Opinie o Rydwany Miasta w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rydwany Miasta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rydwany Miasta o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rydwany Miasta w Łódź

Elżbieta

Poszukują opinii na temat pracy kierowców w firmie. Ostatnie opinie niestety dotyczą wyłącznie świadczonych usług. Jaka umowa dla pracowników tego stanowiska? O pracę? W jaki sposób naliczane jest wynagrodzenie? Jest jakaś stała podstawa?

Dominika

Raz pan taksówkarz który próbuje zarobić drugi raz pani przyjmująca zlecenia mało kulturalna i w prost mówiąca że blokuję jej linię. Chyba czas zmienić korporację bo mimo skarg zero odpowiedzi

Teresa

Powiedzcie, czy zdarza się jeszcze rekrutacja na kierowcę kat. B. Wiem tylko, że w ogłoszeniu było napisane, że szukali z własnym autem. Nadal tak jest, a jeśli to czy oddają za paliwo przynajmniej?

Artur

hmm. a jak z amortyzacją kosztów zużywającego się auta? i jakie są zarobki w takim razie, że paliwo trzeba z własnej ręki opłacać?

Pasażer

Dziś zgubiono kartę w taxi z terminalem pod nazwą taxi 6 , 15 min później taksówkarz dokonuje płatnośći u kolegi terminal taxi 2 , jak ich nazwać kurw.. i (usunięte przez administratora) taryfiarz przestał odbierać telefony

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rydwany Miasta spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Niezadwolona

Żenada żenada. !!! Nie znają miasta nie potrafią wydać reszty. Może właściciele powinni się zastanowić czy to dobry pomysł dalej prowadzić firmę taxi. Najwyraźniej ta branżą ich przerosła

Tat.

Nigdy więcej nie skorzystam z tej korporacji! Arogancja, (usunięte przez administratora), grubiaństwa i butą! Prowadząca samochód EL3EP21 Magdalena w obraźliwy sposób wyrzuciła mnie i niespełna trzyletnie dziecko z auta. Nie orientuje się w znakach drogowych. Chciała naciągnąć na większe koszty jadąc naokoło. Wszystko co jest zawarte w negatywnych opiniach o tej korporacji to prawda. Nie polecam nikomu!

Niezadowolony Klient

Absolutna tragedia, serdecznie nie polecam. Kierowca umyślnie przejechał trasę aż o 10km dłuższą, zamiast przez miasto pojechał autostradą. Kompletnie nie spełnił mojej prośby dojechania do centrum, abym mógł dotrzeć pod wskazany adres samodzielnie. Zależało mi jedynie na dojechaniu do centrum miasta, nie znam za dobrze łodzi, a ze Zgierza musiałem dojechać na widzew, dlatego podałem adres docelowy, aby kierowca mógł zobrazować sobie drogę którą miał wybrać, tak abym mógł znaleźć się w miejscu o które prosiłem. Nawet nie będę podawać kwoty jaka została naliczona. Żenada. Jednym słowem nie polecam.

Agata Poborska

Totalne (usunięte przez administratora)!!nigdy juz nie skorzystam i wd ystkim odradzam!Po poltorej godz.oczekiwania wogole nie przyjechala tzn pr,yjechala ale pod zupelnie inny adres.(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

Klient
@Agata Poborska

A ja polecam, kierowca z rydwanów miasta w sposób kulturalny pomógł mi gdy złapałam gumę w swoim pojeździe, dzięki czemu mogłam dojechać do warsztatu, podczas gdy inni kierowcy mnie mijali i nikt się nie zatrzymał. Taksówkarz był bardzo grzeczny i uprzejmy, pomocny.

Klient

Wszystko fajnie dopóki.. Od lat trzech jeżdżę ta korporacją i mogę śmiało napisać, że większość,to naciągacze choćby na 2 zł, oczywiste klientów 2 zł, udają ,że nie wiedzą o zamkniętej uliczce i wiozą na około. Jeszcze nigdy nie było ,aby taksówkarz przy mnie włączył licznik, zawsze ,ale to zawsze jest on już włączony .. ciekawe... Wszyscy palą głupa ,a gdy klient jest zorientowany,to obraza majestatu . Do wydawania reszty również nie miłe sytuację . Zdarzyło się,że na własny koszt był szukamy bankomat. Niestety, ta korporacja nie ma żadnej przyzwoitości.

Łodzianin

Totalna porażka, taksówkarze (usunięte przez administratora) dają jakieś lipne paragony, przyjeżdżają już z włączonym taksometrem, czasami taksówka potrafi nie przyjechać.

Wujek
@Łodzianin

Ten włączony taksometr, to zależy od tego, skąd Cię odebrał taksówkarz i dokąd jechałeś. ????

Sinalko
@Wujek

Taksometr zawsze włącza się po "trzaśnięciu drzwiami"

Artur
@Sinalko

Nie wyobrażam sobie innej możliwości. Jeśli pracujesz w tej korporacji mógłbyś doradzić, jakie trzeba spełniać kryteria by tu jeździć? Czy potrzebna jest licencja i własne auto?

Inny kierowca

Jakikolwiek kontakt z tą firmą to totalna porażka. Zaczynając od przewozów które są realizowane przez kierowców z brakiem jakiejkolwiek kultury osobistej i podstawowej wiedzy o topografii miasta, po kontakt z kierowcami na ulicach, co woła o pomstę do nieba. Na ulicach Łodzi kierowcy rydwanów to najgorsze na co można trafić, nie znając podstawowych przepisów prawa ruchu drogowego, stwarzają zagrożenie dla innych. Jedziesz na własną odpowiedzialność! Oby jak najszybciej zniknęli z rynku!

