Opinie o Rydwany Miasta w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rydwany Miasta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rydwany Miasta o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rydwany Miasta w Łódź

Pumba

Pracowałem mogę polecic prace w rydwanach bardzo miła wspòłpraca mam zamiar wrucic

Olala

Nie polecam tej firmy ostatnio zamówiłam taksówkę na 8 pan przyjechał 7:40 I tak wydzwania do mnie że wkoncu odebrałam i podziękowałam A on dalej dzwonił. Panie odbierajace tel. też nie zbyt miłe. Więcej do nich nie zadzwonię.

Bartosz

Szkoda, że nikt nie chce podzielić się swoją opinią o pracy w firmie.

Niki

Czy firma Rydwany przewidziała rozdanie swoim kierowcom jakiś środków dezynfekujących, ochrony(rekawiczki, maseczki żele antybakteryjne) ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rydwany Miasta spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Ela

Serdecznie polecam kierowcę nr 37. Szybko, tanio i przyjemnie dostałam się do celu :) będę dalej korzystać z usług i polecam!!!!!

Pm

Przy opinii na temat kursu pytają Państwo o opinie Tylko na temat kierowcy. Bardzo uprzejmy Pan obsługa super. Komunikacja z obsługą Pań/ Panów na telefonie (usunięte przez administratora) Opryskliwa, nieuprzejma, mówiąc delikatnie

Elefant

Jeśli chcecie spróbować w tej firmie to tylko u właścicieli, biuro na końcu korytarza. Za żadne skarby nie wchodzcie do podwykonawcy, bodajże pokój 115. Pracowalem i tu i tu. Nie ma porównania .Z jednej strony kultura, wyrozumiałość, szybka decyzja o naprawie auta. (usunięte przez administratora). Nie reaguje na zgłoszenia drobnych awarii w samochodzie tylko każe jeździć do momentu jak się coś rozsypie do końca. Później sam musisz kupować.Kase oddaje w końcu, ale tracisz czas i nerwy. Masakra. Brak podejścia, często (usunięte przez administratora)

Jestem zawodowym kierowcom i już niejednokrotnie spotkałem na swej drodze taxi rydwan. I ludzie jezdzijcie innymi taxami bo ci kierowcy to tragedia nieznajomy podstawowych przepisów ruchu drogowego. Dziś też napotkałem jednego młodociany gość jechał na osiedlu pod prąd i oczywiście był bardzo zdziwiony i myślę że nawet niewie że źle zrobił mimo że tam są znaki drogowe które pokazują kierunki jazdy. Gdybym nie wychował było by źle. Więc jeśli szanujecie swoje bezpieczeństwo omijajcie tę korporacje dalekim łukiem.

LDZ

Polecam innym, miła obsługa, punktualność i rzetelnosc.

Marian

Jak się pracuje w firmie? Podpowiedzcie jakie stawki wychodzą?

@Marian

Podbijam Twoje pytanie. Opinie o atmosferze między dyspozytorami, a pracownikami są rozbieżne. Może dowiemy się, jak wygląda praca w Rydwanach Miasta od strony finansowej?

Kierowca
@Monika

Stawki jedne z gorszych ponizej minimalnej.

@Marian

Odradzam chyba że lubisz nakładać dużą porcje wazeliny na górze to będziesz miał idealne życie :) Zarobić się da o ile będziesz miał czym bo większość osób kierująca tam autami jest albo tuż po zdanych egzaminach którzy jadą jak chcą i teraz módl się by po takim aparacie nie dostać auta.

@Prawdę Wam Powiem

Widzę, że masz wiedzę o pracy w tej firmie, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie. Mógłbyś napisać, czy przyjmują również osoby bez doświadczenia zawodowego?

