Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

sahib

Jak projekt Dakar? :)

Kazik
@sahib

A idź Pan w .im czy ktoś coś nam powiedział w ogóle że coś za to dostaniemy. A plany i zadania płatne to niby cooo

Nie Będę

Nie będę pchał tego świństwa jakim jest Wow na sklepy okropieństwo ohyda zpartaczyli smaki niemieckie które dostaliśmy na święta to były wow te produkowane w Polsce to szajs. Nie będę psuł relacji z klientami przez jakieś kał. Dziękuję to tyle . A ostatnie zadania to jakiś Tępak wymyśla.

Dyrektor

Śmiesznych pozatrudniali dyrektorow bo jeden jak smerf pasibrzuch a druga jak gnom garbaty-nasz się nie zna na robocie i zakręcony ,wszystko łyka

Ph

Piszesz kolego o dyspley te z nic nac już przeszłość za szt.firma płaciła. 30 zł co to na firmę premium te z wow są tańsze i na sklepach nie postoją bo są badziew . Tak ogólne to dyspley są po to,bo w jaki inny sposób ma zabłysnąć trade marketing ten twór nie potrafi zaplanować taśm do przecen ba listew na stojaki nie potrafią wymierzyć.

Zdumiony
@Ph

O co chodzi z tym płaceniem za display 30 złoty?

Orlen team

Jak tam koledzy podoba wam się projekt DAKAR??? kolejne zadanie za friko, kiedyś byli bardziej hojni, za displey curly i utrzymanie sypnęli 10 netto,albo kawa do wypiekani.... brawo za odpowiednia motywacje pracowników..... projekt pewnie wypali....

Lotos team
@Orlen team

Obrót będzie doliczony do konektora

Oks

Powiedzcie mi ludzie co za imbecyl wymyślił zadanie na luty dyspley Wow przecież dopiero co wstawiałem dyspley crunchips nic nac i stoi na sklepach nawet po dwa. Bardzo ładne dobrze wykonane nie rozlatują się i co sprzedam wow a tamten wyrzuca na śmieci ,a jak zobaczą jaki badziew przyjechał to wpakują na regały sklepowe i tyle ze sprzedaży crunchips nawet nie będzie miejsca na monster czy curly i jeszcze jedno lajkonik mini krakers Główny Szkoleniowcu wytłumacz Yeti jak sprzedaje się nowy produkt bo chyba nie zrobiłeś mu szkolenia i błądzi jak dziecko we mgle. Niech kolega pomyśli jakie zadanie dla pH było miesiąc dwa w tył i opracuje je w taki sposób by było zadowalające dla obu stron. Jak ty teraz Orłowi w oczy spojrzysz jak z wypiekarnia bokiem poszła a od niego zadania po 120% wychodziły.

Yoda

A który to ten "Zabójca o twarzy dziecka"?

Gościu

Kolego z Wiejskich ziemniaczków Ciosanych tak cieknie,że po zjedzeniu paczki chipsow na oleju możesz jeszcze usmażyć frytki.

Konsument

Często przebywam u naszych zachodnich sąsiadów i jestem porzeraczem chipsów natknąłem się u nich na WOW naprawdę super chipsy, zwłaszcza papryka chips biały posypany autentycznie przyprawą. Będąc już w Polsce ucieszyłem się bo moglem dokonać zakupu również tu ,ale nie,nie,nie te były produkowane w zakładzie polskim i są nie do zjedzenia. Z paczek pozostawionych w szafce po prostu wycieka coś pomarańczowego przypominające olej. Chipsy nie są białe posypane przyprawą tylko nasączone jakąś substancją w kolorze ???? ,a pozostałe smaki nie do zjedzenia.... Jest mi bardzo przykro że potwierdza się że nas Polaków karmi się gorzej ,nie tylko chodzi tu o waszą firmę inne działają podobnie ale lorenz uważałem do tej pory za markę premium ale za to macie najlepsze na świecie pistacje oczywiście w Niemczech.

@Konsument

Fakt pistacje były i są super szkoda że nie są dostępne u Nas tylko u zachodnich sąsiadów. Szkoda że ktoś w spółce polskiej podjął decyzję o wycofaniu tego produktu. Jeszcze z dobrych wycofanych produktów miło wspominam chipsy Naturals

Co tam u wspaniałego PR-owca i jego dzieło "uszczelniania granic" Oo sobie a życie sobie, ma szczęsicie że nikt tego nie widzi, lub patrzy i nie chce widzieć. Powodzenia...

Malutki

Tak wodzi ich na postronku ta top menadżerka, co to w życiu nic nie zrobiła, ale wszystkich poucza

pytanko

czy dl PH funkcjonuje karta Multisport, OK System albo coś podobnego? :)

aa
@pytanko

System ok tak-107 brutto

Patrzę, słucham i nie wierzę jaką można być chorągiewką jak się można zmienić i ile zużyć wazeliny by lekko wchodzić w t...... Trochę szacunku centralni...

PHH

Pojedli, popili i paszcze zamknęli a przed wszyscy tak szczekali, tak się uspokaja czujność tłumu...

Oks

Konkretnie to było do póki Józefa od koryta nie odsunęli teraz to nędza.

Były PH

Miło wspominam. Sporo pracy, ale było pozytywnie. Konkretna firma.

PHH

Pannowie i Panie czas zacząć odlicznie i niedługo wszystko będzie wiadomo 3 ... 2 ...1... i ...

BIO food

Jak tam Premium Marka? Dalej na palmowym ziemniaki smaży i kity wciska że najwyższa jakość?

Oks

Czy w tej firmie znajdzie się ktoś mądry który stworzy takie zadania premiowe na których skorzystają obydwie strony. Wierzyłem w Yeti ale widzę że i on wyłożył się na zadaniach. Dlatego jeszcze raz zadania..... realne ....Jak mam sprzedać babie 5 kartonów jak właśnie 3 wyrzuciłem do śmieci puknijcie wy się.

Zjadacz

Do takiego syfu to nikt mądry nie przyjedzie.

Wyp...

Mamy rozumieć że zadanie wypiekarnia jest zrobiona po to żeby firma miała za co zapłacić za hotel ???? brawo pewnie będziecie sobie bili brawo za taki sukces!

Gruby
@Wyp...

No tak i po co te pytanie

Mr hajs

Czy doczykam siem pszedstaficiela w moym hypermarkecie w Pierdniku Gurnym? Trohie kranczipsóf my siem skysyło. Mam jedną pułkie 400 na sklepie i siem nie spszedało. Ale jest w nowym roku szansa na dwie pulki bo muszem z konkórencjom walczydź. Otfoszyła siem latayąca kropka. A i paluszki macie jakies nie chalo. Sołtysowa kupiła i ani pilot any latarka nie działa.

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen