Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

WUJEK LOLEK

Trwają negocjacje pphu Gniezno z Tesco i Dino w sprawie zakupu wrzutek najlepiej rotujących crunchips jak dojdzie do skutku to wydymaja Beatkę bez oleju słonecznikowego. Będzie SWĘDZIAŁO ..............A NIECH SIĘ ZADRAPIE

pesel
@WUJEK LOLEK

Kolego nie tylko......... Bzomex i EC też są zainteresowane

Joanna

Na stronie firmy pojawiło się ogłoszenie do pracy w księgowości. Może ktoś napisać jak wygląda rekrutacja w firmie The Lorenz Bahlsen, z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać? Przeprowadzane są testy na dane stanowisko, sprawdzające nasze umiejętności? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

Beata
@Joanna

Przemyśl dobrze Swoją decyzję... poczytaj forum aby za kwartał nie szukać ponownie

Bezstronny
@Joanna

Sprawdź w goworku, może u Was potrzebują księgowej, ciekawe jakie świetne warunku oferujecie?

Jerzy

Czy na Mazurach jest w ogóle jakiś przedstawiciel z Lorenz?Od pół roku nikogo nie widziałem...terminatory czekają pozdrawiam :) :) :)

wiki
@Jerzy

Jurek,sorky widocznie nie zasłużyłeś ...(za mało się starasz...czytaj nie opłaca się marnować czasu dla Ciebie...na pocieszenie nie jesteś jedyny...)

@wiki

To do kogo się opłaca?Przełknę te straty jakoś, 2 stojaki sprzedam na złomie i jak się kiedyś pojawi to będzie jego ostatnia wizyta w moim sklepie,oczywiscie grzecznie podziękuję!

@wiki

Jurek,nie spinaj sie,jesli od pol roku nikt u Ciebie nie byl,tzn ,ze juz nikt nie bedzie,wez sobie laysa i masz spokoj...

Mazur
@Jerzy

Jeżu, padalce wykreślone z obsługi -stojaki sprzedaj to na piwo będziesz mial

Mazur

Do padalcow nie jeździmy

@Mazur

Tak zrobiłem,a z Laysem przynajmniej mam jasność współpracy.Przyjdzie czas,że na kolanach będziecie przepraszać "padalców" i zobaczycie środkowy palec!

@Mazur

bravo Mazur za szczerość,ale za chwilę nie będzie już Mazura...bo nie będzie gdzie jeżdzić...

eks

Cunchpis znika,mam w promieniu 100 m 11 sklepów,bylismy w 7,teraz jesteśmy tylko w żabce...

Arwal

Panowie gorąca prośba ..... Proszę zgłaszać szkody w swoich autach nie czekać na wizytę gospodarki samochodowej i arwala ....... Dni policzone ........

Tesco

Co sądzicie panowie o zebraniach czy będą u wszystkich RDS .Może firma chcę połączyć kanał nowoczesny z tradycją

,,nie ma żadnych opłat..."
@Tesco

BRAWO BATKA ! ( CRUNCHIPS MARKA PREMIUM ) carrefour 2,49 . auchan 2,64 . dino 2,99 . W tych sieciach jesteśmy tańsi od FLIPSÓW !!! . Wprowadź prosze te ceny na tradycji ...

qwerty

Jak nad naszym pięknym morzem wygląda sytuacja, lipa czy jednak coś się kręci tak jak za dawnych dobrych czasów. Rok temu jak Sami pamiętacie Orliński mówił ze ma pomysł jak rozwiązać problem z dostawami. A jak to wygląda Panowie w rzeczywistości.

nikrty
@qwerty

KUKURYDZE SPRZEDAJA wedrowni :) sprzedawcy to i moze chrunchipsy maja

Wiejskie ówno

Właśnie spróbowałem WZ grubociachane.... kto za to odpowiada ??? Przecież urwa na tym zęby idzie sobie połamać. Lepiej wrzucić kamienie o smaku ziemi do paczki będzie taniej. Czy ktoś się weźmie za tych nierobów???

