Opinie o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Shell Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shell Polska Sp. z o.o. w Warszawa

niunio

Shell to krętacz i (usunięte przez administratora) .Jak w pierwszych dniach pracy widziałem że walą wódkę z setek i nic po za tym nie robią to oczom nie wierzyłem,potem nie byłem dużo lepszy alkoholu może tam nie piłem ale też dużo rzeczy olewałem tylko raz na jakiś czas klienta się obsłużyło za kasą .Taki jest stan rzeczy a shell za to odpowiada po co się starać jak i tak czy siak zabiorą ci premie ,obetną pensje i nie wiadomo co jeszcze.

Bilus

Jedyna stacja na której nic nie dostajemy za tankowanie powyżej 200 L. Zapytałem sprzedawcę czy chociaż kawę dostanę bo zatankowałem 250 L - odpowiedziała że nie, bo she.. wszystko zabrał !. Tak więc nie piszcie na swoich stronach że nawet kawy się gratisowej napijesz bo to łgarstwo! To już na prywatnych stacjach za tyle litrów dają bonusy a tu nic nic i jeszcze raz nic.!!! Najdroższe paliwa w Polsce a takie traktowanie klientów. Każdy ze znajomych już nie tankuje na żółtym badziewiu bo pojedzie na obojętnie którą i zostanie potraktowany jak PORZĄDNY KLIJENT.!!!!!!!!!!!!!!!

Krak...
@Bilus

KLIJENT, to wiele wyjaśnia. Jeśli ode mnie by to zależało, to oczywiście byłby hot dog i kawka darmo.Niestety Shell o swoich dbać nie potrafi. Niestety jako PORZĄDNY KLIJENT nic nie dostaniesz, bo jesteś zmuszony tankować na żółtym badziewiu ponieważ Twój boss ma tam flotę. W związku z tym ma podpisane pewne umowy które dają mu rabaty przy tankowaniu i które nie przewidują kawki, hot doga czy obiadku darmo. pozdro.

Żegnam ten cyrk
@Bilus

Taką opinię proszę wystawić na stronie Shell

Jak tam pracowałem to taki stres w robocie że potem bez pół litra nie zaśniesz nie ma opcji .A tną o wszystko a premia to zwykła bajka

zwolnijcie sie

dajcie spokój szkoda nerw na ten okres proponuje iść na plantację truskawek dają 5 zł od łubianki to macie 500 zł dniówki bez użerania z kierownikiem i klientem i swierz powietrzne

Kasjer

Rekrutacja była ok.

Nie było takich wszystko związane z pracą

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
Sprzedawca

Brak szacunku do pracownika, wymuszanie sprzedawania starego jedzenia, obarczanie pracowników kosztami dosłownie za wszystko. Wstyd, ze taka firma w ogóle istnieje.

Bąbel
@Sprzedawca

To tak w skrócie opis firmy ????

Bąbel

Na stacji gdzie pracuje średnio 3razy w tygodniu są jakieś skargi na pracowników , ze nie mili w obsłudze, jacyś nie wyraźni, nie pytają o kartę, kibel zamknięty albo ze nie jest posprzątany, nie można wejść do środka albo nie chce się nikomu wyjść zatankować ... skargi trafiają do kierownika ale wiadomo , ze do kierownika to się mogą klienci skarżyć bo dalej to nie pójdzie. Alkohol na zmianach to już nie leje się litrami tylko hektolitrami... widać reakcja jest łańcuchowa.

Student
@Bąbel

A to nie po to tam się chodzi ? Przecież za takie pieniądze jak tam oferują na umowę o prace to się utrzymać siebie nie da a co dopiero np. rodzine. Ja tam siedzę bo jako student na UZ do 26roku zycia to można pościemniać. Więcej luzu, nie przemęczać się, nie tracić nerwów i zdrowia dla (nawet nie )najniższej krajowej. A naprawdę pracują tam ludzie którym zależy na dobrej twarzy firmy ale widzę wypalenie na ich twarzach przez to ile im tam płacą. Gospodarka będzie sie podnosić a shel dalej będzie utrzymywał ze jest w kryzysie po to tylko żeby nie dawać premii pracownikom. Premia za prace w pandemii ? Oczywiście : nie wypłacenie premii sprzedażowej( czyli jakieś 10-20%wypłaty ) i obniżenie etatów nawet do Ok. 20% , zwiększenie nakładu pracy poprzez zmniejszenie liczby pracowników do jednej osoby na zmianie w dzień i w nocy. Chyba ta premia znalazła właściciela ale napewno nie byli nimi pracownicy stacji paliw. Ogólnie nie polecam tej firmy no chyba, ze studentom, którym nie zależy na pracy.

nikt

Konferencja online z pracownikami o 11:00. A co z pracownikami, którzy kończą zmianę o 7 rano? Chyba śmieszni są, że ktoś wstanie

Eheh
@nikt

A co każą Ci? Mnie to pier.. bo za to nie płacą, mam co robić w czasie wolnym.

hell
@nikt

A nie wyspałeś się w pracy?

Aaa

Molenda chyba to wszystko sam bedzie sprzedawal bo za kradziez etatu chyba nikt sie nie odwazy proponowac czegokolwiek.

Jasiek

Pokrzyczeli, pojeczeli i po rewolucji.. xD

Hahaha
@Jasiek

Przynamniej dostarczacie rozrywkę kolesiom z centrali. Nie wy piersi nie ostatni. Już nie raz się zbieraliśmy na kafeterii i du...pa z tego wyszła

Jak na kwarantane to bardzo miła obsługa i świetnie radzą sobie z bardzo miłą obsługi klienta .

Hmm
@4015

Kogo to obchodzi ? Znowu sam sobie ktoś pisze komentarze ??

Zastanawia mnie fenomen WorkJam , skoro nie jesteśmy zatrudnieni przez szela to po co się tam produkować. Niech sobie tam pogadają pracownicy szela(nie mających pojęcia na pracy na stacji) + klastrowie i niektórzy wielcy przesiębiorcy(marionetki) - kierownicy. Ja olewam, nie ruszam gOWna bo zacznie śmierdzieć . Jakieś telekonferencje ... dajcie spokój - mam co robić w domu :) jedyny temat mnie interesujący- tak jak dla klienta ważna jest Na stacji cena paliwa, tak dla mnie wynagrodzenie. Ten temat nie jest poruszany wiec cała reszta mnie nie interesuje bo po co się spinać i nerwy psuć- tracić czas dla tej pseudo korporacji :)

Kamil

Hejka, potrzebuję porady, chciałbym jako kasjer mieć dostęp do WorkJama, żeby wiedzieć co się dzieje, jak się tam należy zalogować?

Heh
@Kamil

Sie kierownika zapytaj

Padre

Shell z tego co wiadomo dopiero zabiera sie za tworzenie aneksów dla kierowników na 4/5 etatu. Porozumienie o zmniejszeniu wymiaru czasu pracy pewnie będzie od 1 maja a dostaniecie do podpisania np 6 maja. Oni każde porozumienie muszą wysłać do Państwowej Inspekcji Pracy ( sprawdźcie ustawe o Tarczy to jest fakt musza wysyłać do PIP) . To takie legalne nie zgodność dat a PIP nie ma nic przeciw ? Wątpię. Walczcie mnie już nie ma w tym dziadostwie.

Bum
@Padre

Jeszcze niedawno kierownik Shell - teraz już wielki przedsiębiorca ( odkąd wpadli na pomysł ciągnięcia od państwa kasy) też uciekam jak najdalej. Nie podpiszę się pod żadnym ich pomysłem, nie będę narażać siebie. Innym kierownikom, którzy w ten przekręt weszli, życzę by nie musieli sprzedawać swoich majątków lub brać kredytów, jak inspektorzy zapukają do ich drzwi

@Padre

Zanim napiszesz kolejne mądrości to sam zapoznaj się z wytycznymi tarczy, a później jeszcze raz się zapoznaj i spróbuj zrozumieć. Kierownicy zawyczaj są przedsiębiorcami więc ich nie obowiązuje czas pracy więc jak mogą im etaty skrócić? Rozumiem, że posiadasz dowody o fałszowaniu tych dat podpisania dokumentów? Jak tak to zgłoś odpowiednim służbom, a jak nie to przestań pisać (usunięte przez administratora) I należy poinformować WUP a nie PIP. Wymieniłeś trzy zarzuty, a każdy z nich jest kłamstwem więc się nie dziwię że już pracujesz, też bym cię zwolnił

Karlaklko
@Elo

Ty nie jesteś żadnym przedsiębiorcom tylko pacynka na działalności i jedyne co możesz zadecydować to by kurz z półki zmyć w starej shellowskiej koszuli odziedziczonej bo byłym kierowniku

@Karlaklko

Uważam się za przedsiębiorcę jednak, wiele firm funkcjonuje na takich zasadach, a działalność gospodarcza pomaga wykonywać różne zlecenia, nie tylko pracę dla Shell a właściwie DA. Tylko trzeba trochę ruszyć głową i chcieć pracować. Prowadzenie działalności sponsorowanej przez Shell otwiera wiele nowych możliwości. Dbam i swój wizerunek i koszule mam stosunkowo nowe ale rzeczywiście dbam o ich czystość na co dzień choćby piorąc je więc nie są zakurzone :). Czytając niektóre komentarze odnoszę wrażenie że pracuje dla innej firmy niż pozostali... Uważam, że tutaj zostawiają swoje komentarze zwykli nieudacznicy i osoby mega roszczeniowe, które chciały by zarabiać pieniądze i to duże bez wykonywania jakiejkolwiek pracy

He
@Elo

To idź pracuj na kasę za 1500 po cieciach jak jest świetnie.