@Michał

Możesz być bez doświadczenia nawet nie musisz mieć zaświadczenia o nie karalnosci uważaj jednak byś nie wbił się na minę o to tam łatwo najważniejsze byś kasę przywozi na czas (usunięte przez administratora) i będziesz jak w rodzinie odradzam ta firmę ale to moja osobista opinia umowa też nie jest klarowna niewiadomą pozostaje ile odpowiedzialności jest po waszej stronie w razie jakiegoś poważniejszego wypadku umowa jest mało przejrzysta a istotne punkty są zawierane ustnie a słownie w razie czego to wiecie co możecie sobie zrobić? Za auto placicie ponad 3 tys miesięcznie i jeśli jezdzicie to możecie zarobić drugie tyle dla siebie ale auta często dostajecie po ludziach którzy nie dbają o auta Góra nie jest za bardzo zainteresowana korekcja tego co równa się temu że placicie 3 klocki za auto niespodziankę albo traficie coś fajnego albo przeciwnie a nie oszukujmy się jeździć po 10 godzin dziennie w czymś co jest niepewne i jeszcze brać odpowiedzialność za ludzi których wozicie to troszkę nieporozumienie z tego sco się orientuję jest jeszcze DeDriver i Green Cab Taxi plus chyba też idzie na rękę tutaj jest patologia ale co kto woli

Jaka jest kultura pracy w Rydwany Miasta? Obowiązuje typowy dress code?

Prawdę Wam Powiem

Nie ma żadnego Dress Code... Bierzesz co Ci dają i jeździsz raz dostaniesz coś fajnego raz jakiś (usunięte przez administratora) na kółkach najważniejsze to dobrze (usunięte przez administratora) lizać i będziesz miał dobrze jak zacznie Ci za dużo przeszkadzać to Cię zjedzą i wyszydzą sam zastanawiam się nad odejściem z tej korporacji

Witam Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca jako kierowca z własnym samochodem Chodzi mi czy są jakieś dyżury, ile wynosi baza? Pozdrawiam serdecznie

@Paweł

2 zł od zlecenia dajesz na firmę choć znająć rydwany nie ździwię się jak jeszcze za coś Cię będą podliczać ogólnie nie polecam iść do Rydwanów jeśli masz topografie to idź do Green Cab albo DeDriver nawet 400 400 będzie lepsze a dyżury były od 6 do 12 nie wiem jak teraz... Straszne lizanie (usunięte przez administratora) fałszywość i dbanie o swoje cztery litery może korporacja jest tania ale ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego jakimi szrotami ich się wozi...

Xd

(usunięte przez administratora) Kierowcy sa wulgarni, nie potrafią jeździć , stwarzają realne zagrożenie w ruchu lądowym. Ostatnio jeden z tych kretynow próbował zatrzymać spokojnie jadącego człowieka na ulicy Radwańskiej. Darl się przez okno wzywając itd. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Pasażer

Wczoraj około 17 mialem nieprzyjemna sytuacje z jednym z kierowcow Rydwanow a mianowicie kierowca samochodu o rejestracja EL3J840 nie dosc ze chyba znakow niezna poniewaz wymusil pierszenstwo zmuszajac mnie na zjechanie mu praktycznie na trawnik gdzie to ja mialem pierszenstwo a on miejsce do wycofania sie badz schowania miedzy autami. To jeszcze wysiadl i zaczal sie burak jeden odgrazac ze jak cos nie pasuje to zebym wysiadł tak samo do mojej żony powiedzial zamkni (usunięte przez administratora) itd. Sprawe zglosilem im na skargi ale chyba powinienem na policje bo jezeli tacy ludzie tam pracuja to dobrej opini nie robia i nie wspomne juz o stwarzaniu zagrozenia dla innych uzytkowników ruchu jak i dla pasazera ktorego ten facet wiózł

uczestnik ruchu
@Pasażer

w lipcu 2019 miałem podobną sytuację. kierowca rydwana wymusił pierwszeństwo i chciał się bić. zgłosiłem incydent do firmy i oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem.

Zdecydownie nie polecam - niska stawka tylko dla krótkich kursów - bardzo wiele patolgi za 6 czy 7zł. Zaden normalny klijent nie jezdi rydwanami - czas oczekiwania 40 min.

Będą mieszkanka Łodzi postanowiłam skorzystać z usług korporacji ,i stwierdzam ze to było pierwszy i ostatni raz .Pan kierujący autem przez całą drogę odpisywał na SMS ,prędkość nie przekraczała 30 km/h .Bardziej zajęty był telefonem niż patrzeniem na drogę.Pomijajac już fakt ze za trasę przejechaną zawsze płaciłam 22-25 zł maks wczoraj zapłaciłam 30 zł .Napis na samochodzie kłamie nie jest to tani przewoźnik.Jedneho jestem pewna więcej już nie skorzystam .

Grzesiek

dla ewentualnych pracowników: wczoraj zakończyłem współpracę, niestety, z mojego powodu, (usunięte przez administratora)szefowie, bardzo mili, we wszystkim na start pomagają, Pani (usunięte przez administratora) uśmiechnięta i bardzo wyrozumiała; to nie jest praca dla każdego, trzeba się w tym "poczuć", z jednej strony - luz i indywidualność - z drugiej - cierpliwość i odpowiedzialność, bez topografii miasta - na początek bardzo ciężko; sama firma super, prosta zasada, jeździsz - zarabiasz, to takie credo tego zawodu,; dla pasażera - klienta: bardzo szybko dojeżdżałem..., przepraszam, jeśli zbyt szybko nie dojechałem..., na 1000% polecam...

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Rydwany Miasta. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Darek

Firma nie przyjmuje karanych hahaha to jest dobry żart . Dowody sami popatrzcie jacy ludzie prowadzą , później sami oceniajcie ja mogę dużo powiedzieć na ten temat wienc słucham pytań

Nigdy wiecej nie skorzystam z uslug tej korporacji.Pani ktora przyjmuje zamowienia jest okropnie niemila i klamliwa i do tego ignoruje klientow.

Niezadowolony klient

Jeżdżę "rydwanami" od lat i dziś (teraz po kursie) odwazylem się na wystawienie opini.. Zamówiłem taksówkę przyjechała po czym Pan kierowca zadzwonil do mnie tu poprosiłem o " 2 minutki zwłoki" które oczywiście się przedłużyły po 5 minutach zadzwoniłem na numer z którego Pan taksówkarz dzwonił aby poinformować,że troszkę się przedłuży..(głupi problem z odnalezieniem kluczy przy wyjściu...) Pan nie odebrał co się później dowiedziałem rozładował mi się telefon. Wychodząc z domu (wszystko trwało około 10 minut..) dostałem telefon z "biura obslugi" od nie miłej Pani, że taksówkarz czeka już wystarczająco A mnie nie ma i odwołał kurs (tłumacząc że 10minut zwłoki to dla taksówkarza 20zl) odpowiedziałem że zdaje sobie sprawę z tego bo jestem stałym klientem taxowek i wiem,że W takich przypadkach włącza się naliczanie czasowe Pani ignorując mnie poinformowała, że mój numer został zablokowany na 30 minut i nie mogę w tym czasie zamówić taksówki (była w tym bardzo arogancka). Traf chciał, że w tym czasie przejezdzala właśnie ta taksówka która zamówiłem i kierowca nadzwyczaj sympatyczny zgodził się na kurs tłumacząc barak porozumienia właśnie rozładowanym telefonem. Kurs był miły bez problemów, trasa najkrótsza jaka mogła.byc co wiąże się z niskimi kosztami przejazdu. Natomiast uprzejmość Pani z "obsługi klienta" daje wiele do życzenia jako stały klient tej korporacji czuje się bardzo urażony takim potraktowaniem.. Kurs z dnia 27.09.2018r po godzinie 1 w nocy. Trochę szacunku do klienta nie zaszkodzi Pozdrawiam miłego Pana kierowcę.

