Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDIMEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

Brrr

Po trzech latach pracy znowu wypłata jak na okresie próbnym kicha

Janusz
@Brrr

Czy po trzech latach pracy zmniejszono Ci pensję? Co było tego powodem? Powiedz więcej.

jacek

czy ktoś już pracował w niemczrch jako spawacz ? potrzebuję uczciwej opinii.

Zastanawiam się nad pracą na prefabrykacji jako zbrojarz ? Czy mógłby ktoś cos wiecej napisać o warunkach pracy ile godzin ile sie zarabia i czy jest jakaś norma ? Jak wyglądają mieszkania i warunki w nich panujące ?

LM

Czy był ktoś zatrudniony w firmie jako betoniarz w niemczech?

@LM

Bardzo konkretne pytanie, trzymam kciuki, aby ktoś udzielił Ci satysfakcjonującej odpowiedzi! Widzę, że interesuje Cię praca na tym stanowisku w BUDIMEX. Aplikowałeś może już czy na razie chcesz zasięgnąć języka na forum?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Andy

Sennfeld jednym słowem prywatnym werkiem kierownika................

Ydna

Dalej czuje mobbing

@Ydna

Mobing to Ty stosujesz w pracy mam nagrane cwaniaku

C....a
@Andy

A nagrywanie bez wiedzy i bez zgody osób trzecich w miejscu pracy jest karalne według artykułu 108 KP oraz artykułu 8 Konwencji Europejskiej Praw Człowieka Proszę Pana. Także tak czy siak czuje się znieważany nadal z Pańskiej strony.

Pedro
@C....a

Przestań straszyć paragrafami zamazuje twarz i i idź z tym do sądu to cię wysmieją

A moje zabrane godziny to gdzie są? Nie wspomnę o urlopie 30 euro za dzień

Ryszard
@Andy

Czy informacje o stosowaniu rzekomego mobbingu w firmie BUDIMEX są prawdziwe? Czytając informację w tym zakresie, bardzo się zaniepokoiłem. Sprawa nie została wyjaśniona na forum, dlatego chciałbym rozwiać wątpliwości w tej sprawie.

@C....a

sam nagrywasz a paragrafem sie zasłaniasz

Tomex

Witam mam pytanie jak wygląda praca w budimex jako kierowca kat. C ? JAK ZAROBKI TAKIEGO KIEROWCY (usunięte przez administratora) DZIEKI ZA INFORMACJE

Edi

Jakie sie ksztaltuja zarobki w dziale bhp? Czy tez praca po 12 godz na dobe?

Tyrol
@Edi

2500 brutto. 12 H na dzień. Zero perspektyw i rozwoju. Bhp w Budimex to wielkie słowa a na budowie robią co chcą.

JacaGlaca

Witam serdecznie wszystkich. Pisze z zapytaniem odnośnie pracy dla Firmy Budimex. Otóż aplikowałem na stanowisko Kierownik robót torowych i dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowe o prace. Nie mam zbyt dużego doświadczenia jako pracownik na tym stanowisku (odbywałem juz platny staz w innej mniejszej firmie na podobnym stanowisku) jednak chce się dowiedzieć jak to wyglada w Budimexie ? Co oferują ? Jakie są warunki pracy ? Moze ktos moze pomóc ?

years
@JacaGlaca

Kierownik robót torowych tylko po płatnym stażu? Uprawnienia budowlane posiadasz? Na kokosy raczej bym nie liczył

Sebastian
@years

Czy osoby bez doświadczenia także mogą liczyć na zatrudnienie, czy tylko osoby z uprawnieniami i ukończonymi stażami? Mam nadzieję na odpowiedź.

Tyrol
@JacaGlaca

Oferują pracę po 12 14 H na dobę.oferuja niskie zarobki.

Altor

Jeszcze trochę a będą w tej firmie zwolnienia grupowe. Za dużo aut za dużo biurokracji za dużo kierowników i dyrektorów. Brak mądrych kierownikow/dyrektorów kontraktu. Jak widać na Krakowie Budimex już się trochę skórczył.

Pan X

Praca w budimex, celowo z małej, jest totalną porażką. Rozczarowanie tą firmą jest po całej linii. Przyjmując się do tej firmy pokładałem w niej duże nadzieje oraz perspektywy rozwoju - jedyne co się tam rozwija to wyzyskiwanie pracowników i coraz grubsze portfele dyrektorów... Ci ostatni wyróżniają się coraz bardziej nieprzemyślanymi decyzjami, czasami wręcz idiotycznymi - wtapiając grube miliony na żałosne i nieprzydatne inwestycje. Praca w infrastrukturze w Wielkopolsce wymaga od pracownika wiedzy na każdy temat, dziś jest się inżynierem, jutro kierownikiem budowy a przy okazji popracujesz jako pracownik fizyczny - bo na zasobach ludzkich się oszczędza, do szczoty i do roboty. Budimex nadmiernie eksploatuje pracowników, aż prosi się o wizytacje inspekcji pracy na budowach. Znasz się tylko na jednej branży? Jutro jesteś specjalistą od mostów i energetyki. O dyrektorze małych kontraktów - ktoś musiał temu panu załatwić taką posadkę - słyszy się nieciekawe opinie: totalny gbur, leser i wysługiwacz; stanowisko dyrektora rejonu wciśnięto komuś, aby na siłę awansować poprzednika, który na to niekoniecznie zasługiwał. Sytuacja w rejonie jest bardzo kiepska, żaden z powyższych panów nie ma pomysłu na odbicie się oddziału i nie ponosi konsekwencji. Pracownika fizycznego kantuje się na godzinach, o podwyżkach można zapomnieć, niektórzy pracownicy nigdy nie powinni wykonywać tam swojego zawodu - od pracowników biurowych po kierowników, kolesiostwo jest ewidentne! Nie polecam, wręcz odradzam jeśli nie chcecie szybko się rozczarować.

Pan z
@Pan X

Święta prawda. Tak jest. Nic dodać nic ująć.

aaaa

21 wiek kraj ue a okradaja cie z nadgodzin praca od 6 rano do nie wiadomo ktorej kadra dno jak trolle zwykle cie wydymają byle sami mieli tel auto i kasa a robol to robol 14-16 godzin ale obiad za darmo (usunięte przez administratora) pogarda dla szaraka państwo prawa

podwykonawca oszukany

nie opłacają faktur! oszukują jak tylko się da!! odradzam od współpracy!!

@podwykonawca oszukany

Oszukują jak każdy GW, nawet swoich dobrych podwykonawców

@podwykonawca oszukany

Właśnie tego tutaj szukałem. Dziękuję Panu za rzetelna i jakże prosta odpowiedź.

Leon

(usunięte przez administratora) nie firma (usunięte przez administratora) pracownika na każdym kroku

Romeo

O jakiej kradzieży piszesz, to ciekawy temat?

SA

Nie polecam Budimexu. W Sennfeld w krótkim czasie odeszło 5 fachowców. (usunięte przez administratora).

MN
@SA

Zgodnie z artykułem 23 kc to zniesławienie oraz obraza dobrego imienia. Pan sam swój los tak napisał i tak sam do tego się przyczynił a teraz oczernia Pan ludzi. Także jeśli ma Pan jakiś problem to niech łan zbierze się na odwagę i powie co Pan myśli do kogoś prosto w oczy a nie mobbinguje i zastrasza oraz oczernia. Pozdrawiam a i życzę skończenia z alkoholizmem mogę pomoc znaleźć klinikę dla alkoholików ????.

@MN

Hahahaha sami alkoholicy i podpierdalacze masz chory lep

MN
@Tygrys

Zgodnie z artykułem 212 paragrafem 1 kk czuje się zniesławiony oraz zgodnie z artykułem 216 paragraf 2 znieważony. Proszę nie manipulować sytuacja i nie mobingować mnie bo zgodnie z art. 94 KP jest karalne.

@MN

Teraz to możesz, mi skoczyć sam zacząłeś terzebabylo przystępować a nie ciągle się do mnie (usunięte przez administratora) o widelec albo łyżkę dalej się słuchaj Pan idiotow to wszystko y dobrzy pouciekajo w nawiasie to ja się sam zwolnilem i pracę drugo miałem już o 8 rano przed podpisaniem umowy o rozwój,a nie o prace

MND
@Tygrys

Nadal się czuje hejtowany, ale cieszę się z tego powodu że stan widelców i łyżek zgadza się w Pana małżeńskim kredensie. A to że Masz nową pracę też się ciesze bo ja jestem człowiekiem, który się cieszy ze szczęścia innych i z tego że tobie powodzi się na innym polu zawodowym.

@MND

Niech Pan nie odwraca kota ogonem zwolnilem się dlatego że nie życzę sobie tekstów w postaci majstra Dybanka nie powinno go obchodzic co robię z mojo żoną w alkowach sypialni Ale do Pana nic nie mam Ale nerwy mi troszkę popsuliscie a o tych aferach widelcowych to szkoda gadać śmiechu warte że Pan Kierownik ma czas zajmować się takimi bzdurami i że wpłynęła kolejna skarga od ludzi a to że buli ma kolegę ze wsi i że wlal zupę zepsuto do mojego garnka i posłał panu foto to ja wiem aby mu miejsce zrobić a jak Pan masz odwagę to Pan zadzwoń bo na pewno masz Pan więcej do stracenia niż ja i więcej mnie Pan nie obrazi bo alkoholicy to so u was

MND
@Tygrys

Ostatnim zdaniem nadal czuje się mobingowany, i zastraszony przez Pana. A jeśli Pan będzie dalej drążył dziurę w nieprawdzie wykreowanej na Pańskie potrzeby, to będzie musiało skończyć się na innej stopie. Bo Ja jako osoba i kierownik nie mam sobie nic do zarzucenia, bo wywiązywałem się ze swoich obowiązków nawet po godzinach wysłuchując monologów Pańskiej żony; gdzie czas prywatny chciałem spędzić z rodziną lub na własnym odpoczynku.

