Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDIMEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

Ola

Sprawna rekrutacja, konkret, czekam na ofertę :)

dużo się dzieje jak to w budowlance ;) kasa na czas, dbanie o bhp i sporo szkoleń. Osbiście polecam

Rabi

Niskie zarobki. Duzo nadgodzin za które nie płacą

fsdfsdf

Witam, jak kształtują się zarobki na stanowisku elektryka wytworni mas bitumicznych?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Młody

Jeden Wielki wyzysk ludzi słabe zarobki do wykonywanej pracy warunki mieszkaniowe w delegacji okropne Kierownicy oczywiście i majstrowie mieszkają lepszych warunkach żenada osobiście nie polecam

Fred

Pracowałem w tej firmie jakiś dłuży czas i szczerze odradzam wszystkim małe zarobki (usunięte przez administratora) na najwyższym poziomie kierownictwo robi z tobą co chcą a teraz mają ludzi zwalniać bo roboty w tym roku nie mają a w następnym będą przyjmować zrobisz robotę i na razie (usunięte przez administratora)

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w BX na stanowisku IB z doświadczeniem?

Yto
@Gość

2300 do 2500 zł netto. W przeliczeniu na godziny to jakieś 10 do 12 zł za H.

Tim
@Yto

Widzę, że od 10 lat bez zmian :D Swoją drogą przy nowym prawie budowlanym może być słabo jako inżynier budowy przez 5 lat tak pracować

4000 brutto.

weronika
@Gość

Widełki dla inżyniera budowy to 4000-6000 brutto, ja miałam półtorej roku doświadczenia i zaproponowano mi najniższą stawkę czyli 4000 zł.

Yuri

2500 zl netto za 12h na dzien

Robert

@gość Do dość odważne stawianie opinii nie pracując w firmie. Dal nas pracowników to dobre miejsce do pracy a firma jest dobrym pracodawcą.

Jak wygląda praca kierownika robót w dziale reklamacji i jakie wynagrodzenie można liczyć? Proszę o podpowiedz

gość

Firma jest beznadziejna, osoba z HR namawiała do pracy, udało mi się wynegocjować wynagrodzenie, jednak ostatnim krokiem rekrutacji była rozmowa z zakompleksioną kierowniczką robót, która na sam mój widok zaczęła czepiać się o bzdury, a po krótkiej wymianie zdań dawał odpowiedź negatywną. To żenujące, że o pracy w BUDIMEX decyzuje humor zakomplesionej młodej kierowniczki robót. Aplikowałem na budowę Egger w Biskupcu.

Inżynier budowy

BUDIMEX-DROMEX SA - Poznań Praca po 10-12 godzin dziennie, co którąś sobotę. Zarobki rzędu (usunięte przez administratora)netto na stanowisku inżyniera budowy, premie są legendą, a jeśli jest już to śmieszna (usunięte przez administratora) na pół roku. Inżynier budowy na małym kontrakcie jest ( majstrem, inżynierem i pracownikiem fizycznym i sprzętowcem ), brak ludzi do pracy, brak sprzętu i środki ograniczone. Po okresie próbnym jeśli chce się podwyżkę jedyne co można usłyszeć , to że zarabiamy bardzo dobrze i jesteśmy mało zaradni. Zapytanie o auto służbowe na budowe (kontrakt drogowy) , gdzie kierownik budowy jest raz na trzy tygodnie i zostaje się bez niczego, usłyszymy od dyrektora, że możemy biegać po budowie albo jeździć rowerem ze sprzętem na ramie i z pracownikami. Często zostaje się samemu z nowymi zadaniami bez pomocy osoby doświadczonej. Na mały kontrakcie prowadzisz go samemu, wszystko w porządku co jest wyzwaniem tylko, żeby to było jeszcze w jakiś sposób doceniane i żeby miało się odpowiednie narzędzia. Osobiście nie polecam, lepiej zatrudnić się w mniejszej firmie na tym stanowisku i zostanie się bardziej doceniony i za lepsze pieniądze.

normalny
@Inżynier budowy

uciekać! przecież to jest 1,5 etatu , czyli niecałe (usunięte przez administratora)netto na rękę! Nie dajcie się (usunięte przez administratora)

Fachowiec
@Inżynier budowy

W pełni zgadam się z zamieszczoną opinią. Praca za 8 euro, to praca dla osoby na przyuczenie, a nie dla fachowca z kwalifikacją zawodową w swojej specjalności.

Antybudimex
@Inżynier budowy

Mam tylko nadzieje że tam nie pracujesz, nie wiem jaki masz staż, ale dla ludzi bez uprawnień kwoty zaczynają się od 5000 w górę, oczywiście jak to nazwał twój przełożony tych bardziej zaradnych :D

koti
@Inżynier budowy

Za dużo jest inżynierów na pracuj.pl na jedna ofertę pracy 50-100 kandydatów. Nie za bardzo to hula w PL. Ktoś powinien pilnować tego ile ludzi na jakim kierunku kończy uczelnie. Inaczej to marnotrawstwo zasobów ludzkich. Pis powinien się za to wziąć.

dim
@koti

Chcącemu nie dzieje się krzywda, przed studiami ludzie powinni sprawdzić jak wygląda sytuacja na rynku, jak wyglądają zarobki, po ile godzin się pracuję. Wszędzie gdzie wpierdziela się państwo jest problem - NFZ, ZUS, US. Państwa powinno być minimum.

Iwona
@dim

Pamiętajcie proszę, że w bieżącym wątku dyskutujemy na tematy związane z zatrudnieniem i warunkami pracy w BUDIMEXie. Czy według Was to dobre miejsce zatrudnienia dla osób, które mają wymagane kwalifikacje, jednak niewielkie doświadczenie w branży? Chodzi mi właśnie o wspomnianą przez Was grupę młodych osób, która ukończyła studia i rozpoczyna swoja karierę zawodową. Czy nowo zatrudnione osoby mają szanse nabyć w BUDIMEXie niezbędne doświadczenie?

inzynier Poznań
@Inżynier budowy

Hehe "że możemy biegać po budowie albo jeździć rowerem ze sprzętem na ramie i z pracownikami" nie mogę ze śmiechu :) :) :)

Iwona
@inzynier Poznań

Nalegam, abyś zaczął jednak opiniować pracodawcę, jakim jest firma BUDIMEX. W dalszym ciągu chętnie poznamy nowe, czy też po prostu nieznane fakty dotyczące tego pracodawcy. Może w związku z tym zechcesz coś dołożyć od siebie? Firma ta może poszczycić się wieloma prestiżowymi tytułami. Co roku plasują się w czołówce najlepszych pracodawców. Pracodawca Roku w Budownictwie, Lider Branży w Kategorii Budownictwo, czołówka rankingu Idealny Pracodawca, Solidny Pracodawca Roku w kategorii ogólnopolskiej oraz Solidny Pracodawca Roku Branży Budowlanej. Oznacza to, że warto rozpocząć z nimi swoją karierę zawodową. A wiesz może, czy posiadają jakieś miejsca pracy dla osób, które mają niewielki stopień niepełnosprawności?

Inżynier budowy
@Inżynier budowy

Zarobki na rękę 2800 zł i premia 139 zł na pół roku. Dlaczego zarobki są usunięte przez administratora , przecież to prawda

Marcello
@koti

Pis? A co oni potrafią a w zasadzie guru Pan K. Bo dali pińćset plusz? Haha za to robia co chcą.

Ony
@Iwona

Firma w czołówce rankingów ale ludzie na budowie to tylko pluskwy do zdeptania. Stres, praca po 12 godzin a i tak nikt cię nie doceni bo jesteś tylko jednym z 7000 pracowników, jak odejdziesz to przyjdzie ktoś inny naiwny.

Robson
@Iwona

W Budimexie nie nauczysz się roboty, za to do perfekcji opanujesz excela. Za dużo formalności i papierologii wewnątrzfirmowej (FRIsy, spisy z natury, obmiary, rozliczenia materiałów, tabelki...) przez co musisz pracować po 12 godzin by się wyrobić z tabelkami. Żeby nauczyć się roboty, poznać wszystko "od podszewki" lepiej zaczynać w mniejszej firmie w bezpośrednim wykonawstwie.

Robson
@Inżynier budowy

Premia zależy od wyniku kontraktu. Jeśli na kontrakcie zero lub na minusie to możesz biegać na wysokości lamperii a premii i tak nie ma.

@Inżynier budowy a niedziele wolne?

Czy w BUDIMEX jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nikto

Nie ma skutecznej reakcji. Jak zgłosisz problem że potrzebujesz wsparcia, bo np się nie wyrabiasz bo masz za dużo na karku to ci każą pracować dłużej i skuteczniej. A jak sobie nie radzisz to droga wolna.

Co jaki okres czasu w BUDIMEX można ubiegać się o podwyżkę?

