Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

Obokbalaganu

Tylko kto się integruje?... Parę osób z jurajskiej i reszta sciemniaczy...

@Obokbalaganu

ten kto wiedział dużo nie wiedziało ;)

Majkel

Impreza integracyjna pierwsza klasa :) Powinni częściej organizować takie zloty

U2

Strzeżcie się "garbusa"

@U2

A ko to jest ?

Kazio

No i wszystko jest wiadomo zwolnili ludzi z jurajskiej ogrom pracy włożyli a hortex zwolnił życzę im powodzenia ale nic dobrego nie będzie strzelili sobie w kolano

Fachowiec
@Kazio

Spokojnie - jeszcze będą dzwonić jak im się zapali ..... a to że się zapali to pewne i to już niebawem ........

Tym
@Fachowiec

Już dzwonili do niektórych ... Szkoda tylko Naszej pracy.

Maks
@Kazio

No przecież pisałem że wszystkich wywalą już wcześniej... Już nie będzie takiej jurajskie obetną 75% asortymentu i tyle...

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Jurajska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Maks

Niby tak, ale ale nie bo niby jest ale nie ma bo kiedy korzyatac

@Maks

Skoro nie ma kiedy z niego korzystać, to przypuszczam, że związane to jest z ilością pracy, którą mają osoby zatrudnione w tej firmie. Możesz napisać ilugodzinny system pracy obowiązuje w tej firmie?

Michal

IMO PH szukajcie juz sobie innej pracy this is the end !

@Michal

Skąd takie informacje?

Ireq
@Michał

Serio pytasz ? Masz klapki na oczach :D

Obserwator

Słowa uznania należą się też Panu Spedytorowi który jak nasz obecny rząd jest bardzo pro rodziny. Codzienny załadunek 5 aut i to nie byle jakie kursy. Pozostałe frachty na giełdę i jakoś się kręci .Co nie pójdzie na giełdzie to dostaną ulubieńcy. Pozdrawiam

@Obserwator

Piszesz z perspektywy pracownika? Interesuje mnie jaki jest poziom wynagrodzenia w firmie i czy są dodatkowe możliwości dorobienia do pensji w postaci nadgodzin lub premii. Liczę, że dodasz takie informacje.

Ona

Napiszcie coś o stanowisku księgowej: jak płacą, jaką atmosfera itp. Pojawiło się nowe ogloszenie do księgowości..

Wanda
@Ona

Też widziałam, że w Jurajskiej właśnie poszukują kogoś na stanowisko Księgowej. Wymagają jednak (między innymi) wykształcenia wyższego w zakresie finansów, a także minimum 3-letniego doświadczenia w pracy w obszarze księgowości. Jestem ciekawa, czy posiadasz takie doświadczenie?

Obserwaror

Panowie tak bardzo wystraszyli się mojego wpisu że Administrator musiał usunąć Wpis ..ha ha a przecież nie padło tam żadne Nazwisko !!'Ale rozumiem że wiedzieli że wpis jest o Nich .Czyli prawda ..Oj nie wstyd Wam grubaski nie nażarte ?? A i jescze jedno ,jest wolośc słowa i mogę pisać co chce bo to prawda ,a sa jeszcze inne rzeczy Dobranoc

Leszek
@Obserwaror

Oczywiście obowiązuje wolność słowa, ale na publicznym forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać, a Ty to robisz. Jeśli już odwiedzasz ten wątek może mógłbyś napisać merytoryczną i obiektywną opinię o warunkach zatrudnienia w firmie. Informacje o tym co według Ciebie zaliczyłbyś do pozytywów, a co chciałbyś zmienić lub poprawić będzie bardzo istotna, wiec zachęcam Cię do tego.

Obserwator
@Leszek

Może masz rację ,ale tylko po niekąd .A piszę to tylko że zwykłych ludz boli ta Niesprawiwdliwość .Zakład nie ,,należy di tych ,,paru Osób!!! Jak można sobie samemu ,,rządzić ,,i ściemiać tylko po to żeby mieć godziny ???? Ludzie to wszystko Widzą i mają dość.Nic tu nie kłamie.Basta

Kali

To co żegnamy się ? :D

Oluś
@Kali

BYŁO BŁĘDEM I TO DUŻYM SPRZEDAĆ TAKĄ FIRMĘ JAK JURAJSKA.Hortex nie liczy się z ludzmi i mają zwalniać .Tylko nie ma czego żałować to płace w juraskiej są marne a ludzie niechcą pracować za tak marne grosze.Zero porządku na zakładzie ,i stara nienażarta mafia grubasów ciągle przychodzą na sobote i niedziele Jeszcze wam mało ???

Fryc

Drogi Mirku czy przez Ciebie przemawia zazdrość ? Czy tylko mi się wydaje.Przypominam Wszystkim których zazdrość z żera że każdy mógł wpłacać pieniądze na Udziały i ratowanie Firmy która upadała Dlaczego tego nie zrobiłeś ? A teraz macie Żal ? Widocznie te ,,dziadki,,o których piszesz mieli więcej rozumu od Ciebie i innych .Pozdrawiam

Mix
@Fryc

Firma upadala proszę Cię w którym momencie haha?? A wpłacać nie każdy mógł jak myślisz dlaczego np. PH nagle z etatowcow poprzenosili na działalność gospodarczą

Dziadek
@Mix

Widocznie moje drogie ,,dziecko ,,krótko pracujesz w Jurajskiej skoro nie znasz histori zakładu .Ciąge przez was przemawia Zazdrość . Chciało by sie dostać kasę oj chciało

@Mix

Mylisz się ,każdy mógł ,jestem tego przykładem ,za drugim razem .

Lemoniadka
@Oluś

Panie Prezesie czas otworzyć oczy i zrobic porzadek z malowydajnym chciwym grubiańskim betonem. Czasy komuny mamy już dawno za sobą.

Tomasz

Obrażanie innych osób na publicznym forum jest w bardzo złym tonie. Nie uważasz? Skoro się tu wypowiadasz dodaj jakąś konstruktywną i obiektywną opinię o firmie. Interesują mnie warunki zatrudnienia, a w szczególności rodzaj umów o pracę zawieranych z nowymi pracownikami. Możesz o tym napisać?

qwerrwq

WITAM Pytanko do PH wszyscy macie takie nierealne plany ?

Grażyna
@qwerrwq

Na bieżącym wątku wypowiada się bardzo wielu pracowników firmy Jurajska, a więc sądzę, że niebawem któryś z nich zareaguje na Twój wpis. Tymczasem zachęcam Cię, żebyś powiedział nam coś od siebie na temat ogólnych warunków pracy w tym przedsiębiorstwie. Powiedz, czy jako Przedstawiciel Handlowy otrzymujesz wypłatę, na którą składa się sama podstawa, czy może należy Ci się także i prowizja?

wydymany

No i znowu Firma sprzedana . Brawo tak dalej ....

LimonkowySen
@wydymany

Tak, sprzedana i mam nadzieję że nowe zrobi porządek ze starym betonem co naftaliną już pachnie...

Taras Bulba
@LimonkowySen

Oby... Bo ten smród tarnobrzeski aż się rzygać chce !!!

@wydymany

Mam z tego rozumieć, że firma Jurajska ma nowego właściciela? Jeżeli rzeczywiście firma została sprzedana, to możecie napisać, czy po zmianie właściciela nastąpiły jakieś kluczowe zmiany dla pracowników? Osoby wcześniej zatrudnione pozostały na swoich stanowiskach, czy może nowy właściciel wymienił całkowicie kadrę? Proszę o odpowiedź.

Rysio

Majster: Czy ty aby nie przesadzasz? Zjedz snickersa bo bardzo gwiazdorzysz

micjal

Witam Już się zwolniłem więc mogę coś napisać o tej firmie... Wszyscy od góry do dołu trzęsą (usunięte przez administratora) I nie wiedzą jak długo utrzymają sie na stołku tak było za właściciela bewy tak jest i za obecnego właściciela hortex... Liczba 25wizyt dla PH gdzie trzeba zrobić merch obsłużyć sieci poogarniac paletowki polki stojaki jest czystym idiotyzmem...nikt sie za Tobą nie wstawi bo każdy się boi o stolek... A i praca na działalności...czy do komca legalna ?

Operator
@micjal

Dziecko Co Ty bredzisz ? Nie rośmieszaj mnie bo wiem kim jesteś !! Powiedz wszystkim ile w ciągu 8 godzin przepracowałeś a ile siedziałeś na komórce ,i nie powiem co resztę .Zamilcz lepiej ,bo chyba pamięasz swoją ostatnią prace ,sam o niej opowidałeś Więc jak Ci sie nie podoba to Dowidzenia Znajdziesz taką ze manna poleci z niebo

patryk
@Operator

Operator napisz mi w której firmie trzeba robić 25 wizyt i to na działalności ? :D

qwezx
@Operator

dalej sadzisz ze tak kolorowo

Zniesmaczony

Prawda jest taka że się już gotuje w Firmie . Był taki film Wyścig szczurów .

popieram
@Zniesmaczony

wszystko kosztem tych na dole

lipa
@Zniesmaczony

Gotuje to jest mało powiedziane. Na wszystkich padł blady strach ,bo wiadomo co działo się ostatnio w momencie przejęcia Hortexu. W pierwszej kolejności bajki o współpracy,a później masowe zwolnienia PH z sieci i cięcia na detalu. W Jurajskiej już dzisiaj wszyscy zastanawiają się jak długo jeszcze zostaną na obecnych stanowiskach.

JA
@Zniesmaczony

OJ zagotuje się tam na górze . A z tego co wiem to jest tam bardzo tłoczno . Nagle za robotę się wzięli . Specjaliści .......

Grzegorz

Witajcie. To jurajskiej już nie ma.Wykupiła go jakaś bewa?A kto to jest?Ile na linii zarobić można za 8 godz ?Proszę o poradę.Trochę mnie przycisnęło z kasą i muszę poszukać roboty.

max

słyszałem że jurajska się sprzedaje czy to prawda ?

Bolek

@Old

CZYŻBY ????

ZORRO
@max

Wszystko jest napisane w sieci.Wystarczy sprawdzić.

@ZORRO

I poszło ????

Koky

Tak kupił Hortex

TłustaFrytka

Spoko dla kogos bez ambicji

lipa

ogólnie lipa słyszałem że masę PH szuka roboty brak premii rocznej plany coraz większe zadania sami wiecie, a robota na działalności którą rekompensowały tylko takie dodatki ( świąteczna czy roczna ) no cóż czego się można spodziewać w końcu to BEWA wystarczy poczytać tam opinie... liczy się tylko zysk... teraz to na taśmie na etacie można na start 2500 dostać

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.