Opinie o Rydwany Miasta w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rydwany Miasta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rydwany Miasta o rekrutacji.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rydwany Miasta w Łódź

Pani z offa

Dzisiqj jadąc do pracy a pracuje na off piotrkowska w biurowcu mial miejsce incydent z udziałem Waszego złotówiarza. Mianowicie chcąc jechać samochodem na wprost dalej sienkiewicza majac na to specjalna kartke za szybą wjazdu docelowego po przejechaniu skrzyżowania z piłsudskiego napotykam gościa z rydwanów ktory ustawia sie na wprost mnie zaczyna atakować dlugimi oraz korzystać nadmiernie z klaksonu. Oczywiscie zjezdzam na bok bo prseciez mądrzejszy musi ustąpić, uchylam szybe w celu zapytania o jego złośliwość. Pan zaczął sie wydzierac i mowic ze tu zakaz , fakt mial Wyraz twarzy jakby lekko niedorozwiniety ale nie myslalam że aż tak. Tłumacze wiec panu ze mam upowaznienie do docelowych wjazdow poniewaz pracuje gdzie pracuje facet zaczal sie wydzierac i uderzyl piescia czu tam otwarta w moj samochód. Zastanawiam sie czy z tego powodu nie wyciagnac jakichs konsekwencji prawnych, natomiast nie pamietam rejestracji, wiesniacki bordowy buss wydaje mi sie ze volkswagen. Nie polecam tej korporacji. Ci taksiarze to gbury bez szkoł, agresorow w kombo z ukraincami ( tez maja ich sporo) nie znajacymi zupelnie miasta ani jezyka polskiego. Dno , wolalabym pojsc do domu pieszo chocby przez cala Lodz niz jechac ta taksówką.

Nigdy więcej!

Zamawiam taksówke kierowca nie może trafić po czym zaczyna mi kurwowac do słuchawki adres nie był trudny a on jeszcze wyzywa dno!!!!

Lopez

Witam. Mam pytanie, jeżeli mam do 3 lat w zawieszeniu to mogę wynajmować auto i jeździć jako kierowca w rydwanach? Pozdrawiam.

Krzak

Jak dla mnie to ta firma to jeden wielki żart jest tanio,ale niestety wolę dopłacić i jechać z kierowcą,który ma uprawnienia ani nie czuć woni alkoholu, dlatego nie polecam tej firmy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Rydwany Miasta spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Jestem zdziwiona takie duzo miasto tyle korporacji wybralam rydwany i dzwonie dzis o godz 4ze chce zamowic kurs na4.30a Pani na to ze. Nie ma kierowcy no zenada!! Korzystalam z uslug tej firmy i wiecej tego nie zrobie...jak dla mnie to zart!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnic wiecej kierowcow????????

Widzę że nikt nie pisze o pracy w tej firmie wiec ja to zobie na pewno trzeba pracować no masakra jak nie jezdzisz nie zarabiasz ale to jest do zniesienia musisz rowniez raz w tygodniu przyjechac na rozliczenie no masakra azeby sie rozliczyc musisz pracowac by miec z czego sie rozliczyc no masakra

@ja

Czy mógłbyś doprecyzować kilka kwestii? W każdej firmie należy pracować - jest to fakt, któremu trudno zaprzeczyć. Poprzez sformułowanie "jak nie jeździsz nie zarabiasz" chciałeś nam przekazać informacje odnośnie systemu wynagrodzeń w firmie? W jaki sposób wygląda "przyjeżdżanie raz w tygodniu na rozliczenie"?

Zbigniew

@NIKA, niejednokrotnie przypominam by użytkownicy zważali na swoje wypowiedzi i pisali opinie w sposób rzetelny i roztropny. Poważne oskarżenia, które mogą brzmieć jak obelga są w rzeczywistości poważnym zarzutem i mogą mieć swoje konsekwencje prawne. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że wypowiadamy się na forum publicznym. Czy Ty jesteś pracownikiem firmy i możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu?

@Zbigniew

Może mi pan nadmienić gdzie rzucam oskarżenia? Nie widzę niczego podobnego w swoich wypowiedziach :) Bardzo często korzystam z usług tej korpo - kierowcy w widocznych miejscach mają te imienne karteczki. Z tego co wiem - gdyby kierowca był karany nie mógłby owej mieć. Chyba Pana wypowiedź powinna być skierowana do Pana (usunięte przez administratora) - to ów Pan rzuca obelgi i (usunięte przez administratora) a nie ja :)

@Zbigniew

Co do pytania czy jestem pracownikiem tej firmy - byłam przez 2 lata - od każdego kierowcy wymagane było zaświadczenie o niekaralności. Niestety dlatego nie zgodzę się z wypowiedzią pana(usunięte przez administratora), iż zatrudniani są wszyscy łącznie z tymi karanymi sądownie...