Listonosz
@Tygrys

Tygrys kolejne mandaty ci przyszły za jazdę po pijaku rowerem

Bocian
@MN

Za nasikanie do butów, Panie kierowniku należy się w mordę. Za wyzywanie i poniżanie również. Za kradzież dokumentów i pieniędzy będzie sprawa karna. Za niepodpisywanie nadgodzin i nadużywanie władzy-dyscyplinarka.

Podwykonawca

Nie polecam, paranoja jakaś

Zyga

Slusznie

Piszesz o niedogodnościach wiązanych z pracą. Czy jest możliwość spokojnej rozmowy z przełożonym i poprawy relacji w firmie? Wspominasz o regularnie płaconym wynagrodzeniu. Czy obowiązują tez dodatki do pensji takie jak premie lub pakiet socjalny? Podziel się swoim doświadczeniem na ten temat.

Rychu
@Andrzej

Kasa regularnie, dodatki jak wypracujesz te co się należą.

Paulina
@Rychu

Super, że podzieliłeś się z nami tymi informacjami. Ale mógłbyś nieco więcej napisać na temat dodatków, jakie oferuje ten pracodawca. Stwierdziłeś jedynie, iż dodatki są, jak się je wypracuje. A czy ponadto macie w firmie BUDIMEX zapewnione jakieś benefity w postaci karty sportowej czy też dofinansowania do wczasów? Napisz coś więcej.

@Paulina

Nie ma żadnych dodatków

Edyta
@Zygmunt

To wielka szkoda! Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, ponieważ i mnie ta kwestia bardzo interesowała. Takie benefity dodatkowo motywowałyby pracowników do efektywnej pracy. Widziałam, iż BUDIMEX szuka Specjalisty ds. Ochrony Środowiska (kontrakt kolejowy). Byłbyś tak uprzejmy i napisał mi coś na temat tego stanowiska? Byłabym wdzięczna.

@Edyta

Niestety nie mogę pomóc. Wiem coś nie coś o prefabrykacji a kolejnictwo niestety jest mi obce. Co do motywacji w postaci dodatków, przydały by się ale nawet stawka jest jedna dla wszystkich.

Córka

Zgodnie z artykułem 23 kodeksu cywilnego oraz artykułem 94 (1) Kodeksu pracy informuje ze to jest mobbing i jeszcze raz coś się takiego powtórzy w kierunku mojego taty a także moich bliskich podejmę stosowane kroki w tym celu. Proszę nie nagabywać mojej rodziny rodziny ani bliskich osób. Niech pani zobaczy jaki jest pani mąż i pani sama ze mu wierzy. Brak słów.

@Córka

Co Ty mi tu piszesz nawet twój chłopak zwolnił się po niespełna dwóch miesiącach poza tym kto to słyszał aby majster Dybanek pytał się mnie w jaki sposób kocham się z żoną powaliło ich wszystkich a twój tata wcale nie jest bez skazy tyle mam do powiedzenia przerobione tam prawie najwięcej godzin to wiem o czym piszę poza tym pracuje w innej firmie zaledwie po kilku dniach i jestem chwalony pretensje mam do majstra i troszkę do Twojego taty dość afer widelcowych i glupot

Córka
@Tygrys

Proszę nie mieszać w to mojego chłopaka bo jego decyzja to była i Jego sprawa. Ja tylko reaguje w obronie ludzi, których znam odkąd pamiętam i wiem jacy są oni. A to czy jest Pan gdzieś chwalony czy nie to kwestia jest indywidualna bo nie każdy jest w danym miejscu pasującym elementem do układanki, i zawsze początki różne jak i końce. A to co teraz się dzieje na Tym portalu to jest tylko gestia dziecinady, bo tak ludzie dorośli się nie zachowują. Pozdrawiam

Be

Uciekles bo policja cię szuka za jazdę po pijanemu na rowerze i spowodowanie kolizji ale oni cię znajdą i dojada jak prawdziwego alkoholika a i niezapomnij napisać że nielegalnie pobierales rodzinne w Niemczech na dzieci

Re
@Be

A Ty jesteś powalony Kinder bierze legalnie bo płaci alimenty a z tego co wiem jego żoną napisała do nich o rozłożenie płatności na raty poza tym tygrys nadal pracuje w Niemczech pajacu i jest niedaleko Was także jak jesteś taki kozak to się przedstaw i wtedy zobaczymy jak szybko zobki stracisz za mało wiecie o tym chłopaku jak chcesz to podam Ci do niego numer tylko się nie zdziw ja o 3 rano będziesz, ż Z e szukał

stawka jest jedna czy robi sie na godziny i ile tych godzin

Stefan

Twoje pytania związane są, z tym że rozważasz zatrudnienie w firmie BUDIMEX? Masz jakieś doświadczenie zawodowe w tej branży, czy może jesteś osobą, która chciałaby rozpocząć karierę zawodową i firma ta wydaje Ci się dobrym miejscem na start? Zanim ktoś odpowie na Twoje pytanie, to zachęcam do podzielenia się informacjami na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX