Opinie o Vlassenroot Polska SA w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Vlassenroot Polska SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vlassenroot Polska SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vlassenroot Polska SA w Polska

Łasuch

Mogłaby chociaż zaprosić na pączki :)

sto sem ja

co gamonie? Przyszła miotła i zamiata? Każdy szef co każe pracować i przestrzegać czegoś to fuj, głupi, ect.. Napiszecie do własciciela firmy... Na mszę jeszcze dajcie i po skierowanie do psychiatryka ustawcie się patałachy :)

Patałach
@sto sem ja

Tu już nie takie miotły zamiatały a potem zostawały poddawane obiektywnej ocenie i okazywało się że razem z szufelką same lądują w kiblu. Od tych brudnych patałachów zależy wbrew pozorom więcej niż najlepszej miotle mogło by się wydawać.

dekomunizator
@sto sem ja

Szanowna Pani K. już z góry zakłada że jesteśmy złodziejami i pijakami ktorzy na nockach rabuja zaklad traktujac nas jak bandę kryminalistow których trzeba spacyfikowac i poddać totalnej inwigilacji zupełnie nie biorąc pod uwagę tego że to nam najbardziej zalezy zeby ten zaklad sie rozwijal i przynosil zyski życzymy powodzenia i długiej kariery z tym oryginalnym podejściem !!!

Smerfetka
@sto sem ja

Szto sem ja przyjZyj sie pannie i jej poczynaniom . Potem przeczytaj tekst który napisałeś zastanów się nad tym głębiej . No i jedyny wniosek jaki może ci do głowy przyjść to taki że jesteś impotentem intelektuanym a najprawdopodobniej nie tylko intelektualnym. No bo jak ktoś ma jaja to to nie pi......i takich bzdur.

Wilbo
@dekomunizator

Słuchajcie nieroby komunistyczne. Przyszła Pani Kasia i zrobi z wami porządek :) ma u Nas wsparcie i podoba nam się jej zaangażowanie. Urlopy bezpłatne dostaniecie a jak nie to was pozwalniamy :) Frajerów którzy uważają się za fachowców a nie respektują bhp najpierw będziemy karali finansowo a później jak się nie zmienią to pozwalniamy Lamentowanie na tej stronie na wiele wam się nie zda. Ci którzy będą z nami a nie przeciwko nam dostaną nagrodę :) Życzymy owocnej współpracy w miłej rodzinnej atmosferze :)

Najlepsi fachowcy
@Wilbo

"Ci którzy będą z nami dostaną nagrodę " hahaha Równie dobrze możecie zamykać ten zje....ny zakład a Pani Kasia długo już nie będzie ruszać głową pod biurkiem i nawet jak nas pozwalniacie to i tak nie podpiszemy bezpłatnego !!!! :)

Welder

Kto ma maila do Papy Wibo? Napiszemy mu ,ze mamy tu szczura ktory nie daje normalnie pracowac i niech da tutaj kogos normalnego!

Ciamajda

Bingo Zgrywusie. Temuż oto witkowi też należą się gratisowe bóciki . Z tym że z betonu.witek napisałem z małej bo z mniejszej się nieda. Mega szacun szacun dla gościa. Jaś Fasola z vlp

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Plywak

Pytanie kim jest dawny przyjaciel szczurzycy oraz jak duzą dziure jest w stanie wyżreć ? Jesli woda pojawi sie na pokladzie zaloga wskoczy na szalupy ratunkowe ,lepiej sie juz przygotowywac do desantu Panowie.

Ciamajda

Za górami za lasami żyła sobie Caryca K i pracowała u czarnoksiężnika z krainy Walleo . Gdy czarnoksieznik zorientował się z kim ma doczynienia zasadził pannie solidnego kopa w efekcie którego wylądowała pod pyskiem smoka Alstoma. Smok gdy ją ujżał natychmiast połknoł aby nie musieć dłużej na panne patrzeć. Minoł jakiś czas i panna została wydalona w sposób naturalny lecz w stanie mienaruszonym bo była niestrawna. Dawny przyjaciel panny podał jej pomocną dłoń i wcoągnoł na pokład arki Wibo. W ten sposób stała się szczurem trojańskim bo do konia to się nie umywa . I z pełnym zaangazowaniem wygryza dziurę w kadłubie .

benefity ? 20 zeta na pranie ciuchów?

lalus

Spokojnie pany. Prendzej czy pozniej nadepnie na odcisk naszym debilom i zrozumie ze nie ma dla niej tutaj miejsca. Bachol wie o zakladzie wiecej niz ktokolwiek tu robiacy a swoimi pomyslami zabije w niej checi. Guma na kazde jej pytanie bedzie mial 3 gotowe odpowiedzi i nawet jak bedzie miala racje to jej wmowi ze jej nie ma. Zaden z nich nie zatanczy jej tak jak zaspiewa. A jesli z nimi da sobie rade to wpadnie na biegnacego lisa zktorym jak zacnie gadac to sie kapnie zejest po drugiej stronie lustra. Ona bedzie tak zajeta nimi ze dla nas nie bedzie miala czasu wiec bedzie luzik. Wreszcie trafil swoj na swego

zdegustowany

Ktoś wie jak się nazywa nowa dyrektorka?