Mucharakiri
@Wiejskie ówno

Taki koncept specjalisto.

Spokojny

Mija prawie rok od dobrej zmiany i co widze Dramat dwoje ludzi z zewnątrz przychodzi bez pojęcia o rynku detalicznym mają swoją wizje bez pokrycia i nagle bum straty straty im się należy prokurator to co zrobili z tą firmą to jest dramat tylko że już jest za późno a szkoda pasmo sukcesu nie wróci pytan jest wiele dlaczego ale żal tego

@Spokojny

Pytanie gdzie był zarząd, J.O., RDS-i ? Maciej i Beata, ta para na lata, rozwali coś na co pracowaliśmy kilkanaście lat...... Cytując klasyka to po prostu jest słabe........ pracowaliśmy kilkanaście lat.

Wladek
@Janusz

Janusz, JO i RDS nie maja nic do powiedzenia,cieszą się ze stołki uratowane.Pozostalo tylko obserwować upadek a najważniejsze to teraz szkolenia w systemie bo firma nowoczesna w aplikacjach ale piniazkow wkrótce i na nie zabraknie

@Wladek

Może decydenci się obudzą..........

Jak spadną ze stołka...

enty

Frustracja narasta -:) :) ?????????? Mercedes wśród przekasek sie nie sprzedaje ?? A miało być tak pieknie dostosowanie do zmieniajacego sie rynku a to chyba Lorenz nie dostosował sie do rynku :) :) Myslałem ze po zmianach nieustające pasmo sukcesów a forum jak kwitło tak kwitnie Pozdrawiam frustratow

Dolem

Jak Jasio nie utemperuje Pani Królowej to dalej tylko zagłada

Obserwator
@enty

Z tym Mercedesem w swojej klasie niedługo będzie jak z Chio zginie śmiercią naturalną z pomocą Jasia i spółki. W nawiązaniu do wątków poniżej faktycznie Chrunchipsa nie ujrzysz w sklepach i ten asortyment jest marny. Pamiętam jeszcze jak nam mówiono, że największa kasa jest na detalu ponieważ płacą gotówką, a teraz ten pseudo Mercedes woli przelewy. Jasne marki własne dyskontów to lepsza kasa i umowa dlugoterminowa. A resztę to sobie sami dopowiedzcie.....

Yty
@Obserwator

120 ph mysle ze 60 to i tak za duzo szkoda bo wiele bitew z konkurencja sie wygralo dzieki takim a nie innym decyzjom w wiekszosci oddalismy konkurencji co bylo zdobyte mysle ze jak zostanie 60ciu to i tak za duzo

@enty

Cukiernik awansował, więc dla niego praca w LSW to nieustanne pasmo sukcesów..... Wszystkim pracującym gratuluje nowych zmian....

Joanna

@Nowy, Nie joanna, @Salespower, dziękuję za Waszą wypowiedź, nie szukam pracy w firmie The Lorenz Bahlsen i nie mam z tą firmą żadnych powiązań. Jestem moderatorem tego forum i dbam o aktywność na wątku oraz zachęcam pracowników do wypowiedzi, żeby osoby które są zainteresowane podjęciem pracy miały możliwość poznać konkretne, merytoryczne opinie. Widzicie coś w tym złego?

Z.j.Osioł

Jak wypłaty ? U was też za urlop 0 zł Ktoś się orientował w tym temacie?

Lala
@Z.j.Osioł

Teraz na urlop to lepiej nie chodzić.Placone bez żadnego dodatku tylko wykonanie.

Jasio

Podobno kalkulacje osobowe podjęte,po sezonie i po urlopach ścinanie głów bo po co ph z 80 sklepami,po 10 do innych przydziela i tak to będzie

Joanna

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jak wygląda system premiowy? Czy godziny pracy są elastyczne i można je dopasować do swoich potrzeb?