Ewaa

Masakra, chamscy kierowcy, nieprzepisowi, naliczanie kilometrowe, ale czemu za czas? Nagle tez czasowe.. po prostu masakra

@Ewaa

Pani Ewo - w każdej korporacji jest naliczanie czasowe i na stronach rydwanow rowniez jest info ile kosztuje godzina postoju ;) z tego co uslyszalam to każdy taksometr jest tak zrobiony, ze nabija rowniez czasowo. Nie da się tego przeskoczyć :D

Zbigniew

@Były klient, czy zgłosiłeś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za zaistniałą sytuację? @Waldi, warto by na forum GoWork.pl były poruszane kwestie związane z pracą, ponieważ takie wpisy są największą pomocą dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w danym miejscu. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy, atmosfery czy benefitów pozapłacowych w firmie?

Były klient

Witam. Ocenę pozostawiam czytającym. Zamówiłem usługę dzień wcześniej aby mieć pewność , że nie będzie problemu i zdążę na dworzec. Kilka minut przed ustalonym czasem zadzwoniono do mnie- nie odebralem zajety innymi kwestiami- po czym za chwilę oddzwonilem, aby się dowiedzieć że moja taksówka bedzie za.....20 minut!!! Na szczęście konkurencja dojechała w 5 ...

Waldi

To jest forum dla pracowników. Szkoda, że nikt nie pisze jak się pracuje.

Miki1245

Niestety cena adekwatna do usług. Taksowka dwa razy już po mnie nie przyjechała. Nie polecam, wręcz odradzam. Lepiej zamówić równie tania, a lepiej działająca korporacje, kojarząca się z kolorem zielonym ;) Rydwany to dramat. A ich pracownicy na call center mega nieudolni. ;( a szkoda

Gutek

Jest jakiś powód tej ciszy? Tak dobrze, że nie ma chętnych żeby coś napisać?

Rafał.

Odradzam, bo można zostać oszukanym. Córka jechała z MC na Widzewie do hotelu na terenie dawnej Wifamy. Taksiarz powinien więc nawrócić przy ul. Konstytucyjnej. Tymczasem ten (usunięte przez administratora) przewiózł ją do skrzyżowania marszałków, gdzie odstał 2 zmiany świateł i dopiero nawrócił. Na pytanie dlaczego tak pojechał - stwierdził że się pomylił, jednak swojej "pomyłki" nie uwzględnił w rachunku. Złożyłem skargę dwukrotnie u dyspozytorów. Niestety nikt z właścicieli nie skontaktował się ze mną w tej sprawie. Następnym krokiem będzie pisemna skarga do Urzędu Miasta.

lodz
@Rafał.

tam jest zakaz zawracania !!!!!!!!!!!

Radek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!.

Igor

Zapomnieliście o tym forum? Od dawna nikt nic nie pisze!

Romi

A co do brudu w aucie to po kazdym kliencie nie trzepie sie wycieraczek ,sami sobie jestescie winni wystarczylo by buty lekko otrzepac wsiadajac I bylo by czysciej I jezeli macie problem z tym czy kierowca pali czy nie bo czuc papierosa to postawcie sie na jego miejscu I zastanowcie sie jak wy smierdzicie alkocholem po imprezach wielmozne panstwo ze trzeba okno uchylac o przeklinaniu juz nie wspomne za takie grosze co jezdzicie taxi to nawet slowem nie powinniscie sie odzywac a jezeli nie pasuje to na rower miejski wsiadac I pedalowac juz sa wystawione!

Romi

Usunięty Użytkownik Usunięty Użytkownik Kurcze ciekawe rzeczy Państwo piszecie. Dosyć często korzystamy z żoną z usług taksówek i.... nie rozumię o czym Państwo piszecie ?. Bo kierowca palił na postoju bo nie ma czytnika kart bo stara vectra bo nieprofesjonalista czy Wy w swoim fachu jesteście idealni ?.Wątpię. Jeżeli nie pasują taksówki zostaje MPK albo spacerek zwłaszcza w taką pogodę. Przecież nikt nie przystawia Wam broni do głowy i każe jeździć. Systematycznie dzieci wysyłam taksówkami do szkoły i płacę za przejazd przez pół miasta 15zł. Czy za 15zł spodziewacie się masażu stóp szampana i porady życiowej w taksówce??. Doprawdy wstyd. Zakładam że większość z Was to weekendowi klienci a wsiadając do taksówki czujecie się jak książęta w karocy.

Igor

Jeśli ktoś nie potrafi docenić, że pracuje w dobrej firmie to może poszuka innego miejsca?

Dzisiaj korzystałam z Rydwanów Miasta ostatni raz. Taksówka w środku okropnie brudna i pełno sierści na fotelach. Taksówkarz bardzo nieuważny — spowodowałby wypadek. Prosiłam, aby obrał najkrótszą możliwą trasę, niestety jechaliśmy naokoło, trzepiąc dodatkowe kilometry... Jako stały klient nie dostałam rabatu. Zawsze płaciłam 15zł za przejazd, natomiast dziś wyszło 22zł. Moja przygoda z tą firmą się zakończyła. Jestem bardzo rozczarowana.

Zostaw merytoryczną opinię o Rydwany Miasta - Łódź

• Jak się pracuje w Rydwany Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Rydwany Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rydwany Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rydwany Miasta
2.5/5 Na podstawie 37 ocen.
  • ul. Motylowa 4 lok. 19
    91-360 Łódź