klakier
@zdegustowany

Nazwiska się dowiemy pewnie dopiero z jakiejś pieczątki , podbije się pod naszą 15 % premią. Swoją drogą jak na dyrektorke to trzeba przyznać że nie grzeszy inteligencja , wpada na zakład i w ciągu kilku dni robi sobie kilkuset wrogów,musiała chyba przejść straszna traume przy rozwodzie i teraz się mści, wie że jest już lekko podmarszczona a i grawitacja nie miala dla niej litosci no to co jej pozostało ? Trochę zrozumienia Panowie :) Ta kobieta potrzebuje miłości !

klakier
@zdegustowany

@klakier

No i klakier stał się nam przyjazny i myślu jak ja papa s smerfetka i gargolf. Podobało mi się z tą grawitacią

Osiłek

A któż to taki ten Koliba ? Za cholere nie kojarzę gościa :/ Czy to jeden z tych dyrektorów którzy chowają się w biurowcu i nadzoruja te wszystkie zbędne sztucznie utworzone komórki "rakowe" ?

Zgrywus
@Osiłek

Witek. Z alzłomu. Dyrektor Techniczny.

bob bidowniczy

No niepokojące wieści. To dlatego wszyscy u gory uciekają . A jak mi sie dorze kojarzy to jak mi wypłacili połowę. W sierpniu za nadgodziny to jak dadzą mi teraz wolne to dostane tylko wypłaconą premie za 8 h .a dzień będzie wolny nie płatny. Wiedziałem ze nas wyru....ją

Papa Smerf

Moji drodzy wszystko wskazuje na to że ona jest z inmej bajki. Jej nadgorliwość to efekt uboczny soku z gumijagód

Smerfetka

Widze ciamajdo że znasz się na ludziach. Myśle podobnie jak ty. Poprzedni dyrektor miał klase kulture i szacumek dla pracownika. A ten babsztyl nic sobą nie reprezentuje. Ani kultury ani klasy ewentualnie 3 podstawówki w 8 lat.A wygląd też pozostawia woele do życzenia. Tupowa nienawistna zimna ryba u której zespół napięcoa przeiesiączkowego trwa 30 dni. Rozmawiałam z Mądralą i myśli podobnie.

Ciamajda

Nieszczęśliwe babsko. Które zna tylko jeden sposób dowartościowania się. Uwalić innego człowieka . Ciekawe co widzi patrząc w lustro. I czy jest z siebie dumna. Pozostaje mieć tylko nadzieje że spotka ją w życiu to czego życzą jej wszyscy fani

No i sie zaczyna robiłeś nadgodzinny to dostaniesz je di wybrania. Tylko czekać jak sie zabierze za wydziału na których jest więcej czasu na odpoczynek niż prace.

Wlodek666
@Piotr

Jedyny taki dzial to biurowiec ale obawiam sie ze ma za krotkie rekawki zeby sie za niego wziasc

BOMMSY

Okoń też w...il pracowników i go Wibo pozamiatal, ale przy tej dyrektorce od kasków to był geniusz !

Ciamajda

Zbietajmy butelki pet i przetapiajmy na kaski

Kokon

Kask czapka przylbica i co jeszcze mam na łepetyne włożyć ? A gdzie nasze panie z bhp....uciekły? czyżby przez 10 lat bylo zle? I nagle mamy cos nowego...ale widac naszej lwicy z produkcji chyba nikt nie pobije apeluje o kombinezon antywszystko również antyrobotny

vp1

Panowie co powiecie na temat tej nowej wariatki która z okularów, kasków i innych k... bredni uczyniła sedno swojej kariery dyrektorskiej ? Pracuje tu 9 lat i po raz pierwszy myślę ,że nadszedł czas zakończyć karierę i poszukać normalnej pracy.

nagyon nagy fasz
@vp1

Myślących podobnie jak Ty jest wielu

czarny protest
@vp1

A wydaje mi sie ze dopiero sie rozkręca zamiast roboty będziemy oszczędnie kaski kupować.okulary ogóle sie przedstawiła wszyscy dyrektorzy podają rękę a tu nawet dzień dobry nie ma. Ma ktoś jakieś wieści.

wygnaniec

11 impreza po ostatniej jak dobrze pamiętam były zwolnienia i obniżoną premia. A propos wpr kiedyś to był taki prężny wydział, czyżby kierownik nie umiał zarządzać. My wygnańcy na tym wygraliśmy . Chłopaki uciekajcie z wpr, buła i spółka zajedzie wydział.

spawacz

No i wydział wpr powoli przestaje istnieć. Dwie zmiany redukcja załogi cos mi się zdaje ze jestem w gronie przeznaczonym na wygnanie z tego wydziału. Czyja to wina ,moze kierownika, może góry co nie potrafi roboty załatwić . Nawet lidera się pozbędą zobaczymy jak mu na płycie pójdzie. No i najważniejsze czy w końcu ktoś się zajmie tym nierobem bułą, który pozjadał wszystkie mądrości a pamiętam nie jeden bubel poprawiany po nim. Wiec to może ostatnie dni na vlassku.

byly
@spawacz

Poprostu go docenili jak wielu z nas co już nie pracujemy w tym zakładzie brak jakiego kolwiek szacunku. Życzę mu powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Vlassenroot Polska SA - Polska

• Jak się pracuje w Vlassenroot Polska SA?

Zobacz opinie na temat firmy Vlassenroot Polska SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vlassenroot Polska SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vlassenroot Polska SA?

Kandydaci do pracy w Vlassenroot Polska SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vlassenroot Polska SA