V Laboratories

Mościska

Opinie o V Laboratories

okarol 2014-05-14 18:27
Witam, na poczatku wszystkich zainteresowanych praca w/w firmie. ODRADZAM !!!.
Zarobki to 1260 zł.
Akord, chociaz nikt o tym nie mowi to praca jest akordowa, i zawsze jest za wolno i za mało.
Duzy nacisk szefostwo kładzie na nadgodziny, 16 godz w pracy, mile widzane.
Jestes koniem pociagowym, i masz predkosc supermena to nadajesz sie w tej pseudo firmie.
ODRADZAM!!!!!
nie_polecam 2014-06-23 16:39
Też nie polecam na początek umowa o pracę za 1300 zł i ewentualnie dorabianie po godzinach za 50% więcej, praca na akord, ciśnienie jakby nie wiadomo co się robiło, a większość z pracowników to ( usunięte przez administratora )kierownictwa/zarządu itp

Odradzam
Cipowyżejtonieroby 2014-08-28 09:50
Owszem firma kładzie nacisk na nadgodziny i co w tym złego? chcesz pracować to wyciągasz niezłą pensje (dużo lepszą niż np. na kasie) ale jeśli jesteś leniwy lub leniwy to nic z tego :P Praca jest lekka i w miarę przyjemna do tego fajni ludzie. Tylko trzeba chcieć pracować a co złego w pracy po 12h... szczurki tyrają po 18... powyżze komentarze napisała osoba leniwa którą zapewne zwolniono...
kochamGrubaski 2014-08-30 09:33
Żanetko skarbie to Ty?
nie_polecam 2014-09-02 15:12
ha ha ludzie pracują tam po kilkanaście lat i mają po 1400 zł pensji, żenada jakaś, ludzie którzy tam pracowali już połowa się zwolniła, to kouhoz nie praca, nawet klimy nie ma z wypłatami zawsze się opóźniają o jeden dzień
buahaha 2014-09-04 10:26
O Bosze wypłata dzień później co za tragedia !!! i dla Twojej wiadomości nie_polecam klima jest ! pewnie wywalili Cię za lenistwo a teraz oczerniasz ale mamy wolność słowa więc pisz dalej te Swoje bzdury może ktoś uwierzy i poleci do Biedronki na kasę :P
nie_polecam 2014-09-10 12:21
hehe, nie dałem nikomu takiej przyjemności aby mnie zwolniono :) Ja pisze fakty nie bzdury, a skoro ktoś nie wierzy to sam pójdzie zobaczy i oceni :)

P.S Nawet w Biedronce lepiej płacą:)
Zadowolona 2014-10-24 18:39
Ciekawe co piszesz, pracuję w firmie jakiś czas nie zawsze jest różowo jak jest dużo pracy trzeba robić nadgodziny, wyrabiać normy ale im więcej godzin tym wyższa pensja. Skoro tak Ci się podoba praca w Biedronce to miłego wykładania "Naszych" (V Laboratories) produktów na półki.
Iza 2014-11-21 23:19
Wykorzystują ludzi bo co biedronkowe to dobrze się sprzedaje.Wiem co to jest,bo sama pracowałam w laboratorium (ale nie tutaj)jako pracownik pomocniczy na produkcji suplementów diety, praca 8 godz na trzy zmiany i powiem że 12 godz u was to jest dużo,jak szczurki są głupie to niech tyrają po 18 godz..Roboty sobie zatrudnijcie, polecam:)
hahahah 2014-12-16 11:26
największym problemem tej firmy nie sa zarobki tylko atmosfera jaka tworza ludzie, kobiety którym słoma z butów wystaje,kobiety które nie rozmawiają z własnymi dziećmi, które pochodzą z patologicznych rodzin gdzie jest bieda i nedza rżną wiele damy i podpierdalaja jedna za druga, komentuja, i wchrzaniają sie w nieswoje sprawy i nie patrzac na siebie, a to od siebie powinny zacząć. Jakby wzieły sie za robote a nie obrabianie komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to robota szła by lepiej, nie było by pomyłek i firma by podwyższała zarobki. Ale w taki "kurnik" gdzie 90% sra w własne gniazdo zaden z pracodawców nie włoży pieniedzy
Jolaos 2016-02-08 13:03
pozytywnie . małpy się słuchają i boją postawic. w tej firmie trzeba umieć pokazać covsie potrafi .
Jolaos 2016-02-08 13:05
Na mojej zmianie wszystkie się mnie słuchają
Rocket 2016-05-13 10:59
No i się koleś nie odezwał, ale jest poszukiwana osoba do prowadzenia videobloga kosmetycznego, wielkie wow w sumie za ciekawe ogłoszenie, bo takiego nie widziałem
Martuś 2016-12-19 19:11
Cyrk.
kurier 2017-02-16 14:41
Co sie stalo z ta sympatyczna i wiecznie usmiechnieta kobitka z recepcji z Estrady? Teraz siedzi tam paszkwil kobieta ktora ma problem ze wszystkim... usmiechnieta wesola dziewczyno wroc!!!
Agnieszka 2017-03-31 11:05
@Martuś, co masz na myśli? Możesz powiedzieć coś więcej?
Kurier 2017-06-07 14:29
P. Kurierze myślę że problem ze wszystkim to ma PAN!!!!!!!!!!!!!!!!
Agnieszka 2017-08-30 12:28
Pracował ktoś jako Technolog kosmetyków? Jak wygląda taka praca i jakie należy spełniać wymagania, aby dostać się na taką posadę? Każda informacja jest pomocą dla nowo zatrudniających się osób do firmy V Laboratories.
Zuzanna 2017-09-04 09:47
TECHNOLOG KOSMETYKÓW

Opis stanowiska:

Tworzenie receptur i opracowywanie technologii do produkcji kosmetyków (w szczególności produkty fryzjerskie typu odżywki, szampony, produkty do stylizacji włosów, produkty do koloryzacji włosów)
Praca laboratoryjna, dotycząca opracowywania nowych produktów,
Przygotowanie receptur do wdrożenia produkcyjnego, nadzór przy pierwszych produkcjach przemysłowych,
Prowadzanie prób oraz badań na produktach,
Bezpośrednia współpraca z Działem Produkcji i Działem Kontroli Jakości
Nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami prawnymi i wytycznymi UE.

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego, profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji, znajomość urządzeń procesowych
minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Technologa Kosmetycznego w firmie kosmetycznej
umiejętność tworzenia nowych formulacji kosmetycznych w szczególności z zakresu produktów do włosów
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne
umiejętność pracy w zespole
umiejętność efektywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja w działaniu
dyspozycyjność i zaangażowanie
Ania 2017-09-11 16:48
Szukają techonologa?jakie warunki i atmosfera?
Agnieszka 2017-09-20 20:34
@Zuzanna czy pracujesz w firmie V Laboratories? Czy możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Co najbardziej podoba Ci się pracując tutaj?
Zostaw swoją opinię o V Laboratories - Mościska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V Laboratories