Opinie o Rydwany Miasta w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rydwany Miasta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rydwany Miasta o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rydwany Miasta w Łódź

Firma to jakas tragifarsa. Panie z dyspozytorni to pyskate gowniary ktore stałych klientów mają za nic. Pani stwierdzila ze juz nie beda do mnie wysylac bo mialam czelność chciec odwołać kurs. Owszem, na poczatku sie zgodziłam, ale "czas oczekiwania to 20-30m" mnie nie urządzało wiec zadzwonilam gdzie indziej. Dzwonie zeby odwołać to nie odbieraja, w koncu odebrali ale pani chyba sie pozamieniała na rozumy z ameba jak zadzwonilam zeby odwołać i podałam adres jeszcze powtórzyła moj adres po mnie z pytaniem czy to ten po czym postanowiła sie rozłączyć. Potem jadąc juz inna taksówka dzwonie znowu zeby sie upewnic ze mnie zrozumiala poprzednim razem a ona do mnie z morda ze taksówka juz czeka i mam isc i placic za to ze przyjechala, ze to ja niby jestem nie powazna i ze ona doskonale wie kiedy ja sie probuje dodzwonić do dyspozytorni. Tym samym dnia dzisiejszego firma straciła stałego od ponad roku klienta - mnie. Wszyscy taksówkarze sie z was smieja. Jadąc inna taksówka innych firm rzucasz hasło "rydwany miasta" i lecą takie zarty i takie slowa pogardy ze to masakra, a ja sie niestety z nimi zgadzam. Kolejna rzeczą jest brak wystarczającej liczby taksówek, czesto nie ma wolnych, dyspozytornia to jakis je.ba.ny kabaret bo albo nie odbieraja albo pyskują jak ta gowniara po podstawówce dzisiaj do mnie. Firma krzak w ktorej nikt nic nie robi a ceny w żadnym wypadku nie sa tańsze. Kiedys, rok temu mieli tanio, teraz to zalezy jak sie panu kierowcy podoba, ale ceny sa raczej te same co np w 400 400. Odradzam każdemu. Jesli masz choc troche oleju w glowie a twoje IQ nie jest tak niskie jak pań z dyspozytorni to wezwiesz taksowke innej firmy.

korzystalam z tej korporacji od ponad roku.W nocy z01.12na 02.12 wracalam o drugiej w nocy z pracy.Kiedy poprosilam kierowce zeby podjechal pod klatke zadal pytanie dlaczego.Mowil ze niedlugo to na pietro beda wjezdzac ze to problem dla niego.Zawsze place 15zla ten kierowca zazadal 16.40.Nigdy wiecej.NIE POLECAM

Słabo. Nie polecam. Dojazdy po klienta spore a większość jedzie 2 km i z takiego kursu jest 8 zł z czego jeszcze 2 zł trzeba oddać do firmy. Zleceń mało, tylko w weekendy coś się kręci, lepsze kursy idą pod stolem do kierowców jeżdżących na autach firmowych co sami ochoczo przyznają gdy się z nimi rozmawia. Liczy się tylko kasa dla szefów, a kierowca niech jeździ pajdy po 8 zl. Bardzo dużo ludzi stamtąd uciekło, nie ma co się pchać do rydwanów. Polecam iść gdzie indziej

Rafi

Padaczka. Od września zrobiło się ponad 30 aut pn - śr, a w weekendy koło 60 jeździ. I... niestety, ale firma nie jest w stanie zapewnić tylu zleceń aby obdzielić wszystkich jeżdżących. Do tego dochodzą frajerzy podbierający klientów kolegom, cwaniaczki jeżdżący na prywatny telefon i nie ma roboty. A dwóch młodych szefów ma na to wyje...ne. Nabrali w leasing od cholery fiatów tipo, na razie chętni są, ale kwestia czasu, kiedy auta zaczną być oddawane z braku odpowiedniej ilości kursów. Zdecydowanie odradzam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rydwany Miasta spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Ramzi

Firma jest Oki, a raczej była. Zaczęło się robić tak, że z 10 zleceń miałeś 120zl utargu, od tego oddaj 20zl za zlecenie i z 30-40 paliwo. Do tego amortyzacja auta. Wole juz iść do marketu pracować ,choć kasa pewna.