NIKA
@Niezadowolony klient

Szkoda, ze kierowca nie poinformował, że to on odmówil wykonania zlecenia a dyspozytorka zadzwonila i kazala mu wrócic :)

Rydwany Kierowca
@NIKA

Jestem kierowcą tej firmy.Jestes w błędzie.Nie ma czegoś takiego tutaj ,że dyspozytor każe kierowcy cokolwiek.Jest zlecenie ,masz do wyboru podejmij albo odrzuć .90 % się podejmuje. W momencie kiedy podejmę zlecenie jest minuta czasu na dokonanie zwrotu zlecenia,po niej nie ma odwrotu i trzeba jechać po klienta i wykonać zlecenie. Osobna kwestią jest brak kontaktu z klientem w chwili podjechania pod adres,tutaj zawsze dzwonimy informując,że czekamy. Jeśli klient nie odbiera telefonu i nie wychodzi przez około 5-6 minut zgłaszamy to na centralę.Wówczas dyspozytor próbuje się skontaktować z klientem,jeśli jemu sie to nie udaje to zlecenie jest odwołane/anulowane i klient zostaje zablokowany na pół godziny.W przypadku powtórzenia się ww opisanej sytuacji firma nie wyśle taxi temu klientowi. Jest to standardowa,regulaminowa metoda mająca na celu wykluczenie klientów niesłownych i niepoważnych. Odmówić wykonania zlecenia moge tylko wtedy,gdy uznam ,że np: klient,klientka jest tak pijany,że może spowodować zabrudzenie auta w czasie jazdy,lub widzę kogoś wulgarnego,agresywnego,który swoim zachowaniem może zagrozić mojemu bezpieczeństwu itp...

@Rydwany Kierowca

Dziękuje za podzielenie się informacjami dotyczącymi postępowania w opisanych sytuacjach. To bardzo merytoryczne opisy i z pewnością będą one dużą pomocą dla osób, które planują podjąć pracę w Rydwanach Miasta. Co mógłbyś powiedzieć nowym osobom, które dopiero zaczynają pracę w firmie? Masz dla nich jakieś wskazówki?

pan piotr
@NIKA

jest jedna pani dyspozytorka ktora powinna zastanowic sie czy nie zmienic pracy jest nie mila i nie potrafi rozmawiac z klientem

Gosc
@Rydwany Kierowca

Serio? Z tego co ja slyszalem kierowcy robia w tej firmie co im sie podoba. Nie ma regulaminu, wlaczaja taksometry kiedy chca, nie biora zlecen, nie dojezdzaja pod adres tylko dzwonia zeby klient sobie doszedl do nich

Gosc
@Gosc

A tepe dyspozytorki strasza zawieszeniami zeby tylko kiero poczekal na klienta... Albo szefami... Robia co chca w tej firmie

Ti
@Rydwany Kierowca

Przeciez jest wyslanie zlec z nakazu a jak nie zawieszaja...

@Ti

Pamiętajcie, że forum GoWork.pl nie jest miejscem, gdzie oceniamy zachowanie osób trzecich. Dzielimy się tutaj sprawdzonymi i potwierdzonymi informacjami na temat pracy. Jeśli macie zastrzeżenia odnośnie konkretnych osób, możecie zgłosić je bezpośrednio do firmy. Skupmy się na warunkach pracy w firmie. Czy ktoś z Was pracuje w tym miejscu?

Rydwany Miasta Kierowca
@Ti

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak zlecenie z nakazu i nigdy też nie było. Pozdrawiam serdecznie

Rydwany Miasta Kierowca
@Gosc

To źle słyszałeś!

Ti
@Rydwany Miasta Kierowca

Ale jest zawieszenie jak nie podejmiesz zlec wiec na jedno wychodzi

Bez
@Rydwany Kierowca

Chyba Wy zagrażacie bezpieczeństwu ludzi a nie na odwrót

Zostaw merytoryczną opinię o Rydwany Miasta - Łódź

• Jak się pracuje w Rydwany Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Rydwany Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rydwany Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rydwany Miasta
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Motylowa 4 lok. 19
    91-360 Łódź