Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

fox

21 stycznia jest koferencja. Czy wtedy wracamy w mniejszym składzie czy od maja-czerwca?

@fox

Z tego co pamiętam takie zmiany nigdy nie były robione na forum tylko w rewirach, mam nadzieję że jeżeli one będą to również w kameralnym gronie, chyba że nastała nowa era...

loib
@fox

J. Orliński mówił, że nie będziemy się spotykać w Poznaniu aby usłyszeć o zwolnieniach. Zobaczymy czy mówił prawdę

Dyrektor
@PHH

Tu się mylisz,zmiana z vanów na preselling odbyła się podczas spotkania w czerwcu 2017r,nie byłeś czy już zapomniałeś PHH?

Ph

Przedstawiciele w ilości ok 40 osó b idą aut

YNTY

Co Ty bredzisz kolego 40 ph aut to ilu w koncu nas zostanie ???? az nierealne

Normalny
@Ph

O czym Ty bredzisz?(usunięte przez administratora) To, że zmiany były, są i będą to normalne w każdej firmie handlowej, a zmiany to też redukcje etatów. Jeśli jesteś dobrym handlowcem to o co się martwisz? Najlepszych nigdy nie zwalniają a nawet jeśli to weźmie fajną odprawę i szybko znajdzie nową pracę w zawodzie.

aaa
@Normalny

Połowa sukcesu to rewir jaki masz, umiejętności są mało ważne jak masz kiepskie sklepy

Zjadacz
@Normalny

Nie bredzę to są pewne informacje , martwią się nie tylko ph bo i oks i inni zjadacze przetasowanie będzie tak mocne że zachwieje całą firmą.

@Zjadacz

To już teraz wiecie skąd jest taka cisza w firmie wszyscy w centrali siedzą i główkują a reszta boi się odezwać

Poinformawany
@Ph

Kolega ma rację przedstawiciele out, nie wszyscy zostanie kilka dziesiat (30-40) reszta obsługa przez firmę zewnętrzną.

Dyrektor
@Poinformawany

Aha,to na zewnętrzną idziemy my z tymi dodatkami po 2 tysiące

@Zjadacz

Dobra, dobra. Ostatnio też jeden pisał, że na bank cześć nie, wróci swoimi autami, do, domu. Jakoś, wszyscy wrocili

Klaudiusz

50 zostanie pH ,max 60,a jak dc odejdzie to 40

sahib

Czy widzieliście filmik z konferencji dyr. Tomaszewskiego? Czyżby kolejne cięcia?

PH

Wszyscy płaczą i narzekają jak jest źle ale jak się coś zaczyna dziać to się boją aby ich nie wyrzucili wiadomo że w terenie nie znajdą pracy " takiej pracy " za takie same lub inne pieniądze. Więc wszyscy jesteśmy odważni ale do czasu...

@PH

Z Twojego nicka wnioskuję, że pracujesz jako przedstawiciel handlowy. Czy możesz napisać jak wysoko są ustawione targety i czy jest możliwość zrobienia comiesięcznej premii? Bedę wdzięczny za informacje.

Ela

Pamietam Elę co za dc i ecs odpowiadała ,wiecie czym teraz się zajmuje i czy wogole pracuje?dyrektorka była

Szybki

Cześć. Orientuje się ktoś czy z wymianą tabletów przewidziana jest wymiana telefonów naszych kozackich???

@Szybki

TAK, wszystko będzie działać na jednym systemie więc oczywiste jakie będą telefony...

Smok

Aj wy,pora za robota brać bo zakończyć czas te sielanki,dopilnuje tam gdzie trzeba i zacznę od borsuka

Stix

Ale news. Oj będzie się działo

Ent
@Stix

O jakiej wiadomosci piszesz konkretnie

Stix
@Ent

A zapomniałem dodać, że chodzi mi o nowego Snack News. Już jest w Waszych Tabletach.

@Stix

Napisz o co Ci konkretnie chodzi bo za bardzo to nie wiem.

Klk

Panowie czy dostaliście bony za curlly ? Powinny być w tym m-cu! Czy będzie na zasadzie robimy konkurs a nagroda za parę miesięcy? A nagrody i tak nie dostaniecie!

