Opinie o Rydwany Miasta w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rydwany Miasta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rydwany Miasta o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rydwany Miasta w Łódź

Lewy

(usunięte przez administratora) a nie kierowcy. Spieszy sie po pasazera piluje po chodniku na Legionow zeby skrecic w prawo w Zachodnia i jeszcze jak sie facet stojacy na chodniku nie chcial przesunac to malo go nie rozjechal. Do pluga zamiast konia pajace jak nie umiecie jezdzic. To nie kierowca tylko cham (usunięte przez administratora) i kretyn stawarzajacy zagrozenie w ruchu

DS

W dn.7.12.2021 skorzystałam z usług firmy Rydwany Miasta. To był 4.raz, kiedy jechałam taksówką tego usługodawcy. Na ogół byłam zadowolona z usług- również teraz w dobie epidemii. Kierowcy w maskach, czułam się bezpieczniej. Podjechał kierowca biała Dacią Lodgy o numerze 2367, nr rej.EL3J952, nr kierowcy, który widnieje na FV - 10. Poprosiłam, żeby zalożył maskę, w aucie nie było plexi. Kierowca odpowiedział, że nie ma maski. Ja na to, że gdyby nie to, że się śpieszę pewnie zamówiłabym inną taksówkę. Pan kierowca na to, że "powinnam przez telefon zasygnalizować, że oczekuję kierowcy z założoną porządnie maską i żebyśmy lepiej nie rozmawiali naten temat, bo się pokłócimy" . Epidemia od 2 lat, a nie zdążył się przyzwyczaić do obowiązku zakrywnia ust i nosa. Zwłaszcza w tak małym pomieszczeniu, jakim jest samochód osobowy. Otworzyłam szeroko okno, sama miałam porządną maskę, dojechałam na miejsce, mam nadzieję zdrowa. Nie polecam tego kierowcy, pracodawcy radzę zadbać o standard usług. Takie zachowanie kierowcy zniechęca. Nie wiem, czy skorzystam jeszcze z usług.

KRZYSZTOF
@DS

Kobieto zejdź na ziemię maska ci w niczym nie pomoże

Taxi
@DS

Na miejska komunikację tam jest bezpieczniej 100 osob w maskach.

kierowniku
@DS

No skoro miałaś maskę to czego sie boisz?

Mromag

W taksówce obrzydliwie śmierdzi papierosami, które palił kierowca, był bez maseczki, butny, narwany, popisujący się niebezpiecznymi manewrami, jeździł po chodniku. Ogólnie bardzo negatywne wrażenie.

Mateusz

Przetestowałem tą pracę przez półtora tygodnia, ogólnie nie jest źle. Da się dobrze zarobić ale wiadomo że wymaga to odpowiedniej ilości godzin. Auto które dostałem było w dość dobrym stanie, z zewnątrz delikatna wgniotka, wewnątrz musiałem tylko przeprac tapicerkę, technicznie wszystko ok. Na minus to co zauważyłem to np brak możliwości samodzielnego anulowania zlecenia tj czekam na klienta 10 minut, nie przychodzi, nie odbiera, dyspozytornia się nie zgadza na anulowanie bo oni się dodzwonili i klient im mówi że będzie za 5 minut. Ogólnie wszystko ok, kierownicy bardzo sympatyczni i pomocni. Nie rozumiem negatywnych opinii które pojawiają się na temat tej firmy.

Dominik
@Mateusz

Witam niech Pan mi powie czy przy pracy 8 do 9 godz dziennie da się zarobić około 4500zl ? Pracuje tam znajomy i mówi że na czysto wychodzi się z miesięcznym takim właśnie wynagrodzeniem proszę o kontakt tel jeżeli jest taka możliwość 601243983 mam skierowanie na badania ale boję się utopić pieniędzy A w mojej pracy zarabiam 3000 zł pozdrawiam Dominik

seba
@Dominik

nie polecam takie zarobki to tylko w sylwestra i na vanie

er
@seba

dokladnie

Bart
@Mateusz

Dobrze zarobić tzn.ile można wyciągnąć w takiej pracy na rękę?Jak ogólnie wiadomo trzeba jeździć.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rydwany Miasta spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Jestem bardzo zadowolona z przejazdów. Rzeczywiście to najtańsza taxi w Łodzi. Kierowcy kulturalni i pomocni, obsługa klienta na infolinii profesjonalna i szybka. Czasami zdarzają się opóźnienia do 5 minut, ale to najczęściej przez korki lub inne utrudnienia, prace drogowe.. standardowo w Łodzi :( Jaka władza, takie drogi:/

xman

dzis egzamin na prawko jutro kierowca taxi w rydwanach tak tam jest

Źaneta

Firma bardzo nieodpowiedzialne. Zupełnie nie bierze odpowiedzialności za zlecenia ani dyspozytor ani kierowca podejmujący zlecenie. Dzisiaj nie przyjechała taksówką. Jestem spóźniona do pracy 45 min. Jestem zlekcewazona. iKoszmar .06.08.2021 r.

Małgośka

Poprawiam opinię na bardzo pozytywną.

Małgośka

Bardzo pomocni pracownicy ,,Rydwanów'' . Dnia 29 lipca poprosiłam panie o nietypową usługę i spotkałam się z ogromnym zaangażowaniem i pomocą większą niż się spodziewałam. Polecam i dziękuję serdecznie. Syn chce korzystać tylko z Waszych usług.

Zaufalam Rydwanom i nigdy się nie zawiodłam. Za każdym razem miałam miłego kierowcę, jest naprawdę tanio i najbardziej lubię to gdy kierowca czeka aż wejdę bezpiecznie do klatki. Chodźbym była na środku miasta gdzie jest pełno innych taksówek to zawsze zadzwonię po rydwany. Jedyne zarzuty mam do dyspozytorni, ponieważ nie zawsze podają dokładny adres ale z kierowcami można się dogadać ze wszystkim. Polecam z całego serca kierowców z Rydwanów.

nieznany

Współpracuje z nimi i szefowie są bardzo mili i kierowcy również co do zarobków tyle ile jeździsz tyle zarobisz proste

!!!!!!
@nieznany

chyba pracujemy w dwóch różnych firmah

Gaduła

Firma dla świeżych taksiarzy, jeździsz na google mapsie. Kierownictwo takie jakie powinno być w każdej firmie taksówkarskiej - wyrozumiałe, kulturalne i zawsze chętne do pomocy. Ja odchodzę z rydwanów tylko dlatego że chciałbym na swojej taksówce zacząć jeździć. 90zł dziennie trzeba sobie odliczyć za taksówke, ale na spokojnie w dni powszednie dziennie będziemy wychodzili około 100-150zł na plus, w weekendy nawet 3-4 razy tyle. Rozliczenia z firmą w każdy wtorek. Z czystym sumieniem mogę polecić Rydwany

zyzel

jadąc drogą z pierwszeństwem taksówka rydwany miasta nie chciała mi ustąpić przejazdu chcąc zmusić mnie do wyminięcia tego pojazdu po dziurach, poinformowałem pana iż nie zjadę mu i nie będę jeździć po dziurach on powiedział iż mi tez nie zjedzie wiec postanowiłem wezwać policje (w moim pojeździe jest kamerka) podczas rozmowy z dyżurnym kmp w/w taksówkarz podszedł i otworzył moje drzwi przeszkadzając w rozmowie chcąc zamknąć drzwi doszło do szarpaniny tymi drzwiami, pan taksówkarz uderzył mnie moimi drzwiami w nogę rozwalając ja do krwi (obdukcja lekarska) po czym uciekł z miejsca zdarzenia (wiedząc iż wzywam policje) finał tej sprawy będzie mam nadzieje smutny i nie przyjemny dla pana kierowcy-nie polecam tej korporacji

To ja też coś dodam. Kierowców zatrudniają na 1/8 etatu i muszą sami opłacać sobie zus, od zlecenia biorą 2zl - nie rozliczają się z tego, dyspozytorów zatrudniają na czarno lub 1/4 etatu a zapier... cały lub półtora. Przyjmują lewusów bez egzaminu byleby służbowe tipo jeździło i chajs się zgadzał. Traktują pracowników jak szmaty. Stanowczo nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwów na to (usunięte przez administratora)

Normalny taksówkarz
@Andrzej

Co ty człowieku gadasz.w (usunięte przez administratora) byłes (usunięte przez administratora) widziałes.po 1 insynuacje z palca wyssane na temat zatrudnienia A jesli chodzi o traktowanie? Jak traktujesz ludzi tak traktuja ciebie.

@Normalny taksówkarz

Nie wyssana z palca bo sam tam jezdzilem. Jesli daja umowe to na 1/4 etatu, a dyspozytornia? Na 4 osoby jedna miala umowę, pozostale pracujac na dyspo rejestrowaly sie w urzedzie jako bezrobotne.

Adrian

Tragedia. Jedna trzecia kierowcow nie ma egzaminu z topografii. Przyjmuja wszystkich jak leci. Rowniez tych karanych sądownie. Jezdzilem swoim autem 2msc i nie polecam. Monika (ta gruba) z dyspozytorni to prostaczka ktora traktuje kierowcow jak smieci. Nie posiada zadnego pojecia o topografii miasta. Nie polecam isc ze swoim autem. O desperatach jezdzacych na wynajmowanych wypowiadac sie nie bede. Dojazdy po klienta absurdalne a stawki tragiczne.

Incognito
@Adrian

Jestem ciekawy facjaty tego pana który wypowiada się na temat wyglądu :D Jeździł w firmie dwa miesiące po czym go zwolnili więc komentarzem chciał chyba się odegrać :D

NIKA
@Adrian

Karanych sądownie???Poważne oszczerstwo - ma pan jakieś dowody? Czy jest Pan rozgoryczonym kierowcą, ktorego zwolnili i w taki - hmmmm najwygodniejszy bo anonimowy sposób probuje sobie Pan to zrekompensować? :)

Erni
@NIKA

To zatrudniaj karanych czy nie jaka jest opinia tak szczerze na temat tej firmy

Nika
@Erni

Z tego co ja wiem kazdy kierowca podpisuje na dzien dobry oswiadczenie o niekaralnosci, decydujac sie na wspolprace powinien doniesc zaswiadczenie z krs

Nika
@Nika

Przepraszam, krk

Dorotka

Czekałam na Taryfę 30 minut nie przyjechała , po 30 minutach dzwonię a operator z infolinii stwierdził że nie zamówiłam taksówki . Nie polecam :)

Piotrek

(usunięte przez administratora) kierowców jezdzacych w tej firmie jest porazające Dzisiaj na Marysińskiej kierowca jednej z taksówek ( numer do wiadomosci firmy) stanał sobie na przejsciu dla pieszych i jednoczesnie na wyjezdzie z parkingu bo truskwki musiał sobie kupic. Na zwrócona uwage ze stoi w w/w odpowiedział ze tu cyt: “ h.j go to obchodzi. Firma juz od dawna ma nadszarpnięta reputacje a po takich zachowaniach napewno nie jest godna polecenia. Ani ja ani moi znajomi nigdy do nich nie wsiada.

Mateusz

Tragedia, mówi koleś że 15 min cardio mija 20 min i mówi nadal że 10...nie słowna firma, koleś na słuchawce straszny buc jakby był tam za karę, rozłącza się w pół zdania przy rozmowie z klientem, potwierdzić SMS również nie wysyłają od razu. Kiedyś były dobrzy teraz to buracy, już nie skorzystam, ostatnim razem pojechali dodatkowo na zły adres i czekałem 20 min a rekompensaty żadnej. 1/10

Nie polecam korzystania z ich usług. Ostatnia moja przygoda z ta firmą...wezwany taksówkarz najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających, smród w aucie niesamowity. Pani z infolinii nic sobie z tego nie robi twierdzi że nie odpowiada za stan kierowcy ani samochodu, została wezwana policja na miejsce ,na pewno ta sprawa nie będzie tak zostawiona przeze mnie tym bardziej że jechałam z małym dzieckiem. Zero odpowiedzialności!

klijent

jak widze w bractwie "taryfiarzy" idzie bardzo dobra zmiana. W koncu ktos sie odwazyl i probuje zbudowac porzadna marke transportu osob..Dla mnie pamietnym dniem byl dzien ujecia zabojcy Krasonia pazdziernikowej Srody 1998 roku.. To co ujzalem na miejscu zatrzymania mordercy przerazilo mnie. I nie byl to obraz zabojcy lecz tego bandyckiego bydla co go ujelo. Od tego dnia przestalem jezdzic taksowka jak i nie kozystalem z uslug tej dziczy. Smierc kolegi to bol ale zwyrodniale zachowanie dziczy taksiarzy to byl dla Mnie wstyd. Jak widac nadal tak jest bo po wpisach na tym forum rozpoznaje to tepe srodowisko cwaniakow i naciagaczy placzacych jak zawsze ze im leniom zabiera sie chleb przy probie zmiany na lepsze. Mam nadzieje ze ten pracodawca bedzie poczatkiem powrotu dobrych tradycji, a nie walki na kije i wulgaryzmy w walce o klijenta.Wczesniej niszczyliscie sobie na wzajem samochody, rozsypywaliscie gwozdzie pod kola, a teraz obrzucacie sie obelgami. Pamietajcie. Urodziliscie sie kanarkami i nikt z Was orlem nie umrze. Zatem Rydwanom lodzi zycze sukcesu bo jestescie dla mnie emeryta, iskierka nadziei przywrucenia dobrego imienia Zlotowie. A dla tych ktorzy chca tam podjac prace taka sugestia starego zlotowy. Idz pracowacdo tego na ktorego wszyscy taksiarze klna i cala swa zlosc wyladowuja. On jest bowiem najlepszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rydwany Miasta - Łódź

• Jak się pracuje w Rydwany Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Rydwany Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rydwany Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rydwany Miasta
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Motylowa 4 lok. 19
    91-360 Łódź