@He

Lepiej popracować przez trzy miesiące za 1500 niż siedzieć na bezrobociu. Teraz nastąpi kryzys i skończy się rynek pracownika pewnie dla tego ludzie tu piszący chcą odchodzić jak wirus się skończy....

J**** Shell

Shell ma w (usunięte przez administratora) pracowników, każdy jest traktowany jak robak najgorszy, który nie zasługuje na odrobinę szacunku. Plują prosto na twarz i się śmieją. Obcinanie etatów/godzin, zmniejszenie pensji, bezczelne zabranie premii, gdzie na innych stacjach pracownicy wręcz są wynagradzani za pracę w czasie epidemii. Jeden wielki cyrk na kółkach, tak właśnie Shell docenia swoich pracowników. Jak zwykle szukają oszczędności tam, gdzie nie trzeba, powinni zacząć od siebie, ciekawe ile kierownictwo, razem z M sobie zabrali z pensji, pewnie okrągłe 0. Co do samej pracy, to naprawdę jest kiepsko, już sam kierownik uważa się za wielkiego przedsiębiorce, mając Ciebie za śmiecia, a twoim zdaniem podciera sobie tyłek. Klient może jechać z Tobą jak chce, ale jak Ty mu odpowiesz, to zaraz kierownik wjedzie jeszcze na Ciebie, nie masz nawet prawa się bronić. Klient może wszystko, a bardzo często sami klienci traktują Ciebie jak (usunięte przez administratora) ani dzień dobry, ani dziękuję, jesteś dla nich najgorszym odpadem społeczeństwa. Nawet jak wykonujesz wszystkie swoje zadania, to jest źle, a jak nie masz roboty, to pan przedsiębiorca Ci znajdzie, takie jak zbieranie petów, które sam wyrzuca na trawnik. Generalnie podczas tej pandemii kierownictwo pokazało jak traktuje pracowników, śmiejąc się prosto w twarz, ludzie zwolnijcie się z tego gówna, bo lepiej już nie będzie.

noname

Wiecie co ? Kiedys pracowalem na stacji shell, za (usunięte przez administratora)1400 zl w Warszawie i to było z 4 lata temu. Od dłuższego czasu mam inną pracę( pracę, nie robotę) i teraz siedzę w domu przez wirusa, a wpłynęło mi na konto z 2800 zl. z pracy. (usunięte przez administratora)

Krak

No muszą wybielić jakoś swojego SZEFA, bo za dużo bęcków dostał. To najpierw N ajdzion znowu z LPG wyjechał... Oczywiście bez możliwości komentowania, a później ta ta (usunięte przez administratora) wie kto. Z tymi śmiesznymi hasłami. To M olenda dowalił, że trza było se zmienić hasło (jak to nie było możliwe).. Szkoda, że ci ota nie umie odpowiedź na komentarze jak się o nim pisze...

Pl

Deport

EndrjuL

Bierzcie l4 zanim dostaniecie aneks. Tym sposobem pociągnięcie pełen etat dłużej o czas trwania l4. Nie wolno z wami spisywać aneksów gdy chorujecie w domu, mozna wam go dac po powrocie no i musza wam płacić od całości etatu zasiłek chorobowy....

Bon
@EndrjuL

Przeciez L4 daje 80% wypłaty

Podpowiadacz
@Bon

Ale dostaniesz te same pieniądze za siedzenie w domu a nie za prace w tej patologicznej korporacji

Shell

Shell już nie wstanie a my jesteśmy (usunięte przez administratora)dla Shella i będą po nas jechać jak nawet się skończy pandemia , chore to wszystko jakieś inne stacje jak lotos czy bp prosperują normalnie a Shell szuka pięć groszy w stogu siana.

Andrew

Ja jak teraz jestem sam na zmianie nocnej to o godz. 0:00 wieszam kartkę "Stacja czynna od godz 7:00" Polecam spróbować :)

hahahahaha

Jak dobrze, ze w tym (usunięte przez administratora)juz nie pracuje xd. Słuchajcie, nie wiem ile potrwa ta epidemia, ale jak wszystko wróci do normy to (usunięte przez administratora) z tej chorej firmy krzak. Na szczęście teraz mam pracę płatną ponad 2 razy tyle ile zarabialem w tym shellu. A i pracy 2 razy mniej.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Shell Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Shell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 3 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Shell Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Shell Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Shell Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 311 ocen.

Shell Polska Sp. z o.o.