Zeus

Podobno przyszła nowa jakość Już obstawiają kiedy Margaritha zacznie uprawiać (m)jobbing na rynku chodzą zakłady 13:1 że nie wytrzyma miesiąca. Zobaczmy

@Zeus

Jaka Margarita ????

ph
@PHH

Nowa RDSka

@ph

I jak obecnie atmosfera w Lorenz? Relacje z kierownictwem ok?

cisza

Cos sie uspokoilo ostatnio - nikt sie juz niezamartwia o kolejne redukcje >? czyli juz tylko do przodu

loib
@cisza

Miejmy nadzieje, że tak jest, aczkolwiek u nas w firmie nigdy nic nie wiadomo...

@loib

Czy Wam to czegoś nie przypomina ? Zawsze przed zmianami w Firmie była cisza a potem BOOM. Spotkania się zbliżają niedługo wszystko będzie wiadomo...

Wiecie czy The Lorenz Bahlsen udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź

Tak,udostępnia telefon marki kazam i użycza stronę na platformie ale należy zalogować się w kawiarence internetowej

Szybki

Wiadomo o co kaman,pij-arowiec niech się ogarnie bo ganiać go będą

Kolejna dobra decyzja PR-owca MD o zakręceniu źródełka życia w swoim dziale. Ciekawe co jeszcze wymyśli i ile osób tego nie wytrzyma i pęknie .... ?

nokia
@Gość

co jest źródełko życia ?

@nokia

Zainteresowani wiedzą o co chodzi ... Nie mogę napisać więcej szczegółów.

Ss
@Gość

To po co piszesz ....Kolejne źródłełko

Zjadacz
@nokia

Chodzi o brudne i nie oklejone samochody w nowoczesnym .......... Stylu wykorzystywane ......

DC

Koledzy usłyszalem teraz podczas wizyty w DC ze nie potrzebne sa nasze wizyty ,mamy nie odwiedzac .Sami maja zamawiac.Zadzwonia jak bedzie wymiana. To chyba wycinka sporo ph i oks bedzie

lichy
@DC

Przecież sami zamawiają od 2 lat. PH przygotowują jedynie propozycje, a czy towar z propozycji przyjedzie, to już inne pytanie...

Pitoloty2
@DC

Ciekaw jestem gdzie masz takie DC? Bo ja mam prawie 30 DC i w kazdym mam co robić. Ankiety,wymiany i zamówienia. Teraz mamy pakiety crunchipsy 10+1,więc trzeba promocje wykorzystać,osoby kierujące sklepami są zadowolone,że ktoś im doradzi pokieruje........ Jest co robić!

Allla
@Pitoloty2

Mówisz o starej promocji kup 10 kartonów produktów kranczips, to dostaniesz 1 gratis? Jeśli tak to nie masz pojęcia o tej pracy

Miss Lorenz

Przeglądam w łóżku klientów a tu buch-żona mnie głaszcze a tu znowu mail po 22 -Ec serwis,żona pyta kto to o tej porze,próbowałem wytłumaczyć ze to nieopanowany stwór pisze bo nie ma chyba rodziny.Najpiekniejsza kobieto w Lorenz przemysl co i kiedy wysyłasz

Powazny

Praca w Lorenz - super ......??? . Elastyczne godziny, wynagrodzenie - zawsze mogło być wyższe., atmosfera różna, niektórzy ludzie niekompetentni i to przerażające. Jest chaos, nie ma szkoleń, rzadko kto może awansować. Dużo rzeczy do uporządkowania. Brak komunikacji to poważny problem tej firmy. Wartości firmy - niestety większość na papierze.

@Powazny

Rozumiem, że do wielu rzeczy masz zastrzeżenia. Ja chciałbym się dowiedzieć jakie umowy o pracę dostają nowi pracownicy i czy można od razu ubiegać się o kontrakt na czas nieokreślony, a nie umowę zlecenie?

Miss

Zadzwoń to umówię Cię z moim dziadkiem ,pozatym podzielam opinie kolegów

Ec

Potwierdzam,ale jak miss Lorenz tak pisze to niech miską na pomyje zostanie

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen