logo Rydwany Miasta

Opinie o Rydwany Miasta

eliza 2016-05-01 11:02
dlamnie spoko firma
an 2016-07-24 23:55
Dla mnie firma nieuczciwa. Kierowca nie chciał wydać paragonu,powiedział ,że nie ma. Rachunek może wystawić ,ale pytam na jakiej podstawie? Policzył kilometry w myślach?
kakabara 2017-01-18 19:15
Wypisałem się z tej firmy miesiąc temu.
Firma beznadziejnie słaba.
Długie doloty (nawet 5km), częste przestoje (mój rekord to 1h 10min na słupku), mało popularna (jak kończyło się kurs na Olechowie, to musiałem cofać się gdzieś na wysokość Niciarniana, Tatrzańska, aby mieć nadzieję na następne zlecenie.
4,8zł za trzaśnięcie w sytuacji kursu o 500metrów dalej, gdzie licznik ledwie zdąży przeskoczyć na 5,44 to pomyłka.
Dla kierowców chcących zarobić - tylko 400-400, albo green cab, na rydwany szkoda czasu tracić.
Peter 2017-02-04 17:06
Nie polecam nikomu.

Zlecen moze i nie jest malo, ale wiekszosc to kursy po 8zl. Stawki sa bardzo niskie, 4.80zl na wejscie, 1.92 km w dzien, 2.56zl w nocy, klientela typowo studencka, i patologiczna, tacy co licza kazdy grosz i czekaja na trzydziesci groszy reszty. Dyspozytorki to jest istna tragedia, nie znaja miasta, wysylaja do strefy, gdzie jest kierowca, do tego pyskate gowniary. Dojazdy do klienta po 5km, czasem i wiecej, sa miejsca gdzie nie ma co stawac i trzeba wracac do centrum jak pisal kolega wyzej. Czesto jedzie sie 5km, a kurs ma dlugosc kilometra. Wychodzi wtedy ok. 6zl, czyli tyle ile w innych korpo za same trzasniecie drzwiami, do tego trzeba oddac 2zl do firmy za kazde zlecenie. Doliczcie zus, amortyzacje, paliwo.... W weekendy roboty jest sporo, bo studenci ida na miasta, mozna zarobic, sklamalbym jakbym powiedzial, ze nie, niestety robi sie kilometrow jak glupi, i wychodzi tak samo jak kierowcy w innych firmach, jezdzacy mniej kilometrów, ale po lepszych pieniondzach. Zajechalem w tej firmie auto, ktore w momencie, gdy do nich przychodzilem bylo w idealnym stanie technicznym.

Szefowie to porazka, nie maja pojecia o prowadzeniu firmy, reklamy brak, bo szkoda im kasy, tylko wypuszczaja swoje samochody firmowe, ktore wynajmuja kierowcom. Taki kierowca dostaje lepsze kursy niz ktos kto jezdzi na swoim, mimo, ze w wiekszosci przypadkow jezdza zdezelowanymi daciami logan.

To co mnie wkur**ialo to kompletny brak zasad, regulaminu. Kazdy robi co chce, dyspozytorki sa chamskie, cwaniaki zabieraja zlecenia kolegom lecac 150km/h do strefy gdzie weszlo zlecenie czasowe, do tego masa burakow, ktorzy podkradaja klientow co jezdza dalsze kursy, a wszystko to na oczach szefow ktorzy maja to gleboko gdzies.

Panu R zycze sobie wsadzill swoje wyliczenia i zale gleboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
Z relacji znajomych co tam jeszcza jezdza, za co ich podziwiam wynika, ze roboty jest coraz mniej, firma bez przyszlosci.

Jak ktos sie zastanawia to niech idzie lepiej do 400, green caba, czy dwojek. To jest firma wylacznie dla osob co nie moga isc na dzialalnosc, bo nie maja papierow i jezdza u nich na lewo.
Klient 2017-06-26 22:28
Daje 10/10 . Naprawdę mają konkurencyjne ceny.
Tanatos 2017-07-21 11:05
Zawsze mialem spoko zdanie o firmie ale tym roku. Sie wssydtko zmienilo. Pierwszy taksowkarz zamiast pod Port Łódź-Ikea zawozi mnie pod Lotnisko Lublinek bo myslal ze mialem na mysli port lotniczy... Oczywiscie zadnego zwrotu za nadlozenie drogi nie bylo. Drugi raz dyspozytorka przekazala taryfiarzowi zly adres i naczekalem sie 30 min na telefon od taksowkarza ze bedzie za 2 min. Dzeonie po 8 i sie pytam gdzie jest a on ze zaraz jest i podaje mi wogole inna lokalizacje gdzie jest to w przeciwna od mnie strone. Tak wiec prawie 40 min czekania na nic, a moja dziewczyna chora na mnie czeka. Juz nie polece tej firmy.
Zostaw swoją opinię o Rydwany Miasta - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rydwany Miasta