Nikto

Ubiegać się możesz, ale nie dostaniesz. Jak wynegocjujesz na rozmowie kwalifikacyjnej tak już potem masz. Mnie podwyżkę zaproponowali gdy złożyłem wypowiedzenie. Pierwszą i jedyną premię dostałem tego samego dnia wieczorem, którego rzuciłem wypowiedzenie.

rozczarowany

Prosicie o merytoryczną opinię. No więc jestem bardzo rozczarowany myślałem że cztery lata temu zaczynam pracę w najlepszej i najlepiej zorganizowanej firmie oj jak bardzo się pomyliłem. Budimex dzieli się na Kierowników i Panów Kierowników. Ci pierwsi są normalnymi ludźmi potrafią wymagać rozmawiać i są bardzo ogarnięci. Potrafią wymagać ale potrafią też nagradzać(usunięte przez administratora) Natomiast Panowie (usunięte przez administratora)to gatunek ludzi fruwających metr nad ziemią są prawdziwymi panami potrafią zwiedzać swoje budowy w aucie i jak zechcą to pozdrowią swoich poddanych skinieniem dłoni . Z takim typem nie da się zamienić nawet zdania. Oni są jak istoty wyższe. Pracuje już tutaj cztery lata i kilka kontraktów odbyłem i stwierdzam że firma dąży do ludzi całkowicie z wynajmu ludzi którzy nie mają pojęcia o tym co robią i wiele razy stanowią zagrożenie dla siebie i innych. Ukraina zalewa naszą firmę. Wypłaty wracają do roku 2018 nadgodziny są ale nie na papierku obiady najtańsze bo to jest zło konieczne soboty najlepiej każde w miesiącu należy spędzać w pracy dla dobra naszej firmy.(usunięte przez administratora) Szkoda że nikt nie docenia tych ludzi na dole bo wielu z nich daje dużo tej firmie są na każde zawołanie ale niestety są na dole w tej układance. Wiem że zawsze można zmienić pracę wiem że nie ma ludzi niezastąpionych ale człowiek się łudzi że może na następnym kontrakcie będzie lepiej ale nie jest. Trudno trochę przyzwyczajenie daje znać o sobie ale myśląc realnie praca w ciągłej delegacji w soboty minimum 10 godzin dziennie za ok (usunięte przez administratora)z premią jest trochę jest dziwna. Pozdrawiam wszystkich świetnych ludzi w tej firmie tych w biurach jak i na budowach a tym lewitującym nad ziemią (usunięte przez administratora)

Daninga

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku biurowym? Np. na stanowisku specjalisty w dziale administracyjno- prawnym?

Aplikant

Witam. Mogę prosić o informację osoby które sprawią stanowisko majstra budowy przy budowie dróg w budimexie ile dostajecie na wypłatę brutto. Oraz czy macie premie, jeśli tak to ile i jak często. Będę wdzięczny za odpowiedzi. Planuje przenieś się bo Budimexu i rozważam za i przeciw. Pozdrawiam.

Jan

Co ty chrzanisz - premię za utrzymanie dostaje w zasadzie każdy - teraz podnieśli ją do 30% wynagrodzenia rocznego z ryczałtem, w budownictwie ogólnym trudniej jest z premią za poprawę wyniku. B kontrakty nie robiły planów, ale teraz wszystkie są na plusie i będzie całkiem spora kasa, będą też podwyżki na koniec miesiąca.

Anka
@Jan

To ty chrzanisz, w kubaturze 1 na 15 budow dostaje premię za utrzymanie wyniku a za polepszenie żadna. Te kontrakty są podpisywane w większości że strata już na starcie

KR
@Jan

Gdzie te premie? Na kubaturówce premii nie widziałem, bo wszystkie kontrakty na minusie

Noname

Witam, jak wygląda praca za granicą w budimex a konkretniej jakie warunki, płace i jak często są zjazdy ? chodzi o prace dla monterów konstrukcji

Zapewne dlatego ,że używasz niecenzuralnych słów, radzę zachować wstrzemięźliwość w wypowiedziach. Co możesz powiedzieć o pracy w BUDIMEXIE? Jesteś jej pracownikiem?

Leon
@Marta

Dlatego że piszę prawdę jak jest a ty co tyły i chwalisz bo urki burki pracujesz to pracuj jak chcesz to pocisnę

Rambo
@Leon

Weź buraku spadaj ze swoimi odpowiedziami matole bez szkoły... Tu jest forum na którym ludzie chcą się dowiedzieć czegoś konkretnego z pominięceim bełkotów matołów

nowy

Witam. Czy możecie powiedzieć coś o dziale kolejowym w tej firmie ??

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX