Opinie o Netzindianer Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Netzindianer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Netzindianer Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netzindianer Sp. z o.o. w Kraków

Co wchodzi w socjal Netzindianer Sp. z o.o.?

Jak wygląda kwestia awansu w Netzindianer Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska front end developer?

Franciszek Nowy wpis

Szanowny bocie, płaska struktura małej firmy oznacza prezesa i kilku pracowników. Nie ma więc możliwości awansu i nie ma działów.

Franek Nowy wpis

O ho! Widzę, że szef zalecił pracownikom w ramach obowiązków służbowych napisać pozytywne komentarze, żeby ocena poszła do góry. Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego Januszeksu!

Sebastian

Firma tworzy oprogramowanie głównie na rynek niemiecki. Zazwyczaj są to większe projekty, a każdy jest inny więc można nazbierać sporo doświadczenia w krótkim czasie. Dużym plusem jest możliwość nauki od doświadczonych programistów pracujących w firmie od kilkunastu lat :). Atmosfera w pracy jest przyjemna, a ludzie bezkonfliktowi. Nie ma problemu z dopasowaniem godzin pracy i pracą zdalną w razie potrzeby.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Netzindianer Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy w Netzindianer Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Paulina

Dla 4-5 pracowników każde pomieszczenie to może być open space.

Izabela
@Paulina

Tylko tyle osób tu pracuje czy jak?

Jadzia

W Netzindianer panuje świetna atmosfera. Bardzo miły i zgrany zespół sprawia, że praca jest przyjemna i bezstresowa. Pracujemy nad ciekawymi projektami. Każdy znajdzie możliwość rozwoju. Cieszę się, że jestem częścią tego zespołu.

Tomasz

Netzindianer to firma typu software house. Głównie nowe ciekawe projekty dedykowane wytwarzane od zera z wykorzystaniem nowych frameworków, bibliotek, platform. Oprogramowanie tworzone z podejściem DDD. Styczność z wieloma technologiami webowymi i mobilnymi dzięki czemu można dużo się nauczyć. Przyjazna, nieformalna atmosfera. Płaska struktura organizacyjna.

Adrian Dziama

Cieszę się, że mogłem pracować w Netzindianer! W firmie panuje przyjazna i pozytywna atmosfera, a współpracownicy zawsze służyli pomocą i radą! W przyszłości na pewno będę dobrze wspominał pracę w tej firmie. Projekty są interesujące i angażujące. Zdecydowanie mogę polecić pracę w Netzindianer :)

Izabela
@Adrian Dziama

A tak z ciekawości opowiesz coś więcej na temat tych projektów? Jak praca nad nimi wygląda i czego zazwyczaj dotyczą?

Mariusz

Nie polecam. Brak profesjonalizmu, projekty na bardzo słabym poziomie technicznym. Typowy „Januszex”, gdzie humory szefa dyktują rytm i sposób pracy. Rekrutacja to jakiś żart, nie potrafią przeprowadzić sensownej rozmowy, nie przedstawiają jasnych wymagań. Wynagrodzenia poniżej stawek rynkowych.

Artur

Nie polecam firmy Netzindianer. Może jak ktoś ma bardzo silną psychikę i jest w stanie znosić lamenty i słabe żarty oraz dwulicowość szefa. Trzeba być również odpornym na humory, które znacznie wpływają na atmosferę w biurze. Nie ma konkretnych wytycznych, wszystkiego trzeba się domyślać co i na kiedy jest do zrobienia. Raz jeszcze - nie polecam na dłuższą metę.

Mateusz

Bardzo dobra atmosfera i kultura pracy, nie ma ciśnienia, ciekawe projekty dla głównie Klientów niemieckich. Możliwość rozwoju przy różnorodnych projektach mobile i web. Ogólnie polecam, firma godna uwagi na krakowskim rynku pracy.

Tomasz

Byłem na rozmowie. Firma chwali się, że jest mała, liczy kilka osób, a projekty robi duże i poważne. Jedno nie pasuje do drugiego, coś tam się nie klei. Potem rozmowa o kombinacji z wynagrodzeniem, ale tak jest wszędzie. Ogólnie dosyć nieprofesjonalne wrażenie. Nie polecam, może jeśli jesteś studentem albo dopiero zaczynasz to jest ok, ale mnie odstraszyło.

You2

W porządku - dobra atmosfera i możliwości rozwoju.

Aleksandra
@You2

Bardzo się cieszę, że w Netzindianer można się spodziewać dobrej atmosfery pracy. Przekłada się ona na bezstresowe przychodzenie do pracy co jest ważną kwestią. Wspomniałeś/aś o możliwości rozwoju. Czy napiszesz coś więcej na ten temat? Jak to wygląda w firmie?

You2
@Aleksandra

Robią ciekawe rzeczy i można się wiele nauczyć. Poza tym żadnych nadgodzin ani gonienia terminów.

@janusz dlaczego nie polecasz ?

Janusz

Nie polecam

tr

hej widze ze dawno nikt nie pisal a pojawila sie od nich oferta na stanowisko Webdeveloper PHP/HTML/CSS/JS (k/m) w Krakowie wazne jest zainteresowanie technologiami webowymi, - HTML + JS + CSS (programowanie interfesjów WWW) w stopniu dobrym lub lepszym, - PHP (obiektowo) + mySQL

admin

Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Netzindianer Sp. z o. o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Netzindianer Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Netzindianer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netzindianer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netzindianer Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Netzindianer Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Chopina 19 lok. 11
    30-049 Kraków