udawanej Pielęgniarki: jeśli tam pracujesz to wiesz dlaczego, bo Ciebie też to spotyka: z powodu łamania praw pracowniczych, mobbingu i molestowania. Chyba że z własnej woli dla świętego spokoju dajesz (usunięte przez administratora) bo ostatnio to w tej firmie coraz częściej praktykowane.

@Szanuję własną d...

Bzdury wyssane z palca żeby oczernic z zawiści ? czy żalu że sie już nie pracuje ? Nikt nas nie mobbinguje, nie molestuje nie łamie naszych praw bo inaczej już by nas tam nie było Pielęgniarki są teraz na wagę złota....jakbyśmy nie miały świętego spokoju już dawno byłybysmy gdzie indziej.

Koleżanki pielęgniarki
@Szanuję własną d...

Uuuu, maślana.... a może (usunięte przez administratora) alutki ze strzeleckiej - prawdziwa pielęgniarko. Zaraz się będziecie pakować i żebyście tylko torebki i mundurki zdążyły zwinąć :)

Prawdziwsza Pielęgniarka
@Koleżanki pielęgniarki

Ja do tej Prawdziwej... gdybyś była prawdziwa, to byś wiedziała, że nic się nie zmieniło. I dlatego kolejne pielęgniarki są ma L4.

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja
@Koleżanki pielęgniarki

Niestety zle trafione..Nawet jak będziemy musiały się pakować to nie pana problem. Takie czasy ze świat stoi przed nami otworem ,ale byłoby szkoda.Jeżeli pana jakaś krzywda spotkała rozumie że sprawa jest w sądzie i jezeli wina nie została jeszcze udowodniona to pisanie takich komentarzy świadczy tylko że czuje się Pan bezkarny pisząc anonimowo i jaki poziom pan reprezentuje .

@Prawdziwsza Pielęgniarka

Szanowna Pani, regulamin zabrania się podpisać. Tyle w temacie anonimowości. Pani zadowolona z pracy? Czyżby jako jedyna dostała wypłatę na czas?:) Nawet Pani przełożonych nie dostał:). Nieważne kto nim jest, żaden lekarz nie dostał pieniędzy na czas:) niektórym zalecamy z wypłatą za październik!!!

@Pielęgniarka

Rozumie ze sprawa jest w sądzie i jest już Pan w innej pracy..Tak dostaje na czas nie jedyna inaczej by mnie juz tu nie bylo bo nikt mnie tu na siłę nie trzyma .Prosze nie wypowiadac sie w imieniu wszystkich pracowników tyle w temacie.

Opiekunka
@Myśląc inaczej

Do Pielęgniarka: Daj spokoj nie przegadasz bo tu od tygodni siedzi jedna taka znudzona i sfrustrowana i dyskutuje sama za sobą pisze wpis za wpisem sama sobie odpowiada. nie karm trola

Kandydat

Przejrzysta rekrutacja? Ja tam byłam zażenowana sztampowoscia rozmowy z hrowcem.... Od kreski do kreski, sztywna wyrozumiałość i bezludzkosc. Rozumiem ze taki wymóg prowadzenia rozmów ale przy tym wszystkim to można mieć własne zdanie. No chyba ze w tej firmie nie należy go mieć?

Pan pacjent

Bywałem w szpitalu na wizycie i mam pytanie, czy tam w progu stoi książka kondolencyjna? Wow...marketing ostatniej szansy?

Chętny
@Pan pacjent

A może zapisy do terminarza optymalizatorki? Hmm dużo było wolnych miejscówek ....

Tak7Nie1

Pacjent z oddziału

Chciałem załatwić dzisiaj wypis, w sumie to od dwóch dni chodzę go załatwiać. Niestety nikt tam nie pracuje. Przecież lekarze nie są chyba od wypisów! Ile mam chodzić i się prosić!?

Tak12Nie

Zostaw opinię o GEO Medical - Katowice