Opinie o Jurajska S.A. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jurajska S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jurajska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jurajska S.A. w Myszków

cbv

Kiedyś to była atmosfera w tej firmie.

Joanna

@wojak mógłbyś bardziej przybliżyć jak wygląda praca w firmie Jurajska Sp. z o.o.?

Wojak

Warto pracować w tej firmie i nie zwracać uwagi na te bzdury!

Były
@Wojak

;D psychiatra juz był u Was ?

Były
@Wojak

;D psychiatra juz był u Was ?

dse

A napoje coraz tańsze Marka Przejadła się.

Leszno

a w soboty i niedziele pracujecie

zjeżonyjeżykowatyjurekacomitam
@ja

niestety w sobotę wszyscy męczą gruchę a w niedziele obowiązkowo okład z lodu idzie, poza tym wyciskamy wodę z gówna i budujemy z tego domy, najlepsze są w Wielkopolsce, Świętokrzyskiem i jeden nawet w Tarnobrzegu, chcesz tak jak my ?

@zjeżonyjeżykowatyjurekacomitam

jak masz cos pisac to pisz mądrze i zrozumiale dla innych a nie dyrdymały

Nowicjusz

Napisze ktoś jak wygląda praca na stanowisku operator maszyn ?

Opol

W Jurajskiej jest 4- brygady?

Frutek
@Opol

Nie, są 3 zmiany

Z nadzieją

Czy Jurajska ma aktualnie zapotrzebowanie na ph na rejon Poznania? Szukam pracy i słyszałem , że to jest bardzo fajna firma . Jeśli ktoś ma wiedzę to proszę o informacje. Ile tu można dostaćna starcie? Jakie mają samochody w teren? Jak wysoka jest premia od sprzedaży?

cdf
@Z nadzieją

Otwórz sobie hurtownię to będziesz miał gratisy.

Nowicjusz

Witam. Mam pytanie do pracowników , którzy byli lub są nadal zatrudnieni na stanowisku operator maszyn. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku. Bardzo prosze o odpowiedź

ciekawy

może odpowie mi ktos na pytanie 3 pozycje w góre na temat firmy a nie babskie gadanie jak cioty ten taki ta taka to jestt portal o firmie a nie o pierdołach ze marriola na dzis okres a jozkowi wypadł ząb,tak tu pisecie nic natemat czy warto cos doradzic .

Macie przerąbane

Wojtuś

Konkurencja nie śpi tylko czuwa. Zawsze można obsmarować innych pod przykrywka pracownika. Klienci wiedzą jaka wodę lubią.

dfgd
@Wojtuś

Muszyniankę !!!!!!

ciekawy

jak w waszej firmie wygląda praca w weekendy i święta drugi sokpol czy cos innego bo branża podobna gdzie lepiej składac cv podpowiedzcie jak jest u was w pracy prosze o pomoc w podjeciu decyzji

mnms

miło mi że po raz kolejny cytujecie moją wypowiedz

ddf

Mamy tyle metod kontroli ngu począwszy od gps-ów przez kwotę zamówień hurtowni wreszcie tzw coutching kierownika który wystarczy żeby raz przejechał z tobą a niezadowolony klient zawsze wyraża swoje zdanie jeśli takie jest --to jest pic na wodeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PH

Czy Jurajska ma jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem same dobre opinie i dlatego zdecydowałem się złożyć CV na przedstawiciela handlowego.Może ktoś wie na jakie zarobki mogę liczyć? Czy są premie od sprzedaży.

qew
@PH

Dobre opinię?

Witam. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi czy jest szansa dostać się do was do pracy od lutego ? Są jakieś przyjęcia ? Oczywiście pytam o jakieś podstawowe stanowiska

kjs
@Nowy

TAK!!!!!!!

Ona

Mam Nadzieje ze,, tak dozo sie nie zmieni,,

xcvr

Pozostały wspomnienia jak niewiarygodna przepiękna przygoda.

Mnms

była, była , pozostały wspomnienia jak niewiarygodna przepiękna przygoda. Dziękuję Ci za nie Jurajska i Pozdrawiam. Najlepsza firma

Zostaw merytoryczną opinię o Jurajska S.A. - Myszków

• Jak się pracuje w Jurajska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Jurajska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jurajska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jurajska S.A.?

Kandydaci do pracy w Jurajska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jurajska S.A.
2.2/5 Na podstawie 1147 ocen.

Jurajska S.A.