@Joanna

Uparta kobieto, zadzwoń do kadr, umów się i porozmawiaj z działem HR, udzielą ci informacji. Daj już spokój frustratom

Nie joanna
@Joanna

Nie zatrudniają i nie będą zatrudniać. Benefity to raz w miesiącu talon na balon ! Elastyczne godziny pracy? Elastyczna to jest gumka w gaciach.

Salespower
@Joanna

Pusta jak paczka z Laysami.

Hel-a

Michał ty stary Borsuku, dlaczego robisz taki wstyd dla naszego regionu ,idź już na rentę

Wróbel

Panie Michale niech się Pan w końcu obudzi!!! Nie pierwszy raz zdarza się przysnąć. A tu ważne rzeczy się mówi. Strategia na kolejne lata ( lata grubej posuchy ) to jest KPINA i skandal grubymi nićmi szyty!

kojot
@Wróbel

Misiek niech lepiej śpi,bo jak się obudzi to cos znowu pierd.....nie

Wydmy
@Wróbel

Niech go Matka przenajświętsza ma w opiece i niech śpi bo jak wstanie to tylko zaszkodzi

Wydmy
@Wróbel

Niego matka Przenajświętsza ma w swojej opiece bo jak się obudzi to wszystko zepsuje

Wacek

Bylo spotkanie zarzadu w Poznaniu i nikogo z oks nie zwolnili.Jeden rds awansowal a nasz podobno zasnoł i spad z krzesla-a to lipa-co dalej?

Placek
@Wacek

To na rentę niech idzie nasz to olał i nie pojechał bo mecze są i można gaźnik odpalić

qwerty
@Placek

Jak by były 6 sześcio pasmowe autostrady to by wężykiem dojechał. Michał zrobił sobie drzemkę, bo ile można słuchać o strategii. Pewnie we śnie zobaczył vana z LAY'S jak pomyka w stronę Helu dlatego spadł z krzesła

wróżka
@Wacek

Spadł ze stołka,może to jakaś przepowiednia...

Hce hrópać kranhipsa na plaszy

Po pierwszym tygodniu wycieczki wzdłuż lini Bałtyku stwierdzam jedno. Dobrze że są biedronki bo nie uraczysz crunchipsa w nadmorskim sklepiku ino laysy wylewaja się ze stojaków. Gdzie są ph? Zamiast handlować moczą kolana i kukurydzę na plaży wpier.... czy co?

Waldek
@Hce hrópać kranhipsa na plaszy

To samo jest na Mazurach!

Waldek
@Hce hrópać kranhipsa na plaszy

To samo jest na Mazurach!

@Hce hrópać kranhipsa na plaszy

Bo wszyscy mają w d...pie crunchipsa,póki dojeżdżał van,latał po plaży z kartonami i do tego jeszcze płacił ,to brali..

Joanna

Cześć, chciałabym zaczerpnąć informacji na temat tego pracodawcy, co możecie powiedzieć na ten temat, polecacie złożenie kandydatury do The Lorenz Bahlsen? Interesuje mnie również atmosfera panująca w firmie oraz system zmianowy czasu pracy. Każda opinia się przyda!

Goweg
@Joanna

Najbardziej pożądane te negatywne oczywiście.

Janusz

Pozdrawiam wszystkich, którzy dzięki "rewelacyjnym" reformom cukiernika, dostali w czerwcu 2017r wypowiedzenia. Pracę straciło kilkunastu fajnych ludzi, którym życzę zdrowia i dalszego rozwoju... Pozdrawiam wszystkich, którzy w ubiegłym roku wstąpili do klubu lojalistów, owacje na stojąco........

Kilkunastu?Tylko? Trochę zaniżyłeś

Abc

To kogo odstrzelili.

opty
@123

Kilkudziesieciu ale tylko kilkunastu bylo fajnych nie czepiamy sie -ciekawe co przyniesie wrzesien po mistrzostach po sezonie

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen