Opinie o Antal Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Antal Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Antal Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antal Sp. z o. o. w Warszawa

Absolutnie fantastyczna wypowiedź, potwierdzam wszystko w 100%

Ja rozumiem, że chodzi o karę za nieprawdziwe, szkalujące wypowiedzi z podawaniem imienia i nazwiska (wypowiedź została uzunięta przez admina). W sumie to temat nawet na czasie: jak daleko może sięgać wolność wypowiedzi i granica bezkarności w internecie. Ale to raczej wątek na inne forum.

Do osób, które podejmują decyzje o zmianie pracy opierając się o opinie na tym czy jakimkolwiek innym portalu: czytajcie z uwagą wszystkie komentarze i koniecznie bierzcie je pod uwagę, ale kierujcie się własnym rozsądkiem. Taka forma wypowiedzi, anonimowe wylewanie żalów w sieci przez byłych pracowników (byłego pracownika?) podawanie przez nich ogólnikowych i skrajnie negatywnych informacji (które postronej osobie trudno zweryfikować) powinno skłonić do przemyśleń. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda praca w Antalu, zapytajcie obecnych pracowników (takich z ponad rocznym, a nawet kilkuletniem doświadczeniem w firmie jest wielu).

Antal to czysty wyzysk a straszyc karami możecie oj możecie, ale prawdy o sobie nie ukryjecie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Antal Sp. z o. o. na stanowisko Rekruter/-ka w obszarze Inżynierii i Logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
TEL

Spodziewam się telefonu z Antala w sprawie wysłanej aplikacji - czy ktoś mi podpowie coś na temat ich "standardów pytań" - czy jest jakiś zestaw, czy to luźna rozmowa, czy pod klienta każdorazowo inaczej pyta się aplikującego ?

Realista

Antal jest szybko rozwijającą się, rozpoznawalną firmą, a rotacja w zespole nie jest większa niż w innych firmach sprzedażowych. Jeśli ktoś jest zwalniany to musi być chyba tego jakiś sensowny powód, choć oczywiście można szukać winy we wszystkich dookoła: atmosferze pracy, wyścigu szczurów, szefie. Jednak z jakiejś przyczyny w Antalu pracują doświadczeni konsultanci którzy nie tylko nie są zwalniani ale awansują i wbrew części z powyższych opinii nie zmieniają pracodawcy. Tragety realizuje się i zarabia na prowizjach we wszystkich zespołach, nie tylko w IT.

Wszystko zależy do jakiego działu chcesz dołączyć. Tylko IT ma wysokie prowizje, reszta ledwo realizuje KPI i dlatego ciągle jest rotacja. Ludzie albo sami odchodzą albo są zwalniani.

Witam, Pracowałam w Antalu kilka miesięcy i faktycznie dla mnie była to wówczas istna masakra, tym niemniej, po pewnym czasie mogę stwierdzić jedno - doświadczenie i know how wyniesione stamtąd naprawdę wzbogaca. Pomimo niesamowitego stresu, jaki przeszłam, w związku z tą firmą, na dzień dzisiejszy doświadczenie to jest mocno in plus. Faktycznie Antal sprzedażowo jest b. mocny. Leży niestety sfera czysto merytoryczna. Konsultantom brakuje podstawowej wiedzy z zakresu weryfikacji kompetencji miękkich. Choć de facto rynek doradczy i tak idzie w kierunku szybkiej dostawy CV niż dobrej weryfikacji, więc tego aspektu nie demonizujmy. Polecam ludziom o mocnych nerwach. A tym, którzy obecnie tam są i się dołują - głowa do góry :) Uczcie się, zbierajcie doswiadczenia i out - do normalnego środowiska pracy. Ja dzięki know how Antala realizuję sprzedaż na poziomie 40 000 PLN/mc bez niesamowitego parcia. Jedyny stres, jaki mam obecnie, jest czysto zadaniowy, zwiazany z pilnym projektem, trudnym klientem itp. itd. Czyli tak jak być powinno - bez ciśnienia wewnętrznego. PS. Kompletnie nie rozumiem polityki Antala. Przy tak niesamowitym parciu, targety konsultantów wynoszą circa 20 000 PLN, przy czym jest to przeciętny poziom sprzedaży HH, bez zbędnego wysiłku. Wniosek wydaje się zatem prosty - albo ludzie są za słabi merytorycznie (liczy się wówczas czysta statystyka - minuty, przesłane CV etc.), albo Antal strzela sobie w kolano hamujac stresem wydajność konsultantów, którzy w innych warunkach robią ten target w 200%. Pozdrawiam!

Viola

Praca w Antalu (tak jak w innych agencjach rekrutacyjnych) to nie jest praca w HRach i nie powinno to być dla nikogo niespodzianką (chyba że dla kogoś kto uwaza że na rekrutacji polityka personalna się zaczyna i kończy). W firmach rekrutacyjnych zwykle trzeba nie tylko realizować procesy, ale tez sprzedawac uslugi (targety $). Antal nie jest tu chyba wyjątkiem. Wiadomo, nie wszędzie pracuje się tak samo i nie wszędzie jest się tak samo rozliczanym. Na rynku jest tyle firm, ze mozna wybrac cos dla sie siebie. Osobiscie wolę jasny zakres obowiązków i precyzyjnie określone wymagania. Totalne przegięcie z tym nazwiskiem..

radosna25
@Viola

Hej Viola, słuchaj, a ile na rękę na początek pracy w tej firmie jest zaproponowane?

coco

Dowiadywałem się, kandydaci stawili sie do pracy. Rekrutacja była do różnych firm.

Coco, z tego co wiem prowizje są wypłacane, ale nie w sytuacji kiedy trzeba robić gwarancje za kandydatów którzy nie stawili się w pracy.

coco

ponad 6 miesiecy, nie wiem, czy nie iść z tym gdzieś.

gienek

anonim - 2011-02-24 15:26:17 Ja tam pracowałem klika miesięcy, Antal przypomina raczej akwizycję niż HR ok, rozumiem.A jeśli chodzi o targety i zarobki. Czy ich realizacja graniczy z cudem? Jak wyglądał normalny dzień pracy?

Ja tam pracowałem klika miesięcy, Antal przypomina raczej akwizycję niż HR

gienek

coco - 2011-02-24 15:19:05 Antal tez jest nieuczciwy- jak zwolni człowieka, to nie wypłaca prowizji (która mu się należy za zamknięte projekty). A powinien bo Klient Antalowi zapłacił faktury za placementy. Rozumiem,że pracowałeś/łaś dla nich?jak długo?

gienek

x - 2011-02-23 17:46:26 Wyrażane tu opinie najlepiej świadczą o ludziach którzy je wypisują. Moja poprzednia wypowiedź też została usunięta po kilku godzinach, ciekawe w czyim interesie jest taka prezentacja firmy, reprezentujących ją osób i zamieszczanie skrajnie jednostronnych komentarzy? Zastanawiam się czy te nieprzyjemne komentarze wypisują osoby perfidne i złośliwe? Czy jest w ogóle ktoś, kto doświadczenie w Antalu określi jako wartościowe? Czy to rzeczywiście czysta akwizycja, a nie HR?

x

Artur Skiba

Drodzy użytkownicy; Jako osoba odpowiedzialna za Antal International w Polsce wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej firmy zachęcam do bezpośredniego konatktu. W naszej firmie pracuje 40 konsultantów i planujemy zatrudnienie kolejnych 25 do końca tego roku. Również we Wrocławiu i Katowicach. Prowadzimy dni otwarte podczas których każda osoba zainteresowana pracą u nas może zapoznać się z charakterem tej pracy zanim podejmie ostateczną decyzję o dołączeniu do nas. Osoby podające tutaj imiona i nazwiska naszych pracowników powinny zdawać sobie sprawę, że jest to niezgodne z prawem, grozi konsekwencjami i karami finasowymi. Osobie porównującej nas do taliba gratuluję wyobraźni. Ta opinia jest tylko dowodem na to, że anonimowe opinie nie mogą być traktowane poważnie. Wszystkich zainteresowanym dialogiem i rzetelnymi informacjami na temat pracy u nas zapraszamy na nasze fora. Chętnie też osobiście odpowiem na każde pytanie. Ta opinia jest zamieszczana poraz kolejny, ponieważ według administratorów tej strony ma dużo mniejszą wartość, niż ta która porównuje nas do Taliba....to chyba powód dla wszystkich do namysłu

antal to firma jak każda inna są tam (usunięte przez administratora) ale i fajni ludzie, najsmutniejsze jest to, że błędne myślenie niektórych managerów a właściwie ludzi bez kompetencji managerskich "jacy to jesteśmy najlepsi" powoduje, że odchodzą kompetentni konsultanci; jest tam taka jedna mała mangerka co zwalnia bez powodu - wystarczy, że jej się nadepnie na przerośnięte ego, przykre, że z powodu jednej osoby cierpi opinia firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Antal Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Antal Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antal Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Antal Sp. z o. o.