Tanatos

Zawsze mialem spoko zdanie o firmie ale tym roku. Sie wssydtko zmienilo. Pierwszy taksowkarz zamiast pod Port Łódź-Ikea zawozi mnie pod Lotnisko Lublinek bo myslal ze mialem na mysli port lotniczy... Oczywiscie zadnego zwrotu za nadlozenie drogi nie bylo. Drugi raz dyspozytorka przekazala taryfiarzowi zly adres i naczekalem sie 30 min na telefon od taksowkarza ze bedzie za 2 min. Dzeonie po 8 i sie pytam gdzie jest a on ze zaraz jest i podaje mi wogole inna lokalizacje gdzie jest to w przeciwna od mnie strone. Tak wiec prawie 40 min czekania na nic, a moja dziewczyna chora na mnie czeka. Juz nie polece tej firmy.

Klient

Daje 10/10 . Naprawdę mają konkurencyjne ceny.

Peter

Nie polecam nikomu. Zlecen moze i nie jest malo, ale wiekszosc to kursy po 8zl. Stawki sa bardzo niskie, 4.80zl na wejscie, 1.92 km w dzien, 2.56zl w nocy, klientela typowo studencka, i patologiczna, tacy co licza kazdy grosz i czekaja na trzydziesci groszy reszty. Dyspozytorki to jest istna tragedia, nie znaja miasta, wysylaja do strefy, gdzie jest kierowca, do tego pyskate gowniary. Dojazdy do klienta po 5km, czasem i wiecej, sa miejsca gdzie nie ma co stawac i trzeba wracac do centrum jak pisal kolega wyzej. Czesto jedzie sie 5km, a kurs ma dlugosc kilometra. Wychodzi wtedy ok. 6zl, czyli tyle ile w innych korpo za same trzasniecie drzwiami, do tego trzeba oddac 2zl do firmy za kazde zlecenie. Doliczcie zus, amortyzacje, paliwo.... W weekendy roboty jest sporo, bo studenci ida na miasta, mozna zarobic, sklamalbym jakbym powiedzial, ze nie, niestety robi sie kilometrow jak glupi, i wychodzi tak samo jak kierowcy w innych firmach, jezdzacy mniej kilometrów, ale po lepszych pieniondzach. Zajechalem w tej firmie auto, ktore w momencie, gdy do nich przychodzilem bylo w idealnym stanie technicznym. Szefowie to porazka, nie maja pojecia o prowadzeniu firmy, reklamy brak, bo szkoda im kasy, tylko wypuszczaja swoje samochody firmowe, ktore wynajmuja kierowcom. Taki kierowca dostaje lepsze kursy niz ktos kto jezdzi na swoim, mimo, ze w wiekszosci przypadkow jezdza zdezelowanymi daciami logan. To co mnie wkur**ialo to kompletny brak zasad, regulaminu. Kazdy robi co chce, dyspozytorki sa chamskie, cwaniaki zabieraja zlecenia kolegom lecac 150km/h do strefy gdzie weszlo zlecenie czasowe, do tego masa burakow, ktorzy podkradaja klientow co jezdza dalsze kursy, a wszystko to na oczach szefow ktorzy maja to gleboko gdzies. Panu R zycze sobie wsadzill swoje wyliczenia i zale gleboko w (usunięte przez administratora) br /> Z relacji znajomych co tam jeszcza jezdza, za co ich podziwiam wynika, ze roboty jest coraz mniej, firma bez przyszlosci. Jak ktos sie zastanawia to niech idzie lepiej do 400, green caba, czy dwojek. To jest firma wylacznie dla osob co nie moga isc na dzialalnosc, bo nie maja papierow i jezdza u nich na lewo.

kakabara

Wypisałem się z tej firmy miesiąc temu. Firma beznadziejnie słaba. Długie doloty (nawet 5km), częste przestoje (mój rekord to 1h 10min na słupku), mało popularna (jak kończyło się kurs na Olechowie, to musiałem cofać się gdzieś na wysokość Niciarniana, Tatrzańska, aby mieć nadzieję na następne zlecenie. 4,8zł za trzaśnięcie w sytuacji kursu o 500metrów dalej, gdzie licznik ledwie zdąży przeskoczyć na 5,44 to pomyłka. Dla kierowców chcących zarobić - tylko 400-400, albo green cab, na rydwany szkoda czasu tracić.

an

Dla mnie firma nieuczciwa. Kierowca nie chciał wydać paragonu,powiedział ,że nie ma. Rachunek może wystawić ,ale pytam na jakiej podstawie? Policzył kilometry w myślach?

eliza

dlamnie spoko firma

Zostaw merytoryczną opinię o Rydwany Miasta - Łódź

• Jak się pracuje w Rydwany Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Rydwany Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rydwany Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rydwany Miasta
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Motylowa 4 lok. 19
    91-360 Łódź