Opinie o V Laboratories w Mościska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie V Laboratories. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie V Laboratories na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o V Laboratories w Mościska

Marta Nowy wpis

A ze zmiana nazwy firmy zmieniły się jakoś warunki pracy czy nie? Narzekaliście niżej, teraz jest lepiej z atmosferą przynajmniej?

nikola Nowy wpis
@Marta

wszystko po staremu

Jurek Nowy wpis

Ktoś wie o tym , że ma się zmienić nazwa firmy czy to plotki?

nik Nowy wpis
@Jurek

już się zmieniła, teraz firma nazywa się SARAYA

Dobry pracownik

Czemu firma zmienia nazwę na Saraya Poland Sp z o.o. ? Zmienił się właściciel czy poza kopiowaniem produktów innych firm chce skopiować nazwę z Soraya?

Olo
@Dobry pracownik

Firmę przejęła firma Saraya Polnad, ale z tego co wiem szefostwo zostało to samo, więc (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zostało po staremu.

Dobry pracownik
@Olo

Dzięki za odpowiedź. Już zastanawiałem się czy warto szukać tam pracy, ale teraz wiem że nie warto.

Dawid
@Dobry pracownik

Czemu uważasz, że nie warto aplikować? Może gdybyś zdecydował się na rozmowę kwalifikacyjną rekruterzy przedstawiliby Ci takie warunki zatrudnienia, które mogłyby Ci odpowiadać. Wytłumacz to proszę.

zenek
@Dobry pracownik

saraya to nie soraya jak większości ludzi się kojarzy saraya to firma japońska i nie ma nic wspólnego z firmą soraja

Dariusz

Wecie coś o pracy w firmie? warto teraz aplikować?

zenek
@Dariusz

praca tylko po znajomości

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie V Laboratories? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w V Laboratories?

Wacław

A na jakie stanowisko?

BB

A ktoś tam pracuje ze starej ekipy, kiedy właścicielem był jeszcze Pan S. ???

cc
@BB

pracuje

chwilęsiępracowało

Miałem okazję pracować tam przez chwilę. Wynagrodzenie mizerne, nie wiem jednak jak wygląda ono obecnie, ale przy podejściu kierownictwa to pewnie najniższa. Współpracownicy-to już zależy od konkretnych ludzi, natomiast na hali jest więcej brygadzistów jak pracowników, którzy to brygadziści i tak nie mają żadnych kompetencji co do podejmowania decyzji w razie wystąpienia komplikacji, co jest komicznie. Ogólnie to nadęte babeczki myślące, że jak mają stówkę czy tam trzy więcej niż szeregowy pracownik są bogami życia. Generalnie praca tam dała mi kupę uśmiechu, gdy tak sobie obserwowałem to "bajorko". No i właśnie. O tym, że wieś z człowieka wyjdzie, ale człowiek ze wsi nigdy nie wspomnę, przy czym nie mam tu na myśli miejsca urodzenia i wychowania, a ogólnie manier i stosunku do innych ludzi. Ogólnie nie polecam. I pozdrawiam.

Marcel

Fajna firma i fajna praca dla tych, którzy nie wzbraniają się pracować!

Powiedzcie co się dzieje teraz w V Laboratories? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

szefostwo mogłoby się zatroszczyć o parking dla pracowników, bo muszą parkować w błocie :(((((

Wiktor

Sami sobie robicie piekiełko w pracy a później narzekacie, że jest źle!!!

@Wiktor

dokładnie, gdyby nie ludzie którzy tworzą złą atmosferę poprzez chore konkurowanie sama praca i czynności jakie się tam wykonuje byłaby ok

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w V Laboratories?

nika

nie jest zbyt miło, jest wiele osób, które zamiast miło współpracować i pomagać sobie nawzajem, obgadują, oczerniaja, nie pomagają, robią wręcz na złość, a nawet skarżą na innych czasem mijając się nawet z prawda, po to żeby samemu być super, nie polecam nikomu tego miejsca do pracy

Waldi

Firma ma opinie dobrego pracodawcy. Może nie jest idealna ale chyba nie jest tak jak piszecie!!

karol

Czy ktoś wie czy szykają kogoś do pracy .Będe wdzięczny za odpowiedź

ktoś coś
@karol

bardzo niska płaca, brak możliwości rozwoju, a za to duże i nierealne wymagania, brak szacunku ze strony współpracowników, brak współpracy między działami i do tego jest wiele osób, które podkładaj tzw. "świnię" by samemu zabłysnąć u szefostwa, nie polecam, no chyba, że się ktoś chce uwstecznić i lubi być poniżanym przez innych to powinien się tu zgłosić i to najlepiej z deklaracją, że nie potrzebuje wynagrodzenia za swoją pracę :))))

Agnieszka

@Zuzanna czy pracujesz w firmie V Laboratories? Czy możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj?

Szukają techonologa?jakie warunki i atmosfera?

Agnieszka

Pracował ktoś jako Technolog kosmetyków? Jak wygląda taka praca i jakie należy spełniać wymagania, aby dostać się na taką posadę? Każda informacja jest pomocą dla nowo zatrudniających się osób do firmy V Laboratories.

Zuzanna
@Agnieszka

TECHNOLOG KOSMETYKÓW Opis stanowiska: Tworzenie receptur i opracowywanie technologii do produkcji kosmetyków (w szczególności produkty fryzjerskie typu odżywki, szampony, produkty do stylizacji włosów, produkty do koloryzacji włosów) Praca laboratoryjna, dotycząca opracowywania nowych produktów, Przygotowanie receptur do wdrożenia produkcyjnego, nadzór przy pierwszych produkcjach przemysłowych, Prowadzanie prób oraz badań na produktach, Bezpośrednia współpraca z Działem Produkcji i Działem Kontroli Jakości Nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami prawnymi i wytycznymi UE. Oczekiwania: wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego, profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji, znajomość urządzeń procesowych minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Technologa Kosmetycznego w firmie kosmetycznej umiejętność tworzenia nowych formulacji kosmetycznych w szczególności z zakresu produktów do włosów bardzo dobra znajomość obsługi komputera wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne umiejętność pracy w zespole umiejętność efektywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja w działaniu dyspozycyjność i zaangażowanie

Kurier

P. Kurierze myślę że problem ze wszystkim to ma PAN!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

@Martuś, co masz na myśli? Możesz powiedzieć coś więcej?

kurier

Co sie stalo z ta sympatyczna i wiecznie usmiechnieta kobitka z recepcji z Estrady? Teraz siedzi tam paszkwil kobieta ktora ma problem ze wszystkim... usmiechnieta wesola dziewczyno wroc!!!

Martuś

Cyrk.