@Inny kierowca

wiadomo ilu mniej więcej ich już jest w Łodzi? i tak w sumie to od kiedy tak miałoby się dziać jak piszesz? nie zawinęliby ich już stamtąd do teraz z tego tytułu przypadkiem?

Dominika

Kierowcy z Rydwanów miasta są bardzo wulgarni. Nie miałam okazji jechać nimi jako pasażer jednak dziś tankowałam auto na stacji, kierowca z Daci Duster podjechał za mną i kazał mi odjechać bo chce zatankować gaz, jednak ja chciałam jeszcze zatankować benzynę a on zaczął się drzeć żebym wypi3rd4l4ła. Napewno każdemu będę odradzała tą korporację.

Montana

Kiedyś poleciałam tą korporacje ,ale po ostatnich trzech kursach nigdy więcej ,dlaczego?brak wiedzy z topografi miasta ( nawigacja jest bez znaczenia ...kierowca wie lepiej ) brud ,paragon ? Nie pamietam ,żeby kierowca wydał w formie kurierskiej to istna żenada .

Majka
@Montana

Ten sam problem nie znają ulic chciałam na Marysińską - Bałuty to on się kierował na retkinię , jeszcze mało tego ja musiałam mówić jak on ma trafić i że wjazd od złotniczej to też był z tą ulicą klopot

@Majka

A co z jakimś gps nie używają? Bo to nawet w komórce chyba odpalić można, czemu tego nie robią?

Gosia

Kolejny raz taksówkarz nie przyjechał na umówiona godzinę. Mówię raz może się zdążyć, drugi raz też...dlaam 3 szanse, znowu zawiedli, głupie tłumaczenia kierowcy, pan bardzo miły chciał sprawę załagodzić niemniej problem tam jest czy to w komunikacji między nimi czy w ustaleniu zlecenia nie wiem, ale jeżeli zależy Panstwu na punktualności to nie polecam tej firmy

smiszne

(usunięte przez administratora) lapia frajerow na wynajem samochodu ludzie obudzcie sie wrescie w tych taksowkach na ich autach wszedzie sciema jest nech dadza pensje normalna i sie martwia o zlecenia taka prawda jak sie nie obudzici to takie pseudo korporacje beda istniec a wy bedziecie na nicg jedzic bo (usunięte przez administratora) mja ze zlecen tylko z was z wynajmu

@smiszne

Nie zrozumiałam. jak to działa? wynajmujesz od nich auto za jakąś opłatą?

Konrad

Kierowca nie miał gotówki do wydania do tego bez mojej zgody odjechał ze mną szukać aby mógł rozmienić pieniądze i jeszcze jechał bez licencji numer boczny 2476

Kazimierz
@Konrad

Zgłaszałeś to może bezpośrednio do firmy?

Tomasz
@Konrad

Ha ha ha. Człowieku, warto czasem sprawdzić czy na pewno kierowca miał obowiązek wydać resztę. UOKiK: prawo nie nakłada na sprzedawcę/usługodawcę konieczności posiadania reszty do wydania, a uiszczenie zapłaty w odpowiedni sposób jest obowiązkiem kupującego! W temacie: Czy firma ma tylko swoje auta, czy można startować z własnym?

@Tomasz

A braku licencji to już nie skomentujesz?

Tomasz
@Renata

Nie ma problemu, skomentuję. Licencja taxi wydawana jest na PODMIOT GOSPODARCZY=FIRMĘ, a nie na kierowcę. To jest oczywiste, myślałem, że bardziej niż kwestia wydawania reszty, ale jednak się myliłem. Czasem warto sprawdzić czy na pewno ma się rację, gdy chce się kogoś opisać negatywnie, ale po co. Niewiedza nie boli, nie uwiera.

@Tomasz

Widzę, że raczej go przegadałeś, bo nawet nie odpowiedział. ;p Ogólnie to faktycznie kandydujesz tutaj?

Klienci

Dobry wieczór właśnie dzisiaj zamawiałam taxi Pan zamiast wysłać na godzy18 10 to wpisał mi następnego dnia na 23 30 porażka

Sylwia
@Klienci

Kto przyjmował od ciebie zgłoszenie, pracownik centrali czy już sam kierowca? Taka pomyłka to może być realna utrata klienta, więc ciekawe kto za to odpowiada.

Jaros

Odradzam Rydwany miasta !! Tam pracują psy lub inne nieudaczniki !

@Jaros

Czemu tak ostro jedziesz tutaj po pracownikach? W czym masz problem? :/

Kamil

Najlepsze i najtańsze taksówki w Łodzi. Nigdy się nie zawiodłem

Kornelia

Chciałam serdecznie podziękować Panu, który pomimo mojego braku wystarczającej liczby pieniędzy odwiózł mnie do domu. Po bardzo nieprzyjemnej sytuacji dla mnie która miała miejsce w klubie byłam zdruzgotana i nie podziękowałam za ten gest. Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Rydwany Miasta - Łódź

• Jak się pracuje w Rydwany Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Rydwany Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rydwany Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rydwany Miasta
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Motylowa 4 lok. 19
    91-360 Łódź