Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

Ktoś kiedyś

Moje sugestie dla Jurajska Sp. z o.o.: Mili Państwo . Jurajska już nie jest tą samą Firmą co była . Zmiany - Zmiany - Zmiany - , a co one przyniosą ??? Zobaczymy .

patryk
@Ktoś kiedyś

wszyscy wiemy co przyniosą parcie na kasę bo każdy dyrektor musi się obronić wynikiem, tylko mają jakieś dziwne podejście myślą, że zrobią to bez podwyżek dla pracowników a tylko większymi wymaganiami :) śmiechu warte gadałem ostatnio z paroma PH z Jurajskiej to mówią że robią ale za tą kasę to takie chęci do roboty że hej :)

max
@Ktoś kiedyś

i jak tam robota w Jurajskiej ?

patryk

Nie polecam zarobki jak na kasie w biedronce do tego z własną działalnością Wymagania jak w żywcu a kasy na to nie ma.

Witam, mam pytanie o warunki zatrudnienia i ogólną atmosferę, pojawiło się nowe ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. administracji sprzedaży, zastanawiam się nad zmianą pracy. Warto aplikować?

Filip

Czy tylko narzekać potraficie? Za leżenie nikt nie będzie płacił!!

qwer
@Filip

za jakie leżenie z tego co wiem to już na kolanach ludzie jadą :D za niedługą będą leżeć ale nie z lenistwa ! zapytaj się kiedy były ostatnie podwyżki np. dla PH których trzymają na działalności chyba z 4 lata temu łaskawie co dodali na zus po 2 latach :)

Aga.inma
@qwer

Jakie zarobki dla przedstawicieli?

olaf
@Aga.inma

Arnie brak podwyżek od 2-3lat ogólnie lipa własna działalności bez premii 1800-1900

Leszno
kaja

Witam aktualnie aplikuję na stanowisko kontrola jakości w laboratorium czy ktos pracujący w laboratorium moze sie wypowiedziec o zarobkach i formie pracy?

@kaja

Forma pracy system 3 zmianowy... Zarobki? W zależności od twojego stażu i doświadczenia w branży.

Żenujące zarobki to po pierwsze po drugie, pracujesz na jakichś rozklekotanych maszynach gdzie mechanicy często mają biede coś zrobić... po trzecie, nie warto tam iść i doświadczać tego na własnej skórze :)

Joanna

@Z tąd szanuje to co piszesz, jest to Twoja indywidualna opinia, żyjemy w kraju wolności słowa. Zastanawia mnie, czy swoje przemyślenia opierasz na własnych doświadczeniach, czy może swoich znajomych?

@Joanna

Jest to oparte na moich faktach i przemyśleniach, pozdrawiam

Z tąd

Miałem tu pracować ale po rozmowie z...... rezygnowalem moim zdaniem dno,zero za takie pieniądze pracować porażka, stary pracownik który robi soboty niedzielę to tak za robi, ale nie nowy który ma rodzinę na utrzymaniu, powodzenia świerzakom

Iwona
@Z tąd

Napisz lepiej, że byłeś za słaby i nie dostałeś pracy, a teraz piszesz bzdury bo jesteś rozgoryczony porażką

@Iwona

Kobieto co ty piszesz??? chyba że ty jesteś tą którą ma 3 tysiaczki na rękę i nie ma rodziny na utrzymaniu to łatwo skomentować coś/kogoś wiem jakie są zarobki w firmie i wiem kto ile zarabia, nie jest to forum gdzie będę sypal po imieniu od nosił się do każdego z osobna nie czas i miejsce chcesz pracować to rób i nie pisz bzdur kobieto, miłej pracy

@Iwona

O czym Ty piszesz? Za słaby? Prawda jest taka że braki kadrowe są w utrzymaniu ruchu, na magazynie i produkcji. Nawet jest program poleceń pracowniczych, ponieważ ludzi brakuje. Przyjmują wszystkich.

poldek
@Hania

Nie brakuje tam gdzie dobrze płacą czego nie uświadczysz w jurajskiej

Joanna

@Iwona pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Czy sama miałaś okazję zdobywać w niej doświadczenie zawodowe? Może mogłabyś opowiedzieć o swoich wrażeniach z powyższym pracodawcą? Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

@Joanna

Ja nikogo nie obrażam, wyrażam tylko swoją opinię. Pracuję w Jurajskiej i wiem, że ludziom łatwo się pisze nie pracując w tej firmie. Firma jest stabilna pomimo zmian, płace są na dobrym poziomie rynkowym, każdy ma swoje zadania i najważniejsze żeby je realizować. To, że niektórzy pracownicy narzekają to tylko wniosek, że nie radzą sobie z presją, a ta jest wszędzie nawet w życiu osobistym. Pamiętajmy też o tym, że ludzie narzekają gdy są zmiany bo taka jest ich natura, a zmiany trzeba przyjąć ze spokojem i nie poddawać się tylko pracować.

@anonymous

Gdyby było tak dobrze to było by tylko pare negatywnych opinii a tutaj pozytywnej to ze świeczką szukać a i osobom z biura to się łatwiej pisze...

Joanna

@Slawek1, na jakiej podstawie oparta jest Twoja mocna teza? Czy masz osobiste doświadczenia związane z tą firmą? Jeśli tak, to jak mógłbyś je krótko opisać, aby potwierdzić swoją opinię? Wiesz, że dla wielu osób chcących podjąć pracę w Jurajskiej, każda taka opinia jest niezwykle ważna i traktowana bardzo serio?

nju

Udaje że płaci- to pracownicy udają że pracują .

Slawek1

Powiem tak w tej firmie nie liczy sie czlowiek a praca

schade

kurde te opinie o tej firmie są masakryczne

postępowyczłek

Pracuje tu kilka dni to co się dzieje na magazynie to jakiś horror brak miejsca na magazynie wózki widłowe ledwie się toczą zaniedbane a najlepiej jest na stołówce magazynu śniadanie na porannej zmianie jemy na parapetach przy oknie

Blaa
@postępowyczłek

Z której strony parapetu jeszcze to śniadanie od środka firmy czy na świeżym powietrzu

@postępowyczłek

Opisujesz magazyn na Postępie czy Myszkowie?.

Jestem zainteresowana pracą w kontroli jakości. Ktoś coś wie na ten temat?

@anonymous

Nie polecam, poczytaj sobie o firmie Bewa, została tylko nazwa "Jurajska"

Lili
@Hania

Również nie polecam byłam na rozmowie. Kierowniczka przepytywała mnie jak na obronie doktoratu, jakbym z założenia z góry nie nadawała się na to stanowisko. Powiedziała że bardzo dużo pracy a nawet nie ma czasu na zjedzenie śniadania. Na koniec hitem była zaproponowana stawka.... Zrezygnowałam z dalszej rekrutacji.

Lipson

Z czystym sumieniem nie polecam ,dno i tyle

M

Witam jak tam praca w jurajskiej na produkcji opowiedzcie coś warto tam iść? Jak z kasa na początku ponoć szału nie ma . Ciekaw jestem czy dają jakieś podwyżki po miesiącu przepracowanym lub dwóch

@M

{...I ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony. a potem zapytawszy o zarobki nasze - usiadł i zapłakał...}

M
@Hania

Tak licho?! no ale po jakimś czasie chyba dają jakieś podwyżki ?

@M

Dają jak wzrośnie najniższa krajowa, pewnie jesteś z okolic jak szukasz pracy w tej firmie, to zapytaj znajomych co tutaj pracują jako pracownicy fizyczni. A jeszcze jeżeli chodzi o umowę to pewnie dostaniesz ją do końca sierpnia i nie licz że zostaniesz na okres jesienno-zimowy

nowy

witam, jestem nowy - od poniedzialku zaczynam szkolenia od godz 8.30 i mam pytania odnosnie transportu - kursuja jakies busy z myszkowa w strone postepu, ewentualnie ktos tez zaczyna i mozna sie z nim dogadac w sprawie transportu z myszkowa? pozdrawiam

?

Ale cisza jaki spokój. Cisza przed "burzą"

Cbs

Milionerzy z przypadku..

Milioner ha ha
@Cbs

Z przypadku ?? Ha ha kto miał kasę i rozum to wypłacił. Ktoś inny się bawił i zmieniał samochody ..a teraz chcą kasy .Z tej zazdrości się pochorowali

Benny
@Milioner ha ha

Milionerom za chwilę podziękują wypowiedzeniami

Cbs
@Benny

Dokładnie...sprzedaliście! To do widzenia...

Milioner ha ha
@Benny

Właśnie czekam aż mnie zwolnią ..w przecieństwie do tych bohaterów co się boją .Jak ktoś umie pracować poradzi sobie doskonale ..zresztą już nie muszę pracować z wami barany

@Milioner ha ha

Zastanów się co piszesz. Zniewaga jest przestępstwem, przewidziana w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś "baranem",

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.