Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDIMEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

Jamin

Praca minimum 10 godzin na dzień.czesto dużo więcej.

StudentVrok
@Jamin

nadgodziny płatne? czy chociaż zarobki wynagradzają te nadgodziny?

Robol z bx
@Jamin

Ja pracowałem 5dni pod rząd po 16h. Gdzie odpoczynek dobowy zachowany zgodny z kp

Gabbi303

Znam tylko z opowiadan

Rafał

Witajcie koledzy spawacze monterzy jak wyglonda praca w Niemczech jakie stawki proponują ile godzin można pracować

siwy

Dobrze mówisz XxXx ja mam wszystkie raporty z czterech lat podpisane przez kier. a na dodatek zwalniają ludzi zaczyna się sypać BX

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kola

ludzie ja nie wiem gdzie wy pracujecie ? CZYTAM I CZYTAM TE OPINIE I JESTEM W CORAZ WIĘKSZYM SZOKU! PISZECIE JAKBYŚCIE ODRABIALI JAKĄŚ PAŃSZCZYZNĘ, I JESZCZE ZA GRANICĄ ! ŻENADA !!!!! PRACOWAŁEM NA WIELU KONTRAKTACH,NIE TYLKO W NIEMCZECH,ALE NIGDY NIE POZWOLIŁEM SOBIE NA PONIŻANIE CZY WYKORZYSTYWANIE !!!! NIE MACIE ZA GROSZ GODNOŚCI!!! ANI POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI!!!! POZA TYM NIEKTÓRZY WALĄ TAKIE BYKI W PISOWNI ŻE NAWET TROCHĘ ROZUMIEM ICH ODDANIE DLA TEJ PRACY ;-)LUDZIE SZANUJCIE SIĘ! BO JESTEŚCIE LUDZMI. PRACUJĘ OBECNIE PRZY WYPOSAŻANIU TURBIN WIATROWYCH W CUXHAVEN W NIEMCZECH, MAM 14 EURO NETTO NA GODZINĘ, PEŁNE NIEMIECKIE UBEZPIECZENIE,I 8 GODZIN DZIENNIE PLUS 42 EURO DIETY DZIENNIE! NA PRAWDĘ W NIEMCZECH JEST DUŻO DOBRZE PŁATNEJ PACY, ZMIENIAJCIE RAZ SIĘ ŻYJE !!!! POZDRAWIAM KOLA ZE SZCZECINA

antek
@kola

kola sam walisz byki naprawde pisze sie razem , ale w sumie masz racje

CICHY
@kola

Siema Kola ze Szczecina daj namiary mam sprawe na temat roboty przy turbinach jak mozesz tu masz namiar do mnie:519-131-871 pozdr CICHY

@kola

jak stoisz z językami, przez co załatwiasz takie prace? Jakbyś coś więcej napisał to wniesiesz powiew świeżości. Bo tak to dużo narzekania jest na tym forum.

Ramzes

Dużo pytań od młodych inż. Podstawa to znajomość języków np angielski i kierunek zachód. Na razie na rynku jest za dużo młodych po studiach. Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego pracownikom fizycznym także. Niech w tym kraju zmienia się na lepsze.

kron

Nie można tego jakoś zmienić - większość narzeka na ilość godzin pracy.

Joanna

@Ra Dlaczego nie są one dokumentowane? Poza tym, powiedz mi, proszę. Skoro jest tak, jak twierdzisz w firmie Budimex, to czy ten fakt został gdzieś przez pracowników zgłoszony? Jeśli tak, to jaka była odpowiedź? Będę Ci wdzięczna za tę informację.

R
@Joanna

Ktoś z przełożonych musiałby podpisać nadgodziny. Odpowiedź kierownika kontraktu: na moich budowach pracuje się po 10h dziennie. PIP nie przymuje zgłoszeń anonimowych.

R
@Joanna

Swojego czasu były też ankiety. Te o czasie pracy wyszły "na czerwono" więc "góra" ma wiedzę co myśla pracownicy.

Ak
@R

Dokładnie, dlatego polskie budowy wyglądają jak wyglądają tzn gdyby doba była dłuższa to by się jeszcze siedziało

N
@Joanna

Dokładnie jak napisał R największą bolączką jest chory system PIP-u że nie przyjmują zgłoszeń anonimowo. Dajesz zgłoszenie dostajesz wypowiedzenie.

informator ds. korupcji

Panowie z działu rekrutacji nie radzą sobie ze stresem zawodowym i zdarzają się incydentalne przypadki traktowania ludzi podmiotowo. Umowę dają do podpisu w dniu wyjazdu. Nie ma możliwości zapoznania się z warunkami umowy i systemem naliczenia. W kontakcie podawane są sprzeczne informacje ze stanem rzeczywistym co do zatrudnienia i wynagrodzenia.

Henry

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Ad
@Henry

Co przez to rozumiesz, godzić się na wszystko tylko żeby mieć tą pracę. nawet przy 4000 netto, za pracę po 10-12 plus soboty to wychodzi lipa.

TakeItEasy

Witam, Odbyłem ostatnio rozmowę z Panią z działu HR i powiem szczerze, że była na poziomie. Wszystko ładnie przedstawione, oczywiście po moich bardzo dociekliwych pytaniach. Wydawać się by mogło, iż pani była czasem trochę zakłopotana. Nie podjąłem pracy ze względu na słabe zarobki ( inżynier budowy 2200 zł netto, a majster 3100 netto). Totalny żart przy pracy 10-12h dziennie + co druga sobota :-)

Inżynier
@TakeItEasy

Można wiedzieć na jakiej budowie. Ja mialem już dwie rozmowy i temat znikł na 3 miesiące????

sky83
@TakeItEasy

Do tego dolicz sobie premie, myśle że minimum 2 pensje rocznie.

Ra
@sky83

Jeśli budowa jest na blusie i jesteś budowlańcem, a nie ekonomistą czy branżystą.

@Ra

To są jakieś wyjątki? Rozwiń temat.

@Gość

Właśnie... Wypowie sie ktoś jak wygląda sprawa tych premii?? Kto dostaje, a kto nie?

sławek
@anonymous

Swego czasu firma wprowadziła system ocen, zadań, poziomu ich realizacji, kompetencji miękkich i takie tam. Nawet jak osiągniesz wysoką ocenę to przy wypłacie premii możesz się mocno zdziwić na minus. Nijak się mają te oceny do premii na koncie. nawet jak nie pozwolisz sobie kierownikowi po sobie jechac, dawać sie obrażać to premii nie będzie. (usunięte przez administratora)

Joanna

@Jakub Takie zarzuty w stronę firmy BUDIMEX-DROMEX, o których napisałeś w ostatnim zdaniu, są bardzo poważne. Zależy nam na tym, aby informacje umieszczane na forum były prawdziwe oraz uargumentowane. Rozumiem, że mógłbyś podać argumenty, tak? Zatem zachęcam Cię do napisania ich w sposób merytoryczny.

Ra
@Joanna

Nadgodziny w budimexie nie są w jakikolwiek sposób dokumentowane. Pracuje się wiecej niż 8h dziennie i 40h tygodniowo. Praca 7-17 to "normalność". W umowie jest "wynagrodzenie ryczałtowe", co jest uważane przez KB, KK jako ważniejsze niż kodeks pracy.

Nowy.,.,

Witam był ktoś na wytwórni w niemczech jako spawacz? Prosze napisać jaka kasa za ile godzin i jakie warunki mieszkaniowe. Z góry dziekuje

Joanna

@Krystian Umieszczanie ofert na forum jest niedozwolone, dlatego chciałabym Cię prosić, abyś tego nie robił. Dziękuję. @Ja Nie podawaj proszę żadnych danych osobowych pracowników firmy Budimex-Dromex. @Jarek Według informacji na stronie internetowej firmy, to tak, prowadzą oni rekrutację. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na oficjalnej stronie firmy. Tutaj link - http://www.budimex.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy

Tizi

Było nie kupować

Jarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Shokei

Ale z was cieniasy, nie wiem czy to zależy od człowieka czy od roboty (raczej to pierwsze) ja już pracowałem w różnych robotach przez dłuższy czas po 12/7 na okrętkę fakt że było w miarę lekko, na tytoniu w Niemczech, zapier że szkoda gadać, jeśli ktoś kto idzie do budowlanej firmy i łudzi się na to szume będzie pracował po 8h dziennie 5 dni w tygodniuiu i jeszcze w delegacji to śmiech na sali, to nie praca za biurkiem dla lajkoników.

Igor

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum?

Krystian

http://www.finansowanie.biz/ Zapraszamy do kontaktu i współpracy

joljol

A kto wie jak ma na imie Pani z sekretariatu ktora siedzi na wejsciu do biura ?? :) mowa o biurze na ul. 28 Czerwca 1956 r. 398

M
@joljol

Daria

Bogdan
@M

A co jakaś fajna? ;)

@Bogdan

A co się stało z siedzącą tam kiedyś na wejściu Asią?

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX